Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sarmica » 26 feb 2023, 15:40

Znao sam da ćeš se ti Filipe javiti :thumbup:

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la filip13 » 26 feb 2023, 17:59

Sarmica je napisao/la:
26 feb 2023, 15:40
Znao sam da ćeš se ti Filipe javiti :thumbup:
:thumbup:

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17784
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la akisarajevo92 » 28 feb 2023, 20:49

kakva topla p3derska prica u trecoj epizodi, od krucijalnog znacaja za samu radnju serije, isto kao sa Berlinom u LCDP

mada moglo se pretpostaviti u kom ce smjeru ici cim je duga na bebinoj dekici bila u krupnom planu lol
slika
Don't believe the hype.

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 01 mar 2023, 11:26

akisarajevo92 je napisao/la:
28 feb 2023, 20:49
kakva topla p3derska prica u trecoj epizodi, od krucijalnog znacaja za samu radnju serije, isto kao sa Berlinom u LCDP

mada moglo se pretpostaviti u kom ce smjeru ici cim je duga na bebinoj dekici bila u krupnom planu lol
slika
preseravanje ybg. vecina ljudi gleda seriju radi price joela i elli, tako da je ovaj woke qrac totalno nepotreban. Drugi dio igre je bukvalno velika woke splacina
naprijed rejal

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la coelho41 » 01 mar 2023, 12:11

A sta mislite o sedmoj epizodi? :kafa:

Avatar
Baboon
Postovi: 1291
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Baboon » 01 mar 2023, 12:42

coelho41 je napisao/la:
01 mar 2023, 12:11
A sta mislite o sedmoj epizodi? :kafa:
Pa bio je onaj jedan zanimljiv trenutak. :D

Rekao bih još jedna filler epizoda, pomalo i dosadna.
it's football day

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 02 mar 2023, 09:49

coelho41 je napisao/la:
01 mar 2023, 12:11
A sta mislite o sedmoj epizodi? :kafa:
Uvjerljivo najdosadnija zasad, ona sa Billom i Frankom je remek djelo za ovo, baš dosadno
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Shategabri » 02 mar 2023, 10:01

rio_Ferdy88 je napisao/la:
02 mar 2023, 09:49
coelho41 je napisao/la:
01 mar 2023, 12:11
A sta mislite o sedmoj epizodi? :kafa:
Uvjerljivo najdosadnija zasad, ona sa Billom i Frankom je remek djelo za ovo, baš dosadno
Serija je dosad klišeizirana, uglavnom ništa konkretno 80% epizode i onda radnja zadnjih 20%.
Černobil je bio vrh, ovo su dosad sjebali.
Koševo Zapad

Avatar
Finn
Postovi: 9140
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Finn » 02 mar 2023, 10:32

I meni je težak smor, nisam igrao igricu, ali kontam po igrici je, biće valjda akcije, nekih dešavanja, zapleta, uzbuđenja, iako Uncharted nije neki film, nadao se nečemu takvom, međutim, očigledno idu samo na ljubav i emociju, sve ostalo u drugom planu. Jedva ću pregledati preostale dvije epizode, drugu sezonu ne planiram gledati.

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sarmica » 02 mar 2023, 10:52

Drago mi je što ovdje ima ljudi koji mogu odHebati hype serije poput The Last of us. :thumbup:

Izašla je peta sezona vrlo solidne britanske serije Unforgotten. Ja sam možda pogledao dvije ili 3 sezone, ne znam ni sam.

Avatar
forgempp
Postovi: 6550
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la forgempp » 02 mar 2023, 11:37

Na 2x pregledana sedma. :mrgreen:
Ne treba prerano suditi, od prvih 7 epizoda dvije su lose (3. i 7.) jer se odnosi na stvari koje i nisu bitne za radnju.
Mislim da ce HBO u svom stilu zakucati s ovim zadnjim epizodama, kao i u većini svojih serija.


