Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Ozymandias
Postovi: 1077
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Ozymandias » 18 okt 2021, 14:35

TheTruth34 je napisao/la:
18 okt 2021, 01:18
Je li iko ikad pregledao neku netflixovu seriju, a da ne postoji gay osoba, osoba koja je promjenila spol itd... Pregledao sam masu njihovih serija i niti jedne se ne mogu sjetiti...
Squid Game :mrgreen:
Jedino onaj bogatun je derpas al se ne racuna.

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la TheTruth34 » 18 okt 2021, 14:43

U sustini vrijedi li gledati ovaj you, je li dobar triler ili je neka mlaka drama?
Ozymandias je napisao/la:
18 okt 2021, 14:35
TheTruth34 je napisao/la:
18 okt 2021, 01:18
Je li iko ikad pregledao neku netflixovu seriju, a da ne postoji gay osoba, osoba koja je promjenila spol itd... Pregledao sam masu njihovih serija i niti jedne se ne mogu sjetiti...
Squid Game :mrgreen:
Jedino onaj bogatun je derpas al se ne racuna.
Kako se ne računa, želi da mu onaj popuši, derpe pravi, nisu uvijek glavni likovi ali u svakoj yebenoj seriji su tu, haos.. Cigare su također uvijek tu, doduše boli me qrc za tim

Avatar
Ozymandias
Postovi: 1077
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Ozymandias » 18 okt 2021, 14:44

TheTruth34 je napisao/la:
18 okt 2021, 14:43
U sustini vrijedi li gledati ovaj you, je li dobar triler ili je neka mlaka drama?
Ozymandias je napisao/la:
18 okt 2021, 14:35
TheTruth34 je napisao/la:
18 okt 2021, 01:18
Je li iko ikad pregledao neku netflixovu seriju, a da ne postoji gay osoba, osoba koja je promjenila spol itd... Pregledao sam masu njihovih serija i niti jedne se ne mogu sjetiti...
Squid Game :mrgreen:
Jedino onaj bogatun je derpas al se ne racuna.
Kako se ne računa, želi da mu onaj popuši, derpe pravi, nisu uvijek glavni likovi ali u svakoj yebenoj seriji su tu, haos.. Cigare su također uvijek tu, doduše boli me qrc za tim
Ne racuna zato sto je prikazano u negativnom kontekstu, lik fakticki hoce da siluje pajkana.

Avatar
Trebinjac94
Postovi: 570
Pridružen/a: 20 avg 2018, 18:24
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Trebinjac94 » 18 okt 2021, 14:49

enobarca je napisao/la:
18 okt 2021, 14:05
Trebinjac94 je napisao/la:
18 okt 2021, 13:12
enobarca je napisao/la:
18 okt 2021, 09:41
Sad su svi skontali sve, pregledali po YouTubeu masu videa i sad im sve predvidivo bilo :rol: ne serite, imal ko sa teme da nije nakon pet minuta serije znao sve?
Daj ne zezaj, evo reci mi jedan trenutak u seriji u kome si se iznenadio i nisi očekivao da će se to desiti. Uvijek znaš ko prolazi dalje u igrama, na početku serije ti odmah kažu koja je zadnja igra, o starcu je već sve rečeno. Čak su me barem na kraju mogli iznenaditi frizurom glavnog glumca, ali i tu on prvo pogleda poster sa tom frizurom :crazy: . Nije se moglo sve skontati nakon pet minuta, ali se svaka scena mogla skontati. Uglavnom dobra serija za opustiti se i to je to.
Ne seri da te iznenadilo sto glavna ekipa oko koje se serija vrti prolazi dalje u igrama, ko bi rekao da ce se to desiti. Ima serija predvidivih stvari ali po vama vi ste sve skontali na pocetku, ne znam sta ste gledali onda dalje.Uostalom svaka serija ima toga, ali samo se po ovoj sere zbog toga uveliko.Ovdje je broj nepredvidivih plot twistova po nekima jednak kvalitetu serije, sto veci broj istih bolja serija izgleda.
Brokula je napisao/la:
18 okt 2021, 13:36
enobarca je napisao/la:
18 okt 2021, 09:41
Sad su svi skontali sve, pregledali po YouTubeu masu videa i sad im sve predvidivo bilo :rol: ne serite, imal ko sa teme da nije nakon pet minuta serije znao sve?
Ja jedino sto sam skonto odma na pocetku jest da ce onaj pametni lik iz mahale ispast šupak kako serija teče, ovo ostalo se iskreno i nisam trudio prokužiti nit ganjat šta bi mogao biti plot twist
ja sam skontao to i odmah sam znao da je brat od detektiva neko bitan, da nije obicni igrac. To da je starac organizator nisam skontao
Ja sam ti replicirao jer sam jedan od forumaša koji je napisao da je serija predvidiva, i apsolutno stojim iza toga. Ti ako mišliš drugačije tvoje pravo, ali ja se evo ne mogu sjetiti nijedne scene u kojoj nisam znao šta će se desiti. I to što mi je predvidiva, ne znači da je katastrofa i da je nisam trebao gledati. Serija je sasvim ok, ali njena popularnost je zbog igrica, preživljavanja (Hunger games), a ne zbog kvalitete serije, Ko je nije gledao, ja mu iskreno preporučujem da malo odmori mozak i zabavi se, a ako neko očekuje nešto vrhunski, razočaraće se jer ako malo razmisli priča ima više rupa nego ementaler.
Blue Train

