Koronavirus (COVID-19) - teorije

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,insider,rio_Ferdy88

Koliko ćemo imati zaraženih do juna 2020.?

Anketa je završila: 22 maj 2020, 23:53.

Manje od 1.000
72
28%
1.000 - 5.000
120
47%
5.000 - 9.000
27
11%
Više od 9.000
38
15%

Ukupno glasova: 257

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Unofficialpage » 23 okt 2020, 15:38

Bbake je napisao/la:
23 okt 2020, 15:34
Unofficialpage je napisao/la:
23 okt 2020, 15:27
Pa i nije opasan, ne znam od kud vam to da je virus smrtonosan jer se od početka govori da će minimalno 80% populacije proći bez većih posljedica. Problem je njegova lakoća prenosa, da ne dođe odjednom veliki broj ljudi u bolnici, ovo se izgleda mora ponavljati svaki sat vremena.

A ono gore sa Kinezima i 85 milja prijavljenih slučajeva je šta? Teškoća prenosa?

Kakva skupina šiparica. :urnebes:
Čuj vjeruješ Kinezima i njihovim brojevima. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Husika
Kontakt:

Post Postao/la Husika » 23 okt 2020, 15:39

Bbake je napisao/la:
23 okt 2020, 15:24
ASD je napisao/la:
23 okt 2020, 15:18
Otkud to sad. Zar nije kod teoretičara zavjere glavna teza da virus ne postoji.

Pa cijelo vrijeme većina govori da postoji virus ali da nije opasan kako se predstavlja.

Izvrćete činjenice jer ste ispali glupi ko qurac, pa sada na silu ha ha od muke.
Korona je klasificirana kao prehlada to jest ne postoji uopste kao opasnost jer je to virus sa kojim zivimo pored ostalih još milion virusa!
Korona ne postoji! Pandemija je izmisljena!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Justin
Kontakt:

Post Postao/la Justin » 23 okt 2020, 15:39

Zatvoriti cuclane bi trebao biti prioritet trenutno. :salut:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson

Brandon Ingram - best nba player in 2022

Bbake
Kontakt:

Post Postao/la Bbake » 23 okt 2020, 15:42

Jao @Šljive, pa šta je ovo.

🤣😅😂🤣😅😂🤣😅😂

Znači nema veze što je na 1.5 milijardi ljudi 85 milja zaraženih, smrtnost im 5%?

Više ljudi umrlo od udarca groma. Od klizanja u kupatilu ili od gušenja ćuftetama.

Čuj smrtnost 5% :rol:
Željezničar za život cijeli!

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 23 okt 2020, 15:42

Husika je napisao/la:
23 okt 2020, 15:39
Bbake je napisao/la:
ASD je napisao/la:

Pa cijelo vrijeme većina govori da postoji virus ali da nije opasan kako se predstavlja.

Izvrćete činjenice jer ste ispali glupi ko qurac, pa sada na silu ha ha od muke.
Korona je klasificirana kao prehlada to jest ne postoji uopste kao opasnost jer je to virus sa kojim zivimo pored ostalih još milion virusa!
Obratno. Virus prehlade je iz porodice korona virusa. COVID19 je iz porodice korona virusa.

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 23 okt 2020, 15:43

ASD je napisao/la:
23 okt 2020, 15:28
dscile je napisao/la:
23 okt 2020, 15:26
ASD je napisao/la:
Pa zavisi od perioda do perioda. Dobro se sjecam da je prva teorija bila upravo suprotno, da su Ameri ubacili Kinezima virus da im sj*bu ekonomiju.

A onda su krenule i one ostale.. Kinezi rasirili virus po svijetu da svima sj*bu ekonomiju, 5g mreza, da se zaradi na vakcinama, uveden policijski cas da se rasire americke trupe po Evropi, pa da se skrene paznja sa migrantske krize, Gejts, Soros.. bilo ih je dosta, tesko popamtiti.

