Koronavirus (COVID-19) - općenito

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Jeste li prebolili Covid ili se vakcinisali?

Nisam ni prebolio niti se vakcinisao
81
29%
Prebolio sam, nisam se vakcinisao
65
23%
Nisam prebolio, vakcinisao sam se
68
24%
I prebolio sam i vakcinisao sam se
68
24%
 
Ukupno glasova: 282

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la admin » 13 jul 2021, 15:19

Ovdje možete diskutovati o COVID-19.

promocija teorija zavjere koja moze nastetiti zdravlju populacije, linkovi na clickbait portale bez impressuma, video klipovi isl će biti uklanjani s teme.

Ranija tema je zaključana da zbog velikog broja stranica, da se smanji opterećenje foruma i omogući lakše korištenje. Stare postove možete naći ovdje: viewtopic.php?f=43&t=14995&start=36560

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la SPY » 14 jul 2021, 15:21

Zanimljivo je da su toliko očajni da nude pare, stimulanse, privilegije da se vakciniše populacija. Pokušavaju i sa ucjenama tipa ne mozes u restoran ili neki ugostiteljski objekat. Baš me kopka dokle će ovo ići.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la ASD » 14 jul 2021, 16:55

Da li je bolje ujutru ili popodne otići u Srbiju na vakcinaciju?
Da li se treba prijaviti ili samo otići?
Da li se kod njih vakciniše po Domovima zdravlja ili negdje drugdje?

Pfizer, Astrazeneca, Biontech i Moderna su priznate u EU?

Mirza25
Postovi: 233
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:45
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la Mirza25 » 15 jul 2021, 09:08

Znači, po uvodnom postu, zabranjeno je promovisanje vakcina jer one štete zdravlju ljudi, pošto postoje zvanični podaci iz UK i USA koji donose podatke o smrtnosti uzrokovane vakcinacijom kao i brojnim nus pojavama.

Ko ne vjeruje, evo ovdje samo za UK, dakle zvanični podaci sa vladinog sajta.

https://www.gov.uk/government/publicati ... rd-reports

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la WOLF20 » 15 jul 2021, 09:14

Niko nista o protestima i neredima u Francuskoj koji se odnose na obavezno vakcinisanje zdravstveni radnika kao i obavezan COVID pasos za sve starije od 12 godina a koji zele u restorane itd.
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la Pogba » 15 jul 2021, 09:21

ASD je napisao/la:
14 jul 2021, 16:55
Da li je bolje ujutru ili popodne otići u Srbiju na vakcinaciju?
Da li se treba prijaviti ili samo otići?
Da li se kod njih vakciniše po Domovima zdravlja ili negdje drugdje?

Pfizer, Astrazeneca, Biontech i Moderna su priznate u EU?
Ujutro. Jer, ovisno gdje odeš ti zavisi i radno vrijeme, koliko znam ova manja mjesta rade samo do 15h. Mislim, i to je dovoljno, ali moraš ići ujutro. Ako ideš u BG i ne moraš toliko raniti jer rade do navečer. A i bolje za tebe da izbjegneš gužve jer je sezona odmora.
Trenutno u samo velikim centrima (BG, NS, Čačak) možeš Pfizera dobiti jer u manjim ih čuvaju za revakcinaciju.
U domovima zdravlja pretežno koliko znam jer je sad potražnja manja. U BG je na sajmištu.

Mislim da da, evo Slovenci priznaju sve vakcine.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la ASD » 15 jul 2021, 09:46

Pogba je napisao/la:
15 jul 2021, 09:21
ASD je napisao/la:
14 jul 2021, 16:55
Da li je bolje ujutru ili popodne otići u Srbiju na vakcinaciju?
Da li se treba prijaviti ili samo otići?
Da li se kod njih vakciniše po Domovima zdravlja ili negdje drugdje?

Pfizer, Astrazeneca, Biontech i Moderna su priznate u EU?
Ujutro. Jer, ovisno gdje odeš ti zavisi i radno vrijeme, koliko znam ova manja mjesta rade samo do 15h. Mislim, i to je dovoljno, ali moraš ići ujutro. Ako ideš u BG i ne moraš toliko raniti jer rade do navečer. A i bolje za tebe da izbjegneš gužve jer je sezona odmora.
Trenutno u samo velikim centrima (BG, NS, Čačak) možeš Pfizera dobiti jer u manjim ih čuvaju za revakcinaciju.
U domovima zdravlja pretežno koliko znam jer je sad potražnja manja. U BG je na sajmištu.

