Ljubav i Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 06 sep 2021, 17:13

Marsal je napisao/la:
06 sep 2021, 15:52
Fantasista je napisao/la:
06 sep 2021, 15:43
Kakvi su joj izgovori?
Retardirani.
Prvi put kao bila u kontaktu sa nekim ko je zaražen koronom pa ne bi ona rizikovala moje zdravlje (duša slatka)

Drugi put tj jučer se samo javila, rekla da joj je žao i da neće moći jer joj je nešto iskrslo.

Oba puta je ona mene zvala na kafu, znači jedan zajednički jaran me preporučio njoj, dodala me, bezveze se dopisivali (ona se i javila prva) i zove kao voljela bih te počastit kafom i onda korona kao. Prije par dana opet se javila nakon nekoliko mjeseci i zove da bi opet otkazala.

Ne znam, mislim nisam nešto ni zagrijan tako da mi je svejedno samo ne kontam što prvo zove pa se povlači.
Ženski mozak je za izučavanja, Bože sačuvaj

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 06 sep 2021, 17:57

Marsal je napisao/la:
06 sep 2021, 14:39
Jbt, već dvaput mi kafu na dan kafe otkazuje jedna te ista djevojka, a oba puta ona mene prva zvala :rol:

Treća sreća :salut:
Ti si levat cim si joj dopustio da te uopste zovne na kafu nakon prvog isfura.

Umjesto da je vec nakon toga iskuliras ti jos iscekujes kad ce te i treci put isfurat’. :urnebes:

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6351
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 06 sep 2021, 18:00

@delinjo

Vidi nam brata Marsala.

Avatar
Marsal
Postovi: 22724
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 06 sep 2021, 18:16

exampLe. je napisao/la:
06 sep 2021, 17:57
Ti si levat cim si joj dopustio da te uopste zovne na kafu nakon prvog isfura.

Umjesto da je vec nakon toga iskuliras ti jos iscekujes kad ce te i treci put isfurat’. :urnebes:
Ma dobro ja se malo zajebavam, naravno da neće bit trećeg puta. I ovaj drugi put sam uglavnom pristao samo zbog druga jer je jedini u zadnjih 10 godina pokušao nekog da mi nabaci, a čak se i ne družimo toliko jer više ne živi ovdje.
AshburtonG je napisao/la:
06 sep 2021, 18:00
@delinjo

Vidi nam brata Marsala.
Šta je? :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Otelo
Postovi: 33481
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Otelo » 06 sep 2021, 18:22

Marsal je napisao/la:
06 sep 2021, 15:52
Fantasista je napisao/la:
06 sep 2021, 15:43
Kakvi su joj izgovori?
Retardirani.
Prvi put kao bila u kontaktu sa nekim ko je zaražen koronom pa ne bi ona rizikovala moje zdravlje (duša slatka)

Drugi put tj jučer se samo javila, rekla da joj je žao i da neće moći jer joj je nešto iskrslo.

Oba puta je ona mene zvala na kafu, znači jedan zajednički jaran me preporučio njoj, dodala me, bezveze se dopisivali (ona se i javila prva) i zove kao voljela bih te počastit kafom i onda korona kao. Prije par dana opet se javila nakon nekoliko mjeseci i zove da bi opet otkazala.

Ne znam, mislim nisam nešto ni zagrijan tako da mi je svejedno samo ne kontam što prvo zove pa se povlači.
Možda stvarno govori istinu.

Ne znam šta vam je odmah svima i što ste skočili na zaključak da su izgovori i to da vas neko zavlači, želi zajebat i slično. Nisu svi loši :D

Jedva čekam da vidim brakove ovih što sve odyebu nakon prve negativne stvari; nije mi rekla dobro jutro uz osmijeh, odmah sam podnio razvod braka. Zakasnila je kuci nakon posla 20 minuta, sigurno kara drugog, evo razvod braka.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

qaa18
Postovi: 3111
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la qaa18 » 06 sep 2021, 18:37

Marsal je napisao/la:
06 sep 2021, 18:16
exampLe. je napisao/la:
06 sep 2021, 17:57
Ti si levat cim si joj dopustio da te uopste zovne na kafu nakon prvog isfura.

Umjesto da je vec nakon toga iskuliras ti jos iscekujes kad ce te i treci put isfurat’. :urnebes:
Ma dobro ja se malo zajebavam, naravno da neće bit trećeg puta. I ovaj drugi put sam uglavnom pristao samo zbog druga jer je jedini u zadnjih 10 godina pokušao nekog da mi nabaci, a čak se i ne družimo toliko jer više ne živi ovdje.
AshburtonG je napisao/la:
06 sep 2021, 18:00
@delinjo

Vidi nam brata Marsala.
Šta je? :mrgreen:
Ako te zovne i treci put, pristanes pa otkazes u zadnji tren.
Pa vidi sta ce biti!
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 sep 2021, 09:00

Otelo je napisao/la:
06 sep 2021, 18:22
Marsal je napisao/la:
06 sep 2021, 15:52
Fantasista je napisao/la:
06 sep 2021, 15:43
Kakvi su joj izgovori?
Retardirani.
Prvi put kao bila u kontaktu sa nekim ko je zaražen koronom pa ne bi ona rizikovala moje zdravlje (duša slatka)

Drugi put tj jučer se samo javila, rekla da joj je žao i da neće moći jer joj je nešto iskrslo.

