Chat - ARHIVA POSTOVA 2

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 24 jun 2021, 23:51

RacioEmocionalan je napisao/la:
24 jun 2021, 22:25
Marsal je napisao/la:
24 jun 2021, 18:40
Šta vam tačno smeta kod osoba koje su gay pa ste toliko protiv njih?

Pa neće vas yebat, imaju oni već s kim guzit se. Traže osnovno ljudsko pravo poput braka i imaju pravo na njega, imaju pravo da ih debili ne nagazaju jer su gay i da ih seljak ne maršne s posla jer su gay.
Slažem se sa svim, samo sutra dolazi do usvajanja djece recimo. Misliš da će se dijete neovisno razvijati i birati svoju seksualnost i da im neće biti nametano ono što je izbor njihovih usvojitelja?

Neko će reći da straight roditelji nameću svojoj djeci svoj izbor, da mnogi ne smiju misliti drugačije ali je priroda jasno dala znak ko koga treba da gleda i ko s kim treba da ima odnose.

Jasno se vidi koji polni organi se uklapaju i tu za mene sva priča završava. Meni generalno ne smetaju, ali eto.
Ljudi ne biraju seksualnu orijentaciju. Pogotovo ne na taj nacin. Da je to slucaj ne bi ni bilo gej osoba jer do nedavno nije ni bilo homoseksualnoh brakova, a i svakako 99+% homoseksualaca dolazi iz straight brakova.

Ako zadovoljavaju uslove, kao i straight bracni parovi uostalom, ne vidim razlog da ne usvajaju djecu. To je jedno djete manje na ulici i u domovima za nezbrinutu djecu. Cak i pod stopostotnom sigurnoscu da ce postat gej, sto ne funkcionise tako, bolje je da odrastaju zbrinuti nego da nemaju nikoga i nigdje da zive.
Zadnja izmjena: Donnie Darko, dana/u 24 jun 2021, 23:54, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la delinjo » 24 jun 2021, 23:53

Uvijek mi u glavi scena iz one serije Moderna obitelj,pa kako su njih dvojica kao **** usvojili curicu iz Vijentama :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la EC3 » 24 jun 2021, 23:58

Marsal je napisao/la:
24 jun 2021, 23:47
@RacioEmocionalan
Moje mišljenje je da bi djeci iz doma bilo bolje i kod gay roditelja nego u Domu. Ne znam koliko vas viđa tu djecu, moj jaran i ja (da ne ispadne da se hvalim) tu i tamo pomažemo 2 brata, jedan ima 19 godina a drugi 24. Oni su ostali na mentalnom nivou djeteta od 12 godina, totalno nesposobni za život kao i većina djece iz Doma koju poznajem.

Zanemarimo sad činjenicu kako je straight paru skoro pa nemoguće usvojit u ovoj zemlji...ali kad bi sutra LGBT osobe mogle usvajat djecu vjerujem da bi im pružili bolji dom i zdravije uslove nego država. I siguran sam da se mogu urediti mehanizmi koji će pratiti odgajanje te djece.

Moje lično mišljenje je da se ne može uticat na to jesi li gay. Ili jesi ili nisi. Pa upravo gayevi su djeca iz brakova muškarca i žene. I siguran sam da su ti roditelji utjecali na njih da budu straight ali ono...uspjeli su samo potisnut te emocije.

Moje mišljenje

@feniksptica
To se slažem s tobom. Nisam fan balavljenja u javnosti i sličnih scena ali ako nam ne smeta da vidimo M i Ž kako se vode zagrljeni, što bi nam smetalo vidjet istospolni par. To su isti ljudi kao i mi, sa istim emocijama, strahovima, nadanjima... Zar da ih zbog naše percepcije osuđujemo na život skrivanja i život u kojem se možda ni ne usuđuju potražiti ljubav zbog straha od odmazde.

Da li je prirodno ili nije, ne znam. Tebi nije,meni jest. Činjenica je da je oduvijek bilo gayeva, od postanka svijeta i prije krščanstva i Islama. Takvi slučajevi su čak zabilježeni i kod životinja.

Meni nije prirodno osporavat da postoje drugačiji od mene i od tebe. I da li je svaka osoba koja ne želi djecu neprirodna ili gay? Evo ja prvi mrzim djecu, ne znam sa njima i ne želim ih nikad imat. **** mi se za produženje vrste, svakako nas ima previše. Pa šta sad, ja neću imst djece, neko će imat devetero i sve će se izbalansirat u prirodi. Život će se nastavit, Zemlja će se i dalje okretat.