Mislim da da, evo Slovenci priznaju sve vakcine.
Daleko u pm. Da li je sigurno da ima Pfizer u Novom Sadu? Vakcinisanje je po domovima zdravlja?
Najviše mi odgovaraju Mali Zvornik i Loznica jer su mi blizu.

Avatar
samocelik
Postovi: 5948
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la samocelik » 15 jul 2021, 09:56

Novi Sad ti je sat od Loznice možda malo jače a veća je sredina, sigurno veća šansa sa Pfisera. Ja sam u Bgu obavio sve bez ikakvih problema.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la Pogba » 15 jul 2021, 10:01

ASD je napisao/la:
15 jul 2021, 09:46
...
Teško je znati gdje šta ima, najbolje je zvati, ako se jave. U malim sredinama sigurno možeš Kineza dobiti ili Sputnjik. Dosta raje sad ide u BG jer je sigurno za Pfizer, a znam sa sigurnošću da je neki dan u Čačku isto bio Pfizer.
U Loznici, Malom Zvorniku ne vjerujem da ćeš naći jer čuvaju za revakcinaciju.

Probaj naći FB grupu koja je sad popularna, raja postavlja update, ne znam kako se zove, ali uglavnom je za vakcinaciju u SR.

" за " & "

https://www.beograd.rs/images/file/6acf ... 082710.pdf
? " у " за " о "
? " " $ " & " - " " $ 65 $ " $ $ - ? " " за " " " COVI-19, " $ са $, % је " " за ? "." " & " ? центара ' $ $ " превоз $ ' " ? " је то &. " ? " $ $ 8 $ 16 ¥." ? ? центара: " ¥: 011/308-1455.
" " венац: 011/3615-390,011/3615-389, 011/3615-387, 011/3615-382
" " $: 011/7852-999.
" ?: 011/2694-429.
" ": 011/3052-380, 011/3052-102.
" $: 011/2457-931, 011/2440-020, 011/2440-179.
" ": 011/3051-810, 011/7850-151, 011/7850-152.
" $: 011/3405-700, ' 066/6400999.
" " $: 011/7850-785.
" Сопот: 011/8251-211.
" $: 011/8241-652, 011/8241-634, 011/8241-618, 011/8241-650, 011/8241-697.
" ?: 011/8126-500.
" &: 011/8302-118.
" ": 011/8442-111, 011/8443-765.
': 011/3168-088, 011/3778-470.
" &: 011/8726-412, 011/8726-463.
" &: 011/7859-040, 011/7859-041, 011/7859-042, 011/7859-043, 011/7859-044, 011/7859-045, 011/7859-046.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 15 jul 2021, 10:04, ukupno mijenjano 2 puta.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3254
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la RollingPaper » 15 jul 2021, 10:04

Mirza25 je napisao/la:
15 jul 2021, 09:08
Znači, po uvodnom postu, zabranjeno je promovisanje vakcina jer one štete zdravlju ljudi, pošto postoje zvanični podaci iz UK i USA koji donose podatke o smrtnosti uzrokovane vakcinacijom kao i brojnim nus pojavama.

Ko ne vjeruje, evo ovdje samo za UK, dakle zvanični podaci sa vladinog sajta.

https://www.gov.uk/government/publicati ... rd-reports
Cudo nije rekao da je i ovo clickbait i bez impresuma.

Totalna neobjektivnost Admina, moze se pisat samo ono sto je u skladu s njegovim stavovima.

Mirza25
Postovi: 233
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:45
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la Mirza25 » 15 jul 2021, 10:09

Mirza25 je napisao/la:
15 jul 2021, 09:08
Znači, po uvodnom postu, zabranjeno je promovisanje vakcina jer one štete zdravlju ljudi, pošto postoje zvanični podaci iz UK i USA koji donose podatke o smrtnosti uzrokovane vakcinacijom kao i brojnim nus pojavama.

