Migrantska kriza u BiH

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,insider,rio_Ferdy88

LlullSergio
Kontakt:

Re: Migrantska kriza u BiH

Post Postao/la LlullSergio » 21 nov 2020, 01:14

Treba kupit sebi utoku :D

soxx
Kontakt:

Post Postao/la soxx » 21 nov 2020, 07:45

Pogresnog Migranta uhapsili tako kazu

RiNo
Kontakt:

Post Postao/la RiNo » 21 nov 2020, 09:10

Prošle godine u ovo vrijeme nekom liku u Bihaću silovali psa u dvorištu, pa vi vičite da su to kozo*ebi, koze samo krali i klali
100% sportski i krajnje opušten potpis

RacioEmocionalan
Kontakt:

Post Postao/la RacioEmocionalan » 21 nov 2020, 09:33

Ne znam koja je svrha mancinijevih upisa na ovoj temi kad svaki normalan čovjek shvata kakve su štetočine ovi migranti i koliki je kulturno-civilizacijski jaz između nas i njih te da se ni na koji način ne znaju, neće i ne žele asimilirati na naš stil života, kulturu i običaje. Ponašaju se kao da je ovo divlji zapad, otimaju, uzimaju šta žele, siju strah među stanovništvom i u svemu tome naš aparat posmatra nijemo. Osnovna reakcija je gađenje i nevjerica kad su nam ruke svezane. Koliko je danas treba izaći pred vladine ustanove i zahtijevati trajno rješenje problema.

Civa
Kontakt:

Post Postao/la Civa » 21 nov 2020, 09:35

U Zenici prije par dana, mangup isto iz Maroka 2002 godište, jedno jutro napao ženu oborio je i uzeo sve stvari iz torbe.
Drugo jutro djevojčicu od 14 godina koja je krenula u školu, uzeo joj 3KM i mobitel. Oba slučaja prijetnja nožem.

To su ti prijatelji od ovog gospodina sa velikim poštovanjem Mancinija. :bih:

Isto kad mi oni krenu braniti lutalice, a kažeš im pa vodi ih u svoj dom, e imamo mi svoju mezimicu već jednu, tako i ovaj mora da je sebi jednog brata iz Maroka doveo u dom već :kralj:
Tako blizu, a tako daleko.

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 21 nov 2020, 14:36

neku vecer idem kuci kad dva migranta trce preko tram.sina tacno prema meni...nije mi bilo svejedno. kad srecom oni se nesto izmedju sebe svadjali,krenuse se saketat...ja se samo pravio mrtav, i prosao kraj njih. ovo se desilo na malti kod poste, ko zna sta se sve desava po periferiji...eto spavaju po napustenim energoinvestovim objektima,ko sto je onaj na stupu,i drogiraju se...

djevojkama definitivmo nije lahko...bez jake pratnje,ne bi smijele setati navecer, mozda ni do prodavnice....eto sta je ovaj kozojebni olos napravio...stvara se atmosfera straha i nesigunosti...a u svemu tome opet se nadje licni interes i profit sda gmizavaca

LlullSergio
Kontakt:

Post Postao/la LlullSergio » 21 nov 2020, 14:42

Pa nedavno u Tuzli jel onaj kloc ošamari onu nanu ispred Binga.

Sve mu raspalo je.bem.

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 21 nov 2020, 14:44

Cikotić je jako promigrantski raspoložen a toliki se pritisak stvorio da on mora biti postavljen za ministra sigurnosti jer je baš on čovjek koji je u stanju nositi se sa migrantskom krizom.

Civa
Kontakt:

Post Postao/la Civa » 21 nov 2020, 15:25

LlullSergio je napisao/la:
21 nov 2020, 14:42
Pa nedavno u Tuzli jel onaj kloc ošamari onu nanu ispred Binga.