I svaka borba za nešto ima likove koji se ugrađuju i tu su zbog kešovine. Od BLM preko Spasimo lutalice do LGBT lobija. Pare pokreću svijet, ništa čudno.

Mi na ovim prostorima smo 91 trebali bit izbrisani, poklani i pobijeni. Zašto? Zato jer smo bili drugačiji, drugačijeg imena, drugačije vjere. I dobili smo Srebrenicu. Sada mi ne želimo stati i podržati ljude koje bi masa danas sutra isto linčovala i izbrisala sa lica zemlje. Zašto? Samo zato jer su drugačiji od nas.

I molim vas nemojte mi odgovarat, danas gayevi sutra pedofili. To je glup i neracionalan odgovor. Pedofilija je bolest odvajkada i uvijek će i bit.
Mislim da si ti našao rješenje za sve svoje probleme 😁 šta će ti žene
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la delinjo » 24 jun 2021, 23:59

EC3 je napisao/la:
24 jun 2021, 23:58
Marsal je napisao/la:
24 jun 2021, 23:47
@RacioEmocionalan
Moje mišljenje je da bi djeci iz doma bilo bolje i kod gay roditelja nego u Domu. Ne znam koliko vas viđa tu djecu, moj jaran i ja (da ne ispadne da se hvalim) tu i tamo pomažemo 2 brata, jedan ima 19 godina a drugi 24. Oni su ostali na mentalnom nivou djeteta od 12 godina, totalno nesposobni za život kao i većina djece iz Doma koju poznajem.

Zanemarimo sad činjenicu kako je straight paru skoro pa nemoguće usvojit u ovoj zemlji...ali kad bi sutra LGBT osobe mogle usvajat djecu vjerujem da bi im pružili bolji dom i zdravije uslove nego država. I siguran sam da se mogu urediti mehanizmi koji će pratiti odgajanje te djece.

Moje lično mišljenje je da se ne može uticat na to jesi li gay. Ili jesi ili nisi. Pa upravo gayevi su djeca iz brakova muškarca i žene. I siguran sam da su ti roditelji utjecali na njih da budu straight ali ono...uspjeli su samo potisnut te emocije.

Moje mišljenje

@feniksptica
To se slažem s tobom. Nisam fan balavljenja u javnosti i sličnih scena ali ako nam ne smeta da vidimo M i Ž kako se vode zagrljeni, što bi nam smetalo vidjet istospolni par. To su isti ljudi kao i mi, sa istim emocijama, strahovima, nadanjima... Zar da ih zbog naše percepcije osuđujemo na život skrivanja i život u kojem se možda ni ne usuđuju potražiti ljubav zbog straha od odmazde.

Da li je prirodno ili nije, ne znam. Tebi nije,meni jest. Činjenica je da je oduvijek bilo gayeva, od postanka svijeta i prije krščanstva i Islama. Takvi slučajevi su čak zabilježeni i kod životinja.

Meni nije prirodno osporavat da postoje drugačiji od mene i od tebe. I da li je svaka osoba koja ne želi djecu neprirodna ili gay? Evo ja prvi mrzim djecu, ne znam sa njima i ne želim ih nikad imat. **** mi se za produženje vrste, svakako nas ima previše. Pa šta sad, ja neću imst djece, neko će imat devetero i sve će se izbalansirat u prirodi. Život će se nastavit, Zemlja će se i dalje okretat.

I svaka borba za nešto ima likove koji se ugrađuju i tu su zbog kešovine. Od BLM preko Spasimo lutalice do LGBT lobija. Pare pokreću svijet, ništa čudno.

Mi na ovim prostorima smo 91 trebali bit izbrisani, poklani i pobijeni. Zašto? Zato jer smo bili drugačiji, drugačijeg imena, drugačije vjere. I dobili smo Srebrenicu. Sada mi ne želimo stati i podržati ljude koje bi masa danas sutra isto linčovala i izbrisala sa lica zemlje. Zašto? Samo zato jer su drugačiji od nas.

