Chat - ARHIVA POSTOVA 2

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 jun 2021, 00:08

rio_Ferdy88 je napisao/la:
18 jun 2021, 00:04
tuzlak1987 je napisao/la:
17 jun 2021, 23:47
Trebinje lijepo, a ko god moze ode u Beograd da studira i da radi. Mislim sta dovoljno ti je godisnje ako si iz Beograda da odes turisticki 15 dana u te gradove sto su lijepi. Ali kada ti nesto treba nemas gdje kaće da kupis.
Danas se sve online kupuje, ko jos ide po trznim centrima.
Evo npr ja hocu da uzmem odjelo i u Tuzli imaju dvije prodavnice koje to prodaju. Jedna skupa, druga Joerdies. Vjerujem da u pola gradova u BIH nema onda niti jedna. Kako cu kupiti odjelo online?

Ali nije to samo oko stvari, kada je veci grad od pola miliona milion ljudi imas veci izbog svega, bolji kvalitet zivota daleko nego u prosjecnom BIH gradu.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bombaysaphire » 18 jun 2021, 00:15

rio_Ferdy88 je napisao/la:
18 jun 2021, 00:04
tuzlak1987 je napisao/la:
17 jun 2021, 23:47
Trebinje lijepo, a ko god moze ode u Beograd da studira i da radi. Mislim sta dovoljno ti je godisnje ako si iz Beograda da odes turisticki 15 dana u te gradove sto su lijepi. Ali kada ti nesto treba nemas gdje kaće da kupis.
Danas se sve online kupuje, ko jos ide po trznim centrima.
U životu nisam ništa kupio online što se tiče odjeće ili obuće , niti ću.
Puni tržni centri govore suprotno od tvog mišljenja.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7417
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kraljttbvb » 18 jun 2021, 01:25

ASD je napisao/la:
17 jun 2021, 21:19
Što se tiče bivše Juge, možda bi se Beograd mogao nazvati metropolom ali možda. Ovako kao turisti mi djeluje kao metropola, ne znam šta kažu stanovnici tog grada (oni koji su objektivni).
Kaze rodjak koji živi tamo da mu se gadi život radi saobraćaja i gužve.

Mislim da je fora živjeti u velikim gradovima dok si mlad i dok stalno izlaziš.

Čim udjes u godine, počinju ti gužve ići na živce i samo sanjas ili o manjem gradu ili o selu. Zato kod nas cesto stariji ljudi idu da žive u vikendice, skroz se odmaknu od gradske gužve...

tuzlak1987 je napisao/la:
17 jun 2021, 23:47
Trebinje lijepo, a ko god moze ode u Beograd da studira i da radi. Mislim sta dovoljno ti je godisnje ako si iz Beograda da odes turisticki 15 dana u te gradove sto su lijepi. Ali kada ti nesto treba nemas gdje kaće da kupis.
Ima logike da ljudi idu iz Trebinja, koliko god ono lijepo bilo. Mal grad, plus prilično zabacen, ružan put do njega i nije na nekoj glavnoj magistrali.
Uz sve nabrojano, logicno je i da nema puno posla, kao što ima u većim gradovima.

Davno su stari rekli: selo hvali, a u gradu živi.
Lijepo je Trebinje za obići i biti par dana, a onda se fino vratiti u veći grad gdje je i veći izbor svega...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14590
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Shategabri » 18 jun 2021, 08:29

Realno u svim tim metropolama život je komplikovan.
Tako da živiš li u metropoli, gradiću, Sarajevu, Beogradu...to sve zavisi šta ti odgovara.
Ne volim ni sarajevske gužve, ali nekako to još i ide.
Al kad sam vidio u Budimu špicu i oni izlazi, sto ulica Ferenca Puškaša, neka hvala :stop:
Koševo Zapad

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 jun 2021, 09:26

tuzlak1987 je napisao/la:
18 jun 2021, 00:08
rio_Ferdy88 je napisao/la:
18 jun 2021, 00:04
tuzlak1987 je napisao/la:
17 jun 2021, 23:47
Trebinje lijepo, a ko god moze ode u Beograd da studira i da radi. Mislim sta dovoljno ti je godisnje ako si iz Beograda da odes turisticki 15 dana u te gradove sto su lijepi. Ali kada ti nesto treba nemas gdje kaće da kupis.
Danas se sve online kupuje, ko jos ide po trznim centrima.
Evo npr ja hocu da uzmem odjelo i u Tuzli imaju dvije prodavnice koje to prodaju. Jedna skupa, druga Joerdies. Vjerujem da u pola gradova u BIH nema onda niti jedna. Kako cu kupiti odjelo online?

