Koronavirus (COVID-19) - općenito - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Hoćete li se vakcinisati?

Da, čim to bude moguće
77
32%
Da, ali ću malo sačekati da vidim da li je sigurno
41
17%
Hoću samo ako budem morao radi posla, putovanja, normalnog života
74
30%
Ne, ni u kom slučaju
52
21%
 
Ukupno glasova: 244

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la bart » 27 okt 2020, 22:33

Oni respiratori su izgleda kupljeni od Del Boya a ne od kineza
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

truts
Postovi: 2601
Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la truts » 27 okt 2020, 23:06

Kako divno vrijeme koje otkriva da su na svim iole bitnim pozicijama podobni, a ne sposobni kadrovi.
Od zdravstva, obrazovanja, kriznih štabova, i svih nivoa vlasti...
Sad narod može da uživa u onome što je sijao 25 godina.

Avatar
Ortega10
Postovi: 967
Pridružen/a: 18 mar 2020, 22:58
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Ortega10 » 27 okt 2020, 23:09

У ' $ су $ $ ?.
Ово са $ ? је $ ? & " за ? $ " $ на " ".
" " $.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la ANTIFA ! » 27 okt 2020, 23:18

Ortega10 je napisao/la:
27 okt 2020, 23:09
У ' $ су $ $ ?.
Ово са $ ? је $ ? & " за ? $ " $ на " ".
Ti si iz Bijeljine?
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Ortega10
Postovi: 967
Pridružen/a: 18 mar 2020, 22:58
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Ortega10 » 27 okt 2020, 23:42

".
Više nezadovoljnih roditelja iz različitih odjeljenja zvorničkih škola pismeno se danas obratilo Ministarstvu prosvjete i kulture Republike Srpske ukazujući na nezadovoljstvo zbog zatvaranja škola i organizacije onlajn nastave. Jedno od tih pismenih zahtjeva su poslali i u našu redakciju. Prenosimo ga u cjelosti:

Predmet: Pismo roditelja učenika trećeg razreda JU OŠ „Sveti Sava“ Zvornik

Poštovana,

Obraćamo Vam se kao roditelji povodom organizacije onlajn nastave u osnovnim i srednjim školama od 26.10.2020.

Vaše instrukcije su prvo iznenadile, zbunile, a onda i izuzetno naljutile roditelje.
Stoga nam se nameće niz pitanja na koja zahtijevamo odgovor i preispitivanje ovakve odluke.
Da li je iko razmatrao mogućnosti učenika, naročito djece nižih razreda?
& su učenici sposobni da ostaju sami kod kuće i sami da prate onlajn nastavu prema vašim instrukcijama?

Morate uzeti u obzir da smo i mi, roditelji, a tek djeca, nekompetentni da na ovaj način pratimo onlajn nastavu. Roditelj i učenik nisu prošli nikakvu obuku i ne mogu preko noći savladati inovacije u tehnologiji. To je proces koji iziskuje mnogo vremena i za koji ste imali dva mjeseca da nas pripremite. Zato Vas pitamo zašto to tada niste uradili?

Roditelji imaju radno vrijeme i teško da će ga moći uskladiti da ostanu sa djetetom i pomognu da prati nastavu na daljinu. Da li je neko o tome razmišljao?
& će porodice sa dvoje i više djece da prate nastavu? Da kupe dva i više računara? & porodica može to da priušti, ili će im biti stavljeni na raspolaganje računari iz projekta Dositej koji su veoma poznati po “brzini i zavidnim performansama“?

Da li se iko vodi mišlju koliko će dodatno gledanje u ekrane i monitore telefona, računara i tableta štetiti njihovom vidu, i koliko će se pokazati manjak socijalizacije te djece zbog vremena provedenog u zatvorenom prostoru?
Šta je sa socijalizacijom djece u nižim razredima, prvenstveno prvačićima? Pa pobogu oni čak nisu nikad ni upoznali drugare iz druge grupe, a idu u isti razred! & će im nadoknaditi najljepše dane djetinjstva, stvaranje novih prijateljstava, prve simpatije i sl…
& im djetinjstvo, uz čiju dozvolu?

Da li stvarno možete da nas ubijedite da je odluka o zatvaranju škola ispravna i potrebna, dok su istovremeno od te odluke izuzete kafane, kafići, teretane, igraonice kladionice? Djeca u vrtićima rade normalnim tempom, dok ostali nemaju tu mogućnost. Iz jedne kuće jedno dijete ide u vrtić, dok starije ne ide u škole, a ide na trening, rođendane, i šetnje sa drugarima. Parkići su svakodnevno prepuni djece koja se igraju, stariji pored njih igraju fudbala i košarke, a ne damo im da idu u školu. Da nije slijedeći korak i da im zabranimo igranje?

