Najbolji nogometni potezi svih vremena

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

_dreamer_
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la _dreamer_ » 23 avg 2011, 01:29

robovi88 WroteColonKako možeš biti visok 194cm i imati ovako brz rad nogu :o

Odlican rad nogu, no vidi se kolika je razlika izmedju talijanske i engleske lige. Tri su igraca stojala pored njega tako naivno, nesto nevjerovatno. U engleskoj ne bi ni priblizno imao toliko prostora tako da bi mnogo ovakvih duela izgubio. Nije ni cudo sto nikada nije otisao tamo... No strasan je, nema sta

BTW, sjeca li se neko Misimovicevog gola kada je kao Ibro provozao 4-5 igraca odbrane. MIslim da je tada igrao za Nürnberg
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Boateng_27

PostPostao/la Boateng_27 » 23 avg 2011, 11:55

_dreamer_ WroteColon

Odlican rad nogu, no vidi se kolika je razlika izmedju talijanske i engleske lige. Tri su igraca stojala pored njega tako naivno, nesto nevjerovatno. U engleskoj ne bi ni priblizno imao toliko prostora tako da bi mnogo ovakvih duela izgubio. Nije ni cudo sto nikada nije otisao tamo... No strasan je, nema sta

Hoćeš reći da nije dovoljno dobar za Englesku Ligu ????
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)

Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion

Zabac

PostPostao/la Zabac » 23 avg 2011, 12:03

Boateng_27 WroteColon
_dreamer_ WroteColon

Hoćeš reći da nije dovoljno dobar za Englesku Ligu ????

fkt ne kontam poentu ovog klipa sto ste postavili.Ibrahimovic je naredao 3 lika i gurnuo loptu u nazad, a u isto vrijeme ima lika na lijevom krilu potpuno samog.Ibra je veliki majstor ali ovjek koji usporava igru svakog ozbiljnijeg kluba.
Showmeni su davno ispali iz mode ,atraktivni jesu ali produktivni vise manje i nisu ;)
Stranger in the night. SIDA in the morning!

Boateng_27

PostPostao/la Boateng_27 » 23 avg 2011, 12:24

Zabac WroteColonfkt ne kontam poentu ovog klipa sto ste postavili.Ibrahimovic je naredao 3 lika i gurnuo loptu u nazad, a u isto vrijeme ima lika na lijevom krilu potpuno samog.Ibra je veliki majstor ali ovjek koji usporava igru svakog ozbiljnijeg kluba.
Showmeni su davno ispali iz mode ,atraktivni jesu ali produktivni vise manje i nisu ;)

A ja fkt tebe ne kontam. On je lud čovjek i sigurno mu je onaj crnac kojeg je zadnjeg 'okrenuo' nešto uradio, a Ibra to nemoze da trpi i vratio se i počeo se sa njim 'koškati' ... U tom trenutku je Milan vodio 2:1 a ostalo je još 5 minuta do kraja tako da mu se nije žurilo nigdje niti je imao potrebu ikome dodavati, samo je htio pokazati sta zna i umije ... Ako kažeš da usporava igru kluba, de mi onda objasni kako je on faktički sam osvojio Scudetto s Milanom ??? ako on usporava igru, onda u Italiji svi klubovi nisu spori nego hodaju faktički naspram nas ... ovdje je čovjek samo htio pokazati kako on umije 'okrenuti' par igrača na atraktivan način što rijetko koji napadač njegove visine i građe može ;)
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)

Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion

Zabac

PostPostao/la Zabac » 23 avg 2011, 12:40

Boateng_27 WroteColon
Zabac WroteColonfkt ne kontam poentu ovog klipa sto ste postavili.Ibrahimovic je naredao 3 lika i gurnuo loptu u nazad, a u isto vrijeme ima lika na lijevom krilu potpuno samog.Ibra je veliki majstor ali ovjek koji usporava igru svakog ozbiljnijeg kluba.

A ja fkt tebe ne kontam. On je lud čovjek i sigurno mu je onaj crnac kojeg je zadnjeg 'okrenuo' nešto uradio, a Ibra to nemoze da trpi i vratio se i počeo se sa njim 'koškati' ... U tom trenutku je Milan vodio 2:1 a ostalo je još 5 minuta do kraja tako da mu se nije žurilo nigdje niti je imao potrebu ikome dodavati, samo je htio pokazati sta zna i umije ... Ako kažeš da usporava igru kluba, de mi onda objasni kako je on faktički sam osvojio Scudetto s Milanom ??? ako on usporava igru, onda u Italiji svi klubovi nisu spori nego hodaju faktički naspram nas ... ovdje je čovjek samo htio pokazati kako on umije 'okrenuti' par igrača na atraktivan način što rijetko koji napadač njegove visine i građe može ;)

po vidjenom crnac mu nije nista uradio, nego je Ibra pokusao njega izofirati i tako zajebo napad.
Kakve veze ima sto je Milan vodio i sto je ostalo jos 5 minuta ? Ako tim vodi moze prednost povecati i toga si svjestan ;)
Cim on sam zeli pokazati sta zna i umije znaci da je igrac veliki narcis.
Ibra drsaticno usporava igru i samog MIlana a o Barceloni necu ni da govorim.
U Italiji je mnogo lakse igrati na taj nacin jer je liga dosta staticna.
Niko nije rekao da on ne bi bio dobar u Engleskoj recimo.Ali zasigurno ne bi bio toliko dobar kao sto je u Italiji.

