Ljubav i Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Kaunas
Postovi: 13316
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kaunas » 25 jan 2022, 20:18

OldFashioned je napisao/la:
25 jan 2022, 17:49
Nisu one krive zbog podignute cijene već muškarci koji su za života jedino mindju vidjeli slučajno jer nisu kucali prije nego su ušli u wc u kojim im je bila mama.

Pa dovoljno samo baciti pogled na neki lažni ženski profil i vidjeti šta im tardosi pišu, isto to rade i pravim profilima, samo komentari nisu vidljivi, izbrišu ih pa ih ovi smaraju u inbox sa standardnim paćenićkim dušo, ljepoto, srce, srećo, boginjo... Tačno za povratiti.
Jesil slobodna jesil zauzeta ako si slobodna javi se govornom porukom
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 25 jan 2022, 20:20

Žasu buraz!
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14599
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 26 jan 2022, 14:47

OldFashioned je napisao/la:
25 jan 2022, 17:49
Nisu one krive zbog podignute cijene već muškarci koji su za života jedino mindju vidjeli slučajno jer nisu kucali prije nego su ušli u wc u kojim im je bila mama.

Pa dovoljno samo baciti pogled na neki lažni ženski profil i vidjeti šta im tardosi pišu, isto to rade i pravim profilima, samo komentari nisu vidljivi, izbrišu ih pa ih ovi smaraju u inbox sa standardnim paćenićkim dušo, ljepoto, srce, srećo, boginjo... Tačno za povratiti.
slika
Koševo Zapad

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 26 jan 2022, 14:47

Shategabri je napisao/la:
26 jan 2022, 14:47
OldFashioned je napisao/la:
25 jan 2022, 17:49
Nisu one krive zbog podignute cijene već muškarci koji su za života jedino mindju vidjeli slučajno jer nisu kucali prije nego su ušli u wc u kojim im je bila mama.

Pa dovoljno samo baciti pogled na neki lažni ženski profil i vidjeti šta im tardosi pišu, isto to rade i pravim profilima, samo komentari nisu vidljivi, izbrišu ih pa ih ovi smaraju u inbox sa standardnim paćenićkim dušo, ljepoto, srce, srećo, boginjo... Tačno za povratiti.
slika
Hljebteyebo :damn:
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la redbull93 » 26 jan 2022, 15:59

Mozda covjek hoce savapa da zaradi haha
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 26 jan 2022, 17:50

Vjerovatno je ovo citao.

slika

Avatar
Zabit
Postovi: 2031
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Zabit » 26 jan 2022, 19:39

StevieG8 je napisao/la:
25 jan 2022, 11:26
Vjerujte ljudi cim prestanete razmisljat o djevojkama, jurit za njima, javljat se, izlazit i sve ostalo sto ide u okviru toga, nestanu sve brige i problemi ljubavnog avanturizma, taj mir se ne moze rijecima opisat.
Mir jes neopisiv, al treba priznat da je taj avanturizam zabavan

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la gruezi » 26 jan 2022, 19:48

Fantasista je napisao/la:
25 jan 2022, 08:49
Justin je napisao/la:
24 jan 2022, 22:36
Samo ovakve gledajte momci i necete pogrijesiti. :salut:

slika
Ovoj qrac viri iz očiju
Ovakve uzivaju da budu Robinje...da ih Samaras kitom guras do grla svrsavas po faci.. ove sto na prvi pogled salju dojam da su postenjacine mirne tihe povucene I da se neznaju hljeba najesti su najdivljije u krevetu

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 26 jan 2022, 20:30

StevieG8 je napisao/la:
25 jan 2022, 11:26
Vjerujte ljudi cim prestanete razmisljat o djevojkama, jurit za njima, javljat se, izlazit i sve ostalo sto ide u okviru toga, nestanu sve brige i problemi ljubavnog avanturizma, taj mir se ne moze rijecima opisat.
Uvijek sam mislio da ili si u vezi ili ih mijenjaš ko na traci.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

FoSte95
Postovi: 12642
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 26 jan 2022, 22:08

Joj kako te nije briga ni za djevojke ni za nipta u životu kada nakon tri dana u sedmici već imaš narađenih 30.5 sati na poslu, sve živo boli 🤣
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 26 jan 2022, 22:22

FoSte95 je napisao/la:
26 jan 2022, 22:08
Joj kako te nije briga ni za djevojke ni za nipta u životu kada nakon tri dana u sedmici već imaš narađenih 30.5 sati na poslu, sve živo boli 🤣
slika
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
StevieG8
Postovi: 13407
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 26 jan 2022, 22:50

Marsal je napisao/la:
26 jan 2022, 20:30
StevieG8 je napisao/la:
25 jan 2022, 11:26
Vjerujte ljudi cim prestanete razmisljat o djevojkama, jurit za njima, javljat se, izlazit i sve ostalo sto ide u okviru toga, nestanu sve brige i problemi ljubavnog avanturizma, taj mir se ne moze rijecima opisat.
Uvijek sam mislio da ili si u vezi ili ih mijenjaš ko na traci.
Komplikovana i čudna priča, generalno nemam problem sa socijalnim interakcijama a ipak više volim neku samoću i distancu. Uglavnom se ljudi iznenade koliko sam socijalan a koliko malo vremena provodim u društvu. Ista situacija je i s ženama, ne mogu reći da sam bio u prilici da ih mijenjam ko na traci ali je sigurno bilo šansi za više od jedne ozbiljne veze na kojoj sam ostao zadnjih 5-6 godina. Bilo je tu par nekih izlazaka i šemica ali na kraju mi ipak prevagne taj nedostatak volje za promjenom, zona komfora šta li.

