Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Sveti
Postovi: 10177
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 27 maj 2023, 23:17

Virtu4l je napisao/la:
27 maj 2023, 22:32
Sveti je napisao/la:
22 maj 2023, 11:37
Succession s04e03 :tokralju:
Je li dobra kao kad je Esmeralda progledala? :mrgreen:
Za Esmeraldino ozdravljenje smo teferic u selu pravili, sto succession ipak nikad nece nadyebat :rol:
naprijed rejal

Avatar
Centre forward
Postovi: 6128
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Centre forward » 28 maj 2023, 07:53

Nema šanse da se sjećaš toga. :mrgreen:

Na par mjesta su organizovali sergiju za njenu operaciju i ugovarali termin u "Sveti Vid". :ljepota:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Sveti
Postovi: 10177
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 28 maj 2023, 18:14

Centre forward je napisao/la:
28 maj 2023, 07:53
Nema šanse da se sjećaš toga. :mrgreen:

Na par mjesta su organizovali sergiju za njenu operaciju i ugovarali termin u "Sveti Vid". :ljepota:
Ma pricalo se :mrgreen:

Sjecam se npr da mi nena nije smjela kuci sama da dodje jer je u selu isla da gleda judinu zenu :rol:
naprijed rejal

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la ASD » 28 maj 2023, 21:25

Odgledao 2 sezone IT Crowd, po prvi put.
1 sezona dobra, druga već vidno slabija. Fali mi onaj šef iz prve. :D

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6238
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la moj uzor-S.G » 28 maj 2023, 22:37

TRUE FUCKING DETECTIVE
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Finn
Postovi: 9113
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Finn » 29 maj 2023, 17:00

Auuu kakav kraj Successiona, kakvi obrati, gluma :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Meni def u top 3 serije ikada.

Avatar
Trebinjac94
Postovi: 569
Pridružen/a: 20 avg 2018, 18:24
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Trebinjac94 » 29 maj 2023, 17:03

Počeo da gledam seriju Branilac, kontam nisam odavno gledao nešto sa naših prostora, plus radi se o advokatima pa volim takve serije i malo je reći nakon što sam pregledao 2 slučaja (4 epizode) da sam oduševljen. Serija zasnovana na istinitim slučajevima iz bivše Juge pa ko voli taj fazon nek pogleda.
Blue Train

Avatar
Otelo
Postovi: 33445
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Otelo » 29 maj 2023, 19:35

Ekstra finale Successiona, nema se tu šta puno dodati.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Barcod
Postovi: 1722
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Barcod » 29 maj 2023, 20:15

Sucession dobar mada meni malo pad kvalitete u 3 i 4 sezoni možda sam ocekivao nešto drugacije na kraju al serija pokidala.
Definitivno meni u top 10 serija all time koje sam gledao :bow: :kafa:
Arsenal All The Way !

Avatar
Finn
Postovi: 9113
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Finn » 29 maj 2023, 20:35

Barcod je napisao/la:
29 maj 2023, 20:15
Sucession dobar mada meni malo pad kvalitete u 3 i 4 sezoni možda sam ocekivao nešto drugacije na kraju al serija pokidala.
Definitivno meni u top 10 serija all time koje sam gledao :bow: :kafa:
Nijedan scenarij u kojem neko od ove troje postaje CEO ne bi valjao, pogotovo jer nijedno ne zaslužuje happy end, svi su gov.na realno, ko što roman kaže :mrgreen: Po meni savršen i smislen kraj, zapravo i vrlo real life da jedan dupelizac poput toma na kraju najviše profitira.

Oplako sam kad je matsson nazvao grega judom pred svima :rol:

filip13
Postovi: 38001
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la filip13 » 29 maj 2023, 20:39

Barcod je napisao/la:
29 maj 2023, 20:15
Sucession dobar mada meni malo pad kvalitete u 3 i 4 sezoni možda sam ocekivao nešto drugacije na kraju al serija pokidala.
Definitivno meni u top 10 serija all time koje sam gledao :bow: :kafa:
i meni

Avatar
Barcod
Postovi: 1722
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Barcod » 29 maj 2023, 21:45

Finn je napisao/la:
29 maj 2023, 20:35
Barcod je napisao/la:
29 maj 2023, 20:15
Sucession dobar mada meni malo pad kvalitete u 3 i 4 sezoni možda sam ocekivao nešto drugacije na kraju al serija pokidala.
Definitivno meni u top 10 serija all time koje sam gledao :bow: :kafa:
Nijedan scenarij u kojem neko od ove troje postaje CEO ne bi valjao, pogotovo jer nijedno ne zaslužuje happy end, svi su gov.na realno, ko što roman kaže :mrgreen: Po meni savršen i smislen kraj, zapravo i vrlo real life da jedan dupelizac poput toma na kraju najviše profitira.

Oplako sam kad je matsson nazvao grega judom pred svima :rol:
Ma da u pravu si za kraj serije, bilo je dobrih fora u ovoj zadnjoj ep šamari u wc od strane krpelja Grega :D sve u svemu taman 4 sezone
Arsenal All The Way !

Avatar
sljivo
Postovi: 14300
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la sljivo » 29 maj 2023, 21:54

Sezona 2. Ono sa veprom na podu je brutalno, i ismijao sam se i shebo u isto vrijeme. Ne iznenadjuje me dokle se ljudi mogu srozati za novac, iako je fikcija.

