Koronavirus (COVID-19) - općenito - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Hoćete li se vakcinisati?

Da, čim to bude moguće
77
32%
Da, ali ću malo sačekati da vidim da li je sigurno
41
17%
Hoću samo ako budem morao radi posla, putovanja, normalnog života
74
30%
Ne, ni u kom slučaju
52
21%
 
Ukupno glasova: 244

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 nov 2020, 19:15

Mancini je napisao/la:
11 nov 2020, 18:47

Ma jok! A to što unose paniku među narod to je nebitno. Urađeno a ljudima za april još nisu uplatili minimalce. E tako će opet uplatiti ljudima.
Dzaba objasnjavas, prijatelju.Dzaba sva prica kad nasi nemaju nikakav ni zdravstveni ni ekonomski plan prevazilazenja ove krize.E posto je tako i posto prijeti kolaps, onda ovi "klimaci" svih mogucih mjera apeluju da se "u ime zdravlja sve zatvori".

A znas zasto apeluju?Samo su 2 razloga i pominjao sam ih jos i u aprilu i maju.

1.To su uhljebljene budzetlije koje znaju da ce plata "kapati" radio-neradio.Cak pojedini i "navijaju" za lockdown, jer ce njemu to doci ko godisnji, kao sto je i bio.Tada sam rekao, da sam na budzetu, isto bih se ponasao.Zatvori sve, pa ko prezivi.Ja sam osiguran. ;)
2.Mnogi od "klimaca" su balavci koji jos zive na maminoj i tatinoj "si.si" i pametuju, jer oni ipak znaju sta znaci prehraniti porodicu.

Treceg nema.Svi ostali koji imaju svoje biznise ili rade u privatnim biznisima OSJETE posljedice i jos ce ih osjetiti.
Nema grane u nasoj privredi koja ce biti izostavljena i logicno je da se ljudi bore da do toga ne dodje.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Husika » 11 nov 2020, 19:27

dscile je napisao/la:
11 nov 2020, 17:49
Sta je ovo, Husika vise zna mrtvih nego zivih

Sad mu umrla kona, neki dan prica kako su umrla petorica mladjih od 30 godina zbog problema sa plucima
Pa ja to za konu pisao ima mjesec!
A i za "val" mladih ljudi koji su umrli od pluca zadnjih 10-15 god u Visokom! Pa nije Visoko Njujork da je cudno sto gotvo svako svakoga zna!
Sigurno u zadnjih 15 god je u Visokom umrlo 10-15 osoba u dvadesetima od plucnih bolesti koje sam poznavao!
Garantujem životom!

I sad mi dodje neko soliti pamet o pandemiji jer je ukljucen counter na steroidima, gdje se svi umrli vode pod koronase...
Jasno bi mi bilo da se u svijetu zivi dobro i mirno pa se vjeruje sistemu ali mi nije jasno nakon svega sto se desava da neko vjeruje sistemu...
Meni je to nepojmljivo!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Captain4 » 11 nov 2020, 19:37

:rol:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Robust » 11 nov 2020, 19:55

slika

ovo je realnost moj husika i svi ostali negatori cekanje u redu za testiranje jutros od devet do 11 red i kad sam zavrsio jos je duzi bio otprilike 90 metara za raju iz Sarajeva dom zdravlja saraj polje red od ulaza odozada do punkta hitne pomoći

od simptoma vec tri dana temperatura preko 38.6
kostobolja
suhi kasalj
zacepljenost u usima
nemoc

Zdravstveni sustav
Posto se moja porodica testirala u petak i pozitivni bili ja sam dobio u nedjelju navečer temperaturu i za narucivanje se mora zvati dom zdravlja
Pon - zvao citav dan niko se ne javlja nastavak navedenih simptoma
Utorak- pokupim se pod temperaturom i odem da čekam na red tu cekao tri sata da me prime i naruce i na pitanje sto se ne javljaju na telefon dobije se odg mozda doktor nije spustio slusalicu
Srijeda- testiranje od devet do 11 se ceka otprilike dva sata i ima bas bolesnih ljudi koji vjedva na nogama stoje
das broj telefona da ti viberom dodju rezultati
maloprije stigla poruka za verifikaciju moga imena i broja nalaza
zvanje doma zdravlja i dalje uzaludno za daljne poteze sreca pa imam od ranije lijekova za gripe i ta njesra pa njih koristim

tko god kaze da ovo ne postoji i da je beze sve dok se ne osjeti na svojoj koži vidi se da nije nimalo bezazleno posebno sa nasim sistemom :thumbdown:

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la tm01hzne » 11 nov 2020, 20:00