Ali nije to samo oko stvari, kada je veci grad od pola miliona milion ljudi imas veci izbog svega, bolji kvalitet zivota daleko nego u prosjecnom BIH gradu.
Pa imaš mjere na netu, svaka stranica za svoje veličine ima mjere, i uzmeš metar i izmjeriš se i zapišeš sebi, i onda samo tamo na stranici ideš na sizing i znaš koja veličina ti paše, ne znam kad sam šta kupio ovako uživo, svu opremu za planinarenje uzeo da nisam probao, i to iz Njemačke, gdje je sve jeftinije, što bih išao uživo kupovao i plaćao tri puta skuplje kad može sve online bez hodanja i još uštedim, i sve mi odg, isto i obuća i odjeća.

Odijela isto, sniženja sva budu na netu, posebno USA, još sad imaš Pesoto koji dostavlja za BiH pa možeš npr original Levis sa njihove stranice naći za 20 dolara kad im bude sniženje, a ovdje kod nas po 200 ili 300, ne vrijedi džaba Amazon ovoliko koliko vrijedi. U Americi tržni centri izumiru, to je trend, to što mi zaostajemo za svijetom je nešto drugo.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Jackk » 18 jun 2021, 09:35

Džaba se mjerim, ne znam jesam ikad išta kupio preko neta a da mi je bilo taman,

visoki ljudi i odjeća/obuća, muke su to... :facepalm:
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la enobarca » 18 jun 2021, 09:58

Ja jedino patike preko neta mogu kupiti jer mozes po cm uzeti.A sve ostalo odem u trzni, butik i sl. Uostalom ljepse malo prosetati, svratiti na kafu usput nego sjediti za racunarom samo i narucivati :mrgreen:

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Marsal » 18 jun 2021, 10:32

Jackk je napisao/la:
18 jun 2021, 09:35
Džaba se mjerim, ne znam jesam ikad išta kupio preko neta a da mi je bilo taman,

visoki ljudi i odjeća/obuća, muke su to... :facepalm:
U mom slučaju visoki i ugojeni :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
StevieG8
Postovi: 13406
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la StevieG8 » 18 jun 2021, 10:35

A dobro sad kupovat odijelo online je bas teska krajnost :damn:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Otelo
Postovi: 33481
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Otelo » 18 jun 2021, 10:47

StevieG8 je napisao/la:
18 jun 2021, 10:35
A dobro sad kupovat odijelo online je bas teska krajnost :damn:
Šta zamisliš:
slika
Šta bude:
slika
Patike i nekako naručiti, ali sve ostalo samo uživo :D
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VGS » 18 jun 2021, 10:50

Jedina metropola u ex yu je Beograd i to je to.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 jun 2021, 10:54

Odijelo ti je najlakše skratiti i suziti, to svaki šnajder radi, čak i kad kupuješ kod nas u radnji oni ti ostave tako da ti možeš sebi nogavice dole skratiti i zavrnuti koliko hoćeš, to je standard jbg. Ili ti oni odma tu srede, zavisi.

Pogledaš Brooks Brothers ili Spier&Mackay ili SuitSupply, i vidiš šta je kvalitetno odijelo
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VGS » 18 jun 2021, 11:01

Jackk je napisao/la:
18 jun 2021, 09:35
Džaba se mjerim, ne znam jesam ikad išta kupio preko neta a da mi je bilo taman,

visoki ljudi i odjeća/obuća, muke su to... :facepalm:
Bas ovo. Svaki put kad kupujem obucu bude razlicit broj +-1 ne kontam sta se desava.

Adidas majica velicina L, Nike M, neka bezveze u Caliopi XL

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VGS » 18 jun 2021, 11:03

Uostalom moze nesto izgledati najljepse na svijetu, obucem i vidim da mi se ne svidja i da ne bih obukao 2x u zivotu.

Nisam kupio komad odjece u onom periodu kad se nije moglo isprobat u trznim zbog korone.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la jolicnikola » 18 jun 2021, 11:45

sad sam se sjetio jedne pokojne voditeljice sa jedne novosadske lokalne tv stanice koja je nastradala u jednoj tragediji u jednom klubu u Novom Sadu prije 9 godina, sa još petoro mladih, Tamara mislim da se tako zvala, kako je bila vedra, lijepa, zračila pozitivom... davno sam ju gledao neke njene slike i videa u kojima je ona bila na internetu, a prije toga čuo sam od mog prijatelja sa fakulteta, kad je on bio jedno vrijeme u Novom Sadu, rekao mi je da je gledao tu televiziju i da je tad spazio tu voditeljicu koja mu je odmah prirasla srcu, potajno se on zaljubio u nju, barem platonski, pa mi se i ona svidjela, pokoj joj duši :cry:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 jun 2021, 11:46

Zara npr napravila hit sa ovom aplikacijom i mogućnosti da dostavljaju na adresu ovdje kod nas, žene gledaju kad će nešto na sniženje i odma razgrabe preko aplikacije, u po noći kad objave sniženje nestane za par minuta tih stvari. Ako ti ne odg vratiš i to je to.