& je taj neko ko smije našoj djeci da uskrati jedno od osnovnih prava, pravo na kvalitetno obrazovanje i ne konsultuje roditelje, djecu i nastavnike u donošenju ovakve nakaradne odluke?
A političke skupove i da ne pominjemo, njih niko nije kažnjavao i zatvarao iako nisu poštovali nikakve mjere, ni danas ih ne poštuju!

Svi shvatamo da je situacija ozbiljna i baš zbog toga ne treba i ne smije se nametati djeci dodatno opterećenje! Ovo im stvara dodatni psihološki pritisak. Naša djeca i njihovi učitelji , nastavnici i profesori su jedini koji su poštovali sve izrečene mjere koje su propisane (dok ostali nisu) i sada se na njima lome kola, dok kafići nesmetano rade, ne poštuju distancu ne nose se maske itd…

Tražimo da preispitate instrukcije za onlajn nastavu, da mislite na ovu djecu i njihovo obrazovanje.
Zar mislite da se slažemo sa činjenicom da djeca redovno posjećuju treninge, a školu ne mogu?
Da li je neko sabrao period u prošloj školskoj godini koji su propustili i ovo što će propustiti, da nije mnogo za svaku generaciju učenika. Nemamo prvo da im uništimo cijelu školsku godinu.

Zahtijevamo i da se preispita odluka o zatvaranju škola, jer je i sam ministar zdravlja rekao da je utvrđeno da u školama nije bilo širenja zaraze, te je upitno na osnovu čega su škole zatvorene.

U nadi da ćete misliti na svu našu djecu,
Srdačan pozdrav!

Zabrinuti roditelji
" " $.

Avatar
brig
Postovi: 2232
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la brig » 27 okt 2020, 23:47

Pisao u 3mj pisem i sad i dalje najveca prevara u povijesti čovječanstva

A mediji zlo veliko

Posljedice ce se vidjet u iducim godinama

:thumbdown:

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Husika » 28 okt 2020, 00:36

Ortega10 je napisao/la:
27 okt 2020, 23:42
".
Više nezadovoljnih roditelja iz različitih odjeljenja zvorničkih škola pismeno se danas obratilo Ministarstvu prosvjete i kulture Republike Srpske ukazujući na nezadovoljstvo zbog zatvaranja škola i organizacije onlajn nastave. Jedno od tih pismenih zahtjeva su poslali i u našu redakciju. Prenosimo ga u cjelosti:

Predmet: Pismo roditelja učenika trećeg razreda JU OŠ „Sveti Sava“ Zvornik

Poštovana,

Obraćamo Vam se kao roditelji povodom organizacije onlajn nastave u osnovnim i srednjim školama od 26.10.2020.

Vaše instrukcije su prvo iznenadile, zbunile, a onda i izuzetno naljutile roditelje.
Stoga nam se nameće niz pitanja na koja zahtijevamo odgovor i preispitivanje ovakve odluke.
Da li je iko razmatrao mogućnosti učenika, naročito djece nižih razreda?
& su učenici sposobni da ostaju sami kod kuće i sami da prate onlajn nastavu prema vašim instrukcijama?

Morate uzeti u obzir da smo i mi, roditelji, a tek djeca, nekompetentni da na ovaj način pratimo onlajn nastavu. Roditelj i učenik nisu prošli nikakvu obuku i ne mogu preko noći savladati inovacije u tehnologiji. To je proces koji iziskuje mnogo vremena i za koji ste imali dva mjeseca da nas pripremite. Zato Vas pitamo zašto to tada niste uradili?

Roditelji imaju radno vrijeme i teško da će ga moći uskladiti da ostanu sa djetetom i pomognu da prati nastavu na daljinu. Da li je neko o tome razmišljao?
& će porodice sa dvoje i više djece da prate nastavu? Da kupe dva i više računara? & porodica može to da priušti, ili će im biti stavljeni na raspolaganje računari iz projekta Dositej koji su veoma poznati po “brzini i zavidnim performansama“?

