Ljubav i Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Jup
Postovi: 1071
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Jup » 29 jul 2022, 23:35

MJF je napisao/la:
29 jul 2022, 22:02
Moje iskustvo na ovim drustvenim mrezama.

Napravio sam profil na badoo i za sedam dana sam dobio svega desetak lajkova. Iz dosade stavim da trazim muskarce u roku od sat vremena dobijem 20 lajkova i poruke slatkis si pravi 🤣 da sam gay svaki dan bi imao sex 😁😇

A na tinderu mi se javila jedna starija zena 37 godina, plavusa, atraktivna trazi mladjeg momka za sex. Poslala mi je par intimnih slika, dogovorili smo da se vidimo za vikend i sve je bilo idealno dok mi nije rekla da ne mozemo pricati preko skype jer joj je muz budan. Odmah sam prekinuo razgovor.

slika
pa sto bolan druze te su ti najbolje najvatrenije ,trebo si to iskoristiti ,sama se nudi jedan sex i cao :wave:
Pravda za Tyson Furya

MJF
Postovi: 109
Pridružen/a: 23 jul 2022, 00:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MJF » 29 jul 2022, 23:38

Jup je napisao/la:
29 jul 2022, 23:35
MJF je napisao/la:
29 jul 2022, 22:02
Moje iskustvo na ovim drustvenim mrezama.

Napravio sam profil na badoo i za sedam dana sam dobio svega desetak lajkova. Iz dosade stavim da trazim muskarce u roku od sat vremena dobijem 20 lajkova i poruke slatkis si pravi 🤣 da sam gay svaki dan bi imao sex 😁😇

A na tinderu mi se javila jedna starija zena 37 godina, plavusa, atraktivna trazi mladjeg momka za sex. Poslala mi je par intimnih slika, dogovorili smo da se vidimo za vikend i sve je bilo idealno dok mi nije rekla da ne mozemo pricati preko skype jer joj je muz budan. Odmah sam prekinuo razgovor.

slika
pa sto bolan druze te su ti najbolje najvatrenije ,trebo si to iskoristiti ,sama se nudi jedan sex i cao :wave:
Iskreno mislim da je nebi zadovoljio :urnebes: preveliki pritisak a i nije vrijedno toga da izgubim glavu zbog starke.

Avatar
Jup
Postovi: 1071
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Jup » 29 jul 2022, 23:38

MJF je napisao/la:
29 jul 2022, 23:14
Raonffa je napisao/la:
29 jul 2022, 23:04
MJF je napisao/la:
29 jul 2022, 19:03
A neko zeli semu a ne moze :mrgreen: ista smo generacija i iskreno ne znam u cemu je tvoja tajna. Ili si zgodan ili bogat nema treceg :kafa:
Za šemu ti pare ne trebaju, ako si zgodan (a ja sam čisti prosjek) svakako ti je prednost, ali nije neophodno.

Na stranu sada je li trolaš ili ne, ali iz mog iskustva za šeme je krucijalno, što bi lega forumaš Justin rek'o, da si alfa, čak i ako nisi alfa moraš glumiti alfu, to je možda i najteže od svega jer teško je glumiti nešto što objektivno nisi neki duži period.

Druga stvar bitno je kretati se u takvim krugovima da bi lakše nafatao kokaru takvih interesovanja i treće pravo je bitno da kvalitetno žegaš, jer djevojke te vrste posebno pričaju o tome i što bolji utisak ostaviš kod jedne veće su šanse da ćeš proći kod druge, treće, četvrte itd, a i naravno da u kontinuitetu puniš tu prvu.

Dakle, u pitanju je uzročno-posljedična veza, kad uđeš u te šeme to dalje ide samo od sebe, al' zato kad ispadneš teško se vratiti u taj fazon.