I molim vas nemojte mi odgovarat, danas gayevi sutra pedofili. To je glup i neracionalan odgovor. Pedofilija je bolest odvajkada i uvijek će i bit.
Mislim da si ti našao rješenje za sve svoje probleme 😁 šta će ti žene
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Nemoj mi Marsala,moze on dobar biti samo kad hoce :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Shepard
Postovi: 80
Pridružen/a: 10 avg 2020, 17:51
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Shepard » 25 jun 2021, 00:05

Marsal je napisao/la:
24 jun 2021, 23:47
@RacioEmocionalan
Moje mišljenje je da bi djeci iz doma bilo bolje i kod gay roditelja nego u Domu. Ne znam koliko vas viđa tu djecu, moj jaran i ja (da ne ispadne da se hvalim) tu i tamo pomažemo 2 brata, jedan ima 19 godina a drugi 24. Oni su ostali na mentalnom nivou djeteta od 12 godina, totalno nesposobni za život kao i većina djece iz Doma koju poznajem.

Zanemarimo sad činjenicu kako je straight paru skoro pa nemoguće usvojit u ovoj zemlji...ali kad bi sutra LGBT osobe mogle usvajat djecu vjerujem da bi im pružili bolji dom i zdravije uslove nego država. I siguran sam da se mogu urediti mehanizmi koji će pratiti odgajanje te djece.

Moje lično mišljenje je da se ne može uticat na to jesi li gay. Ili jesi ili nisi. Pa upravo gayevi su djeca iz brakova muškarca i žene. I siguran sam da su ti roditelji utjecali na njih da budu straight ali ono...uspjeli su samo potisnut te emocije.

Moje mišljenje

@feniksptica
To se slažem s tobom. Nisam fan balavljenja u javnosti i sličnih scena ali ako nam ne smeta da vidimo M i Ž kako se vode zagrljeni, što bi nam smetalo vidjet istospolni par. To su isti ljudi kao i mi, sa istim emocijama, strahovima, nadanjima... Zar da ih zbog naše percepcije osuđujemo na život skrivanja i život u kojem se možda ni ne usuđuju potražiti ljubav zbog straha od odmazde.

Da li je prirodno ili nije, ne znam. Tebi nije,meni jest. Činjenica je da je oduvijek bilo gayeva, od postanka svijeta i prije krščanstva i Islama. Takvi slučajevi su čak zabilježeni i kod životinja.

Meni nije prirodno osporavat da postoje drugačiji od mene i od tebe. I da li je svaka osoba koja ne želi djecu neprirodna ili gay? Evo ja prvi mrzim djecu, ne znam sa njima i ne želim ih nikad imat. **** mi se za produženje vrste, svakako nas ima previše. Pa šta sad, ja neću imst djece, neko će imat devetero i sve će se izbalansirat u prirodi. Život će se nastavit, Zemlja će se i dalje okretat.

I svaka borba za nešto ima likove koji se ugrađuju i tu su zbog kešovine. Od BLM preko Spasimo lutalice do LGBT lobija. Pare pokreću svijet, ništa čudno.

Mi na ovim prostorima smo 91 trebali bit izbrisani, poklani i pobijeni. Zašto? Zato jer smo bili drugačiji, drugačijeg imena, drugačije vjere. I dobili smo Srebrenicu. Sada mi ne želimo stati i podržati ljude koje bi masa danas sutra isto linčovala i izbrisala sa lica zemlje. Zašto? Samo zato jer su drugačiji od nas.

I molim vas nemojte mi odgovarat, danas gayevi sutra pedofili. To je glup i neracionalan odgovor. Pedofilija je bolest odvajkada i uvijek će i bit.
:salut: :salut: :salut:

Avatar
VGS
Postovi: 8862
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VGS » 25 jun 2021, 00:18

Uvijek ista prica kroz historiju, primitivni ljudi koji mrze drugacije od sebe. Ovi homo erectusi ce za sto godina biti komentarisani kao danas fasisti, robovlasnici i slicni. Zamisli probudis se danas i kazes ja mrzim/bih zatvorio/bih mu zabranio/onemogucio bih mu bilo sta samo zato sto covjek voli isti spol. A on ni kriv ni duzan sto je takav.

Doduse ni ovi levati nisu krivi sto su takvi, valjda se rodis ogranicen i s mrznjom prema drugacijem.
Zadnja izmjena: VGS, dana/u 25 jun 2021, 00:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
PointBlank
Postovi: 674
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la PointBlank » 25 jun 2021, 00:19

@marsale momcino, kad god budes htio sta iz Njemacke, javi :mrgreen: jedno od racionalnijih razmisljanja!