Da li se iko vodi mišlju koliko će dodatno gledanje u ekrane i monitore telefona, računara i tableta štetiti njihovom vidu, i koliko će se pokazati manjak socijalizacije te djece zbog vremena provedenog u zatvorenom prostoru?
Šta je sa socijalizacijom djece u nižim razredima, prvenstveno prvačićima? Pa pobogu oni čak nisu nikad ni upoznali drugare iz druge grupe, a idu u isti razred! & će im nadoknaditi najljepše dane djetinjstva, stvaranje novih prijateljstava, prve simpatije i sl…
& im djetinjstvo, uz čiju dozvolu?

Da li stvarno možete da nas ubijedite da je odluka o zatvaranju škola ispravna i potrebna, dok su istovremeno od te odluke izuzete kafane, kafići, teretane, igraonice kladionice? Djeca u vrtićima rade normalnim tempom, dok ostali nemaju tu mogućnost. Iz jedne kuće jedno dijete ide u vrtić, dok starije ne ide u škole, a ide na trening, rođendane, i šetnje sa drugarima. Parkići su svakodnevno prepuni djece koja se igraju, stariji pored njih igraju fudbala i košarke, a ne damo im da idu u školu. Da nije slijedeći korak i da im zabranimo igranje?

& je taj neko ko smije našoj djeci da uskrati jedno od osnovnih prava, pravo na kvalitetno obrazovanje i ne konsultuje roditelje, djecu i nastavnike u donošenju ovakve nakaradne odluke?
A političke skupove i da ne pominjemo, njih niko nije kažnjavao i zatvarao iako nisu poštovali nikakve mjere, ni danas ih ne poštuju!

Svi shvatamo da je situacija ozbiljna i baš zbog toga ne treba i ne smije se nametati djeci dodatno opterećenje! Ovo im stvara dodatni psihološki pritisak. Naša djeca i njihovi učitelji , nastavnici i profesori su jedini koji su poštovali sve izrečene mjere koje su propisane (dok ostali nisu) i sada se na njima lome kola, dok kafići nesmetano rade, ne poštuju distancu ne nose se maske itd…

Tražimo da preispitate instrukcije za onlajn nastavu, da mislite na ovu djecu i njihovo obrazovanje.
Zar mislite da se slažemo sa činjenicom da djeca redovno posjećuju treninge, a školu ne mogu?
Da li je neko sabrao period u prošloj školskoj godini koji su propustili i ovo što će propustiti, da nije mnogo za svaku generaciju učenika. Nemamo prvo da im uništimo cijelu školsku godinu.

Zahtijevamo i da se preispita odluka o zatvaranju škola, jer je i sam ministar zdravlja rekao da je utvrđeno da u školama nije bilo širenja zaraze, te je upitno na osnovu čega su škole zatvorene.

U nadi da ćete misliti na svu našu djecu,
Srdačan pozdrav!

Zabrinuti roditelji
Ja ovo isto pisao prije pola godine i vodio rat sa zomboidima na ovoj temi... Sta bi decki moji? Kako to sad svi pisu ono sto sam ja od pocetka?
Zar ja nisam bio neki ludjak? A sad se ucviljeni roditelji digli, jesul i oni ludi? itd :kafa:
Majke mi moje odose mi sve pare na kondome, ne mogu vas vise ....... :kafa:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

napapijri1987
Postovi: 315
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la napapijri1987 » 28 okt 2020, 01:10

bart je napisao/la:
27 okt 2020, 22:33
Oni respiratori su izgleda kupljeni od Del Boya a ne od kineza
Ma dobri su da ih koristis u kolima hitne pomoci ili za transport pacijenata unutar bolnice.
To sam odmah ovdje napisao kad je objavljeno koje masine su kupili.
Mada i ovo zatvaranje skola, iako nemaju zarazenih, pokazuje da je nasa drzava izgubila kompas i da rade neke stvari samo eto da izgleda kao da nesto rade.
Mada ni u Njemackoj nije nista bolje.
Nama danas dosao dopis od dräger firme da ne mogu da nas obuce za rad na novim masinama koje smo kupili prije par dana, iako se znalo da ce doci do toga i da nam fali 10ak masina u bolnici.
I umjesto da ih naruce ljetos oni to uradise prije par dana.
Btw Hule brate moj izgubih zenu od 45god na reanimaciji prije par sati.
Kcerka je zarazila ovim sranjem u koje nije vjerovala, eno je sad lije suze ko godina i ne moze sebi oprostit.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7398
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la kraljttbvb » 28 okt 2020, 08:48

Slatinash_7 je napisao/la:
27 okt 2020, 14:46
Otvorene kafane su smrt, još pri tome pune šibica, sa sve live muzikom djem ili čime već, to ne podržavam.
Zanimljivo da su uglavnom zarazeni ljudi koji su na budzetu i kojima je placeno bolovanje 15 dana.