Ja sam, iskreno, ispao iz tih kombinacija još prije 2-3 godine i nemam neku želju da se vratim, al' eto ove forumske alfe neka kažu ako sam ti šta krivo rekao, ima ovdje većih frajera (i iskusnijih mnogo po tom pitanju) od mene sigurno :D
E ovo je istina. Ja sam imao samo jednu takvu priliku i kad je cura vidjela koliko sam neiskusan brzo se ohladila. Na kakvo drustvo tacno mislis. Znam da navodno aplikacije ko badoo sluze za takve stvari mada moras platiti da bi mogao slati direktno poruke a dok dobijes lajk nacekas se ili ti ne odgovore. Hvala ti na odgovoru :kafa: malo trolam malo govorim istinu
druze ako je dobar materijal za obradu inspiracija sama od sebe dolazi u akciji ;)
Pravda za Tyson Furya

FoSte95
Postovi: 12611
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 29 jul 2022, 23:40

Raonffa je napisao/la:
29 jul 2022, 23:31
Robust je napisao/la:
29 jul 2022, 23:12
sve je u soft skills i prodavanju magle , ako uspijes biti ljigav do tog nivoa da joj prodas nadu u bolje sutra s tobom imas prolaz , i ne cekati sa pitanjem za izlazak jedno mjesec dana nego ga provuci neofirno kroz pricu jer ce pristati na to 90% nego da joj kao grom iz vedra neba pošaljes poruku
meni je najdraži osjecaj kad se javi sama u dm na Instagramu nema veceg zicera samo ne smijes biti lazo popovic da to useres :mrgreen: :mrgreen:
Tačno, a opet ponavljam sve je stvar kontinuiteta, što si više u tom fazonu to ti sve više taj soft skills i prodavanje magle postaje rutina, pa onda ja mislim i ti bi sam sebi povjerovao u tu šuplju koju pričaš, a da ne provjeruje ta mlada sa kojom si u komunikaciji.
MJF je napisao/la:
29 jul 2022, 23:14
E ovo je istina. Ja sam imao samo jednu takvu priliku i kad je cura vidjela koliko sam neiskusan brzo se ohladila. Na kakvo drustvo tacno mislis. One koji izlaze po nocnim klubovima. Znam da navodno aplikacije ko badoo sluze za takve stvari mada moras platiti da bi mogao slati direktno poruke a dok dobijes lajk nacekas se ili ti ne odgovore. Hvala ti na odgovoru :kafa: malo trolam malo govorim istinu
Za ovo boldano, svi smo to prošli paša, zato i služe one prve ljubavi za koje misliš da će biti vječne da se ispraksiraš u svemu, pa i u yebavanju, kasnije ti bude lakše.

Mislim na društvo koje ima takva interesovanja, a što da ne i konekcije sa djevojkama tog tipa. Ne možeš se ti kretati u društvu koje muhabeti samo o politici i fudbalu na kafama (plus da su solo ili da furaju neke ozbiljne veze) i očekivati da ćeš obrnuti djevojke tog tipa.

Što se izlazaka tiče, irelevantno je, čak mislim da ćeš prije neku takvu djevojku naći u pismenijem lokalu (bar, pub, neki takav qurac nešto) nego u klubu gdje su većina djevojaka instagramuše kojima je ključno objaviti tri storija i dobiti pet poruka u DM da im dignu samopouzdanje. Nisu takve tu došle nafatati frajera za šemu vjeruj mi, one to rade na drugi način.
Sad je meni jasno pto nikako kokaru da nađem :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Jup
Postovi: 1071
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Jup » 29 jul 2022, 23:40

MJF je napisao/la:
29 jul 2022, 23:38
Jup je napisao/la:
29 jul 2022, 23:35
MJF je napisao/la:
29 jul 2022, 22:02
Moje iskustvo na ovim drustvenim mrezama.

