Ljubav i Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 25 okt 2021, 01:10

Marsal je napisao/la:
23 okt 2021, 12:10
Kako sam imao jedno baš glupo iskustvo...

Javi mi se djevojka bukvalno niotkud, kaže upratila sam te i mislim da si ok momak, ovo je stvarno prvi put da to radim i da izlazim iz svoje zone komfora ali da li si za to da se pokušamo dopisivat i onda eventualno upoznavanje ako osjetimo da ima neki klik.

I razmijenimo brojeve telefona i sve ostale pizdarije. I krenemo u priču. Već kroz prva 2-3 dana smo nevjerovatno odgovorali jedno drugom, nakon 7 dana počele su neke poruke kao da smo u vezi...znači nema šta nismo otkrili jedno drugom o sebi :mrgreen: čak smo se čuli telefonski i sve. Ono, u potpunosti odgovaramo jedno drugom, slični tipovi ličnosti, volimo iste stvari, istu muziku, imamo iste ambicije.

Nisam mogao odmah da izađemo jer mučim muku sa jednim zdravstvenim problemom... I hajmo reći da je svaki dan počela govoriti da jedva čeka da me upozna, da se raduje... Mislim stvorila se takva hemija među nama da samo trebamo izaći i potvrditi sve.

I čim sam prizdravio zakažem dejt. I šta se desi? Otkaže mi na dan dejta, kaže da sam fantastična osoba ali da nije spremna za ozbiljnu vezu, da je ohladila, da osjeća pritisak da među nama mora nešto biti itd. Mislim lave, kakav pritisak, nisi me upoznala a započinješ priču sa mnom o sexu :crazy: i nudi se da mi pošalje nudese što ja odbijam jer ne volim to nit bih ikad tražio od nekoga... Baš sam bio oprezan da ne odvedem sav razgovor tamo gdje mu još nije mjesto.

I eto, opet pušiona.
Idu mi na živce ovi ljudi sa emocionalnim prtljagom. Kako neke stvari ne možeš ostavit u prošlosti? Kako uspiješ neke pizdarije projecirat na sasvim drugu osobu. Svi smo različiti i ako te je bivši syebo (što znam da jest nju) koji qrc uopšte išta počinješ dok nisi spremna. Kaže izvini, godila mi je pažnja.

Ono... Bilo mi je teško prva dva ili tri dana, nedostajala mi je ali ono nismo se bi vidjeli pa sam već over it.

Samo glupo mi je na kraju sve ispalo i žao mi je potrošenog vremena.
Nema ništa gore od toga kad ti se neko svidi za kratko vrijeme, a onda se za još kraće sve to raspadne k'o kula od karata... Prošao sam kroz sličnu situaciju ljetos (mislim da nisam pisao o tome ovdje, a nije pitanju ona kolegica o kojoj sam govorio proljetos), sa tim što sam u svom slučaju ja, nesvjesno, inicirao razjeb.

Po meni, pogriješio si što si se zaljubio u osobu koja te ne zna, a slala bi ti nudese, realno to ne može biti materijal za vezu koliko god da si zaslijepljen time što ti je nenormalno fino legla.

Yebiga, ti si išao srcem, ona nečim drugim...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 25 okt 2021, 12:50

Sve žene su kurve, oprosti majko i ti si žena.
:roll:
"We need to suffer. And we need to fight."

Bundesliga
Postovi: 11470
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 25 okt 2021, 12:56

Maršale ako si htio sex šteta jest. A ako si htio nešto ozbiljno dobro si se izvukao. Šta će ti ženska koja ti sama nudi nudese. To neka k.urva žešća :mrgreen:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Marsal
Postovi: 22673
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 25 okt 2021, 13:51

Raonffa je napisao/la:
25 okt 2021, 01:10
Nema ništa gore od toga kad ti se neko svidi za kratko vrijeme, a onda se za još kraće sve to raspadne k'o kula od karata... Prošao sam kroz sličnu situaciju ljetos (mislim da nisam pisao o tome ovdje, a nije pitanju ona kolegica o kojoj sam govorio proljetos), sa tim što sam u svom slučaju ja, nesvjesno, inicirao razjeb.