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 21 okt 2021, 19:27

Cekaj, jesam li ja nesto propustio jer ne mogu nikako da rezonujem ovu pomamu za skvid gejmom.

Obicno nakon tolike kolicine plot houlova i nelogicnosti zagasim seriju, ovu odgledah do kraja jer kontam desit ce se nesto sto ce dat smisao svemu, a ona se do kraja jos dublje ukopa.

Ali kakva diskrepancija izmedju korejskih i americkih glumaca, prvi preglumljuju svaku mogucu scenu, a potonji glume ko prosjecan radnik u detroitskoj auto industriji :rol:

Fama oko ovog me podsjetila na vrijeme kad je izasla zadnja sezona Prison Breaka, pa raja po redditu svakom epizodom pravila neke teorije i davala smisao lazy writtingu i rupama u plotu, da bi kasnije sezona ispala mrtvo gowno :lol:
naprijed rejal

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la miki_92 » 21 okt 2021, 23:29

Sveti je napisao/la:
21 okt 2021, 19:27
Cekaj, jesam li ja nesto propustio jer ne mogu nikako da rezonujem ovu pomamu za skvid gejmom.

Obicno nakon tolike kolicine plot houlova i nelogicnosti zagasim seriju, ovu odgledah do kraja jer kontam desit ce se nesto sto ce dat smisao svemu, a ona se do kraja jos dublje ukopa.

Ali kakva diskrepancija izmedju korejskih i americkih glumaca, prvi preglumljuju svaku mogucu scenu, a potonji glume ko prosjecan radnik u detroitskoj auto industriji :rol:

Fama oko ovog me podsjetila na vrijeme kad je izasla zadnja sezona Prison Breaka, pa raja po redditu svakom epizodom pravila neke teorije i davala smisao lazy writtingu i rupama u plotu, da bi kasnije sezona ispala mrtvo gowno :lol:
6 epizoda jedina vrijedna pomena

ono kad dodju VIP gosti je cringe mrtvi, Krim tim 2 nivo glume istih

završio You 3. sezonu, nije nivo 2. ali vise nego dobra

po meni mogla je serija i završiti ovdje, nakon ovog bojim se da ce postati smor pogotovo ako ode u svih 6 sezona na koliko je Penn Badgley potpisao
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 22 okt 2021, 09:53

miki_92 je napisao/la:
21 okt 2021, 23:29
Sveti je napisao/la:
21 okt 2021, 19:27
Cekaj, jesam li ja nesto propustio jer ne mogu nikako da rezonujem ovu pomamu za skvid gejmom.

Obicno nakon tolike kolicine plot houlova i nelogicnosti zagasim seriju, ovu odgledah do kraja jer kontam desit ce se nesto sto ce dat smisao svemu, a ona se do kraja jos dublje ukopa.

Ali kakva diskrepancija izmedju korejskih i americkih glumaca, prvi preglumljuju svaku mogucu scenu, a potonji glume ko prosjecan radnik u detroitskoj auto industriji :rol:

Fama oko ovog me podsjetila na vrijeme kad je izasla zadnja sezona Prison Breaka, pa raja po redditu svakom epizodom pravila neke teorije i davala smisao lazy writtingu i rupama u plotu, da bi kasnije sezona ispala mrtvo gowno :lol:
6 epizoda jedina vrijedna pomena

ono kad dodju VIP gosti je cringe mrtvi, Krim tim 2 nivo glume istih

završio You 3. sezonu, nije nivo 2. ali vise nego dobra

po meni mogla je serija i završiti ovdje, nakon ovog bojim se da ce postati smor pogotovo ako ode u svih 6 sezona na koliko je Penn Badgley potpisao
Pa eto. Onaj mali pakistanac ima patetiku i logiku ala indijske serije, a tu su negdje i po rejonu :urnebes:
naprijed rejal