Tako da ce za mjesec vjerovatno biti nesto novo.
Bankari, farmaceuti, bogataši itd.
50 teorija koje nemaju dodirnih tačaka jedna s drugom.
Kao sto sam vec pisao, film Social dilemma dobro objasnjava te fenomene.
Sjecam se dok su bili policijski casovi, neka Hrvatica (koja ima neke pratioce, a ujedno je u tripu da je otkrila prevaru, a svi drugi su ovce) je na fejsu objavila klip kako prolaze americke trupe kroz Njemacku, kako se sprema rat i slicno. Vidis u komentarima, a i u okolini, koliko su se ljudi nalozili na to.. A na kraju ispade da je to snimak od prije par godina, a da Ameri imaju zakazane vojne vjezbe koje su javno objavljene na nekoj stranici.

Meni jedni od drazih su vezani za Gatesa. Najjace koliko su ljudi bili ubijedjeni da on ima spremnu vakcinu i da je pustio virus da bi zaradio na vakcini. Na kraju, surova realnost (koja je pokusala biti objasnjena na ovom forumu), da se vakcine ne prave tako lako.

Suma sumarum, vidicemo sta ce biti aktuelno kroz koju sedmicu. Nesto ne vidjoh da su ljudi zadnjih sedmica pisali ovo kako su Kinezi zarazili svijet da bi dominirali ekonomski. To tek ponovo postade aktuelno nakon sto je izasao ovaj podatak o BDP-u.

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 23 okt 2020, 15:44

Bbake je napisao/la:
23 okt 2020, 15:42

🤣😅😂🤣😅😂🤣😅😂

Znači nema veze što je na 1.5 milijardi ljudi 85 milja zaraženih, smrtnost im 5%?

Više ljudi umrlo od udarca groma. Od klizanja u kupatilu ili od gušenja ćuftetama.

O čemu hoćeš ili već govoriš, o stepenu zaraze/prenosa ili o stepenu smrtnosti virusa? Budi jasan pa da znam o čemu pričamo.

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 23 okt 2020, 15:47

sljivo je napisao/la:
Husika je napisao/la:
Bbake je napisao/la:

Obratno. Virus prehlade je iz porodice korona virusa. COVID19 je iz porodice korona virusa.
Vec sam mu ja detaljno objasnjavao klasifikaciju virusa, da tu postoje familije, podfamilije, vrste, rodovi, sojevi koji se medjusobno razlikuju. Sustinski da ne postoji samo jedna korona.

Naravno, uzalud. :mrgreen:

Bbake
Kontakt:

Post Postao/la Bbake » 23 okt 2020, 15:48

sljivo je napisao/la:
23 okt 2020, 15:44
Bbake je napisao/la:

🤣😅😂🤣😅😂🤣😅😂

O čemu hoćeš ili već govoriš, o stepenu zaraze/prenosa ili o stepenu smrtnosti virusa? Budi jasan pa da znam o čemu pričamo.

Pa trebao si čitati a ne izvlačiti podatke kako ti odgovara. Pričaš o nekakvoj smrtnosti pa nam izračunaj, 1.5 milijardi i 5 hiljada smrti. Za skoro godinu dana.

'Smrtonosni virus'

Eto glavnog razloga zašto u smrti od covida ubrajaju koga stignu, jer su izmanipulisali narod sa ovim smećem pa se čupaju kako znaju i umiju.

Čuj asimptomatski slučajevi, ti su opasni.

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 23 okt 2020, 15:49

Nisi mi odgovorio. A ja ti ne mogu odgovoriti ako uvijek zamotavaš i spinuješ.

Bbake
Kontakt:

Post Postao/la Bbake » 23 okt 2020, 15:51

Šta ćeš ti meni odgovarat, možeš mi se samo ***** napušit, zajedno sa ovima koji misle kao ti. Jedino mi je žao što se ne možemo sresti uživo da od vas hor napravim i da mi cijeli dan pjevate

Korone nema, mi smo debili....

Husika
Kontakt:

Post Postao/la Husika » 23 okt 2020, 15:52

dscile je napisao/la:
23 okt 2020, 15:47
sljivo je napisao/la:
Husika je napisao/la:

Vec sam mu ja detaljno objasnjavao klasifikaciju virusa, da tu postoje familije, podfamilije, vrste, rodovi, sojevi koji se medjusobno razlikuju. Sustinski da ne postoji samo jedna korona.