Robust je napisao/la:
11 nov 2020, 19:55
slika

ovo je realnost moj husika i svi ostali negatori cekanje u redu za testiranje jutros od devet do 11 red i kad sam zavrsio jos je duzi bio otprilike 90 metara za raju iz Sarajeva dom zdravlja saraj polje red od ulaza odozada do punkta hitne pomoći

od simptoma vec tri dana temperatura preko 38.6
kostobolja
suhi kasalj
zacepljenost u usima
nemoc

Zdravstveni sustav
Posto se moja porodica testirala u petak i pozitivni bili ja sam dobio u nedjelju navečer temperaturu i za narucivanje se mora zvati dom zdravlja
Pon - zvao citav dan niko se ne javlja nastavak navedenih simptoma
Utorak- pokupim se pod temperaturom i odem da čekam na red tu cekao tri sata da me prime i naruce i na pitanje sto se ne javljaju na telefon dobije se odg mozda doktor nije spustio slusalicu
Srijeda- testiranje od devet do 11 se ceka otprilike dva sata i ima bas bolesnih ljudi koji vjedva na nogama stoje
das broj telefona da ti viberom dodju rezultati
maloprije stigla poruka za verifikaciju moga imena i broja nalaza
zvanje doma zdravlja i dalje uzaludno za daljne poteze sreca pa imam od ranije lijekova za gripe i ta njesra pa njih koristim

tko god kaze da ovo ne postoji i da je beze sve dok se ne osjeti na svojoj koži vidi se da nije nimalo bezazleno posebno sa nasim sistemom :thumbdown:
Sve je to tužna istina i realnost, a pojedinci bi trebali posjetiti Nahorevsku 248.
Samo ti mogu poželjeti što brže ozdravljenje. :salut:

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Robust » 11 nov 2020, 20:06

tm01hzne je napisao/la:
11 nov 2020, 20:00
Robust je napisao/la:
11 nov 2020, 19:55
slika

ovo je realnost moj husika i svi ostali negatori cekanje u redu za testiranje jutros od devet do 11 red i kad sam zavrsio jos je duzi bio otprilike 90 metara za raju iz Sarajeva dom zdravlja saraj polje red od ulaza odozada do punkta hitne pomoći

od simptoma vec tri dana temperatura preko 38.6
kostobolja
suhi kasalj
zacepljenost u usima
nemoc

Zdravstveni sustav
Posto se moja porodica testirala u petak i pozitivni bili ja sam dobio u nedjelju navečer temperaturu i za narucivanje se mora zvati dom zdravlja
Pon - zvao citav dan niko se ne javlja nastavak navedenih simptoma
Utorak- pokupim se pod temperaturom i odem da čekam na red tu cekao tri sata da me prime i naruce i na pitanje sto se ne javljaju na telefon dobije se odg mozda doktor nije spustio slusalicu
Srijeda- testiranje od devet do 11 se ceka otprilike dva sata i ima bas bolesnih ljudi koji vjedva na nogama stoje
das broj telefona da ti viberom dodju rezultati
maloprije stigla poruka za verifikaciju moga imena i broja nalaza
zvanje doma zdravlja i dalje uzaludno za daljne poteze sreca pa imam od ranije lijekova za gripe i ta njesra pa njih koristim

tko god kaze da ovo ne postoji i da je beze sve dok se ne osjeti na svojoj koži vidi se da nije nimalo bezazleno posebno sa nasim sistemom :thumbdown:
Sve je to tužna istina i realnost, a pojedinci bi trebali posjetiti Nahorevsku 248.
Samo ti mogu poželjeti što brže ozdravljenje. :salut:
hvala puno ovo sam napisao da vide raja sta ih ceka ako se zaraze i da se cuvaju vise ja sam prvi bio za izlaske i sve ostalo i malo mi je bila smijasna situacija oko covida i mjera al kad sam ga pokupio nije za salu

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Husika » 11 nov 2020, 20:10

Robust je napisao/la:
11 nov 2020, 19:55
slika

ovo je realnost moj husika i svi ostali negatori cekanje u redu za testiranje jutros od devet do 11 red i kad sam zavrsio jos je duzi bio otprilike 90 metara za raju iz Sarajeva dom zdravlja saraj polje red od ulaza odozada do punkta hitne pomoći

od simptoma vec tri dana temperatura preko 38.6
kostobolja
suhi kasalj
zacepljenost u usima
nemoc