Sve mu raspalo je.bem.
Jest bio je nadrogiran kvalitetno, a i to se desilo nedaleko od studentskih domova u Tuzli. Samo vršiti pritisak na ove što ih štite, jer znam od rodbine iz Bihaća, da situacija već dvije godine nije prikladna. Da se domaće stanovništvo osjeća neprijatno u svom gradu, da navečer rijetko ko izlazi iz domova. A svugdje u ovim većim centrima bi moglo biti tako, ako se dopusti da cirkulišu kako žele.

Prva stvar koju Federalna vlada mora da uradi, jeste da zabrani prevoz Centri, Transturistu, BissTursu da ih vozaju. Jer shema je uhodana,

Iz Tuzle sa Centrom idu direkt do Sarajeva, ili Bugujnom do Zenice, tu opet čekaju Centru i idu za Sarajevo. Iz Sarajeva ih Centro vozi prema Krajini.

Iz Tuzle također Transturistom drugom shemom direkt idu prema Krajini, jer ima ta linija. To su im uobičajene rute...

Čim im se ograniči siguran vid prevoza, manje će moći cirkulisati, pogotovo jer zima ide i počet će se tražiti druge rute. Btw. Ko želi može pogledati emisiju Provjereno, kako ide uhodana shema sa švercom migranata.
Tako blizu, a tako daleko.

Otelo
Kontakt:

Post Postao/la Otelo » 21 nov 2020, 15:40

Sad na parkingu ispred trgovine ih par. Izađeš čekaju te, nosiš stvari čeka te, kreneš da izađeš sa parkinga kao maše rukom, pomaže, pa očekuje pare. Kuca na prozore, ma fuj više.
"Al najjaci su stare mi kaze necemo vam dati pare koje ne zelite i necemo vam uzeti igraca kojeg nam ne date" - Osim13 o Barceloni kad je zaprijetila da neće Coutinha.

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 21 nov 2020, 17:40

AirRamiz je napisao/la:
21 nov 2020, 14:36
neku vecer idem kuci kad dva migranta trce preko tram.sina tacno prema meni...nije mi bilo svejedno. kad srecom oni se nesto izmedju sebe svadjali,krenuse se saketat...ja se samo pravio mrtav, i prosao kraj njih. ovo se desilo na malti kod poste, ko zna sta se sve desava po periferiji...eto spavaju po napustenim energoinvestovim objektima,ko sto je onaj na stupu,i drogiraju se...

djevojkama definitivmo nije lahko...bez jake pratnje,ne bi smijele setati navecer, mozda ni do prodavnice....eto sta je ovaj kozojebni olos napravio...stvara se atmosfera straha i nesigunosti...a u svemu tome opet se nadje licni interes i profit sda gmizavaca
Današnje djevojke su ravnopravne, sve mogu same :lolno:

Ponoviću da smo mi kao narod glupi i tačka.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

gruezi
Kontakt:

Post Postao/la gruezi » 21 nov 2020, 18:03

Meni fakat nije jasno sta rade navijacke grupe...pa jestel tolike picke da vas se nemoze skupiti 50tak I ici u lov na migrante i prrmlacivati ih na mrtvo slovo....utjerati Im strah u Kosti toliko da se boje izaci iz kampa...

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 21 nov 2020, 18:07

Lako je iz dijaspore pisati kako treba neko nekog tući.

sljivo
Kontakt:

Post Postao/la sljivo » 21 nov 2020, 18:21

Zašto bi ganjao nekoga ko nije ništa napravio? Pročita li iko koliko ovdje ili na bilo kakvim komentarima samo fasističkih izjava i rezona tu ima. Kod nas ne valja migrantska politika, u državi kakva jeste i u državi ovako jadnoj i siromašnoj, i koja je na granici sa EU pogubno je bilo pustiti migrante, ili ako već prolaze raditi što više na njihovom vraćanju, osim ako ne zatraže azil.