Naravno, uzalud. :mrgreen:
Evo ja upravo imam koronu jer sam juce oprao kosu i kurcio se po avliji lafo kao grije a vjetar me zguzio maximalno, nos mi ko u Gerard Depardieu-a!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Husika je napisao/la:
05 maj 2020, 18:01
soko je napisao/la:
05 maj 2020, 17:01
@Husika.
Kako mislis prije 20 godina?
Ja sam u januaru bio u Poljskoj, zavrsili taj jedan projekt. Radio sa ljudima. Velika je razlika izmedju Amerike i zivota ovdje i zivota u Posljkoj i Rusiji.
Ovdje u Americi nezaposlenost bila manje od 4% pocetkom ove godine.
Ni u Rusiji nije veca od 5% nezaposlenost!

Vama su Rusi svi oni koji pricaju Ruski, Bivse sovjetske republike sve pricaju Ruski i njih je najvise u egzilu a da jedan pravi Rus Dodje raditi Poljaku?

Daj bolan mojne biti smijesan!
Rusi prema Kini grade gasovod vrijedan 400 milijardi Eura i vi o nekoj sirotinji... :damn:
https://www.gradnja.rs/rusija-i-kina-po ... ilometara/
Sirotinje ima i svugdje ali nigdje na svijetu ih nije zbranjeno hraniti samo u tvojoj dragoj Americi:
https://www.in-portal.hr/in-portal-news ... beskucnike

Ko ima resurse taj najbogatiji sve drugo je suplja prica!
Bog te hebo sami oni pola svijeta a vi o sirotinji :damn:
slika
Samo za mog [email protected] i ekipu koja me pravila budalom prije pola godine:
Eto vam vratite se par stranica unaprijed i par u nazad i imate sav scenario kojeg sam vam prezentirao a buducnost vam te materijale režirala!
viewtopic.php?f=43&t=14995&p=7605042&hi ... a#p7605042
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 23 okt 2020, 15:54

Bbake je napisao/la:
23 okt 2020, 15:51
Šta ćeš ti meni odgovarat, možeš mi se samo ***** napušit, zajedno sa ovima koji misle kao ti. Jedino mi je žao što se ne možemo sresti uživo da od vas hor napravim i da mi cijeli dan pjevate

Korone nema, mi smo debili....
Ne znam jesi li kanta godine, ali si sigurno zato seljacina godine

Mozda da ti i Imco organizujete neki klan, skroz ste zaj*bani

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 23 okt 2020, 15:55

Pošteno. To je to o Kinezima?

Bbake
Kontakt:

Post Postao/la Bbake » 23 okt 2020, 16:08

Kina.

Populacija 1.439.000.000

Testova 160.000.000

Ukupno Poz 85.747

Rahmetlija 4.634

Sad će nama ovaj 'yebite nas sviju, samo da nas korona ne ubije', objasniti ovaj fenomen.

P.S. Pričamo o smrtonosnoj pandemiji a ne o padu na mokre pločice, kojih je na onu populaciju bare bare sa navodno umrlima od covida.
[/quote]
Iako je statistička mogućnost da čovjeka ubije grom minimalna, godišnje od udara gromova u svijetu pogine skoro 25 tisuća ljudi, dok ih deset puta više udar preživi, ali s teškim posljedicama.

U Kini je veća opasnost da te ubije grom, nego covid, 'najopasniji virus u istoriji čovječanstva'.

Husika
Kontakt:

Post Postao/la Husika » 23 okt 2020, 16:09

sljivo je napisao/la:
23 okt 2020, 15:55
Pošteno. To je to o Kinezima?
Prika moj Rusija je sirovinska baza a Kina je industrijska baza, u Kinu su sve jace kompanije ulozile lovu tj Vatikan je ulozio lovu zbog njihovog mentaliteta koji je radi i trpi dok na zapadu ljudi hoce neka prava i to kapitalu ne odgovara zato se sve seli u Kinu i Rusiju!
U Kini imas na svakom cosku kamere koje procjenjuju tvoje ponasanje i na osnovu toga dobijas na svoj konto negative bodove i na osnovu toga ti se oduzimaju razna prava ili imas benificije... Perfektno za kapital... Zapad to ne bi podnio tako zato je i pustan niz vodu!