Zdravstveni sustav
Posto se moja porodica testirala u petak i pozitivni bili ja sam dobio u nedjelju navečer temperaturu i za narucivanje se mora zvati dom zdravlja
Pon - zvao citav dan niko se ne javlja nastavak navedenih simptoma
Utorak- pokupim se pod temperaturom i odem da čekam na red tu cekao tri sata da me prime i naruce i na pitanje sto se ne javljaju na telefon dobije se odg mozda doktor nije spustio slusalicu
Srijeda- testiranje od devet do 11 se ceka otprilike dva sata i ima bas bolesnih ljudi koji vjedva na nogama stoje
das broj telefona da ti viberom dodju rezultati
maloprije stigla poruka za verifikaciju moga imena i broja nalaza
zvanje doma zdravlja i dalje uzaludno za daljne poteze sreca pa imam od ranije lijekova za gripe i ta njesra pa njih koristim

tko god kaze da ovo ne postoji i da je beze sve dok se ne osjeti na svojoj koži vidi se da nije nimalo bezazleno posebno sa nasim sistemom :thumbdown:
Pa zar korona nije neizljeciva? Kako sad odjednom te vadi to sto imas lijekove za gripu? :hmmmmm: Ljudi sta je sa vama?
Ja imam osjecaj da vi nikad prije 2020 god niste isli u bolnicu ili uopste doktoru...
Ti meni pricas ono sto sam ja gledao prije 25 godina...
Ljudi dodjite pameti dok vam nije kasno!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Captain4 » 11 nov 2020, 20:12

Spalite ga!
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5576
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Hajdeee » 11 nov 2020, 20:19

Kantonalna vlast u Sarajevu mora pasti sto prije.
Mora se otvoriti jos barem 4-5 punktova za testiranje ljudi.
Mora se osposobiti telefonski servis, za narucivanje ljudi sa simptomima, i za davanje savjeta.

Narod je u 90%slucajeva prepuste sam sebi. Od zdravlja, lijecenja, pomoci u tom segmentu. Pa sve do privrede, odrzavanja poslova i radnih mjesta.
- FKS -

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Maestro » 11 nov 2020, 20:20

A za sta idete u te redove cekati? Jel se prije ozdravi ako se testiras. Ako osjecas bolove ostani kod kuce deset dana ozdradvi i nastavi dalje. Ko testove placa?
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 nov 2020, 20:30

Maestro je napisao/la:
11 nov 2020, 20:20
A za sta idete u te redove cekati? Jel se prije ozdravi ako se testiras. Ako osjecas bolove ostani kod kuce deset dana ozdradvi i nastavi dalje. Ko testove placa?
Ovo i mene zanima.Ako ti ne traze iz firme u kojoj radis ili neko drugi da se testiras,pa moras, koji ku.rac to ides raditi??

Sta dobijes time sto ti oni kazu da si pozitivan i stave te u statistiku??Svi vrlo dobro, do sad, znamo koji su simptomi i ne treba ti potvrda testa za takvo nesto i stajati satima u redu pod temperaturom.Van pameti!!

Nikakvu posebnu terapiju neces dobiti,niti status. Lijecices se kako se inace lijecis od gripe i idemo dalje.Ako se stanje, ne daj Boze pogorsa, oni ce te neminovno smjestiti gdje treba da te smjeste.

Avatar
Finn
Postovi: 9168
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Finn » 11 nov 2020, 20:40

Pa testira se da ne bi zarazio druge, logicno.

Avatar
PravaRaja
Postovi: 249
Pridružen/a: 06 nov 2020, 10:09
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la PravaRaja » 11 nov 2020, 20:42

Husika je napisao/la:
11 nov 2020, 20:10

Pa zar korona nije neizljeciva? Kako sad odjednom te vadi to sto imas lijekove za gripu? :hmmmmm: Ljudi sta je sa vama?
Ja imam osjecaj da vi nikad prije 2020 god niste isli u bolnicu ili uopste doktoru...
Ti meni pricas ono sto sam ja gledao prije 25 godina...
Ljudi dodjite pameti dok vam nije kasno!


Smiješno je šta se radi i kako je uništena ekonomija, zdravstvo i životi ljudi zbog gripe.
Ja ne mogu da vjerujem šta smo kao društvo, diljem cijelog svijeta dopustili da se radi.

Zdravstvo je bukvalno demolirano, bio prije dva dana u dz vrazovo, oni ljudi tamo su na izmaku snaga. Nema ih pet ukupno, na kartoteci pola sata nije nikoga bilo. Doktorica žena srednjih godina, raščupana, podbuhla, neispavana, ne zna kud vozi, a radi u uslovima da joj telefon bukvalno ne prestaje da zvoni. Onaj jedan ulazi galami ja imam koronu, ne sluša nikoga, na kraju ga ja istjeram jer mu jadne sestre ne mogu ništa.

