Ljubav i Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 25 jan 2022, 00:22

Uozbiljite se ljudi. Pa valjda znate prepoznati te lazne. Nije komplikovano.
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
24 jan 2022, 23:32
da ispuni majčinske snove treba da bude konzervativnija.
Bravo.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 08:22

Marsal je napisao/la:
24 jan 2022, 17:55
Shategabri je napisao/la:
24 jan 2022, 15:28
Yeboga Maršale, ti si zanimljiv lik na forumu, duhovit, pozitiva (čak i kad pišeš o negativnim stvarima), daj to kanališi i van foruma.
Žene vole duhovite tipove, vedre, koji ih nasmijavaju.
Mislim jbg u tvom je interesu, bolje to nego da ti čitaju sa čehre - evo onog što pati za onom.
Ne patim ja više ni za kim hvala Bogu.
Ovo ostalo nemam pojma, negdje debelo griješim a ne mogu skontat ni gdje ni kako.

Ako se nekoj svidim ovakav kakav sam super, ako ne ništa, život ide dalje.
To je dobro da si raskrstio.
Ma ništa, budi što jesi.
Sad je ovo malo generalno asocijalna atmosfera, da hoće stati ovo g'ovno, pa da socijalni život krene.
A i ne razbija se tek tako status 'eno onog što pati za onom' :D
Mislim znaš već kako to ide kod nas, sve se zna i čuje.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 08:23

Justin je napisao/la:
24 jan 2022, 22:36
Samo ovakve gledajte momci i necete pogrijesiti. :salut:

slika
Ovo neka Jelena sa Pala 100%.

Ovakve ti se udaju u Stambol ili Dubai.

Moj ti, to što se pokrila ne znači da nije šejtan.
Koševo Zapad

Avatar
Gumistucna
Postovi: 569
Pridružen/a: 29 mar 2019, 19:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Gumistucna » 25 jan 2022, 08:32

moja bivša se pokrila , šejtan žešći :)
А " &, & ?
В ? ? &
Не $ свій & &
& " в &.
Slava Ukraini

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 08:33

Otelo je napisao/la:
24 jan 2022, 18:47
ArtVandelay je napisao/la:
24 jan 2022, 18:21
Vaša anegdotna evidencija ne utiče na činjenicu da ogromna većina žena želi i sanja ovo:

slika
Kakve ti komplekse imaš.

Da izađeš nekad negdje vidio bi da možda jedan od 10.000 muškaraca izgleda tako.

Sanjam i ja ovo:

slika

pa to ne znači da mislim da imam šanse sa ovakvom curom, niti da samo ganjam ovakve. Tako je i kod žena.

Samo nemoj da te prenese ko onog isfrustriranog Britanca, pa da uzmeš pušku i počneš pucati po ljudima. Nisu ti oni krivi za tvoje užasno razmišljanje, nego si sam sebi kriv.
A zašto ne? Mislim ne znam jesi uzeo neku random sliku ili je neka poznata glumica ili šta već.
Al uzmimo da je sasvim obična djevojka koja dobro izgleda.
Zašto ti ne bi imao šanse sa njom?
Manji si od nje? Misliš da nisi dovoljno lijep da bi bio s njom? Nemaš dovoljno para za nju? Koji su to kriteriji koje ne ispunjavaš?
Ja se ne bih potcjenjivao. Ne pristajem na manje od onog što želim i što mi se sviđa.
Mora da bude visoka, duge crne kose, tamnih očiju i da nije neki blećak. Ove nekakve instagramuše, tiktokuše, te me ne zanimaju.
Ona je sve kontra onog što tamo meće.
Moja je sreća da sam takvu kakvu želim i našao.
Koševo Zapad

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 25 jan 2022, 08:49

Justin je napisao/la:
24 jan 2022, 22:36
Samo ovakve gledajte momci i necete pogrijesiti. :salut:

slika
Ovoj qrac viri iz očiju

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Otelo » 25 jan 2022, 10:00

Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 08:33
A zašto ne? Mislim ne znam jesi uzeo neku random sliku ili je neka poznata glumica ili šta već.
Al uzmimo da je sasvim obična djevojka koja dobro izgleda.
Zašto ti ne bi imao šanse sa njom?
Manji si od nje? Misliš da nisi dovoljno lijep da bi bio s njom? Nemaš dovoljno para za nju? Koji su to kriteriji koje ne ispunjavaš?
Ja se ne bih potcjenjivao. Ne pristajem na manje od onog što želim i što mi se sviđa.
Mora da bude visoka, duge crne kose, tamnih očiju i da nije neki blećak. Ove nekakve instagramuše, tiktokuše, te me ne zanimaju.
Ona je sve kontra onog što tamo meće.
Moja je sreća da sam takvu kakvu želim i našao.
[/quote]

Hailee Steinfeld, glumica, je u pitanju. Ali to nije bitno, stavio sam zbog izgeda.