Outer Banks - odlicna 3. sezona, a i sudeći po završetku iste imat ćemo i 4. sezonu. :thumbup:
Prava bingeable serija puna akcije, avanture, egzoticnih lokacija, pa i humora.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Shategabri » 02 mar 2023, 11:44

forgempp je napisao/la:
02 mar 2023, 11:37
Na 2x pregledana sedma. :mrgreen:
Ne treba prerano suditi, od prvih 7 epizoda dvije su lose (3. i 7.) jer se odnosi na stvari koje i nisu bitne za radnju.
Mislim da ce HBO u svom stilu zakucati s ovim zadnjim epizodama, kao i u većini svojih serija.
Ovo je dosad debelo ispod Černobila, a to im je bila referenca, kao sad ćemo razvaliti kao i Černobil što smo.
Finn je napisao/la:
02 mar 2023, 10:32
I meni je težak smor, nisam igrao igricu, ali kontam po igrici je, biće valjda akcije, nekih dešavanja, zapleta, uzbuđenja, iako Uncharted nije neki film, nadao se nečemu takvom, međutim, očigledno idu samo na ljubav i emociju, sve ostalo u drugom planu. Jedva ću pregledati preostale dvije epizode, drugu sezonu ne planiram gledati.
Igra sadrži sve elemente, ali je u osnovi mračna, mračan je sam lik Joela, živi se u brutalnom postapokaliptičnom svijetu gdje je nekog ubiti ništa.
Nema zakona, odnosno ima ga u zajednicama gdje se provodi samovolja pojedinca.

Van toga, vreba milion opasnosti, runnera, stalkera, clickera, bloatera i ostalih sranja.

I naravno, ljudske bande.

Sve je ovo prikazano vrlo siromašno, al zato kako Joel cmizdri ili se dva lika trpaju, to može po 50 minuta serije.

Serija je dosad max za 5/10.
Koševo Zapad

Avatar
Finn
Postovi: 9140
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Finn » 02 mar 2023, 11:49

Shategabri je napisao/la:
02 mar 2023, 11:44

Igra sadrži sve elemente, ali je u osnovi mračna, mračan je sam lik Joela, živi se u brutalnom postapokaliptičnom svijetu gdje je nekog ubiti ništa.
Nema zakona, odnosno ima ga u zajednicama gdje se provodi samovolja pojedinca.

Van toga, vreba milion opasnosti, runnera, stalkera, clickera, bloatera i ostalih sranja.

I naravno, ljudske bande.

Sve je ovo prikazano vrlo siromašno, al zato kako Joel cmizdri ili se dva lika trpaju, to može po 50 minuta serije.

Serija je dosad max za 5/10.
Ma ne sumnjam ja da je igrica uzbudljiva i zanimljiva, igrica to i mora biti, pogotovo tako popularna, već nisam zadovoljan što se na ekran prenosi nešto drugo, nema akcije i uzbuđenja nikakvog, ili ga ostave za posljednje 3 minute. Ne smetaju mi emocije i ****, ali da su u drugom, trećem nekom planu. Neki možda vole ovo. Inače gluma je fenomenalna.

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la filip13 » 02 mar 2023, 11:57

Sarmica je napisao/la:
02 mar 2023, 10:52
Drago mi je što ovdje ima ljudi koji mogu odHebati hype serije poput The Last of us. :thumbup:

Izašla je peta sezona vrlo solidne britanske serije Unforgotten. Ja sam možda pogledao dvije ili 3 sezone, ne znam ni sam.
Za muštuluka si za info oko Unforgotten

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Shategabri » 02 mar 2023, 12:32

Finn je napisao/la:
02 mar 2023, 11:49
Shategabri je napisao/la:
02 mar 2023, 11:44

Igra sadrži sve elemente, ali je u osnovi mračna, mračan je sam lik Joela, živi se u brutalnom postapokaliptičnom svijetu gdje je nekog ubiti ništa.
Nema zakona, odnosno ima ga u zajednicama gdje se provodi samovolja pojedinca.

Van toga, vreba milion opasnosti, runnera, stalkera, clickera, bloatera i ostalih sranja.

I naravno, ljudske bande.

Sve je ovo prikazano vrlo siromašno, al zato kako Joel cmizdri ili se dva lika trpaju, to može po 50 minuta serije.

