Ljubav i Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Apolon
Postovi: 2191
Pridružen/a: 04 apr 2021, 15:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Apolon » 02 dec 2021, 22:14

Raonffa je napisao/la:
01 dec 2021, 23:14
delinjo je napisao/la:
01 dec 2021, 02:16
Cuj 3 sata,pa ne bih se mucio toliko da je zlatna.
Ne privlači te mlada onda dela :P

Zayebanciju na stranu, jedna me naložila (zapravo i sad me loži) volio bih je jedno sat vremena ubijat od qurca, al' ne mogu, niti da je udaram sat vremena niti da je hebem općenito :mrgreen:
Ima uvijek ko hoce i moze :yawn:
Bio je i bog streličarstva, a njegove strijele nikad nisu promašile metu👈

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 02 dec 2021, 23:03

ljevak je napisao/la:
02 dec 2021, 07:30
Raonffa je napisao/la:
01 dec 2021, 23:36
To je l' komšija :(
pa gledaj sta pises :|
Znaš da sam vazda iskren bio :kafa:
Shategabri je napisao/la:
02 dec 2021, 08:06
Raonffa je napisao/la:
01 dec 2021, 23:14
delinjo je napisao/la:
01 dec 2021, 02:16
Cuj 3 sata,pa ne bih se mucio toliko da je zlatna.
Ne privlači te mlada onda dela :P

Zayebanciju na stranu, jedna me naložila (zapravo i sad me loži) volio bih je jedno sat vremena ubijat od qurca, al' ne mogu, niti da je udaram sat vremena niti da je hebem općenito :mrgreen:
Ovo ti je ko ono uzeo vijagru i leksaurin, yebe ti se a mrsko ti :mrgreen:
Haman brate :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KpbKaka22 » 21 dec 2021, 15:24

:D
Zadnja izmjena: KpbKaka22, dana/u 27 mar 2023, 12:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14531
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 21 dec 2021, 15:38

Pa očito si dobio dvicu.
Mislim, broj ne dajem nikom - ne dajem onima s kojima se ne mislim čuti/dopisivati.
Ako ste opet trebali izaći ili ostati u kontaktu, to ne bi trebao biti problem.
Haj šta te briga, onda će završiti s mačkama na kraju, ti piči dalje.
Koševo Zapad

enobarca
Postovi: 8125
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 21 dec 2021, 15:52

Sto kaze kolega iznad dvica, nema tu sta puno polemisati. Ni prva ni zadnja sto se kaze.. jedina mogucnost koja tebi ide u korist je da je nemas na insta a poslao joj poruku sto bi znacilo da stoji tamo u message requests a ne u inboxu, meni tamo poruke znale stajati po sedmicu dana i vise dok ne skontam :mrgreen:

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6339
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 21 dec 2021, 16:01

Kakav snob od cure. :rol:

Samo nastavi dalje, ta ne zna sta zeli, a vjerovatno ima problem i sa egom. Cuj moze izac s nekim, a ne daje "svakome" broj. Trebas je pitat, da ti popusi kitu, a da svakako nisi ni zainteresiran za posjedovanje njenog broja.
S druge strane, ocito je da si previse karata bacio na stol, pa si ostavio dojam covjeka koji bi je od samog pocetka napadao svim sredstvima, a to ne pali kod zena koje imaju visoko misljenje o sebi, a da pritome nisu pukle na muskarca kao kokica. U ovom slucaju, ocito da je oboje tacno.