Oba puta je ona mene zvala na kafu, znači jedan zajednički jaran me preporučio njoj, dodala me, bezveze se dopisivali (ona se i javila prva) i zove kao voljela bih te počastit kafom i onda korona kao. Prije par dana opet se javila nakon nekoliko mjeseci i zove da bi opet otkazala.

Ne znam, mislim nisam nešto ni zagrijan tako da mi je svejedno samo ne kontam što prvo zove pa se povlači.
Možda stvarno govori istinu.

Ne znam šta vam je odmah svima i što ste skočili na zaključak da su izgovori i to da vas neko zavlači, želi zajebat i slično. Nisu svi loši :D

Jedva čekam da vidim brakove ovih što sve odyebu nakon prve negativne stvari; nije mi rekla dobro jutro uz osmijeh, odmah sam podnio razvod braka. Zakasnila je kuci nakon posla 20 minuta, sigurno kara drugog, evo razvod braka.
Ako ti iskrsne nešto kažeš ne mogu danas, izvini, mogu sutra, prekosutra, mogu iduće sedmice, mogu tad i tad, i to je to, ako si već obećao nekome da ćeš izaći. To je valjda neka osnovna kultura i bonton.

Al imao sam i ja takvih tako da razumijem Maršala, ne znaju bil pišale il kakile. Jedno rade, drugo pričaju treće misle :rol:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 07 sep 2021, 09:04

Možda sam ja naivan i zelen, ali ima li logike da ga zove i diže mu lažnu nadu i onda ga isfura namjerno? Mislim, sve je moguće sa ženama, ali realno. :mrgreen:
"We need to suffer. And we need to fight."

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 07 sep 2021, 11:32

Captain4 je napisao/la:
07 sep 2021, 09:04
Možda sam ja naivan i zelen, ali ima li logike da ga zove i diže mu lažnu nadu i onda ga isfura namjerno? Mislim, sve je moguće sa ženama, ali realno. :mrgreen:
Ima, drzi ga kao beta orbitera.
Ako otkaze a ne predlozi drugi datum (sutra, prekosutra, vikend i sl.) onda joj samo puknes ignore i trazis dalje.

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 07 sep 2021, 18:12

rio_Ferdy88 je napisao/la:
22 avg 2021, 18:41
haris004 je napisao/la:
22 avg 2021, 18:21

Sad je novi problem što nemam nikakvih emocija ni želje za ženskim partnerom.
Sad će te tek žene ganjati :mrgreen:

haris004 je napisao/la:
22 avg 2021, 18:21
Jednostavno čudan period, strah me vezat se za nekog dok nisam siguran da li to želim zbog simpatija prema drugoj strani, ili zbog straha od tog da ostanem sam.
Ili zbog straha da te opet neko ne povrijedi.

A kod mene je taj zadnji strah, pa bi onda prihvatio svašta samo da ne ostanem sam.
Kako mi brat predvidi budućnost :mrgreen: . Kolegica sa posla me otvoreno pozvala napolje da provedemo neko vrijeme zajedno, nudi mi se da idemo u kupovine, da izlazimo, a ja ko telac, nemam žive veze šta bi sa životom. Otprilike moj život trenutno sumira cinjenica da odem na posao bez novčanika, da mobitel zaboravim jednostavno u kafiću, totalno pogubljen.
Eh sad, djevojka je manje više karakterno sve što bi meni trebalo. Nema širok krug prijatelja, ne izlazi po kafićima, odličan student bila, čita u slobodno vrijeme, ima visoke ambicije i relativno je lijepa, što me najviše koči. Nisam neki ljepotan ali do sad sam izlazio sa jednom misicom, bivša mi je bila stvarno lijepa i zgodna, a ova je, onako, spram mene realno, mozda i ljepsa malo, ali ne znam da li bih se mogao vidjet sa takvom djevojkom nekad u budućnosti.
Pa me zanima mišljenje koliko je ljepota u svemu bitna, da li će vremenom postat ljepša ako se zaljubim u nju, da li je zdrav i dobar odnos bitniji od ljepote u godinama za ženidbu.

Avatar
Marsal
Postovi: 22724
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 07 sep 2021, 18:25

Ne kontam te, smeta ti što je i lijepa i pametna u isto vrijeme? Votafak?
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 07 sep 2021, 18:27

Marsal je napisao/la:
07 sep 2021, 18:25
Ne kontam te, smeta ti što je i lijepa i pametna u isto vrijeme? Votafak?
Nee, nego nije neka ljepotica, baš kao i ja :mrgreen:

Avatar
Marsal
Postovi: 22724
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 07 sep 2021, 18:31

Pa napisao si gore da je lijepa. Ne može bit relativno. Ili jest ili nije. Ili te privlači ili ne. Ako te ne privlači džaba joj što je pametna i što čita, jbg.