Slabo ke je zarazen od ovih sto idu u kafane, djeca u skoli i ovi u firmama gdje te posalju na odmor ili neplaceno 15 dana...

Kod nas firma do firme.
Jedna daje bolovanje 15 dana i imaju 240 zarazenih i onih u samoizolaciji.
Druga (ima 200-300 radnika) salje radnike na odmor 15 dana ako su u samoizolaciji, ima samo jednog kod kuce u izolaciji jer je bio sa pozitivnim u kontaktu i ni jednog zarazenog :salut:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Beduin » 28 okt 2020, 09:03

Ne razumijem koja je potreba i cilj da pojedinci dodju ovdje samo eto da dokazuju kako ne postoji korona, kako su pstali glupi i slijepi.
Ok, ko ne vjeruje cemu onda dolazak na temu? Idi druze u Jehove svjedoke i ubjedjuj narod.

Tema je Koronavirus (Covid-19), valjda za cilj ima informisanje, da znamo sta se desava u svijetu i kod nas, statistika, poduzete mjere i slicno.
Koga ne interesuje najjednostavnije se presaltati na drugu temu, barem toliko mozete.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Ortega10
Postovi: 967
Pridružen/a: 18 mar 2020, 22:58
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Ortega10 » 28 okt 2020, 09:34

$ " на ' $ $ " $ $ & о ? $?

? & $ " $ - се $ " & ? ¥ траје 45 ", а - & је & на 30, $ 20?

? & $ " $ су $ " & су у " $ 22:00, а не $ 00:00?

? & $ " $ ове $ " $ " ' $ ", - је све &?

? & $ " $ се у срцу $, ", на & $ ? " $ $ ?, а $ нас $ "?
" " $.

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la sljivo » 28 okt 2020, 09:51

Nije cilj iskorjeniti zarazu i virus, jer je to svakako nemoguće, već usporiti, odnosno učiniti što više a da to ne ide na štetu ostalih aktivnosti. Zato se smanjuju radna vremena, bolje nego da ih nema nikako.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Justin » 28 okt 2020, 09:52

Beduin je napisao/la:
28 okt 2020, 09:03
Ne razumijem koja je potreba i cilj da pojedinci dodju ovdje samo eto da dokazuju kako ne postoji korona, kako su pstali glupi i slijepi.
Ok, ko ne vjeruje cemu onda dolazak na temu? Idi druze u Jehove svjedoke i ubjedjuj narod.

Tema je Koronavirus (Covid-19), valjda za cilj ima informisanje, da znamo sta se desava u svijetu i kod nas, statistika, poduzete mjere i slicno.
Koga ne interesuje najjednostavnije se presaltati na drugu temu, barem toliko mozete.
Ja ne znam gdje zive ti ljudi. Mislim da je sada vec nemoguce da ne poznajes nikoga da je bio pozitivan.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la meho-medo » 28 okt 2020, 09:58

"Njemačka kancelarka Angela Merkel želi da se sastane s premijerima 16 pokrajina u Njemačkoj kako bi se usaglasili u vezi sa zatvaranjem svih kafića i restorana od 4. novembra, u pokušaju da se zaustavi širenje zaraze virusom korona, ali da škole i vrtići nastave raditi."

Jah eto lazna pandemija. Koji bi onda bio cilj Njemackoj da u dobroj mjeri zastavi svoju ekonomiju? Mislim ako je zemlja jaka, kao sto Njemacka jeste, sigurno imaju i dobre informacije sa terena, koji bi im onda bio cilj ovoga sto rade?
Nikakav drugi osim da se sacuva ljudski zivot, jer covjek je danas najveci resurs. Prirodna bogatstva jesu bitna, ali obrazovan i strucan covjek u svom poslu je mnogo bitniji.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
brig
Postovi: 2232
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la brig » 28 okt 2020, 09:59

https://www.jabuka.tv/primorac-pcr-test ... na-koronu/
Primorac: PCR test je preosjetljiv, nisu zarazni mnogi pozitivni na koronu

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la hamzaTM87 » 28 okt 2020, 12:19

Broj hospitalizvanih u RS danas je 546, od toga u Banja Luci 209.
Prije 10 dana (18.10), broj hospitalizovanih u RS je bio 265, od toga u Banja Luci 99

Broj hospitalizovanih u Sarajevu je danas 106
Prije 10 dana (18.10) broj hospitalizovanih u Sarajevu je bio 63

Broj hospitalizvanih u Mostaru je danas 75
Prije 10 dana (18.10) broj hospitalizvanih u Mostaru je bio 38

Za ostale gradove je jako teško naći svježe i precizne podatke

Uz rast koji je kod nas prisutan (obaranje rekorda svaki dan) očekivati je duplanje brojeva svakih 10 dana. Pa se zapitajmo koliko brojeva može podnijeti naš sistem i naše bolnice, pogotovo uzmiajući u obzir da za hospitalizaciju pacijenata obično treba 5-7 dana nakon utvrđivanja zaraze i prvih simptoma...
ZELJEZNICAR 1921!

