Ljepotice

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Muameer
Postovi: 360
Pridružen/a: 21 dec 2018, 23:24
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la Muameer » 16 jul 2021, 12:37

SMR187 je napisao/la:
16 jul 2021, 12:30
RoninX je napisao/la:
16 jul 2021, 10:39
Fadilova advokatica zablistala i danas :beba:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/danas-s ... /210716006
Kako se zove?
Nina..vidim operisala je nos

Avatar
PointBlank
Postovi: 671
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la PointBlank » 16 jul 2021, 12:52

Shategabri je napisao/la:
16 jul 2021, 11:39
PointBlank je napisao/la:
16 jul 2021, 11:33
Joj ovih j3baca rumene kadulje hahaha
Jbs :urnebes:
A nije nego ne valja ova, ne valja ona, a sve junferi. Fol zeGu svjetske klase.. za svjetske klase moras biti prvo inteligentan, pa da imas dobar humor, pa lokaciju, pare, auto… ispade da vecina s ove teme ima sve navedeno, a vazdan na forumu

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la Shategabri » 16 jul 2021, 13:06

PointBlank je napisao/la:
16 jul 2021, 12:52
Shategabri je napisao/la:
16 jul 2021, 11:39
PointBlank je napisao/la:
16 jul 2021, 11:33
Joj ovih j3baca rumene kadulje hahaha
Jbs :urnebes:
A nije nego ne valja ova, ne valja ona, a sve junferi. Fol zeGu svjetske klase.. za svjetske klase moras biti prvo inteligentan, pa da imas dobar humor, pa lokaciju, pare, auto… ispade da vecina s ove teme ima sve navedeno, a vazdan na forumu
Ne znam jbg, imam nekog staža, iskustva, nekih godina...ali što se žena tiče uvijek sam ih dijelio na valja i ne valja.
Naravno ti si u pravu, to valja i ne valja je opravdano u onoj mjeri koliko ispunjavaš ti kriterija.

Ja uđem na forum dok sam na poslu, takva priroda posla, mimo toga baš rijetko.
Koševo Zapad

Muameer
Postovi: 360
Pridružen/a: 21 dec 2018, 23:24
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la Muameer » 16 jul 2021, 14:14

Shategabri je napisao/la:
16 jul 2021, 13:06
PointBlank je napisao/la:
16 jul 2021, 12:52
Shategabri je napisao/la:
16 jul 2021, 11:39


Jbs :urnebes:
A nije nego ne valja ova, ne valja ona, a sve junferi. Fol zeGu svjetske klase.. za svjetske klase moras biti prvo inteligentan, pa da imas dobar humor, pa lokaciju, pare, auto… ispade da vecina s ove teme ima sve navedeno, a vazdan na forumu
Ne znam jbg, imam nekog staža, iskustva, nekih godina...ali što se žena tiče uvijek sam ih dijelio na valja i ne valja.
Naravno ti si u pravu, to valja i ne valja je opravdano u onoj mjeri koliko ispunjavaš ti kriterija.

Ja uđem na forum dok sam na poslu, takva priroda posla, mimo toga baš rijetko.
Poz momci..uz duzno ppstovanje
Ima ovih nabrojanih cura, koje nisu ni sekunde sponzoruse.

Evo jedan jednostavan primjer.
Nasa jedna od najuspjesnih manekenkih Saraz Cerkez takodje 88 godiste ko Nina isto iz 1 gimanzije..ko joj je muz?

Eto da vas cujem. Napisite

Moras imati finansije naravno, ali sad nesto da " lebdis" vala ne moras

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la Shategabri » 16 jul 2021, 14:31

Muameer je napisao/la:
16 jul 2021, 14:14
Shategabri je napisao/la:
16 jul 2021, 13:06
PointBlank je napisao/la:
16 jul 2021, 12:52


A nije nego ne valja ova, ne valja ona, a sve junferi. Fol zeGu svjetske klase.. za svjetske klase moras biti prvo inteligentan, pa da imas dobar humor, pa lokaciju, pare, auto… ispade da vecina s ove teme ima sve navedeno, a vazdan na forumu
Ne znam jbg, imam nekog staža, iskustva, nekih godina...ali što se žena tiče uvijek sam ih dijelio na valja i ne valja.
Naravno ti si u pravu, to valja i ne valja je opravdano u onoj mjeri koliko ispunjavaš ti kriterija.