Nemam ja loše mišljenje o sebi, normala visina, 183cm, prosječan izgled, ali sam samo realan. Realnost je, u mojim očima, da u većini slučajeva sa djevojkama vrhunskog izgleda nemam neke pretjerane šanse. Realnost je i da nemam para. Ali ne bježim od toga. Ne patim od kompleksa novca, auta, skupih satova, punog novčanika. Potpuno sam iskren i ne pretvaram se da sam nešto što nisam. Ne volim da petljam i da lažem jer smatram da mi to ne možemo donijeti ništa dobro.

I ne mislim da nemam šanse sa curom ovakvog izgleda, ali isto tako nema smisla ni pokušavati samo sa ovakvima ako si prosječna osoba kao ja. Treba biti realan i biti svijestan toga da nismo svi rođeni da vodamo top modele, radimo white collar poslove i uživamo. Neki od nas, poput mene, morati će se zadovoljiti prosječnom ženom (izgledom, i ako ona svim ostalim može biti bolja od one najbolje izgledom), prosječnim poslom i prosječnim životom. Nema u tome ništa loše, nema ništa loše ni da se sanja i teži boljem, naprotiv, podržavam to. Ali treba u jednom trenutku razaznati snove od stvarnosti.

Napisao sam prije par postova ovdje i da imam problema sa komunikacijom sa osobama koje ne poznajem, bilo preko društvenih mreža, bilo uživo, bilo to kad nas je u društvu pet ili nas dvoje izađe na dejt. To je mentalni problem. Postanem nervozan, mozak mi postane prazan i to je to.

U mojim očima nema ništa loše u tome da se snize kriteriji i poenta mog odgovora dotičnom je bila jednostavna. Žene sanjaju top nabildane muškarce, ali ih većina nije sa njima jer većina muškaraca nije takva, kao što ni većina žena nije izgledom kao mala Hailee i kao što ih većina nije kao te napucane sa instagrama, tik toka i slično. Znam i cure koje izgledaju prelijepo, pa na instagramu imaju 300 pratitelja i zaključan profil.

Treba sniziti kriterije, ne mogu se bariti jedino one vrhunske cure. Mada, moji kriteriji su niski. Neka nije debala i neka se može gledati u nju :D
Unatoč takvim kriterijima rijetko se i javljam curama, rijetko i pokušavam. Ako se javim ili priđem nekoj to je fakat jer me nečim privukla i nečim mi je na pogled bila zanimljiva.

Odulji ja sad, imam osjećaj da sam napisao puno, malo rekao, a i to malo da nije shvatljivo.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 25 jan 2022, 11:16

Otelo je napisao/la:
25 jan 2022, 10:00

Hailee Steinfeld, glumica, je u pitanju. Ali to nije bitno, stavio sam zbog izgeda.

Nemam ja loše mišljenje o sebi, normala visina, 183cm, prosječan izgled, ali sam samo realan. Realnost je, u mojim očima, da u većini slučajeva sa djevojkama vrhunskog izgleda nemam neke pretjerane šanse. Realnost je i da nemam para. Ali ne bježim od toga. Ne patim od kompleksa novca, auta, skupih satova, punog novčanika. Potpuno sam iskren i ne pretvaram se da sam nešto što nisam. Ne volim da petljam i da lažem jer smatram da mi to ne možemo donijeti ništa dobro.

I ne mislim da nemam šanse sa curom ovakvog izgleda, ali isto tako nema smisla ni pokušavati samo sa ovakvima ako si prosječna osoba kao ja. Treba biti realan i biti svijestan toga da nismo svi rođeni da vodamo top modele, radimo white collar poslove i uživamo. Neki od nas, poput mene, morati će se zadovoljiti prosječnom ženom (izgledom, i ako ona svim ostalim može biti bolja od one najbolje izgledom), prosječnim poslom i prosječnim životom. Nema u tome ništa loše, nema ništa loše ni da se sanja i teži boljem, naprotiv, podržavam to. Ali treba u jednom trenutku razaznati snove od stvarnosti.