Ko ne vjeruje, evo ovdje samo za UK, dakle zvanični podaci sa vladinog sajta.

https://www.gov.uk/government/publicati ... rd-reports
Znači, samo u UK imamo 1403 smrti direktno nastale nakon vakcinacije i na desetine hiljada lakših i težih posljedica. Ovo neće javiti ni jedan mainstream medij.
Events with a fatal outcome
Vaccination and surveillance of large populations means that, by chance, some people will experience and report a new illness or events in the days and weeks after vaccination. A high proportion of people vaccinated early in the vaccination campaign were very elderly, and/or had pre-existing medical conditions. Older age and chronic underlying illnesses make it more likely that coincidental adverse events will occur, especially given the millions of people vaccinated. It is therefore important that we carefully review these reports to distinguish possible side effects from illness that would have occurred irrespective of vaccination. Fatal cases associated with extremely rare blood clots with lowered platelets are described above.

Part of our continuous analysis includes an evaluation of natural death rates over time, to determine if any specific trends or patterns are occurring that might indicate a vaccine safety concern. Based on age-stratified all-cause mortality in England and Wales taken from the Office for National Statistics death registrations, several thousand deaths are expected to have occurred, naturally, within 7 days of the many millions of doses of vaccines administered so far, mostly in the elderly.

The MHRA has received 450 UK reports of suspected ADRs to the Pfizer/BioNTech vaccine in which the patient died shortly after vaccination, 960 reports for the COVID-19 Vaccine AstraZeneca, six for the COVID-19 Vaccine Moderna and 24 where the brand of vaccine was unspecified. The majority of these reports were in elderly people or people with underlying illness. Usage of the vaccines has increased over the course of the campaigns and as such, so has reporting of fatal events with a temporal association with vaccination however, this does not indicate a link between vaccination and the fatalities reported. Review of individual reports and patterns of reporting does not suggest the vaccines played a role in these deaths.

A range of other isolated or series of reports of non-fatal, serious suspected ADRs have been reported. These all remain under continual review, including through analysis of expected rates in the absence of vaccine. There are currently no indications of specific patterns or rates of reporting that would suggest the vaccine has played a role.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la admin » 15 jul 2021, 10:15

prvo, na linku koji si dao piše:
A report of a suspected ADR to the Yellow Card scheme does not necessarily mean that it was caused by the vaccine
Drugo, milijardu puta je ponovljeno da je rizik od vakcina višestruko manji od koristi za zdravlje koju donosi. Svaka aktivnost nosi potencijalni rizik. Trening nosi rizik od srčanog udara, opet se smatra da je koristan za zdravlje.

Ako baš morate biti toliko ograničeni, pojasniću: to znači da admin ovim nije zabranio pisanje o fudbalu iako postoje slučajevi kad je fudbaler umro igrajući na terenu, niti je zabranio pisanje o transplantaciji srca iako ima slučajeva kad je pacijent ne preživi, niti je zabranio pisanje o autima iako se u autima dešavaju saobraćajne nesreće u kojima neko pogine, a i dalje je dozvoljeno stavljanje slika na temi Ljepotice iako ima slučajeva da je neko umro u zagrljaju zgodne žene.

A znači da je zabranjeno propagirati aktivnosti koje su masovno štetne za zdravlje populacije: drogiranje, pušenje, alkoholizam, nevakcinaciju... Čak, nije ni to zabranjeno propagirati ako ćeš staviti tačne podatke, napisati činjenice pa dodati da uspkros činjenicama ti i dalje zagovaraš recimo pušenje. Zabranjeno je postavljati lažne, iskrivljene i iz konteksta izvađenje činjenice. Na primjer, kao ovo što linkom sa brojem slučajeva koji se ispituju, a ispituju se svi, pokušavaš predstaviti da se radi o broju smrti i nuspojava uzrokovanih vakcinom iako jasno piše na više mjesta da to nije to.