Napravio sam profil na badoo i za sedam dana sam dobio svega desetak lajkova. Iz dosade stavim da trazim muskarce u roku od sat vremena dobijem 20 lajkova i poruke slatkis si pravi 🤣 da sam gay svaki dan bi imao sex 😁😇

A na tinderu mi se javila jedna starija zena 37 godina, plavusa, atraktivna trazi mladjeg momka za sex. Poslala mi je par intimnih slika, dogovorili smo da se vidimo za vikend i sve je bilo idealno dok mi nije rekla da ne mozemo pricati preko skype jer joj je muz budan. Odmah sam prekinuo razgovor.

slika
pa sto bolan druze te su ti najbolje najvatrenije ,trebo si to iskoristiti ,sama se nudi jedan sex i cao :wave:
Iskreno mislim da je nebi zadovoljio :urnebes: preveliki pritisak a i nije vrijedno toga da izgubim glavu zbog starke.
ma neces odmah izgubiti glavu radi jednog sexa izzev ako si toliki peh :problem: :roll: ,e sad ako bi se oboma osladilo to je vec druga prica ali jedna blic avantura ne kosta nista
Pravda za Tyson Furya

MJF
Postovi: 109
Pridružen/a: 23 jul 2022, 00:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MJF » 29 jul 2022, 23:44

Jup je napisao/la:
29 jul 2022, 23:40
MJF je napisao/la:
29 jul 2022, 23:38
Jup je napisao/la:
29 jul 2022, 23:35

pa sto bolan druze te su ti najbolje najvatrenije ,trebo si to iskoristiti ,sama se nudi jedan sex i cao :wave:
Iskreno mislim da je nebi zadovoljio :urnebes: preveliki pritisak a i nije vrijedno toga da izgubim glavu zbog starke.
ma neces odmah izgubiti glavu radi jednog sexa izzev ako si toliki peh :problem: :roll: ,e sad ako bi se oboma osladilo to je vec druga prica ali jedna blic avantura ne kosta nista
Znam, ona je bila maksimalno oprezna. Trazila je da se iskljucivo dopisujemo preko skype. Pokajao sam se :urnebes: ne vjerujem da cu ikad ponovo imati takvu priliku ali Boze moj.

Avatar
Jup
Postovi: 1071
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Jup » 29 jul 2022, 23:47

MJF je napisao/la:
29 jul 2022, 23:44
Jup je napisao/la:
29 jul 2022, 23:40
MJF je napisao/la:
29 jul 2022, 23:38


Iskreno mislim da je nebi zadovoljio :urnebes: preveliki pritisak a i nije vrijedno toga da izgubim glavu zbog starke.
ma neces odmah izgubiti glavu radi jednog sexa izzev ako si toliki peh :problem: :roll: ,e sad ako bi se oboma osladilo to je vec druga prica ali jedna blic avantura ne kosta nista
Znam, ona je bila maksimalno oprezna. Trazila je da se iskljucivo dopisujemo preko skype. Pokajao sam se :urnebes: ne vjerujem da cu ikad ponovo imati takvu priliku ali Boze moj.
drugi put pamet u glavu :D ,dobro rasudi jeli repromaterijal dobar za obradu ako je prva klasa nekim slucajem i bare bare tu negdje a da je vrijedno obrade udri nemoj zaliti :D
Pravda za Tyson Furya

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 29 jul 2022, 23:50

FoSte95 je napisao/la:
29 jul 2022, 23:40
Sad je meni jasno pto nikako kokaru da nađem :rol:
Nemoj zayebavati, ti furaš teretanu koliko sam upratio, ja mislim da više kokara danas možeš tamo upoznati nego u kakvoj kafani :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

MJF
Postovi: 109
Pridružen/a: 23 jul 2022, 00:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MJF » 29 jul 2022, 23:53

Raonffa je napisao/la:
29 jul 2022, 23:50
FoSte95 je napisao/la:
29 jul 2022, 23:40
Sad je meni jasno pto nikako kokaru da nađem :rol:
Nemoj zayebavati, ti furaš teretanu koliko sam upratio, ja mislim da više kokara danas možeš tamo upoznati nego u kakvoj kafani :mrgreen:
To je tacno. Kod nas je jedan nabildani kepec pola teretane povalio. Neki ljudi jednostavno imaju dar za takve stvari.