Napisao sam prije par postova ovdje i da imam problema sa komunikacijom sa osobama koje ne poznajem, bilo preko društvenih mreža, bilo uživo, bilo to kad nas je u društvu pet ili nas dvoje izađe na dejt. To je mentalni problem. Postanem nervozan, mozak mi postane prazan i to je to.

U mojim očima nema ništa loše u tome da se snize kriteriji i poenta mog odgovora dotičnom je bila jednostavna. Žene sanjaju top nabildane muškarce, ali ih većina nije sa njima jer većina muškaraca nije takva, kao što ni većina žena nije izgledom kao mala Hailee i kao što ih većina nije kao te napucane sa instagrama, tik toka i slično. Znam i cure koje izgledaju prelijepo, pa na instagramu imaju 300 pratitelja i zaključan profil.

Treba sniziti kriterije, ne mogu se bariti jedino one vrhunske cure. Mada, moji kriteriji su niski. Neka nije debala i neka se može gledati u nju :D
Unatoč takvim kriterijima rijetko se i javljam curama, rijetko i pokušavam. Ako se javim ili priđem nekoj to je fakat jer me nečim privukla i nečim mi je na pogled bila zanimljiva.

Odulji ja sad, imam osjećaj da sam napisao puno, malo rekao, a i to malo da nije shvatljivo.
Prosječan si u kom smislu? Fizičkim izgledom, nivoom na kojem misliš da si, finansijski?
Pa ne top modele. Naravno, ni ja ne bih gubio vrijeme sa nekim top modelom. Sve i da je osvojim, to je život koji umara. Svijet glamura, svjetla, a kad se spuste zavjese...nestanu i boje.
Jok ba, tražiš curu koja je po tvom, ali da je obična cura. Ne top model, ne neka koja je u oblacima.
Taj problem moraš nekako prevazići. Komunikacija je sve. Neće ona (bila top ili prosječna) gubiti vrijeme na tebe ako si mutav, ako je atmosfera neugodna. Animiraj je, zainteresuj. To treba da navire iz tebe. Da budeš non stop sa nekom temom, da je nasmiješ, da je zagolicaš nekom izjavom, najgora je tišina. Trebaš se nekako opustiti. Da uđeš u fazonu ne gubim ništa, a mogu dobiti.
Šta bi tek rekao malim proćelavim tipovima koji su svjesni svojih nedostataka, a opet ganjaju top cure? Ok, neki imaju para, ali ima i onih koji nisu baš sa parama, ali se dovijaju nekako.
Bio je skoro neki film, čini mi se francuski, glumi onaj simpatični maleni tip, i sad on kao osvaja nju, a ona mu može jesti pitu s glave.
Prvi susret je ono :shock: jer su se čuli telefonom, ona je zaboravila telefon i on ga našao.
No, kako su vrijeme provodili zajedno, on je nju osvojio. I to što je pola metra viša od njega njoj nije bio problem.
Naravno, to je film, ali poenta je da ne treba gledati samo svoje nedostatke, treba prednosti koje imaš iskoristiti da bi nešto dobio.
Mislim da nema čovjeka koji je ono bez ikakvih prednosti. Svi smo mi na neki način osebujni.
Koševo Zapad

Avatar
StevieG8
Postovi: 13110
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 25 jan 2022, 11:26

Vjerujte ljudi cim prestanete razmisljat o djevojkama, jurit za njima, javljat se, izlazit i sve ostalo sto ide u okviru toga, nestanu sve brige i problemi ljubavnog avanturizma, taj mir se ne moze rijecima opisat.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Otelo » 25 jan 2022, 12:07

Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 11:16


Prosječan si u kom smislu? Fizičkim izgledom, nivoom na kojem misliš da si, finansijski?
Pa ne top modele. Naravno, ni ja ne bih gubio vrijeme sa nekim top modelom. Sve i da je osvojim, to je život koji umara. Svijet glamura, svjetla, a kad se spuste zavjese...nestanu i boje.
Jok ba, tražiš curu koja je po tvom, ali da je obična cura. Ne top model, ne neka koja je u oblacima.
Taj problem moraš nekako prevazići. Komunikacija je sve. Neće ona (bila top ili prosječna) gubiti vrijeme na tebe ako si mutav, ako je atmosfera neugodna. Animiraj je, zainteresuj. To treba da navire iz tebe. Da budeš non stop sa nekom temom, da je nasmiješ, da je zagolicaš nekom izjavom, najgora je tišina. Trebaš se nekako opustiti. Da uđeš u fazonu ne gubim ništa, a mogu dobiti.
Šta bi tek rekao malim proćelavim tipovima koji su svjesni svojih nedostataka, a opet ganjaju top cure? Ok, neki imaju para, ali ima i onih koji nisu baš sa parama, ali se dovijaju nekako.
Bio je skoro neki film, čini mi se francuski, glumi onaj simpatični maleni tip, i sad on kao osvaja nju, a ona mu može jesti pitu s glave.
Prvi susret je ono :shock: jer su se čuli telefonom, ona je zaboravila telefon i on ga našao.
No, kako su vrijeme provodili zajedno, on je nju osvojio. I to što je pola metra viša od njega njoj nije bio problem.
Naravno, to je film, ali poenta je da ne treba gledati samo svoje nedostatke, treba prednosti koje imaš iskoristiti da bi nešto dobio.
Mislim da nema čovjeka koji je ono bez ikakvih prednosti. Svi smo mi na neki način osebujni.
I fizički i financijski prosječan.
Taj problem moraš nekako prevazići. Komunikacija je sve. Neće ona (bila top ili prosječna) gubiti vrijeme na tebe ako si mutav, ako je atmosfera neugodna. Animiraj je, zainteresuj. To treba da navire iz tebe. Da budeš non stop sa nekom temom, da je nasmiješ, da je zagolicaš nekom izjavom, najgora je tišina. Trebaš se nekako opustiti. Da uđeš u fazonu ne gubim ništa, a mogu dobiti.
To znam da moram, nisi prvi koji mi to govor. Početi ću ići polupijan na te stvari :mrgreen:

Za ostalo se slažem, poznajem takve ljude, opuštene, sa kojima nikad nije dosadno i prolazi im i takav stil kod djevojaka (nemaju ni para :mrgreen: ).

Narav, ponašanje sve to ima svoj utjecaj na ženu, na ono što osoba može postići sa njom, ali tu prvo treba i riješiti probleme koje imamo sami sa sobom. Trebamo ih biti svjesni i ići na rješavanju njih. Meni se dešavalo da mi se djevojke prve jave, prve priđu i ja nađem način da to zajebem jer sam nesposoban prvi put kad izađem uživo i tu sam sebi sam kriv, ali radim na tome. To nije problem koji imam samo sa ženama za kojem sam zainteresiran, nego općenito sa svim. Sad zašto je to tako, duga priča, a sve je počelo u oktobru '96 kad je mali Otelo stigao na svijet :mrgreen:

I još bih istakao da je jedan od problema što velika većina kod sebe prvo vidi mane i probleme, a ne prednosti i dobre stvari, pa se onda fokusiramo na prvo.

Nismo mi toliko loši koliko mislimo da jesmo.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1180
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ArtVandelay » 25 jan 2022, 12:29

Otelo je napisao/la:
25 jan 2022, 10:00
Shategabri je napisao/la:
25 jan 2022, 08:33
A zašto ne? Mislim ne znam jesi uzeo neku random sliku ili je neka poznata glumica ili šta već.
Al uzmimo da je sasvim obična djevojka koja dobro izgleda.
Zašto ti ne bi imao šanse sa njom?
Manji si od nje? Misliš da nisi dovoljno lijep da bi bio s njom? Nemaš dovoljno para za nju? Koji su to kriteriji koje ne ispunjavaš?
Ja se ne bih potcjenjivao. Ne pristajem na manje od onog što želim i što mi se sviđa.
Mora da bude visoka, duge crne kose, tamnih očiju i da nije neki blećak. Ove nekakve instagramuše, tiktokuše, te me ne zanimaju.
Ona je sve kontra onog što tamo meće.
Moja je sreća da sam takvu kakvu želim i našao.
Hailee Steinfeld, glumica, je u pitanju. Ali to nije bitno, stavio sam zbog izgeda.

Nemam ja loše mišljenje o sebi, normala visina, 183cm, prosječan izgled, ali sam samo realan. Realnost je, u mojim očima, da u većini slučajeva sa djevojkama vrhunskog izgleda nemam neke pretjerane šanse. Realnost je i da nemam para. Ali ne bježim od toga. Ne patim od kompleksa novca, auta, skupih satova, punog novčanika. Potpuno sam iskren i ne pretvaram se da sam nešto što nisam. Ne volim da petljam i da lažem jer smatram da mi to ne možemo donijeti ništa dobro.