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la Pogba » 15 jul 2021, 10:22

@ASD

Nadji broj za dom zdravlja Ljubovija jer sam sad dobio info da ima, ali najbolje da nazoveš i pitas ima li i da se zaputis.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la Jackk » 15 jul 2021, 10:37

Rođak, 44 godine, juče se vraćao iz BGa sa vakcinacije, u putu osjeti bol u prsima, dođe kući, sruši se, mrtav na licu mjesta.
Uzrok smrti 'Zastoj srcca zbog vjerovatnog ugruška stvorenog iz nepoznatih razloga'. Nikada ranije nije imao nikakvih problema.

Čekam da mi neki glupan kaže kako vakcina nema veze sa ovim i da se to moglo desiti i bez vakcine.

Nikada se neću vakcinisati i nek mi se napuši kurtza svako ko ima nešto protiv toga.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la admin » 15 jul 2021, 10:41

Mirza25 je napisao/la:
15 jul 2021, 10:09
Mirza25 je napisao/la:
15 jul 2021, 09:08
Znači, po uvodnom postu, zabranjeno je promovisanje vakcina jer one štete zdravlju ljudi, pošto postoje zvanični podaci iz UK i USA koji donose podatke o smrtnosti uzrokovane vakcinacijom kao i brojnim nus pojavama.

Ko ne vjeruje, evo ovdje samo za UK, dakle zvanični podaci sa vladinog sajta.

https://www.gov.uk/government/publicati ... rd-reports
Znači, samo u UK imamo 1403 smrti direktno nastale nakon vakcinacije i na desetine hiljada lakših i težih posljedica. Ovo neće javiti ni jedan mainstream medij.
Events with a fatal outcome
Vaccination and surveillance of large populations means that, by chance, some people will experience and report a new illness or events in the days and weeks after vaccination. A high proportion of people vaccinated early in the vaccination campaign were very elderly, and/or had pre-existing medical conditions. Older age and chronic underlying illnesses make it more likely that coincidental adverse events will occur, especially given the millions of people vaccinated. It is therefore important that we carefully review these reports to distinguish possible side effects from illness that would have occurred irrespective of vaccination. Fatal cases associated with extremely rare blood clots with lowered platelets are described above.

Part of our continuous analysis includes an evaluation of natural death rates over time, to determine if any specific trends or patterns are occurring that might indicate a vaccine safety concern. Based on age-stratified all-cause mortality in England and Wales taken from the Office for National Statistics death registrations, several thousand deaths are expected to have occurred, naturally, within 7 days of the many millions of doses of vaccines administered so far, mostly in the elderly.

The MHRA has received 450 UK reports of suspected ADRs to the Pfizer/BioNTech vaccine in which the patient died shortly after vaccination, 960 reports for the COVID-19 Vaccine AstraZeneca, six for the COVID-19 Vaccine Moderna and 24 where the brand of vaccine was unspecified. The majority of these reports were in elderly people or people with underlying illness. Usage of the vaccines has increased over the course of the campaigns and as such, so has reporting of fatal events with a temporal association with vaccination however, this does not indicate a link between vaccination and the fatalities reported. Review of individual reports and patterns of reporting does not suggest the vaccines played a role in these deaths.

A range of other isolated or series of reports of non-fatal, serious suspected ADRs have been reported. These all remain under continual review, including through analysis of expected rates in the absence of vaccine. There are currently no indications of specific patterns or rates of reporting that would suggest the vaccine has played a role.
Neće javiti nijedan medij zato što to nije tačno.
pročitaj malo to što si postavio i to što si boldirao pogotovo.
this does not indicate a link between vaccination and the fatalities reported
Ispituju se slučajevi kad neko umre nakon vakcinacije. U Engleskoj vakcinisali 60 miliona ljudi. Počeli od staraca i bolesnik. Logično da je neko od tih staraca i bolesnih umro i takvih ima 1403 na tih 60.000.000. Obzirom da se želi osigurati da vakcine zaista ne budu štetne ni za jednu osobu među tih 60.000.000, postoji ta evidencija i organizacija koja ispituje tih 1403 slučaja i njihovu stvarnu povezanost s vakcinom.