Ako ništa bar odajem takav dojam :mrgreen:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Bajramovic1999
Postovi: 1083
Pridružen/a: 24 jun 2020, 16:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bajramovic1999 » 26 jan 2022, 22:51

Jedno pitanje sta forumasi misle, mogu li zene voljeti bez ikakve koristi, znaci da zele biti s nekim jednostavno jer im se svidja kao osoba... bez obzira na njegov status, pozadinu, porodicu, imovinu, posao, obrazovanje itd.

Sve vise smatram da zene stalno vagaju po tim nekim kriterijima, dok mislim da muski ako se zaljube i ako im se svidja djevojka kao osoba, skoro pa im je svejedno gore navedeno.

Doktor ce bez problema (u vecini slucajeva) ozeniti djevojku koja radi manje placene poslove... dok je doktoricama, inzenjerkama, politicarkama sramota i nezamislivo udati se za mehanicara, varioca, njegovatelja itd.

Iskrenije je ako si s nekim zbog fizickog izgleda i sexa, nego ako na osnovu njegovog uspjeha procjenjujes koliko ces profitirati, sebi olaksati zivot, tj. parazitirati na nekome.

Znate onu recenicu "dobro se udala"?
Mogu misliti kako je gadan osjecaj kad shvatis da je neko s tobom zbog onoga sto mu donosis a ne zbog tebe kao osobe.

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 26 jan 2022, 22:52

Bajramovic1999 je napisao/la:
26 jan 2022, 22:51
Jedno pitanje sta forumasi misle, mogu li zene voljeti bez ikakve koristi, znaci da zele biti s nekim jednostavno jer im se svidja kao osoba... bez obzira na njegov status, pozadinu, porodicu, imovinu, posao, obrazovanje itd.

Sve vise smatram da zene stalno vagaju po tim nekim kriterijima, dok mislim da muski ako se zaljube i ako im se svidja djevojka kao osoba, skoro pa im je svejedno gore navedeno.

Doktor ce bez problema (u vecini slucajeva) ozeniti djevojku koja radi manje placene poslove... dok je doktoricama, inzenjerkama, politicarkama sramota i nezamislivo udati se za mehanicara, varioca, njegovatelja itd.

Iskrenije je ako si s nekim zbog fizickog izgleda i sexa, nego ako na osnovu njegovog uspjeha procjenjujes koliko ces profitirati, sebi olaksati zivot, tj. parazitirati na nekome.

Znate onu recenicu "dobro se udala"?
Mogu misliti kako je gadan osjecaj kad shvatis da je neko s tobom zbog onoga sto mu donosis a ne zbog tebe kao osobe.
Mogu.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
StevieG8
Postovi: 13407
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 26 jan 2022, 23:03

slika

Za Marsala :mrgreen:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 26 jan 2022, 23:07

Joj šuti, od prije 10 dana sam zvanično zadnji samac u društvu. :rol: ove godine ću otići na više svadba i vjenčanja nego što želim i što mogu podnijet.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
StevieG8
Postovi: 13407
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 26 jan 2022, 23:31

Marsal je napisao/la:
26 jan 2022, 23:07
Joj šuti, od prije 10 dana sam zvanično zadnji samac u društvu. :rol: ove godine ću otići na više svadba i vjenčanja nego što želim i što mogu podnijet.
Vjeruj da i mene uhvati briga kako cu prezivjet sve te svadbe a vec ima par ozbiljnih kandidata i zakazanih termina :kuknjava: nema mi mrzeg i besmislenijeg desavanja.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 26 jan 2022, 23:50

Vezano za vjernicu iznad...

Pogled sve govori, a i tonu sati koje je provela crtajući se.
Prave vjernice se ne zamaraju sa tim stvarima.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Zabit
Postovi: 2031
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Zabit » 27 jan 2022, 01:29

be like "Prave vjernice se ne pokrivaju"

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7421
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 27 jan 2022, 10:15

Bajramovic1999 je napisao/la:
26 jan 2022, 22:51
Jedno pitanje sta forumasi misle, mogu li zene voljeti bez ikakve koristi, znaci da zele biti s nekim jednostavno jer im se svidja kao osoba... bez obzira na njegov status, pozadinu, porodicu, imovinu, posao, obrazovanje itd.

Sve vise smatram da zene stalno vagaju po tim nekim kriterijima, dok mislim da muski ako se zaljube i ako im se svidja djevojka kao osoba, skoro pa im je svejedno gore navedeno.

Doktor ce bez problema (u vecini slucajeva) ozeniti djevojku koja radi manje placene poslove... dok je doktoricama, inzenjerkama, politicarkama sramota i nezamislivo udati se za mehanicara, varioca, njegovatelja itd.

Iskrenije je ako si s nekim zbog fizickog izgleda i sexa, nego ako na osnovu njegovog uspjeha procjenjujes koliko ces profitirati, sebi olaksati zivot, tj. parazitirati na nekome.

Znate onu recenicu "dobro se udala"?
Mogu misliti kako je gadan osjecaj kad shvatis da je neko s tobom zbog onoga sto mu donosis a ne zbog tebe kao osobe.
Pa i mi muskarci biramo, nije bas da smo u fazonu - eno je lijepa i zgodna, kakva god da je zenit cu je odmah.

A nisu bas ni zene u fazonu, eno ga ima love odoh se odmah udati za njega...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], GeriOldman, Giuseppe1 i 22 gosta.