Ja uđem na forum dok sam na poslu, takva priroda posla, mimo toga baš rijetko.
Poz momci..uz duzno ppstovanje
Ima ovih nabrojanih cura, koje nisu ni sekunde sponzoruse.

Evo jedan jednostavan primjer.
Nasa jedna od najuspjesnih manekenkih Saraz Cerkez takodje 88 godiste ko Nina isto iz 1 gimanzije..ko joj je muz?

Eto da vas cujem. Napisite

Moras imati finansije naravno, ali sad nesto da " lebdis" vala ne moras
Nemam pojma jaruga iskreno. Mislim za te manekenke. Nisam u toku.
A vidi ne znam šta bih ti rekao.

Ja kad sam bio u tim vodama...ne da sam bio poznat nego kad se momkovalo (dobro, momkujem i sad, II dio :mrgreen: ), al ono dok se zeleno bilo, bilo je nekih voditeljica, manekenki, stjuardesa...para se imalo...za kafe, nešto pojesti popiti i tako...ništa specijalno...al imam osjećaj da to tad nije bilo toliko bitno. To je od 2000. pa na ovamo...poslije kad sam se oženio ne znam iskreno, al sad kad ponovo u te vode ulazim nešto nisam siguran...dobro i ja gledam drugim očima.
Naravno, ako si kokuz, koji ćeš q bilo kojoj. Bar da imaš da ispoštuješ da ne vidi kako štediš na njoj hoće li kafu ili pak neki koktel.

Moja fokusna grupa sad svakako nije taj svijet tih hajmo reći poznatih djevojki. Da mi je naći šta normalno, u smislu da nema taj teret ili pak da se mora boriti s tim. Doduše generalno je teško da se poklopi sve, i da je po kriterijima i da se ti njoj dopadaš...al eto, tako to ja.
Koševo Zapad

Muameer
Postovi: 360
Pridružen/a: 21 dec 2018, 23:24
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la Muameer » 16 jul 2021, 14:39

Shategabri je napisao/la:
16 jul 2021, 14:31
Muameer je napisao/la:
16 jul 2021, 14:14
Shategabri je napisao/la:
16 jul 2021, 13:06


Ne znam jbg, imam nekog staža, iskustva, nekih godina...ali što se žena tiče uvijek sam ih dijelio na valja i ne valja.
Naravno ti si u pravu, to valja i ne valja je opravdano u onoj mjeri koliko ispunjavaš ti kriterija.

Ja uđem na forum dok sam na poslu, takva priroda posla, mimo toga baš rijetko.
Poz momci..uz duzno ppstovanje
Ima ovih nabrojanih cura, koje nisu ni sekunde sponzoruse.

Evo jedan jednostavan primjer.
Nasa jedna od najuspjesnih manekenkih Saraz Cerkez takodje 88 godiste ko Nina isto iz 1 gimanzije..ko joj je muz?

Eto da vas cujem. Napisite

Moras imati finansije naravno, ali sad nesto da " lebdis" vala ne moras
Nemam pojma jaruga iskreno. Mislim za te manekenke. Nisam u toku.
A vidi ne znam šta bih ti rekao.

Ja kad sam bio u tim vodama...ne da sam bio poznat nego kad se momkovalo (dobro, momkujem i sad, II dio :mrgreen: ), al ono dok se zeleno bilo, bilo je nekih voditeljica, manekenki, stjuardesa...para se imalo...za kafe, nešto pojesti popiti i tako...ništa specijalno...al imam osjećaj da to tad nije bilo toliko bitno. To je od 2000. pa na ovamo...poslije kad sam se oženio ne znam iskreno, al sad kad ponovo u te vode ulazim nešto nisam siguran...dobro i ja gledam drugim očima.
Naravno, ako si kokuz, koji ćeš q bilo kojoj. Bar da imaš da ispoštuješ da ne vidi kako štediš na njoj hoće li kafu ili pak neki koktel.

Moja fokusna grupa sad svakako nije taj svijet tih hajmo reći poznatih djevojki. Da mi je naći šta normalno, u smislu da nema taj teret ili pak da se mora boriti s tim. Doduše generalno je teško da se poklopi sve, i da je po kriterijima i da se ti njoj dopadaš...al eto, tako to ja.
Pozz shategabri oprosti,molim te..moze li jedno ljudsko pitanje?
Ako izbacimo finansije, od kud ovoliki broj razvoda, ako imas 35 godina?