Ja iskreno u zadnje vrijeme, na svaki potencijalni red flag, samo prekinem kontakt/izbrisem sa socijalnih mreza s tom partnerkom. Cim osjetim sekundu bezobrazluka, nekog takmicenja ili nadmenosti, odmah bez ikakvih objasnjenja prekinem kontakt. Bukvalno su mi se u zadnje 2 sedmice javile 2 djevojke s kojima sam bio u kontaktu tokom ljeta, pa ih nakon nekog pokusaja kuliranja izbrisao iz zivota. To ti je najbolji pokazatelj kako radi zenski mozak. Ako im se svidjas, sjetit ce se one tebe, cak i kad ih odje.bes, pa ce trcat za tobom kao cukice i dizat rep, kad god ti se prije.be. Samo ce ih jos vise radit ta zelja, dok s druge strane, ako se ti moras lomit oko neke trebe i opet rizikovat korpu, te igrice me vec ne zanimaju i ne vidim poentu trosenja resursa svih vrsta, barem ja tako razmisljam. Ako drzis do sebe, nikad neces dozvolit da trcis za nekom egotriperkom, koja je s tobom samo jer je drzis kao kap vode na dlanu. Najvise sto bih mogao dozvolit je 49%-51% omjer davanja paznje i emocija. Sve ostalo je suplja prica i zadovoljavanje bilo cim.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13341
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 21 dec 2021, 16:47

KpbKaka22 je napisao/la:
21 dec 2021, 15:24
Da malo pokrenemo ovu temu sa kojom anegdotom iz izlaska i nadam se dobrim odgovorima ljubavnih strucnjaka vazda ih je bilo, cisto da tema zivne

Inace me zaboli ,ali haj opisati cemo jedan razvoj dogodaja.Neki dan sa sa ovom jednom kafeniso naravno nije dobro proslo standarno , a upoznali smo se ni manje ni vise nego na tinderu.Inace ne lazem ,ali stvarno najbolji frend koji je imo nesto bolji uspijeh sa zenama, je prvi instaliro tu dr.mrezu i meni predlozio da instaliram, uz moj odgovor da na tom sranju su samo rastavljene ,debele koje nitko nece i lazni profili.Uglavnom on je imo uspjeha, sa pokojom strankinjom u susjednoj Hrvatskoj klasika.Jer Taj tinder u svijetu se ljudi upoznavaju, vjencaju , samo eto se kod nas gleda, kao jadna aplikacija da se pokusa nesto, pa izbjegavam cure iz svog mjesta , iako ih ima.A tek kad platis nekih 20 , 25 km ima neke koristi.

I nasao ovu jednu koja ja izgledom nesto bolje od prosjeka,simpaticna putuje uziva, bas zivi zivot, dop se tri dana i izasli na kavu.Ja prvi sjeo , inace ne znam jel to ona aniksioznost,ali znam biti i malo nervozan ,pa uzeo staropramen, cisto da me nakon pola case ,opusti i da budem ok.
Tako je i bilo pricali o sveme , ali cura je malo veca suprotnost nego nego sto sam mislio. Malo je bila puna sebe, primjer da pricamo tko zna koja jezik, da sam nabrojo da znam extra engleski i nesto spanjolslog i da nisam imao sanse dalje o toj temi ,s obzirom da ih je ona nabrojala jos cetri jezika. Bili 40 min, razgovor je protekao dobro, mozda sam vise paznje poklonio njoj sto nije dobro, ali ok i ona je mene upitivala sta i kako.Pitao je za prosetati ,pristane i razmisljam bili ista pokusavo, kontam prvi nam je put, bolje nebi, a i sama mi je rekla da ima nesto zakazano kasnije ,ali to je ono zvucalo, kao da moze i otkazati. Odradili jedan malo veci krug,pozdravili se i slozili da nam je bilo dobro i da cemo se cuti, ali je izgleda to bilo to.Ja sam je pitao za broj , s obzirom da smo se ovamo dogovarali preko tindera,i kaze da broj nedaje nikome,ali da je mogu kontaktirati preko instagrama.Proslo tri cetri dana jer sam ja bio bolestan i poslao hej, ali ostalo samo na tome.
Izasli probali nije islo, ona nasla kulturan nacin da te isfura jer joj je vjerovatno pretesko reci nekome da joj se ne dopada i tjt. sasvim normalna interakcija a jos trebas bit sretan s tim ishodom kakvo je danasnje vrijeme tog online upoznavanja.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KpbKaka22 » 22 dec 2021, 11:37

enobarca je napisao/la:
21 dec 2021, 15:52
Sto kaze kolega iznad dvica, nema tu sta puno polemisati. Ni prva ni zadnja sto se kaze.. jedina mogucnost koja tebi ide u korist je da je nemas na insta a poslao joj poruku sto bi znacilo da stoji tamo u message requests a ne u inboxu, meni tamo poruke znale stajati po sedmicu dana i vise dok ne skontam :mrgreen:
ma bio sam joj poslo i onda sutradan dodao, jer sam nekako mislio da ne dobivaju poruke ako ih te nema na inst.Sad sam je opratio i to je to