Ibra je fantastican igrac koji mnogo zna i umije,rodjen za Italije jer on prakticno trcati ne mora i vracati se.
Opet ti ponavljam da me krivo ne shvatis.Ibra je fenomenalan igrac !!!
Stranger in the night. SIDA in the morning!

_dreamer_
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la _dreamer_ » 23 avg 2011, 23:00

Boateng_27 WroteColonHoćeš reći da nije dovoljno dobar za Englesku Ligu ????

Ne, Ibra je vrhunski target man, medju najboljim na svijetu, no njegove kvalitete u engleskoj ne bi ni priblizno dosle do izrazaja kao sto je to slucaj u italiji ili recimo njemackoj, zato sto se u engl igra mnogo jaci tempo, vise trke, manje je prostora, protivnicki igraci su agresivniji itd.

N tom klipu tri igraca stoje oko njega ko glimeni golubovi. U engleskoj bi vjerovatno sva trojica pohrlila na njega tako da ne bi znao gdje s loptom. Ibra je fenomenalan igrac za gledati, mnogo atraktivniji recimo od Dzeke ili Benzeme, no ja bih uvijek radije u timu imao ovdu dvojicu zadnjih jer su mnogo prilagodljiviji na razlicite sisteme igre. Ibra ima sve fizicke predispozicije kao i ova dvojica, ali je u glavi nepopravljiv. Naravno, to je moje misljenje...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Saurman
Kontakt:

PostPostao/la Saurman » 20 jun 2012, 12:17

1974---1975---1976---2001---2013

raul-zakon

PostPostao/la raul-zakon » 20 jun 2012, 12:26

Ma dajte molim vas...

Nikica Jelavić i Demba Ba uspjeli(btw, taj Demba Ba u Njemačkoj nije bio ni upola dobar kao u EPL) a da ne uspije Zlatan. :lol: :lol: :lol:
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

A_d_0
Kontakt:

PostPostao/la A_d_0 » 20 jun 2012, 12:51

Sve u svemu, vidjeli smo na Euru moze li Zlatan protiv silnih engleskih stopera. Dvojicu je gurnuo i nisu se odrzali na nogama. Da ne govorim kako je igrao sam i protiv Francuza a i Engleza i vidjelo se koliko klasom odskace od svakog igraca pojedinacno u tim selekcijama. Jednostavno, najkompletniji igrac svijeta.

Titova-Juga
Kontakt:

PostPostao/la Titova-Juga » 20 jun 2012, 13:03

Mora priznat', (bez uvrede članovima), da dugo ništa komičnije nisam pročitao :- )
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Dylan Dog
Kontakt:

PostPostao/la Dylan Dog » 20 jun 2012, 13:18

Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Unica_Liverpool_
Kontakt:

PostPostao/la Unica_Liverpool_ » 20 jun 2012, 13:22

Dokle brukamo sebe?

nime_tm87
Kontakt:

PostPostao/la nime_tm87 » 20 jun 2012, 13:34

Unica_Liverpool_ WroteColonDokle brukamo sebe?

Dokle god onaj bude zvao igrace u repku samo da bi se negdje umocili

Dzoni
Kontakt:

PostPostao/la Dzoni » 20 jun 2012, 16:15

Saurman WroteColon

Ne znam sta reci a da to vec nije receno...
Za mene je bio i ostat ce najveci i najbolji,najperfektniji i najgenijalnji fudbaler koji je ikad hodao planetom.
Ni najkompetentniji tim strucnjaka ne bi me mogao ubjediti u suprotno.
Majstor nad majstorima...
Zizou hvala ti.

D10S

PostPostao/la D10S » 21 jun 2012, 15:24

"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano

silenT

PostPostao/la silenT » 21 jun 2012, 15:32

Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

EsoKimba
Kontakt:

PostPostao/la EsoKimba » 22 jun 2012, 17:50

Dzoni WroteColon
Saurman WroteColon

Ne znam sta reci a da to vec nije receno...
Za mene je bio i ostat ce najveci i najbolji,najperfektniji i najgenijalnji fudbaler koji je ikad hodao planetom.
Zizou hvala ti.

potpis 8-)
:P

Oxygen

PostPostao/la Oxygen » 22 jun 2012, 18:13

Dzoni WroteColonNe znam sta reci a da to vec nije receno...
Zizou hvala ti.

Ne potpis, već pečat.
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░ ★3★0★
AMICI DI NESSUNO!
Sebastian G10vinco
INVINCIBLES 2011/12
Grazie a Dio non sono un Prescritto!

Semir bvb

PostPostao/la Semir bvb » 22 jun 2012, 19:56

Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

tarikz
Kontakt:

PostPostao/la tarikz » 23 jun 2012, 13:01

Nadam se da se nije zaboravio ovaj potez velikog majstora. Zbog ovog sam počeo pratiti ovu igračinu.

Someone's mouth said paint them all red.

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.