Avatar
Jup
Postovi: 1071
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Jup » 30 jul 2022, 00:01

MJF je napisao/la:
29 jul 2022, 23:53
Raonffa je napisao/la:
29 jul 2022, 23:50
FoSte95 je napisao/la:
29 jul 2022, 23:40
Sad je meni jasno pto nikako kokaru da nađem :rol:
Nemoj zayebavati, ti furaš teretanu koliko sam upratio, ja mislim da više kokara danas možeš tamo upoznati nego u kakvoj kafani :mrgreen:
To je tacno. Kod nas je jedan nabildani kepec pola teretane povalio. Neki ljudi jednostavno imaju dar za takve stvari.
ma mozes biti Arnold.S ako nemas pricu kad su u pitanju zene nemas sta traziti ,normalno je da izgled igra ulogu ali ne i presudnu ako ne znas pristupiti zeni biti na neki nacin sarmantan zanimljiv zabavan ,uz neku dozu inteligencije mozes 24/7 vjezbati ,pumpati se suplementima nes ga nikad umociti . :!:
Pravda za Tyson Furya

MJF
Postovi: 109
Pridružen/a: 23 jul 2022, 00:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MJF » 30 jul 2022, 00:03

Jup je napisao/la:
30 jul 2022, 00:01
MJF je napisao/la:
29 jul 2022, 23:53
Raonffa je napisao/la:
29 jul 2022, 23:50


Nemoj zayebavati, ti furaš teretanu koliko sam upratio, ja mislim da više kokara danas možeš tamo upoznati nego u kakvoj kafani :mrgreen:
To je tacno. Kod nas je jedan nabildani kepec pola teretane povalio. Neki ljudi jednostavno imaju dar za takve stvari.
ma mozes biti Arnold.S ako nemas pricu kad su u pitanju zene nemas sta traziti ,normalno je da izgled igra ulogu ali ne i presudnu ako ne znas pristupiti zeni biti na neki nacin sarmantan zanimljiv zabavan ,uz neku dozu inteligencije mozes 24/7 vjezbati ,pumpati se suplementima nes ga nikad umociti . :!:
Zato sto je zabavan lik. Zajebava se, nasmijava ih i prodje. A siri nego duzi :rol:

Avatar
Jup
Postovi: 1071
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Jup » 30 jul 2022, 00:12

MJF je napisao/la:
30 jul 2022, 00:03
Jup je napisao/la:
30 jul 2022, 00:01
MJF je napisao/la:
29 jul 2022, 23:53


To je tacno. Kod nas je jedan nabildani kepec pola teretane povalio. Neki ljudi jednostavno imaju dar za takve stvari.
ma mozes biti Arnold.S ako nemas pricu kad su u pitanju zene nemas sta traziti ,normalno je da izgled igra ulogu ali ne i presudnu ako ne znas pristupiti zeni biti na neki nacin sarmantan zanimljiv zabavan ,uz neku dozu inteligencije mozes 24/7 vjezbati ,pumpati se suplementima nes ga nikad umociti . :!:
Zato sto je zabavan lik. Zajebava se, nasmijava ih i prodje. A siri nego duzi :rol:
zavisi sta povali ako je kvalitet povaljenog materijala dominatno osrednjeg ili u manjim procentima iznad toga ,to govori da je njegova razina za taj kalibar ,za veecu kvalitetu moraju i gore navedene karakteristike biti jace dominantjie ,ali dobro neko se bazira na kvalitet neko na kvantitet bitno je da se umoci i to je sve je individualno ,po meni treba piciti na najbolje sto se moze ,uz naravno ako je covjek deficitaran u pogledu razine gore navedenih karakteristika da se obziljno poradi na njihovom rastu ka vecoj razini ,a to ti je alat bez kojeg nemozes doci i obraditi dobar materijal ,dakle razvijati svoje psiho fizicke karakteristike , a nastojati koliko je u mogucnosti i materijalno se uzdizati ;) ,navedeno ako se poklopi otvorena su vrata uspjeha za lov na zlatne ribe ;)
Pravda za Tyson Furya