I ne mislim da nemam šanse sa curom ovakvog izgleda, ali isto tako nema smisla ni pokušavati samo sa ovakvima ako si prosječna osoba kao ja. Treba biti realan i biti svijestan toga da nismo svi rođeni da vodamo top modele, radimo white collar poslove i uživamo. Neki od nas, poput mene, morati će se zadovoljiti prosječnom ženom (izgledom, i ako ona svim ostalim može biti bolja od one najbolje izgledom), prosječnim poslom i prosječnim životom. Nema u tome ništa loše, nema ništa loše ni da se sanja i teži boljem, naprotiv, podržavam to. Ali treba u jednom trenutku razaznati snove od stvarnosti.

Napisao sam prije par postova ovdje i da imam problema sa komunikacijom sa osobama koje ne poznajem, bilo preko društvenih mreža, bilo uživo, bilo to kad nas je u društvu pet ili nas dvoje izađe na dejt. To je mentalni problem. Postanem nervozan, mozak mi postane prazan i to je to.

U mojim očima nema ništa loše u tome da se snize kriteriji i poenta mog odgovora dotičnom je bila jednostavna. Žene sanjaju top nabildane muškarce, ali ih većina nije sa njima jer većina muškaraca nije takva, kao što ni većina žena nije izgledom kao mala Hailee i kao što ih većina nije kao te napucane sa instagrama, tik toka i slično. Znam i cure koje izgledaju prelijepo, pa na instagramu imaju 300 pratitelja i zaključan profil.

Treba sniziti kriterije, ne mogu se bariti jedino one vrhunske cure. Mada, moji kriteriji su niski. Neka nije debala i neka se može gledati u nju :D
Unatoč takvim kriterijima rijetko se i javljam curama, rijetko i pokušavam. Ako se javim ili priđem nekoj to je fakat jer me nečim privukla i nečim mi je na pogled bila zanimljiva.

Odulji ja sad, imam osjećaj da sam napisao puno, malo rekao, a i to malo da nije shvatljivo.
[/quote]

Nije problem u tvojim sniženim kriterijama već u njihovim megalomanskim kriterijama.
Narod koji podnese konačnu žrtvu za život i slobodu ne može biti poražen.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21255
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Epidaurus » 25 jan 2022, 12:34

Nemaju megalomanske kriterije nego jednostavno nece osobe opasne po okolinu poput tebe.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Blejzer10 » 25 jan 2022, 12:48

Otelo je napisao/la:
25 jan 2022, 10:00
Nemam ja loše mišljenje o sebi, normala visina, 183cm, prosječan izgled, ali sam samo realan. Realnost je, u mojim očima, da u većini slučajeva sa djevojkama vrhunskog izgleda nemam neke pretjerane šanse. Realnost je i da nemam para. Ali ne bježim od toga. Ne patim od kompleksa novca, auta, skupih satova, punog novčanika. Potpuno sam iskren i ne pretvaram se da sam nešto što nisam. Ne volim da petljam i da lažem jer smatram da mi to ne možemo donijeti ništa dobro.

I ne mislim da nemam šanse sa curom ovakvog izgleda, ali isto tako nema smisla ni pokušavati samo sa ovakvima ako si prosječna osoba kao ja. Treba biti realan i biti svijestan toga da nismo svi rođeni da vodamo top modele, radimo white collar poslove i uživamo. Neki od nas, poput mene, morati će se zadovoljiti prosječnom ženom (izgledom, i ako ona svim ostalim može biti bolja od one najbolje izgledom), prosječnim poslom i prosječnim životom. Nema u tome ništa loše, nema ništa loše ni da se sanja i teži boljem, naprotiv, podržavam to. Ali treba u jednom trenutku razaznati snove od stvarnosti.

Napisao sam prije par postova ovdje i da imam problema sa komunikacijom sa osobama koje ne poznajem, bilo preko društvenih mreža, bilo uživo, bilo to kad nas je u društvu pet ili nas dvoje izađe na dejt. To je mentalni problem. Postanem nervozan, mozak mi postane prazan i to je to.

U mojim očima nema ništa loše u tome da se snize kriteriji i poenta mog odgovora dotičnom je bila jednostavna. Žene sanjaju top nabildane muškarce, ali ih većina nije sa njima jer većina muškaraca nije takva, kao što ni većina žena nije izgledom kao mala Hailee i kao što ih većina nije kao te napucane sa instagrama, tik toka i slično. Znam i cure koje izgledaju prelijepo, pa na instagramu imaju 300 pratitelja i zaključan profil.