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la EC3 » 25 jun 2021, 00:24

PointBlank je napisao/la:
25 jun 2021, 00:19
@marsale momcino, kad god budes htio sta iz Njemacke, javi :mrgreen: jedno od racionalnijih razmisljanja!
Pa to bi mu bilo najpametnije, da nađe kakvog bauštelca i nek se uda i mogu odmah usvojiti dijete. Emotivan je ko curica, njemu treba čvrsta ruka.
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Avatar
PointBlank
Postovi: 674
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la PointBlank » 25 jun 2021, 00:35

Ma baustelcima su interesantnije vase cure koje ne znate tretirati, vjeruj mi. Znam ih par bas sa baustele, sve im svalerke zauzete cure, pa kad one skoknu u Graz do Primarka na vikend, produze malo dalje uvijek…

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 25 jun 2021, 03:25

Ovaj Mulahusić je ubjedljivo najveći debil na fb-u (u regiji).

Pravi SDA ratnik.
slika
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Captain4 » 25 jun 2021, 04:08

Matematika je prosta stvar. Što više homoseksualaca, veće tržište je za heteroseksualce. Nadam se eksponencijalnom razvoju gej lobija, kako bi do 30e imao makar za 0.1% šanse da se oženim. :salut:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
stb
Postovi: 826
Pridružen/a: 26 avg 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la stb » 25 jun 2021, 04:37

Captain4 je napisao/la:
25 jun 2021, 04:08
Matematika je prosta stvar. Što više homoseksualaca, veće tržište je za heteroseksualce. Nadam se eksponencijalnom razvoju gej lobija, kako bi do 30e imao makar za 0.1% šanse da se oženim. :salut:
Sjecam se kad je onomad davno trebala biti prva gej parada u Sarajevu (ona sto je odgodjena), mi u skoli komentarisemo, svi maco tipovi nabrijani, treba ih pobit ovo ono, sta ce nam oni itd itd. Sve dok neko nije rekao da placaju 50KM da nosis pride balone i 100KM za LGBTQXHSJSJ+ whatever transparente.. Odmah se prica promijenila, cujes raju govore "ma ja bi vala ako ce stoja kanut" 😂
7 1 2 1 0

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la meepo » 25 jun 2021, 04:42

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
25 jun 2021, 03:25
Ovaj Mulahusić je ubjedljivo najveći debil na fb-u (u regiji).

Pravi SDA ratnik.
slika
Znaci ovome u sendvic stavljaju extra salame, majoneze i kečapa. A kad vidiš kakav ljudski otpad komentarise na njegove postove iznenadis se bgm. Debilčina bez ograničenja.

Avatar
Zabit
Postovi: 2031
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Zabit » 25 jun 2021, 04:48

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
25 jun 2021, 03:25
Ovaj Mulahusić je ubjedljivo najveći debil na fb-u (u regiji).

Pravi SDA ratnik.
slika
Sada kao znaju kriticki razmisljati, smecari obicni. Njima je problem da sada postoji realna mogucnost da se njihov svijet lagano urusava, kao i njihova botovska razmisljana. E **** cemo vam majke, na pogresne ste naletili. Uletim da vidim te komentara, evo jedan primjer ovoga sto sam napisao.
Meni se gade zavedeni koji ništa ne kontaju a miješaju se u svašta kao vegeta. Da imaš pameti pod tom maramom skontala bi da je Memić instrument u rukama mafije koja nam ruši državu. Kako ti se ne gadi što čovjek preko mrtvog sina lešinari, kćerku u politiku ubacio i samo napada naše čelnike u ime onih koji mu diktiraju. Šta ljudi imaju sa njegovim sinom? Da nam sutra sruše državu radi takvih ispranog mozga stradao bi i tvoj i mnogi drugi sinovi zbog izdaje i suradnje sa četnicima od ovih iz NIPA koji stoje iza svega toga i Memića vodaju ko cuku na lancu.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 25 jun 2021, 05:08

Lik je teško poremećen uz to i dio agresivne botovske kampanje, pogledaj tih vjernika koji udaraju na ženu gradonačelnicu koja im ništa nije uradila:
slika
Još komentara o Murizu:
slika
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Robust » 25 jun 2021, 06:28

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
25 jun 2021, 05:08
Lik je teško poremećen uz to i dio agresivne botovske kampanje, pogledaj tih vjernika koji udaraju na ženu gradonačelnicu koja im ništa nije uradila:
slika
Još komentara o Murizu:
slika
bolesno ljudi koliko moras biti bolestan da budes ovakav sda bot i cuu bosnjacki prvaci jel to oni sto su napravili supak evrope od ove države :kafa: :kafa: :bih:

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la RacioEmocionalan » 25 jun 2021, 07:04

Donnie Darko je napisao/la:
24 jun 2021, 23:51
Ljudi ne biraju seksualnu orijentaciju. Pogotovo ne na taj nacin. Da je to slucaj ne bi ni bilo gej osoba jer do nedavno nije ni bilo homoseksualnoh brakova, a i svakako 99+% homoseksualaca dolazi iz straight brakova.