FoSte95
Postovi: 12611
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 30 jul 2022, 09:20

Raonffa je napisao/la:
29 jul 2022, 23:50
FoSte95 je napisao/la:
29 jul 2022, 23:40
Sad je meni jasno pto nikako kokaru da nađem :rol:
Nemoj zayebavati, ti furaš teretanu koliko sam upratio, ja mislim da više kokara danas možeš tamo upoznati nego u kakvoj kafani :mrgreen:
Ma jest to, al mene yebe što mi se ne da truditi oko treba :mrgreen:
Npr ja ću radije vcrs otići na utakmicu nego u izlazak :kafa:
A društvo je opet fudbal, teretana i to hahahah mada evo čekam mladu iz Bijeljine da dođe kod tetke u Sarajevo da se opet malo "družimo" :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 30 jul 2022, 16:14

FoSte95 je napisao/la:
30 jul 2022, 09:20
Raonffa je napisao/la:
29 jul 2022, 23:50
FoSte95 je napisao/la:
29 jul 2022, 23:40
Sad je meni jasno pto nikako kokaru da nađem :rol:
Nemoj zayebavati, ti furaš teretanu koliko sam upratio, ja mislim da više kokara danas možeš tamo upoznati nego u kakvoj kafani :mrgreen:
Ma jest to, al mene yebe što mi se ne da truditi oko treba :mrgreen:
Npr ja ću radije vcrs otići na utakmicu nego u izlazak :kafa:
A društvo je opet fudbal, teretana i to hahahah mada evo čekam mladu iz Bijeljine da dođe kod tetke u Sarajevo da se opet malo "družimo" :rol:
Pa dobro brate, sličan sam i ja u zadnjih par godina, treba sebi postaviti prioritete, biće žena nije saFun da se istroši :mrgreen: :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KpbKaka22 » 30 jul 2022, 23:20

StevieG8 je napisao/la:
26 jul 2022, 12:06
KpbKaka22 je napisao/la:
26 jul 2022, 11:41
To da 2004 g izlazi i meni je malo, ali kad vidis to je 18 g znaci punoljetna ne treba sta cudit. Nisam ja opisao u uvodnom postu da ja isto izgledam mladje, mozda za 23,24 g, a ne 27. Meni je eto samo bilo ovu lomim, ona meni nakon toga da ima vec momka. Ali eto drugi put lagati, jer je vec drugi put nema druge.
A sta ce djevojka od 18 godina sa momkom od 28 ? Ne razumijem ni sta je tu zanimljivo, provoditi vrijeme sa prakticno djetetom koje jos ide u srednju skolu. Zalosno je da njen nedostatak zivotnog iskustva i nedovoljno razvijen intelekt koristis za svoje fizicke potrebe.
Nisam ja brate imao potrebe za curama od 18 19 g nego se tako situacija odvije ko onomad Adam Johnson mislis da ima 25, a tamo 18.
Sad ovaj tjedan, bio u jednom zenskom drustvu isto se syebale kad sam rekao da imam 27. Tako i da tu jednu iz tog drustva mogu prekriziti, iako ova ima 24.Ali sta ja tu mogu baby face ko iniesta ili di caprio
Sljedeci put lagat nema druge

Avatar
Rosicky
Postovi: 8297
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rosicky » 31 jul 2022, 02:11

Ti si valjda jedini na kojeg se ne pale mlade curice :D

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 31 jul 2022, 03:38

Ma brat je vjerovatno samo ruzan, pa traze izgovor. Cuj 27 godina i to problem da je star.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Rosicky
Postovi: 8297
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rosicky » 31 jul 2022, 03:53