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la ASD » 30 maj 2023, 18:23

ASD je napisao/la:
28 maj 2023, 21:25
Odgledao 2 sezone IT Crowd, po prvi put.
1 sezona dobra, druga već vidno slabija. Fali mi onaj šef iz prve. :D
Odgledao.
3 sezone ok, četvrta promašaj.

Avatar
Sveti
Postovi: 10177
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 31 maj 2023, 07:24

Meni nekako pretjeran i isforsiran Twist na kraju successiona. Ne znam..
naprijed rejal

Avatar
Otelo
Postovi: 33445
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Otelo » 31 maj 2023, 07:49

Sveti je napisao/la:
31 maj 2023, 07:24
Meni nekako pretjeran i isforsiran Twist na kraju successiona. Ne znam..
Meni je normalan razvoj događaja.

Roman nije sposoban, Shiv je Two faced bitch, lažni moralista.. Kendall se ne može nositi sa pritiskom. Tom je u četiri sezone postao baš zajeban lik, uraditi će sve. Nije sposoban da sam vodi, ali on faktički ni neće voditi, nego samo provoditi naređenja Šveđanina. Nema morala, nema samopostovanja i želi poziciju. Savršen izbor. Ostavio je Grega jer je i to genijalan potez. Ovaj je mlađi on. Izgleda glupo, ponaša se glupo, ali nije glup.

Shiv je najgore prošla, postala je svoja mater. Žena direktora koja se neće pitati ni za šta, što dovoljno govori o njoj. Mogla je iskoristit pare i raditi nešto svoje, ali neće.

Bilo bi glupo da je neko od ovih sporednih likova dobio kompaniju tipa Gerry jer nisu toliko u fokusu bili.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Sveti
Postovi: 10177
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 31 maj 2023, 09:22

Otelo je napisao/la:
31 maj 2023, 07:49
Sveti je napisao/la:
31 maj 2023, 07:24
Meni nekako pretjeran i isforsiran Twist na kraju successiona. Ne znam..
Meni je normalan razvoj događaja.

Roman nije sposoban, Shiv je Two faced bitch, lažni moralista.. Kendall se ne može nositi sa pritiskom. Tom je u četiri sezone postao baš zajeban lik, uraditi će sve. Nije sposoban da sam vodi, ali on faktički ni neće voditi, nego samo provoditi naređenja Šveđanina. Nema morala, nema samopostovanja i želi poziciju. Savršen izbor. Ostavio je Grega jer je i to genijalan potez. Ovaj je mlađi on. Izgleda glupo, ponaša se glupo, ali nije glup.

Shiv je najgore prošla, postala je svoja mater. Žena direktora koja se neće pitati ni za šta, što dovoljno govori o njoj. Mogla je iskoristit pare i raditi nešto svoje, ali neće.

Bilo bi glupo da je neko od ovih sporednih likova dobio kompaniju tipa Gerry jer nisu toliko u fokusu bili.
Bas zbog ovog je njena odluka da odustane u posljednjem trenutku nekako nerealna. Nije glupa, zna sta je ceka, iako je na papiru ovo najbolji moguci kraj, nacin na koji se do njeg doslo je meh.
naprijed rejal

Avatar
Finn
Postovi: 9113
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Finn » 31 maj 2023, 11:02

Shiv ne podnosi Kena, kap koja je prelila čašu je kad je zavalio na noge na sto i počeo se zayebavati s onim haverom, a onda još i onaj govor koji je održao u sali.

S druge strane, ako me pamćenje služi, bila je i jedna scena s Tomom preko telefona o ljubavi i da li je još živa. Ybg, i dijete je tu.

Nije baš da je imala puno izbora, bila bi nebitan faktor i u jednom i u drugom slučaju. Izabrala manje zlo.

Avatar
Sveti
Postovi: 10177
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 31 maj 2023, 12:31

Finn je napisao/la:
31 maj 2023, 11:02
Shiv ne podnosi Kena, kap koja je prelila čašu je kad je zavalio na noge na sto i počeo se zayebavati s onim haverom, a onda još i onaj govor koji je održao u sali.

S druge strane, ako me pamćenje služi, bila je i jedna scena s Tomom preko telefona o ljubavi i da li je još živa. Ybg, i dijete je tu.

Nije baš da je imala puno izbora, bila bi nebitan faktor i u jednom i u drugom slučaju. Izabrala manje zlo.
Ma nema mi apsolutno nikakvog smisla da je Tom manje zlo, osoba koju je ona tri sezone smatrala za psa na povodcu, nije ga yebavala ni jedan posto i sad on sjeda na mjesto njenog oca umjesto brata joj s kojim je noc prije slavila "krunidbu". Cak je prije sastanka odbora otisla kod sandy i sandi da pokusa da ih pridobije, i onda se u zadnjem momentu predomisli jer je Ken podigao noge na stol, a prije toga je pitao smije li sjesti na stolicu, nidje veze. Po meni, jako losa dinamika zadnje epizode, pogotovo oko tog krucijalnog zadnjeg momenta kada shiv ide sa 0 na 100 u par sekundi a nije prikazana ni jedna sekunda njenog predomisljanja prije toga, lazy writting ako se mene pita.
naprijed rejal

Avatar
Otelo
Postovi: 33445
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Otelo » 31 maj 2023, 12:35

tom je napokon postao muškarac u zadnjoj sezoni, nešto što je Shiv željela od početka. Shvatio šta hoće i došao preko toga. Tom iz prve tri sezone bi se privio uz njih troje ko cuko.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.