AA23
Kontakt:

Post Postao/la AA23 » 22 nov 2020, 00:23

Uvedi policijski, ograniči kretanje stanovništvu, pusti migrante da rokaju i rade šta žele, opet složi kazne sopstvenom narodu, ne radi ništa po pitanju migranata - ukratko

Ne smiješ se kretati slobodno, jer su automatski ovim kozoyebima ubili i ono malo slobode što je neko imao - prvobitno mislim na mlađu raju, one koji nisu ni punoljetni, koliko roditelja znam sad ne pušta djecu vani, niti po gradu, jer ko bi smio nakon svega ovoga, strah te kad te samog preko pruge sretno, a nema gdje ih nema

Možda nisu svi isti, ali ovom slobodom koju oni imaju si svoj sopstveni narod uvalio u teška ****, ograničio si svaku slobodu i unio strah u svoje ljude, svoju zemlju, jel ima igdje iko da to radi?

Nadam se da će narod da reaguje i da ovo potjera, ide se njemu qrac iz Bosne, došao je ovdje da bi radio probleme jer zna tamo ako radi platiće manje ili više, ne novčano što je najgore.

Sve sami kriminalci, yebo nama pas mater glupu kad ikako dozvolismo da narod jedne zemlje bude ograničen u kretanju u svojoj sopstvenoj zemlji
Roger Federer - #20 and still counting - #goat
Australian Open ♛♛♛♛♛♛
Roland Garros ♛
Wimbledon ♛♛♛♛♛♛♛♛
US Open ♛♛♛♛♛
MÖ10

Semper
Kontakt:

Post Postao/la Semper » 22 nov 2020, 00:25

Nahrani psa lutalicu, nemoj migranta!!!!

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 23 nov 2020, 01:06

od 13:20, sta se desava? Uhapsili pogresnog migranta i sta sad? Muk i tišina kriminalaca na vlasti.
⚜️~⚜️~⚜️

Slobodas
Kontakt:

Post Postao/la Slobodas » 23 nov 2020, 10:27

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
23 nov 2020, 01:06

od 13:20, sta se desava? Uhapsili pogresnog migranta i sta sad? Muk i tišina kriminalaca na vlasti.
Defter najjaca emisija u Bosnjaka :D :thumbup:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Dzoni
Kontakt:

Post Postao/la Dzoni » 23 nov 2020, 20:23

Pobit ****.
Nisu isti?
Svako ko nelegalno udje u drzavu je isti.
U startu je krsitelj zakona.
Znam da je ovo miki maus drzava,al smjesno je sta se dopušta.
Likovi bukvalno imaju hesoyam i aezakmi,sta god da ucine ujutro ce se probudit pred policijskom stanicom
oh shit here we go again.

Sta radi policija,osim sto prima batine od ovih divnih ljudi?
Ako uhapse nekog koja je procedura?
Nemaju njegovo ime ni prezime,ne znaju odakle dolazi,ne znaju njegovu kriminalnu prošlost,ne znaju ništa osim da je kozojeb.
I sta?
Napravi mu prekrsajni nalog?
S kojim kozojeb obrise guzicu sutradan.

Ovi antifasisti sa teme ce lagano postati fasisti istog trena kad njih,ili nekog njihovog,napadne neka od ovih ojebina.
Ovi na vlasti koji se trude da od ove miki maus drzave,naprave pravi geto :thumbup: dobro vam ide.

Zanima me sta se desi kada u pravoj drzavi,za razliku od ovog kontenjera,nalete organi reda na nekog bez dokumenata?
a) zatvore ga do deportacije
b) kupe od njeg maramice
c) ništa,puste ga da neometano šeta
pa ako koga i ubije,Bože moj...

Ako ste vec uzeli pare za smeće napravite deponiju na koju cete da odlazete to smece,mislim ako se vec "teži" prema toj Evropskoj uniji kojoj se zapravo i ne teži vec moramo slušat sta nam oni kažu inace necemo dobit milijardu Eura kredita.

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 23 nov 2020, 20:51

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Fowl95, Jackk, leorey, Lillard, LlullSergio, Mamba24, rio_Ferdy88, TonySosa, VolimTz i 49 gostiju.