Justin je napisao/la:
31 jul 2022, 03:38
Ma brat je vjerovatno samo ruzan, pa traze izgovor. Cuj 27 godina i to problem da je star.
Ili svime pokuša pokazati da je kokuz ili sl.
:D

Avatar
Shategabri
Postovi: 14524
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 01 avg 2022, 07:59

Raonffa je napisao/la:
29 jul 2022, 18:17
Shategabri je napisao/la:
29 jul 2022, 15:12
Ma jest, al takve se kad puste korjenje na asfaltu uglavnom počnu šemiti okolo dok lik ne provali, e onda vrag odnese šalu :D

Dijelim mišljenje za ovo oko veze :salut: ni ja nikad nisam bio tip za kratkotrajne šeme :D
Vidi nešto, ja naprimjer vjerujem da dosta tako tih ruralnih cura drugačije razmišlja od urbanih djevojaka. Ovo ruralno i urbano može i pod navodnike da se neko ne bi uvrijedio, ne dijelim ljude na građane/čaršijanere i seljake, ali mislim da razumije svako šta želim reći.

Elem, iz ličnog iskustva znam da su ruralne ipak prilično pa hajde da kažem patrijarhalnije odgojene, vjeruj mi da tako neka kad nađe jednog velike su šanse da će i na jednom liku ostati.

Jer još samo takve djevojke sa sele poštuju neku tradiciju ili što bi se reklo "kad babo mrko pogleda", njoj će sutra biti gore što je starog obrukala nego što je muža/momka prevarila.

Naravno imaš ti i primjera takvih što ti navodiš, kad se mlada otisne pa onda ne zna gdje bi prije, ali onako urbane djevojke su mnoge zajebanije po tom pitanju, makar iz mog iskustva.

U suštini mislim da je to najviše od ličnosti do ličnosti, odnosno od osobe do osobe, nema tu nekog pravila da kaže sa sigurnošću jedne su ovakve a druge onakve, ali eto ono ugrubo govoreći mogu se izvlačiti neki "parametri" :D

Što se šema tiče, mene je to prošlo u ranim dvadesetim i to je od osobe do osobe, neko to ne fura nikako a neko je u tom fazonu dok mu se kita može dići.
Ima i druga varijanta tih ruralnih, ono kad se opanak dočepa asfalta, pa se popapuči ili još bolje pocipeli, e onda ona bude gora i nadmaši onu građanku marifetlucima :D
Naravno to tvoje stoji, manje im je dostupna prije svega kafana, al jbg sad i na selu imaš net i sve one vide što i ove građanke.

Svakako, nebitno odakle je, kakva je ličnost. Od toga sve polazi.

Ništa šeme, ja sam tip za jednu djevojku. Nemam ja živaca skakati s cvijeta na cvijet.
Uz to sam još izbirljiv, tako da bi to bile muke Tantalove :D
Koševo Zapad

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 01 avg 2022, 18:10

Shategabri je napisao/la:
01 avg 2022, 07:59
Ima i druga varijanta tih ruralnih, ono kad se opanak dočepa asfalta, pa se popapuči ili još bolje pocipeli, e onda ona bude gora i nadmaši onu građanku marifetlucima :D
Naravno to tvoje stoji, manje im je dostupna prije svega kafana, al jbg sad i na selu imaš net i sve one vide što i ove građanke.

Svakako, nebitno odakle je, kakva je ličnost. Od toga sve polazi.

Ništa šeme, ja sam tip za jednu djevojku. Nemam ja živaca skakati s cvijeta na cvijet.
Uz to sam još izbirljiv, tako da bi to bile muke Tantalove :D
Ma ima svega, opet kažem zavisi od osobe do osobe, nemoguće je takve stvari generalizovati :D

PS: Ženi se onda ponovo, šta da ti rečem :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.