Po meni, pogriješio si što si se zaljubio u osobu koja te ne zna, a slala bi ti nudese, realno to ne može biti materijal za vezu koliko god da si zaslijepljen time što ti je nenormalno fino legla.

Yebiga, ti si išao srcem, ona nečim drugim...
Nisam se zaljubio, mislim kako ću se zaljubit nismo se ni upoznali... A što se nudesa tiče nije bilo hoćeš da ti pošaljem nego smo jednu noć razgovarali i o tome pa je kao indirektno to spominjala ali ja sam odmah preusmjerio temu.

Ona nije materijal za vezu jer ima neki ogroman emocionalni prtljag i nije još načisto sa sobom i sa prošlošću plus ima malo poljuljano samopouzdanje.

Mimo toga, stvarno je ok djevojka.
Bundesliga je napisao/la:
25 okt 2021, 12:56
Maršale ako si htio sex šteta jest. A ako si htio nešto ozbiljno dobro si se izvukao. Šta će ti ženska koja ti sama nudi nudese. To neka k.urva žešća :mrgreen:
Ma nije fakat takva, prilično je ok. Sad ti kažem dugo smo razgovarali i čak smo se i telefonski par puta čuli i rekla mi je da se nikad nije osjećala sigurnije i opuštenije uz nekog... Eh sad što su joj strahovi proradili zadnji dan, ****.

Tip djevojke koja želi ozbiljnu vezu i sve ali još nije spremna za to, nažalost ja sam imao peh da budem s druge strane.

Makar je opet koliko toliko na vrijeme syebala, da smo započeli šta bilo bi mi teže, ovako sam već normala :kralj:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 25 okt 2021, 13:53

Žene mu se same javljaju, a on sebi umislio da je jadnik. :D

Avatar
Marsal
Postovi: 22673
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 25 okt 2021, 13:56

ASD je napisao/la:
25 okt 2021, 13:53
Žene mu se same javljaju, a on sebi umislio da je jadnik. :D
Ovo je treći put da mi se to dešava :mrgreen:
Prva dva puta je rezultiralo vezom, jedna kraća od 3 mjeseca, jedna od 2 godine (ova zadnja) ali to je sve splet nekih ludih okolnosti... Bukvalno ono once in a lifetime iskustvo.

Mimo ove 3 i jesam poprilično les miserable ali elem nejse, ima i gorih od mene.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Bundesliga
Postovi: 11470
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 25 okt 2021, 14:08

Marsal je napisao/la:
25 okt 2021, 13:56
Ti si previše dobre duše. Žene su mnogo lukavije od nas. Nikad ne možeš znati šta misle, a znaju i slagat malo je reć. To kad ti kaže nikad se nije tako osjećala je vjerovatno govorila još dosta njih :mrgreen:. Znaju se one prodati. I nemoj me pogrešno shvatiti, ne govorim da žene treba mrziti ili nešto već da je to jednostavno njihovo ponašanje.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13328
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 25 okt 2021, 15:00

Marsal je napisao/la:
25 okt 2021, 13:51
Raonffa je napisao/la:
25 okt 2021, 01:10
Nema ništa gore od toga kad ti se neko svidi za kratko vrijeme, a onda se za još kraće sve to raspadne k'o kula od karata... Prošao sam kroz sličnu situaciju ljetos (mislim da nisam pisao o tome ovdje, a nije pitanju ona kolegica o kojoj sam govorio proljetos), sa tim što sam u svom slučaju ja, nesvjesno, inicirao razjeb.

Po meni, pogriješio si što si se zaljubio u osobu koja te ne zna, a slala bi ti nudese, realno to ne može biti materijal za vezu koliko god da si zaslijepljen time što ti je nenormalno fino legla.

Yebiga, ti si išao srcem, ona nečim drugim...
Nisam se zaljubio, mislim kako ću se zaljubit nismo se ni upoznali... A što se nudesa tiče nije bilo hoćeš da ti pošaljem nego smo jednu noć razgovarali i o tome pa je kao indirektno to spominjala ali ja sam odmah preusmjerio temu.