Korona ima tu kljucnu ulogu u obaranju svjetske ekonomije odnosno reseta poslije kojeg ce Kina biti ta dominatna svijetska sila u svim segmentima!

Ima tu jos faktora kao prelazak na virualnu realnost gdje ce se vecina stvari odvijati online odnsono kroz filter!

itd

Paratici
Kontakt:

Post Postao/la Paratici » 23 okt 2020, 16:11

u nas bude vise peteraca petkom nego slucajeva korone sedmicno :kafa:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 23 okt 2020, 16:11

dscile je napisao/la:
23 okt 2020, 15:43
ASD je napisao/la:
23 okt 2020, 15:28
dscile je napisao/la:
23 okt 2020, 15:26

Pa zavisi od perioda do perioda. Dobro se sjecam da je prva teorija bila upravo suprotno, da su Ameri ubacili Kinezima virus da im sj*bu ekonomiju.

A onda su krenule i one ostale.. Kinezi rasirili virus po svijetu da svima sj*bu ekonomiju, 5g mreza, da se zaradi na vakcinama, uveden policijski cas da se rasire americke trupe po Evropi, pa da se skrene paznja sa migrantske krize, Gejts, Soros.. bilo ih je dosta, tesko popamtiti.

Tako da ce za mjesec vjerovatno biti nesto novo.
Bankari, farmaceuti, bogataši itd.
50 teorija koje nemaju dodirnih tačaka jedna s drugom.
Kao sto sam vec pisao, film Social dilemma dobro objasnjava te fenomene.
Sjecam se dok su bili policijski casovi, neka Hrvatica (koja ima neke pratioce, a ujedno je u tripu da je otkrila prevaru, a svi drugi su ovce) je na fejsu objavila klip kako prolaze americke trupe kroz Njemacku, kako se sprema rat i slicno. Vidis u komentarima, a i u okolini, koliko su se ljudi nalozili na to.. A na kraju ispade da je to snimak od prije par godina, a da Ameri imaju zakazane vojne vjezbe koje su javno objavljene na nekoj stranici.

Meni jedni od drazih su vezani za Gatesa. Najjace koliko su ljudi bili ubijedjeni da on ima spremnu vakcinu i da je pustio virus da bi zaradio na vakcini. Na kraju, surova realnost (koja je pokusala biti objasnjena na ovom forumu), da se vakcine ne prave tako lako.

Suma sumarum, vidicemo sta ce biti aktuelno kroz koju sedmicu. Nesto ne vidjoh da su ljudi zadnjih sedmica pisali ovo kako su Kinezi zarazili svijet da bi dominirali ekonomski. To tek ponovo postade aktuelno nakon sto je izasao ovaj podatak o BDP-u.
Neki debil youtube kaže, svu noć ostao budan i razotkrivao Bill Gatesa. :urnebes:

BenjooJutub
Kontakt:

Post Postao/la BenjooJutub » 23 okt 2020, 16:16

Unofficialpage je napisao/la:
23 okt 2020, 15:27
Pa i nije opasan, ne znam od kud vam to da je virus smrtonosan jer se od početka govori da će minimalno 80% populacije proći bez većih posljedica. Problem je njegova lakoća prenosa, da ne dođe odjednom veliki broj ljudi u bolnici, ovo se izgleda mora ponavljati svaki sat vremena.
Pa ako nije smrtonosan i opasan za 80% populacije, onda tih 80% uopšte ne mora tražiti medicinsku pomoć i do velikog broja ljudi u bolnici neće doći.

Mislim da je i najvećim skepticima postalo ( ili barem postaje) jasno da je ovo najveća prevara u historiji čovječanstva.
Crna lista za kladioničare: Wolfsburg, Salzburg, Atletico Madrid, Manchester United, Celta Vigo.

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 23 okt 2020, 16:17

Kina i njen ekonomski potencijal nije tema, a i ne vjerujem da ima toliko veze sa koronom, koliko ima veze sa cinjenicom sa imaju neiscrpne rezerve jeftine radne snage, plus malo podjonis malo snizis poreze i eto ga. Bilo ili ne bilo korone Kina bi napravila isti rezultat, mozda ne sad odmah ali ubrzo svakako.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Bundesliga i 20 gostiju.