Treba sniziti kriterije, ne mogu se bariti jedino one vrhunske cure. Mada, moji kriteriji su niski. Neka nije debala i neka se može gledati u nju :D
Unatoč takvim kriterijima rijetko se i javljam curama, rijetko i pokušavam. Ako se javim ili priđem nekoj to je fakat jer me nečim privukla i nečim mi je na pogled bila zanimljiva.

Odulji ja sad, imam osjećaj da sam napisao puno, malo rekao, a i to malo da nije shvatljivo.
Tako mene haveri evo 10 godina podj.ebavaju jer sam sebi dao peticu kao ocjenu a gospoda sebi dala desetke, jer eto, družim se očito s plejadom Brad Pittova iz Fight Club-a :mrgreen:

I slažem se s tobom u svemu osim u konačnom zaključku da trebaš svoje kriterije spustiti. Možda ovako za javljanja i prilaske okej, ali ovako tipa ako upoznaš spontano djevojku da li na poslu, kursu, putovanju, preko poznanika, apsolutno ne - go for it.
Djevojke će prema nepoznatim ljudima i onima koji ih tako napadaju preko interneta postaviti određeni zid, i to sa prosječnim izgledom je teško probiti.( a ja nisam nikad ni pokušavao na taj način jer sam isto autista je.beni)

Ali s druge strane, ono što sam primjetio kako kod sebe a tako i kod drugih, ako upoznaš djevojku van tog bariš me/barim te konteksta, mnogo je lakše komunicirati s tom djevojkom i ne gleda te uopšte onda kroz prizmu izgled/para/moći/popularnosti.

Eh sad, ako je nečiji karakter da leti u friendzone i slično, tu nema pomoći, ali ono, da je kao prosječan lik koji ima zanimljiv karakter moguće zbariti djevojku van svoje lige, jeste.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41138
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 jan 2022, 13:42

Blejzer10 je napisao/la:
25 jan 2022, 12:48

Ali s druge strane, ono što sam primjetio kako kod sebe a tako i kod drugih, ako upoznaš djevojku van tog bariš me/barim te konteksta, mnogo je lakše komunicirati s tom djevojkom i ne gleda te uopšte onda kroz prizmu izgled/para/moći/popularnosti.

Eh sad, ako je nečiji karakter da leti u friendzone i slično, tu nema pomoći, ali ono, da je kao prosječan lik koji ima zanimljiv karakter moguće zbariti djevojku van svoje lige, jeste.
Da, kroz posao, školu, neke poznanike, prijateljice i sl, to je najlakši način za probiti taj zid, ako i bude zauzeta ili nezainteresirana onda je koristiš za neke jaranice i tako širiš dalje, uletiš sa nekom pomoći oko nečega i onda onaj fol dužna si sad kafu, to je čak i meni (u)palilo :rol:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6286
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 25 jan 2022, 13:53

A zbog toga Tyler Durden, @rio_Ferdy88 ... :rol:

Avatar
Kaunas
Postovi: 13141
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kaunas » 25 jan 2022, 16:48

Ta muska prica opet najvise od zena zavisi, ako je ona normalna, komunikativna, zajebancija neka onda je lako, bar ja se tu uklopim i mogao bih na toj prvoj kafi ostati 24h. Ako je mutava i ne zna progovorit, iz nje izvlacis rijeci logicno da ces i ti ostati bez tema i gledat cete se ko budale il tipkat po telefonima pola vremena.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 25 jan 2022, 17:49

Nisu one krive zbog podignute cijene već muškarci koji su za života jedino mindju vidjeli slučajno jer nisu kucali prije nego su ušli u wc u kojim im je bila mama.

Pa dovoljno samo baciti pogled na neki lažni ženski profil i vidjeti šta im tardosi pišu, isto to rade i pravim profilima, samo komentari nisu vidljivi, izbrišu ih pa ih ovi smaraju u inbox sa standardnim paćenićkim dušo, ljepoto, srce, srećo, boginjo... Tačno za povratiti.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21255
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Epidaurus » 25 jan 2022, 19:10

Puno si mi nesto ogorcen staromodni. Sta je rec?

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 25 jan 2022, 19:16

Kad si oženjen, mirnije si glave, ili nisi :kafa:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
KSG
Postovi: 2985
Pridružen/a: 25 jan 2021, 17:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KSG » 25 jan 2022, 19:45

Koliko incela boze sacuvaj, vjerujem da se zene boje vecine forumasa ako rade ovo sto pisu.
Ten toes, I done laps in the trench
And when they need more, I'm right back like I'm Trent

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 21 gost.