Avatar
NotOccasionalFan
Postovi: 568
Pridružen/a: 03 okt 2021, 12:25
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la NotOccasionalFan » 22 okt 2021, 12:05

You odlicna serija. Zavrsetak trece sezone je bas super. Sto neko rece, na ovom se trebalo zavrsiti.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la darker10 » 23 okt 2021, 18:25

miki_92 je napisao/la:
21 okt 2021, 23:29

završio You 3. sezonu, nije nivo 2. ali vise nego dobra

po meni mogla je serija i završiti ovdje, nakon ovog bojim se da ce postati smor pogotovo ako ode u svih 6 sezona na koliko je Penn Badgley potpisao
zar je vec potpisao na sest? pretjerat ce ga ako vec nisu :mrgreen:

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la 90minut » 23 okt 2021, 18:37

darker10 je napisao/la:
23 okt 2021, 18:25
miki_92 je napisao/la:
21 okt 2021, 23:29

završio You 3. sezonu, nije nivo 2. ali vise nego dobra

po meni mogla je serija i završiti ovdje, nakon ovog bojim se da ce postati smor pogotovo ako ode u svih 6 sezona na koliko je Penn Badgley potpisao
zar je vec potpisao na sest? pretjerat ce ga ako vec nisu :mrgreen:
Serija je vec završena i zaokružena ovom trecom sad je samo pitanje kakve pisce imaju za 4 sezonu.

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la miki_92 » 23 okt 2021, 19:32

darker10 je napisao/la:
23 okt 2021, 18:25
miki_92 je napisao/la:
21 okt 2021, 23:29

završio You 3. sezonu, nije nivo 2. ali vise nego dobra

po meni mogla je serija i završiti ovdje, nakon ovog bojim se da ce postati smor pogotovo ako ode u svih 6 sezona na koliko je Penn Badgley potpisao
zar je vec potpisao na sest? pretjerat ce ga ako vec nisu :mrgreen:
tako procita na onom njihovom subredditu

za sad je samo 4. sezona potvrđena, ostale ce zavisit od gledanosti, tako to ide s Netflixom
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Lillard » 23 okt 2021, 19:43

You je fantazija. Dibar je komcept i zanimljiva je serija, ali nerealna. Jbga kad se koncept bazira na necem drugom, a posljedicama inog sto glavni karakter radi.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la TheTruth34 » 23 okt 2021, 19:47

Ja odustao, nije mi legla uopšte... Rijetko šta od Netflixa mi valja..

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la messilla » 23 okt 2021, 20:56

Netflix krenuo ozbiljno preseravati sa ovim part 1 i part 2.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 23 okt 2021, 21:53

TheTruth34 je napisao/la:
23 okt 2021, 19:47
Ja odustao, nije mi legla uopšte... Rijetko šta od Netflixa mi valja..
Ja jos od making a murderer trazim novi high na toj platformi. Al nista
naprijed rejal

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la StevieG8 » 23 okt 2021, 23:53

Hocemo li ikad docekat nastavak mindhuntera :(
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 24 okt 2021, 19:58

StevieG8 je napisao/la:
23 okt 2021, 23:53
Hocemo li ikad docekat nastavak mindhuntera :(
Sumnjam
naprijed rejal

enobarca
Postovi: 8129
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la enobarca » 25 okt 2021, 07:14

Kad ovaj ozark postane zanimljiv, ja na osmoj epizodi, doslovno se tjeram da gledam jer sam toliko hvalospjeva cuo na racun serije.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la 90minut » 25 okt 2021, 08:37

enobarca je napisao/la:
25 okt 2021, 07:14
Kad ovaj ozark postane zanimljiv, ja na osmoj epizodi, doslovno se tjeram da gledam jer sam toliko hvalospjeva cuo na racun serije.
Ozark je jedina serija u moru svih na koju jedva cekam da izbace neku vijest trailer i slicno znaci jedina.

Kadrovi - slika ono plavetnilo i prica sve mi je vrh i od prve sezone uživam, i da naravno poštujem da nismo svi isto..
Tako da ako te nije uhvatilo do osme epizode gasi.

Avatar
Celtic
Postovi: 3334
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Celtic » 25 okt 2021, 08:47

enobarca je napisao/la:
25 okt 2021, 07:14
Kad ovaj ozark postane zanimljiv, ja na osmoj epizodi, doslovno se tjeram da gledam jer sam toliko hvalospjeva cuo na racun serije.
Serija nije loša ali ja sam odustao na drugoj sezoni i to na početku negdje, jer mi je ona mala frčkava išla na nerve i njeno nabrijavanje i pr3seravanje. :crazy:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.