Serija je dosad max za 5/10.
Ma ne sumnjam ja da je igrica uzbudljiva i zanimljiva, igrica to i mora biti, pogotovo tako popularna, već nisam zadovoljan što se na ekran prenosi nešto drugo, nema akcije i uzbuđenja nikakvog, ili ga ostave za posljednje 3 minute. Ne smetaju mi emocije i ****, ali da su u drugom, trećem nekom planu. Neki možda vole ovo. Inače gluma je fenomenalna.
Mogu one biti i u prvom, pazi i kroz igru imaš te dijelove koji se tiču uspostavljanja veze između Ellie i Joela, al ne obraćaš toliko na to pažnju.
Jasno da je serija koncipirana kao drama. Tu i tamo ubace nekog clickera i to je to.
Koševo Zapad

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 02 mar 2023, 13:02

Sarmica je napisao/la:
02 mar 2023, 10:52
Drago mi je što ovdje ima ljudi koji mogu odHebati hype serije poput The Last of us. :thumbup:

Izašla je peta sezona vrlo solidne britanske serije Unforgotten. Ja sam možda pogledao dvije ili 3 sezone, ne znam ni sam.
Ne da je solidna, nego top, Walker je odlična, mada je nema u 5 sezoni, britanci i policijski procedurali name a better duo :D :bow:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 02 mar 2023, 14:05

Finn je napisao/la:
02 mar 2023, 10:32
I meni je težak smor, nisam igrao igricu, ali kontam po igrici je, biće valjda akcije, nekih dešavanja, zapleta, uzbuđenja, iako Uncharted nije neki film, nadao se nečemu takvom, međutim, očigledno idu samo na ljubav i emociju, sve ostalo u drugom planu. Jedva ću pregledati preostale dvije epizode, drugu sezonu ne planiram gledati.
Brate uncharted je kurchina od filma :rol:

Jel neko slusa ovaj Podcast sa kreatorima? Ja vecu kolicinu izbacivanja sjemena na sopstveni rad jos uvijek nisam vidio :rol: apsolutno nula samokritike, svaki glumcev pokret mora imati neki dublji smisao, svaki detalj mora imati neki omaz necemu i dvostruko znacenje itd da ne nabrajam.

Serija je dobra, ali da su izbacili woke preseravanja i fokusirali se samo na ono sto je gledaocu bitno tj. Prica koja prati joela i ellie moglo je biti gotovo savrseno.

Da ne pricam o tome kako romansama posvete dvije epizode i obje te romanse su homoseksualne
naprijed rejal

Avatar
Barcod
Postovi: 1722
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Barcod » 02 mar 2023, 15:13

Meni TLOU kako ide nova ep sve dosadniji ,i dosadniji :kafa:
Arsenal All The Way !

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2016
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la numanumaye22 » 02 mar 2023, 15:27

forgempp je napisao/la:
02 mar 2023, 11:37
Na 2x pregledana sedma. :mrgreen:
Ne treba prerano suditi, od prvih 7 epizoda dvije su lose (3. i 7.) jer se odnosi na stvari koje i nisu bitne za radnju.
Mislim da ce HBO u svom stilu zakucati s ovim zadnjim epizodama, kao i u većini svojih serija.


Outer Banks - odlicna 3. sezona, a i sudeći po završetku iste imat ćemo i 4. sezonu. :thumbup:
Prava bingeable serija puna akcije, avanture, egzoticnih lokacija, pa i humora.
Najavljena 4 sezona prije nego je treca krenula. I kakav je onaj zuti filter kroz svu seriju danteneyebo? Svak scena zuta. Msm razumijem da je more sa egzoticnim lokacijama ali daj ba, pa bili smo na moru, znamo kako je.

DonRamiz
Postovi: 162
Pridružen/a: 19 feb 2020, 23:29

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la DonRamiz » 02 mar 2023, 15:28

The last of us je smece od serije,5 nivoa ispod igrice.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], AshburtonG, L-Train, Venom, VensanKasel i 42 gosta.