Kažem da nisam vidio, ne bi vjerovao, domovi zdravlja su bukvalno pregaženi. Ja vjerujem da ljudi itekako umiru od svojih starih bolesti, jer jednostavno nema ko da ih liječi. Sve je yebena korona.

Ponavljam, gripa obična!

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Husika » 11 nov 2020, 20:42

Finn je napisao/la:
11 nov 2020, 20:40
Pa testira se da ne bi zarazio druge, logicno.
A ko je tebe buraz zarazio? Logicno!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Unofficialpage » 11 nov 2020, 20:45

Ako su simptomi očiti i nema neke potrebe za testom. Na početku je bitnije da se zna šta je zbog načina liječenja.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
PravaRaja
Postovi: 249
Pridružen/a: 06 nov 2020, 10:09
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la PravaRaja » 11 nov 2020, 20:45

Unofficialpage je napisao/la:
11 nov 2020, 20:45
Ako su simptomi očiti i nema neke potrebe za testom. Na početku je bitnije da se zna šta je zbog načina liječenja.
Koji su simptomi?

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la LlullSergio » 11 nov 2020, 20:46

Vidite li sve te ljude tamo vani koji nose debele jakne i kapute jer navodno dolazi zima ❄️😂
Koje ovce 🐑🐑!
Ja imam svoje mišljenje nakon što sam se detaljno informirao i saznao da se u zimi 2018/2019 smrznulo samo 9 ljudi ❄️.
To je 0,0000001 % stanovništva.
Ovi idioti koji nose jakne i kapute se boje nečega što je za 99,99999 % stanovništva potpuno bezopasno.
Koji paničari i robovi meinstream medija koji ih bombardiraju reklamama.
A znate što je najsmješnije?
Neki od smrznutih su imali jakne na sebi i svejedno su umrli 🥶
Dakle - jakne i kaputi vam ne pomažu! 🤔 Dokazano je da nošenje teške zimske odjeće izaziva herniu ili ti ga kilu, te optički povećava vašu tjelesnu težinu.
Ne dozvolite da vas tekstilna mafija zastraši!
H&M i C&A je stepenasta država na djelu, razmislite zašto su u svakom njihovom dućanu pokretne stepenice. A tek Varteks, to ishodište zla...dovoljan je jedan ulazak u tu zgradu pa da vam prestanu rasti nokti. Recite NE jaknama i kaputima.
Mislite svojom glavom i dočekajte Božić u kupaćim gaćicama. U Australji nose kupace za Bozic i Novu godinu. Njihova vlada ih ne tjera da nose zimske jakne, ne plase ih kao nas.
Recite ne toplim jaknama i kaputima jer hladnoća ne postoji. Dokaz za to su frižideri, jedino mjesto gdje je stvarno hladno. Zašto bi ih proizvodili i kupovali da hladnoća postoji i izvan njih. Koji normalan čovjek ulazi u frižider ili zamrzivač? Samo ovce a pogotovo janjad.
Probudite se i recite DOSTA. ✊👊✌️
Šta je sljedeće? Tople zimske cipele i čizme?
Zeko i potocic je namjerno plasirana pjesma jer od male djece stvaraju slijepe i zimogrozne poslušnike uvjeravjući ih da zima postoji.
To je sve smišljeno kako bi nas uvjerili da ratujemo za energente. Plin i nafta... grijanje?! Kakvo grijanje?! Dolje na Bliskom istoku nam se smiju što plaćamo grijanje, kod njih hladnoće nema! Otvorite oči! Sve je to zavjera tekstilne i modne industrije da vas kontroliraju cijeloga života.
Za slobodu ginut ćemo njemo...
Pametnom dosta.
Dijelite dalje, nek se čuje naš glas.
Dodji na festival slobode protiv ovakvih lazi.
Termini za sve gradove uskoro ✌️
:mrgreen:

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Husika » 11 nov 2020, 20:48

LlullSergio je napisao/la:
11 nov 2020, 20:46
Vidite li sve te ljude tamo vani koji nose debele jakne i kapute jer navodno dolazi zima ❄️😂
Koje ovce 🐑🐑!
Ja imam svoje mišljenje nakon što sam se detaljno informirao i saznao da se u zimi 2018/2019 smrznulo samo 9 ljudi ❄️.
To je 0,0000001 % stanovništva.
Ovi idioti koji nose jakne i kapute se boje nečega što je za 99,99999 % stanovništva potpuno bezopasno.
Koji paničari i robovi meinstream medija koji ih bombardiraju reklamama.
A znate što je najsmješnije?
Neki od smrznutih su imali jakne na sebi i svejedno su umrli 🥶
Dakle - jakne i kaputi vam ne pomažu! 🤔 Dokazano je da nošenje teške zimske odjeće izaziva herniu ili ti ga kilu, te optički povećava vašu tjelesnu težinu.
Ne dozvolite da vas tekstilna mafija zastraši!
H&M i C&A je stepenasta država na djelu, razmislite zašto su u svakom njihovom dućanu pokretne stepenice. A tek Varteks, to ishodište zla...dovoljan je jedan ulazak u tu zgradu pa da vam prestanu rasti nokti. Recite NE jaknama i kaputima.
Mislite svojom glavom i dočekajte Božić u kupaćim gaćicama. U Australji nose kupace za Bozic i Novu godinu. Njihova vlada ih ne tjera da nose zimske jakne, ne plase ih kao nas.
Recite ne toplim jaknama i kaputima jer hladnoća ne postoji. Dokaz za to su frižideri, jedino mjesto gdje je stvarno hladno. Zašto bi ih proizvodili i kupovali da hladnoća postoji i izvan njih. Koji normalan čovjek ulazi u frižider ili zamrzivač? Samo ovce a pogotovo janjad.
Probudite se i recite DOSTA. ✊👊✌️
Šta je sljedeće? Tople zimske cipele i čizme?
Zeko i potocic je namjerno plasirana pjesma jer od male djece stvaraju slijepe i zimogrozne poslušnike uvjeravjući ih da zima postoji.
To je sve smišljeno kako bi nas uvjerili da ratujemo za energente. Plin i nafta... grijanje?! Kakvo grijanje?! Dolje na Bliskom istoku nam se smiju što plaćamo grijanje, kod njih hladnoće nema! Otvorite oči! Sve je to zavjera tekstilne i modne industrije da vas kontroliraju cijeloga života.
Za slobodu ginut ćemo njemo...
Pametnom dosta.
Dijelite dalje, nek se čuje naš glas.
Dodji na festival slobode protiv ovakvih lazi.
Termini za sve gradove uskoro ✌️
:mrgreen:
Sve je to lijepo i zabavno ali je zaboravljena jedna kljucna cinjenica u tom sarkazmu... MJERE!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

bob
Postovi: 4423
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la bob » 11 nov 2020, 20:49

NEZALAGANJE je napisao/la:
11 nov 2020, 20:30
Maestro je napisao/la:
11 nov 2020, 20:20
A za sta idete u te redove cekati? Jel se prije ozdravi ako se testiras. Ako osjecas bolove ostani kod kuce deset dana ozdradvi i nastavi dalje. Ko testove placa?
Ovo i mene zanima.Ako ti ne traze iz firme u kojoj radis ili neko drugi da se testiras,pa moras, koji ku.rac to ides raditi??

Sta dobijes time sto ti oni kazu da si pozitivan i stave te u statistiku??Svi vrlo dobro, do sad, znamo koji su simptomi i ne treba ti potvrda testa za takvo nesto i stajati satima u redu pod temperaturom.Van pameti!!

Nikakvu posebnu terapiju neces dobiti,niti status. Lijecices se kako se inace lijecis od gripe i idemo dalje.Ako se stanje, ne daj Boze pogorsa, oni ce te neminovno smjestiti gdje treba da te smjeste.
a jbga da otvoris bolovanje doktorica ti treba, ides valjda da ti i terapiju dadnu neki, antibiotik pa da dignes u apoteci itd...

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la 90minut » 11 nov 2020, 20:56

avenija je napisao/la:
11 nov 2020, 10:18
90minut je napisao/la:
11 nov 2020, 03:16
leorey je napisao/la:
11 nov 2020, 03:10
I ja jucer citam isto umro od smijeha, jos se dere na lika sa uskljicnicima hahahahah
Ma malo listam da vidim šta raja prica baš me nasmijalo, onaj postavlja sliku obješenog covjeka predlaže husici da se objesi. :D

I to nije fejk slika. :urnebes:
Realno da nema budale ova tema bi propala.
Dodjem procitat da se ismijem 😂
Ma ja svaki dan listam stranice na kraju veceri i svaki put bude komedije.

Al' ovo je stvarno bilo za pišanja, onaj prica o forumašu kojem je otac umro od korone ovaj pita šta je još imao?

Tacno da umire na postelji zadnjim dahom bi pitao šta imam još od bolesti na kartonu? :D

Brutalan je bio prvi put da se slozim s Lojom :D

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Giuseppe1, muhamedhulk, napoleon72 i 46 gostiju.