Sve tri puta jeftinije na netu, al jok navikao Bošnjo da plaća skuplje, i da ga udaraju po ušima jer mu je mrsko otvoriti aplikaciju i izmjeriti veličinu.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bombaysaphire » 18 jun 2021, 11:53

rio_Ferdy88 je napisao/la:
18 jun 2021, 09:26
tuzlak1987 je napisao/la:
18 jun 2021, 00:08
rio_Ferdy88 je napisao/la:
18 jun 2021, 00:04


Danas se sve online kupuje, ko jos ide po trznim centrima.
Evo npr ja hocu da uzmem odjelo i u Tuzli imaju dvije prodavnice koje to prodaju. Jedna skupa, druga Joerdies. Vjerujem da u pola gradova u BIH nema onda niti jedna. Kako cu kupiti odjelo online?

Ali nije to samo oko stvari, kada je veci grad od pola miliona milion ljudi imas veci izbog svega, bolji kvalitet zivota daleko nego u prosjecnom BIH gradu.
Pa imaš mjere na netu, svaka stranica za svoje veličine ima mjere, i uzmeš metar i izmjeriš se i zapišeš sebi, i onda samo tamo na stranici ideš na sizing i znaš koja veličina ti paše, ne znam kad sam šta kupio ovako uživo, svu opremu za planinarenje uzeo da nisam probao, i to iz Njemačke, gdje je sve jeftinije, što bih išao uživo kupovao i plaćao tri puta skuplje kad može sve online bez hodanja i još uštedim, i sve mi odg, isto i obuća i odjeća.

Odijela isto, sniženja sva budu na netu, posebno USA, još sad imaš Pesoto koji dostavlja za BiH pa možeš npr original Levis sa njihove stranice naći za 20 dolara kad im bude sniženje, a ovdje kod nas po 200 ili 300, ne vrijedi džaba Amazon ovoliko koliko vrijedi. U Americi tržni centri izumiru, to je trend, to što mi zaostajemo za svijetom je nešto drugo.
Izumiru zato što su debeli i lijeni , pa im je online taman . Da je ikako moguće i planinariti online ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 jun 2021, 12:19

bombaysaphire je napisao/la:
18 jun 2021, 11:53
rio_Ferdy88 je napisao/la:
18 jun 2021, 09:26
tuzlak1987 je napisao/la:
18 jun 2021, 00:08


Evo npr ja hocu da uzmem odjelo i u Tuzli imaju dvije prodavnice koje to prodaju. Jedna skupa, druga Joerdies. Vjerujem da u pola gradova u BIH nema onda niti jedna. Kako cu kupiti odjelo online?

Ali nije to samo oko stvari, kada je veci grad od pola miliona milion ljudi imas veci izbog svega, bolji kvalitet zivota daleko nego u prosjecnom BIH gradu.
Pa imaš mjere na netu, svaka stranica za svoje veličine ima mjere, i uzmeš metar i izmjeriš se i zapišeš sebi, i onda samo tamo na stranici ideš na sizing i znaš koja veličina ti paše, ne znam kad sam šta kupio ovako uživo, svu opremu za planinarenje uzeo da nisam probao, i to iz Njemačke, gdje je sve jeftinije, što bih išao uživo kupovao i plaćao tri puta skuplje kad može sve online bez hodanja i još uštedim, i sve mi odg, isto i obuća i odjeća.

Odijela isto, sniženja sva budu na netu, posebno USA, još sad imaš Pesoto koji dostavlja za BiH pa možeš npr original Levis sa njihove stranice naći za 20 dolara kad im bude sniženje, a ovdje kod nas po 200 ili 300, ne vrijedi džaba Amazon ovoliko koliko vrijedi. U Americi tržni centri izumiru, to je trend, to što mi zaostajemo za svijetom je nešto drugo.
Izumiru zato što su debeli i lijeni , pa im je online taman . Da je ikako moguće i planinariti online ...
To je buducnost, sto bi ja da mi neko Levis naplacuje 200 ili 300 marki i ima marzu od 300 posto na meni kad mogu isti taj uzeti za 20 dolara sa zvanicne stranice. Samo jedan od primjera.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4295
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la AjsKjub » 18 jun 2021, 12:29

Evo ja živim vani u relativno velikom gradu i meni je najveći plus hrana. Nisam ni znao za dosta stvari koje sada jedem. U Brčkom smo imali 2 ok restorana sa dostavom i 2 džointa brze hrane, a i to je bilo 80% tradicionalna domaća kuhinja. Festivali su takođe super stvari, ko voli. Ali takve stvari je sada rona zeznula.
Kako ćeš kupovati odjeću je stvar preference. Zoomeri vole sve online i lijeni su, milenijalci i fosili suprotno.
Unico amore sei!
❤️🖤

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Puma » 18 jun 2021, 13:26

Kakav kanal :rol:

Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Evander i 20 gostiju.