Ako zadovoljavaju uslove, kao i straight bracni parovi uostalom, ne vidim razlog da ne usvajaju djecu. To je jedno djete manje na ulici i u domovima za nezbrinutu djecu. Cak i pod stopostotnom sigurnoscu da ce postat gej, sto ne funkcionise tako, bolje je da odrastaju zbrinuti nego da nemaju nikoga i nigdje da zive.
Iskreno nisam siguran koliko straight porodica na to utiče i koliko ima latentnih gay osoba koje sebi nisu dozvolile mogućnost da se otvori svijetu tako da ni neko eventualno istraživanje za lgbt parove i njihov uticaj nije provedeno pretpostavljam. Ostavio bih sve mogućnosti otvorene jer je tu mnogo toga zasnovano i na pretpostavkama kod svih nas.

Slažem se da im treba dozvoliti usvajanje. Svi trebaju imati jednaka prava.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Robust » 25 jun 2021, 07:17

RacioEmocionalan je napisao/la:
25 jun 2021, 07:04
Donnie Darko je napisao/la:
24 jun 2021, 23:51
Ljudi ne biraju seksualnu orijentaciju. Pogotovo ne na taj nacin. Da je to slucaj ne bi ni bilo gej osoba jer do nedavno nije ni bilo homoseksualnoh brakova, a i svakako 99+% homoseksualaca dolazi iz straight brakova.

Ako zadovoljavaju uslove, kao i straight bracni parovi uostalom, ne vidim razlog da ne usvajaju djecu. To je jedno djete manje na ulici i u domovima za nezbrinutu djecu. Cak i pod stopostotnom sigurnoscu da ce postat gej, sto ne funkcionise tako, bolje je da odrastaju zbrinuti nego da nemaju nikoga i nigdje da zive.
Iskreno nisam siguran koliko straight porodica na to utiče i koliko ima latentnih gay osoba koje sebi nisu dozvolile mogućnost da se otvori svijetu tako da ni neko eventualno istraživanje za lgbt parove i njihov uticaj nije provedeno pretpostavljam. Ostavio bih sve mogućnosti otvorene jer je tu mnogo toga zasnovano i na pretpostavkama kod svih nas.

Slažem se da im treba dozvoliti usvajanje. Svi trebaju imati jednaka prava.
dao bi im jos pravo da mogu naslijediti imovinu od osobe sa kojom su bili ono budu sa nekim dvadeset godina vole se ta osoba umre i tu imovinu koju su zajednički gradili uzme porodica od tog koja eksera nije zakucala i koja ga mrzi a ovaj ostane na ulici
e to je isto nepravda do boga

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Jackk » 25 jun 2021, 07:34

Ako će to značiti da će prestati da mi guraju zastavu duginih boja pod nos, sve im treba dozvoliti,

no, vjerujem da bi oni, i da im sve dozvoliš, opet našli neku oblast u kojoj su 'diskriminirani'. Nešto kao Hrvati u BH :rol:
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Maestro » 25 jun 2021, 07:45

Robust je napisao/la:
25 jun 2021, 06:28
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
25 jun 2021, 05:08
Lik je teško poremećen uz to i dio agresivne botovske kampanje, pogledaj tih vjernika koji udaraju na ženu gradonačelnicu koja im ništa nije uradila:
slika
Još komentara o Murizu:
slika
bolesno ljudi koliko moras biti bolestan da budes ovakav sda bot i cuu bosnjacki prvaci jel to oni sto su napravili supak evrope od ove države :kafa: :kafa: :bih:
Ma lik zivi u luxemburgu i od tamo botuje. Dobar bakir, dobra sebija i to svakodnevno prica. Pa vrati se u BiH ako je tako dobro pod bakirom i sebijom.
Podsjeca me na tursku dijasporu kad pocne da hvali kako je turska dobra drzava. A kad mu kazes pa sto se ne vratis u tursku ako je bolje onda ide ona „a znas…“. Kazem im uvjek „ne znam, zato te pitam“.
Pametan odgovor nikad nisam dobio na to pitanje. :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.