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la Husika » 28 okt 2020, 12:33

hamzaTM87 je napisao/la:
28 okt 2020, 12:19
Broj hospitalizvanih u RS danas je 546, od toga u Banja Luci 209.
Prije 10 dana (18.10), broj hospitalizovanih u RS je bio 265, od toga u Banja Luci 99

Broj hospitalizovanih u Sarajevu je danas 106
Prije 10 dana (18.10) broj hospitalizovanih u Sarajevu je bio 63

Broj hospitalizvanih u Mostaru je danas 75
Prije 10 dana (18.10) broj hospitalizvanih u Mostaru je bio 38

Za ostale gradove je jako teško naći svježe i precizne podatke

Uz rast koji je kod nas prisutan (obaranje rekorda svaki dan) očekivati je duplanje brojeva svakih 10 dana. Pa se zapitajmo koliko brojeva može podnijeti naš sistem i naše bolnice, pogotovo uzmiajući u obzir da za hospitalizaciju pacijenata obično treba 5-7 dana nakon utvrđivanja zaraze i prvih simptoma...
Nemoj mi tih medijskih sranja...
Vidi ovo:
26.10.2020
>>>Alarmantan rast broja oboljelih u Visokom: Više od 20 novozaraženih koronavirusom u posljednja 24 sata<<<
https://visoko.co.ba/alarmantan-rast-br ... a-24-sata/

Ja bio taj dan u DZ Visoko znaci nema zive duše, prazno, doktori roštiljaju kod kuće...
Nemoj sveg ti... Imamo oci!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
avenija
Postovi: 13600
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la avenija » 28 okt 2020, 13:25

Svaki dan mi imamo novih 3-4 hiljade ljudi iskljucenih iz zivota i kretnje zbog rjesenja o izolaciji i pozitivnog nalaza..
Mi smo i zvanicno u lockdownu samo sto sada drzava pametno odradi bez da ima odgovornosti da placa naknade i stimulacije na plate, neka pokazu brojke nezaposlenih zadnjih 15 dana i uporede sa martom i aprilom, danas vise ljudi ostaje bez posla.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
jelle
Postovi: 5602
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la jelle » 28 okt 2020, 14:02

avenija je napisao/la:
28 okt 2020, 13:25
Svaki dan mi imamo novih 3-4 hiljade ljudi iskljucenih iz zivota i kretnje zbog rjesenja o izolaciji i pozitivnog nalaza..
Mi smo i zvanicno u lockdownu samo sto sada drzava pametno odradi bez da ima odgovornosti da placa naknade i stimulacije na plate, neka pokazu brojke nezaposlenih zadnjih 15 dana i uporede sa martom i aprilom, danas vise ljudi ostaje bez posla.
Mislis u Prevodu tvoja Sda ...jer su oni na vlasti i njihovi ljudi na rukovodecim funkcijama u drzavi .... koje licemjerstvo :mrgreen:

Avatar
avenija
Postovi: 13600
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19)

Post Postao/la avenija » 28 okt 2020, 14:05

jelle je napisao/la:
28 okt 2020, 14:02
avenija je napisao/la:
28 okt 2020, 13:25
Svaki dan mi imamo novih 3-4 hiljade ljudi iskljucenih iz zivota i kretnje zbog rjesenja o izolaciji i pozitivnog nalaza..
Mi smo i zvanicno u lockdownu samo sto sada drzava pametno odradi bez da ima odgovornosti da placa naknade i stimulacije na plate, neka pokazu brojke nezaposlenih zadnjih 15 dana i uporede sa martom i aprilom, danas vise ljudi ostaje bez posla.
Mislis u Prevodu tvoja Sda ...jer su oni na vlasti i njihovi ljudi na rukovodecim funkcijama u drzavi .... koje licemjerstvo :mrgreen:
Jos nije moja jer nisam do sada glasao za njih a jedine dvije kazne u zivotu sam dobio radi njih ali ce moja biti od 15.11 tu si upravu.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.