Vrlo je moguće da će među njima biti i slučajeva koji su zaista povezani s vakcinom. Ima slučajeva kad ljudi umru jer su pojeli kikiriki ili jagodu, ubola ih pčela, primili pencilin isl... i dalje, to ni blizu nije usporedivo sa koristima i brojem spašenih života zahvaljujući vakcini.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la ASD » 15 jul 2021, 10:41

Pogba je napisao/la:
15 jul 2021, 10:22
@ASD

Nadji broj za dom zdravlja Ljubovija jer sam sad dobio info da ima, ali najbolje da nazoveš i pitas ima li i da se zaputis.
Hvala bruda. :ljepota:
Zvao sam, sutra dolaze.
Ljubovija mi je ok.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3093
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la Slatinash_7 » 15 jul 2021, 10:43

Nazalost izgleda da su se i kod nas počeli dešavati ti slučajevi smrti povezani sa vakcinama..Evidentno je da AZ stvara određene probleme, ponajvise ako si bio fizicki aktivniji dana prije vakcinacije, ili u slučajevima koje sam ja vidio, problemi su se javljali kolegama koji su vozili turu Tuzla-Beograd i nazad...ja sam primio obje doze AZ uz samo malo mučnine dan poslje prve doze, jbg ne mogu se pozaliti
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la admin » 15 jul 2021, 10:46

Jackk je napisao/la:
15 jul 2021, 10:37
Rođak, 44 godine, juče se vraćao iz BGa sa vakcinacije, u putu osjeti bol u prsima, dođe kući, sruši se, mrtav na licu mjesta.
Uzrok smrti 'Zastoj srcca zbog vjerovatnog ugruška stvorenog iz nepoznatih razloga'. Nikada ranije nije imao nikakvih problema.

Čekam da mi neki glupan kaže kako vakcina nema veze sa ovim i da se to moglo desiti i bez vakcine.

Nikada se neću vakcinisati i nek mi se napuši kurtza svako ko ima nešto protiv toga.
Sigurno će to objaviti masa medija, što će potvrditi da nije istina da se slični slučajevi skrivaju. Znam da će ti recimo avaz to objeručke prihvatiti i time ćeš pomoći da se nikom nikad ne desi. Ja takve medijske izvještaje domaćih provjerenih medija ovdje neću brisati.

ukoliko ne bude objave u medijima, postavi ovdje komunikaciju s njima, ja je neću obrisati nek ljudi vide šta se radi.

Ukoliko nema ništa od toga, bićeš banovan zbog objavljivanja neistina.

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la Jackk » 15 jul 2021, 10:53

Čuj ovog, pa boli avaza kuratz za nekim random likom koji je mrtav.Jesi dobar ti u glavi?
Avazu i tebi i sličnima je to samo jedna random osoba koju je srce spucalo iz nepoznatih razloga.

Postavit ću ti smrtovnicu ovde. Dat ću ti i podatke njegove žene pa ti idi njoj i objašnjavaj joj kako je vakcina zapravo zdrava i da se to moglo desiti dok je jeo jagode. Vjerujem da ćeš ju ubijediti.

Eto meni u interesu da ovdje tebi ovdje neisine pišem. Idi se vakciniš sto puta. I ti i svi ostali, boli me kuratz.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Koronavirus (COVID-19) - općenito

Post Postao/la admin » 15 jul 2021, 12:21

Jackk je napisao/la:
15 jul 2021, 10:53
Čuj ovog, pa boli avaza kuratz za nekim random likom koji je mrtav.Jesi dobar ti u glavi?
Avazu i tebi i sličnima je to samo jedna random osoba koju je srce spucalo iz nepoznatih razloga.

Postavit ću ti smrtovnicu ovde. Dat ću ti i podatke njegove žene pa ti idi njoj i objašnjavaj joj kako je vakcina zapravo zdrava i da se to moglo desiti dok je jeo jagode. Vjerujem da ćeš ju ubijediti.

Eto meni u interesu da ovdje tebi ovdje neisine pišem. Idi se vakciniš sto puta. I ti i svi ostali, boli me kuratz.
Kako bolan nece Avaz interesovati to sto je neko umro od vakcine. To ce i BBC interesovati ako je tacno. U najmanju ruku dobice 100.000 ucitavanja i dijeljenje po Fb, bice im citanije od Sebije, Osmice i Fadila skupa. A imaju i drustvenu odgovornost da prenesu istinu.

Da ne bude to smrtovnica Dzevada iz Zenice?

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.