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 22 dec 2021, 16:11

Ovo dvoje treba u zasebne teme.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Blejzer10 » 22 dec 2021, 17:46

Niđe veze, izašli jednom, njoj nije kliknulo a ti već u glavi isplanir'o djecu s njom

Ne vjerujem radi kakve situacije si nasro dvije strane esej

Avatar
Arvid
Postovi: 17056
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Arvid » 22 dec 2021, 18:11

KpbKaka22 je napisao/la:
21 dec 2021, 15:24
kafeniso naravno nije dobro proslo standarno ,
:mrgreen:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 22 dec 2021, 19:43

Samo treba biti ko delinjo.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ElCartel11 » 22 dec 2021, 19:52

Bicu surov kao i uvijek.
Da si oddavao vibru, da te ona ne zanima puno, da si je spustio ili uvrijedio koji put sad, ne da bi znao njen broj telefona vec bi znao i broj brusa.
Sve su iste, ako im na početku previse karte odkriješ odmah te, da na klupu za rezerve i trazi dalje.

Znam jednu ribu koja je fizicki bas prelijepa i imala je ko neku opkladu sa kolegicama, da ona zbari nekog momka koji nije neki ljepotan ali nije ni ruzan, normalan lik sto se kaže. Ona prema njemu nije nista osjecala niti joj se on svidjao fizicki. Počela ona neke forice njemu bacati, ispalio je lik po mangupski pravo, ona se syebala, bila u depri, skroz pukla na njega.
Ženska psiha i logika jbg.

Ima i knjiga na tu temu No More Mr. Nice Guy :mrgreen:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 22 dec 2021, 22:00

Ispo si iz igre, ubo je neko drugi, hebiga. :kafa:

Ali dolaze one u raznim veličinama i oblicima nije zadnja :zviz:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 23 dec 2021, 12:16

Sudeci po upisima na temi 90% forumasa ovdje je ruzno.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

litijum
Postovi: 476
Pridružen/a: 19 dec 2021, 15:33
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la litijum » 23 dec 2021, 12:59

Justin je napisao/la:
23 dec 2021, 12:16
Sudeci po upisima na temi 90% forumasa ovdje je ruzno.
Samopouzdanje nula. Treba popila kafu s njim (i s jos 10 bar u mjesec) a on vec zamislio postere na zidu, djecu i zlatnog retrivera s njom.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 23 dec 2021, 13:06

Sve zavisi kakav tip žena ganjaju, a ta informacija se uvijek iz nekog razloga krije.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4273
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AjsKjub » 24 dec 2021, 20:53

Duže vrijeme na netu je tempirana bomba. Većina riba sa kojekakvim prisustvom na bukvalno bilo čemu je čisti vještakluk a niti jedna od tih tzv desetki nije ni blizu toga u stvarnosti. Onda taj domino efekt vodi ka tome da ganjaš niže a što niže pucaš to ti više udara već narušeni ego. Najgore prođu samoprozvane alfe. Nije da sada prozivam šminku i efekte telefona i koječega, nego samo da treba imati u vidu par stvari.
Ako ovo nije slučaj, onda par terapija nikom ne škodi jer tu onda postoji većih problema koje osobe bez profesionalnog iskustva i znanja jednostavno ne mogu ni pokušati popraviti. Prijedlozi prijatelja ili nasumičnih osoba sa interneta su trošak vremena.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 25 dec 2021, 00:45

Kevin Systrom je najveći neprijatelj muškog roda.
Nivo na koji je digao prosječne i ispodprosječne ženske je nepovratan.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

litijum
Postovi: 476
Pridružen/a: 19 dec 2021, 15:33
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la litijum » 25 dec 2021, 17:26

Broj ufuranih riba, obrnuto je proporcionalan broju muskaraca papucara bez ikakvog obraza. Zbog toga takva situacija.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.