Ako te privlači zovi na kafu i rješavaj stvari.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la TheChief » 07 sep 2021, 19:14

Justin je napisao/la:
04 sep 2021, 01:32
https://vm.tiktok.com/ZMRP2P26y/

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6351
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 07 sep 2021, 19:37

haris004 je napisao/la:
07 sep 2021, 18:27
Marsal je napisao/la:
07 sep 2021, 18:25
Ne kontam te, smeta ti što je i lijepa i pametna u isto vrijeme? Votafak?
Nee, nego nije neka ljepotica, baš kao i ja :mrgreen:
Je.beno se na losije priviknut. :mrgreen:

Naravno da je bitnije da se slazete u svemu ostalom, nego da vam se odnos zasniva na tome da ti mozes bit ponosan kakvu pi.cku vodas, samo zbog izgleda.
Bitno je samo da li ti je privlacna ili ne, a s obzirom da si rekao da je "relativno" lijepa, cini mi se da izgleda nedovoljno dobro za tvoje kriterije, pa samim tim tesko da moze bit i seksualno privlacna. Ako si mlad, mani se nasilnih pokusaja zaljubljivanja. Osim sto ces propustit mnogo ribe, izgubit ces i dosta vremena, nakon sto shvatis da emocije ne mozes forsirat.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 07 sep 2021, 19:41

TheChief je napisao/la:
07 sep 2021, 19:14
Justin je napisao/la:
04 sep 2021, 01:32
https://vm.tiktok.com/ZMRP2P26y/
Sve moze ako si lijep i/ili poznat/bogat.
haris004 je napisao/la:
07 sep 2021, 18:27
Marsal je napisao/la:
07 sep 2021, 18:25
Ne kontam te, smeta ti što je i lijepa i pametna u isto vrijeme? Votafak?
Nee, nego nije neka ljepotica, baš kao i ja :mrgreen:
Koliko vam je godina?
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
StevieG8
Postovi: 13405
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 07 sep 2021, 19:53

Cim ti sumnjas u njen stepen ljepote nema od toga nista, naveo si more kvaliteta koje ce ona imat i nadogradjivat a tebe ce uvijek kocit taj nedostatak adekvatnog izgleda koji ti zelis.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

ljevak
Postovi: 639
Pridružen/a: 13 apr 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ljevak » 07 sep 2021, 20:33

haris004 je napisao/la:
07 sep 2021, 18:12

Kako mi brat predvidi budućnost :mrgreen: . Kolegica sa posla me otvoreno pozvala napolje da provedemo neko vrijeme zajedno, nudi mi se da idemo u kupovine, da izlazimo, a ja ko telac, nemam žive veze šta bi sa životom. Otprilike moj život trenutno sumira cinjenica da odem na posao bez novčanika, da mobitel zaboravim jednostavno u kafiću, totalno pogubljen.
Eh sad, djevojka je manje više karakterno sve što bi meni trebalo. Nema širok krug prijatelja, ne izlazi po kafićima, odličan student bila, čita u slobodno vrijeme, ima visoke ambicije i relativno je lijepa, što me najviše koči. Nisam neki ljepotan ali do sad sam izlazio sa jednom misicom, bivša mi je bila stvarno lijepa i zgodna, a ova je, onako, spram mene realno, mozda i ljepsa malo, ali ne znam da li bih se mogao vidjet sa takvom djevojkom nekad u budućnosti.
Pa me zanima mišljenje koliko je ljepota u svemu bitna, da li će vremenom postat ljepša ako se zaljubim u nju, da li je zdrav i dobar odnos bitniji od ljepote u godinama za ženidbu.
Uvazeni Elvedin Pezic je nedavno imao slicno pitanje, razlika sto se taj hairlija htio zenit. :mrgreen:
Pa eto imas misljenje uvazenog sejha. :mrgreen:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 sep 2021, 21:39

Da je meni takve dileme imati :rol:

Ja bih pristao i na to samo da nisam sam, al nisam te srece jbg :damn:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 sep 2021, 21:43

Marsal je napisao/la:
07 sep 2021, 18:31
Pa napisao si gore da je lijepa. Ne može bit relativno. Ili jest ili nije. Ili te privlači ili ne. Ako te ne privlači džaba joj što je pametna i što čita, jbg.

Ako te privlači zovi na kafu i rješavaj stvari.
Ne mora ga na prvu odmah privlaciti, moze izaci i bez toga, pa mozda ga privuce u medjuvremenu kad je upozna malo bolje, svakako nema sta izgubiti i ako se nista ne desi, ili ako izvuce nesto vise :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: alemsa, definetlyarnautovich, Hightower, Marsal, Slobodanpad1945 i 27 gostiju.