Ona nije materijal za vezu jer ima neki ogroman emocionalni prtljag i nije još načisto sa sobom i sa prošlošću plus ima malo poljuljano samopouzdanje.

Mimo toga, stvarno je ok djevojka.
Bundesliga je napisao/la:
25 okt 2021, 12:56
Maršale ako si htio sex šteta jest. A ako si htio nešto ozbiljno dobro si se izvukao. Šta će ti ženska koja ti sama nudi nudese. To neka k.urva žešća :mrgreen:
Ma nije fakat takva, prilično je ok. Sad ti kažem dugo smo razgovarali i čak smo se i telefonski par puta čuli i rekla mi je da se nikad nije osjećala sigurnije i opuštenije uz nekog... Eh sad što su joj strahovi proradili zadnji dan, ****.

Tip djevojke koja želi ozbiljnu vezu i sve ali još nije spremna za to, nažalost ja sam imao peh da budem s druge strane.

Makar je opet koliko toliko na vrijeme syebala, da smo započeli šta bilo bi mi teže, ovako sam već normala :kralj:
Tako i meni jedna cura godinama govori kako ni s kim nema razgovore kao sa mnom kako moze biti skroz opustena kako smo isti kako slicno razmisljamo pa nista :rol:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41205
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 okt 2021, 15:03

Marsal je napisao/la:
25 okt 2021, 13:56
ali elem nejse, ima i gorih od mene.
nećemo ih imenTovati samo ćemo reći da su moderatori na ovoj temi :zviz:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 25 okt 2021, 15:30

Marsal je napisao/la:
25 okt 2021, 13:51
Raonffa je napisao/la:
25 okt 2021, 01:10
Nema ništa gore od toga kad ti se neko svidi za kratko vrijeme, a onda se za još kraće sve to raspadne k'o kula od karata... Prošao sam kroz sličnu situaciju ljetos (mislim da nisam pisao o tome ovdje, a nije pitanju ona kolegica o kojoj sam govorio proljetos), sa tim što sam u svom slučaju ja, nesvjesno, inicirao razjeb.

Po meni, pogriješio si što si se zaljubio u osobu koja te ne zna, a slala bi ti nudese, realno to ne može biti materijal za vezu koliko god da si zaslijepljen time što ti je nenormalno fino legla.

Yebiga, ti si išao srcem, ona nečim drugim...
Nisam se zaljubio, mislim kako ću se zaljubit nismo se ni upoznali... A što se nudesa tiče nije bilo hoćeš da ti pošaljem nego smo jednu noć razgovarali i o tome pa je kao indirektno to spominjala ali ja sam odmah preusmjerio temu.

Ona nije materijal za vezu jer ima neki ogroman emocionalni prtljag i nije još načisto sa sobom i sa prošlošću plus ima malo poljuljano samopouzdanje.

Mimo toga, stvarno je ok djevojka.
Ma dobro, ne mislim zaljubio bukvalno, nego zaljubio u smislu da ti je sve bilo potaman sa njom kroz priču, osjetio dobru vibru pa se malo ponadao.

Što se tiče nudesa, ja sam skontao da je ona to tebi nudila a ti nisi htio... Sad šta znači indirektno spominjati nudese, ne znam, nije ni važno.

Od takvih sa prošlošću treba bježati, pogotovo ako vuče poduže neke stvari iz prošlosti, to je psihički nestabilna osoba onda. Ja razumijem da te može nešto ganjati koji mjesec, pa eto hajde i godinu dana ako je bilo baš baš nešto aman jako i upečatljivo, ali sve preko toga nije baš normalno.

Uredu je imati neke ožiljke, pa svi ih imamo realno, ali da ti neka davna prošlost utiče na sadašnjost, to već nije nikako normalno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bombaysaphire » 25 okt 2021, 18:08

rio_Ferdy88 je napisao/la:
25 okt 2021, 15:03
Marsal je napisao/la:
25 okt 2021, 13:56
ali elem nejse, ima i gorih od mene.
nećemo ih imenTovati samo ćemo reći da su moderatori na ovoj temi :zviz:
Vrijeme je da prestaneš trolati . Ok bilo je lijepo i zabavno , ali sve ima svoju granicu .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
PointBlank
Postovi: 671
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la PointBlank » 26 okt 2021, 06:49

bombaysaphire je napisao/la:
25 okt 2021, 18:08
rio_Ferdy88 je napisao/la:
25 okt 2021, 15:03
Marsal je napisao/la:
25 okt 2021, 13:56
ali elem nejse, ima i gorih od mene.
nećemo ih imenTovati samo ćemo reći da su moderatori na ovoj temi :zviz:
Vrijeme je da prestaneš trolati . Ok bilo je lijepo i zabavno , ali sve ima svoju granicu .
Joj fakat. Odem u supermarket, kad s police proviri @rioFerdy da kaze da nije pozeljan, da je smotan sa zenama..

enobarca
Postovi: 8115
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 26 okt 2021, 09:42

Ako zaista tako misli nije ni cudno sto ga zene nece, ne vole zene mlakonje.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41205
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 okt 2021, 10:37

enobarca je napisao/la:
26 okt 2021, 09:42
Ako zaista tako misli nije ni cudno sto ga zene nece, ne vole zene mlakonje.
Što sam mlakonja?

Mene neće jer sam ružan, ako treba potvrda bujrum pošalji zahtjev na fejsu ili IGu :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

enobarca
Postovi: 8115
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 26 okt 2021, 11:08

rio_Ferdy88 je napisao/la:
26 okt 2021, 10:37
enobarca je napisao/la:
26 okt 2021, 09:42
Ako zaista tako misli nije ni cudno sto ga zene nece, ne vole zene mlakonje.
Što sam mlakonja?

Mene neće jer sam ružan, ako treba potvrda bujrum pošalji zahtjev na fejsu ili IGu :kafa:
Ne znam jesi li ruzan ali ako i pred njima odises sa tim stavom nece me nijedna, ocajan sam i sl u startu odmah imas negativan bod. Ne mogu ti poslati kad ti ne znam ni ime ni prezime :mrgreen:

Avatar
Marsal
Postovi: 22673
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 26 okt 2021, 11:10

Laže, imam ga ja na ig. Nabildan, zgodan, normalan, sa hobijem koji privlači masu djevojaka. Prije sam mu vjerovao, sada više ne.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
redbull93
Postovi: 14401
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la redbull93 » 26 okt 2021, 11:12

Ma fura vas rio i to pravo :mrgreen:

Momak bas kulturica, bavi se sportom, planinari, fin posao, sta ces vise.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

enobarca
Postovi: 8115
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 26 okt 2021, 11:46

Nez onda koja je svrha ovog kukanja po temi, zayebava posten narod :mrgreen:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41205
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 26 okt 2021, 11:48

redbull93 je napisao/la:
26 okt 2021, 11:12
Ma fura vas rio i to pravo :mrgreen:

Momak bas kulturica, bavi se sportom, planinari, fin posao, sta ces vise.
Pa kakve to veze ima, žene ne misle o meni tako kako ti i maršal mislite, njima sam ružan i uopće ih ne privlačim. Znam bolje od vas kakav je stav žena prema meni, jer sam ja u kontaktu sa njima, tj pokušavam da budem, al ih sve to što ste vi nabrojali ne privlači ni sekunde.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bombaysaphire » 26 okt 2021, 11:53

rio_Ferdy88 je napisao/la:
26 okt 2021, 11:48
redbull93 je napisao/la:
26 okt 2021, 11:12
Ma fura vas rio i to pravo :mrgreen:

Momak bas kulturica, bavi se sportom, planinari, fin posao, sta ces vise.
Pa kakve to veze ima, žene ne misle o meni tako kako ti i maršal mislite, njima sam ružan i uopće ih ne privlačim.
Prestani .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.