Meni su 32 godine, isao u Medicinsku bjelave..izlazilo se od 2004 pa recimo do 2014 neko drugo vrijeme u odnosu na sad.

Sad je sve nekako digitalno kako da se izrazim..sve se gleda kroz instagram..sve je na dohvat ruke, ko aparat a opet parovi nekako asocijalni bez emocija, izlazi energija zaljubljenost brzo.

Prije se teze pokupila cura, jedino Msn bio..pa se trebas potruditi, manje se materijalno gledalo..sad nekako sve instant brze veze..
masa masa razvoda.
Recimo, dobar skolski drug se razveo jer mu je supruga napravila profil na Tinderu i na par drugih mjesta, htjela malo avanturu svjezu.

Opet ovaj 2 radi u bolnici. Ne miruje ni sekunde, ima lijepu finu zenu, ali se ne moze kontrolisati.
Kad ga zakaci 3 smjena napada sve, kolegice i pacijentice ako ima gdje " prolaznost".

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la Shategabri » 16 jul 2021, 14:55

Muameer je napisao/la:
16 jul 2021, 14:39

Pozz shategabri oprosti,molim te..moze li jedno ljudsko pitanje?
Ako izbacimo finansije, od kud ovoliki broj razvoda, ako imas 35 godina?

Meni su 32 godine, isao u Medicinsku bjelave..izlazilo se od 2004 pa recimo do 2014 neko drugo vrijeme u odnosu na sad.

Sad je sve nekako digitalno kako da se izrazim..sve se gleda kroz instagram..sve je na dohvat ruke, ko aparat a opet parovi nekako asocijalni bez emocija, izlazi energija zaljubljenost brzo.

Prije se teze pokupila cura, jedino Msn bio..pa se trebas potruditi, manje se materijalno gledalo..sad nekako sve instant brze veze..
masa masa razvoda.
Recimo, dobar skolski drug se razveo jer mu je supruga napravila profil na Tinderu i na par drugih mjesta, htjela malo avanturu svjezu.

Opet ovaj 2 radi u bolnici. Ne miruje ni sekunde, ima lijepu finu zenu, ali se ne moze kontrolisati.
Kad ga zakaci 3 smjena napada sve, kolegice i pacijentice ako ima gdje " prolaznost".
Može naravno...možda si me pogrešno shvatio, jedan razvod imam iza sebe. Imam koju godinu više od 35 :)
Ma vidi ja recimo imam fb, ali nisam sigurno godinu dana okačio kakvu sliku a ne šta drugo.
Koristim messenger za dopisivanje i onako prelistam fb, preletim.
Te instagrame i to nisam nikad koristio.
Iz znatiželje kreiram acc na Badooo....hahahah...koji cirkus :D
Ma i ja sam bio momak u toj eri začetaka društevih dopisivanja, al nekako se upoznavalo on d fejs on d plejs što bi se reklo.
Poslije se dopisuješ ili još bolje melješ na tel, e to su bile muke ali nekako u to doba se pojavio mislim eronetov fol sa nekih 1000 min za 10 KM čini mi se :D

A vidi....ljudi su čudo...to bar znam iz iskustva...put od ne mogu bez tebe i ti si čovjek mog života...do potpunog stranca...sve to se može desiti u desetak godina pa i manje.
I onda od osobe za koju si mislio da će s tobom biti do kraja života dobiješ potpunog stranca...pa onda dok to svariš, podvučeš crtu, prelomiš...i svako svojim putem. Ne mora biti ni prevare niti šta u tom smislu. Jednostavno tako se desi.

I onda shvatiš da si gradio nešto tolike godine, a da se sve srušilo...i da onda trebaš ponovo...al jbg, sve je to život, tako trebalo da se desi.
Ništa, idemo dalje ;)
Koševo Zapad

Muameer
Postovi: 360
Pridružen/a: 21 dec 2018, 23:24
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la Muameer » 16 jul 2021, 15:13

Shategabri je napisao/la:
16 jul 2021, 14:55
Muameer je napisao/la:
16 jul 2021, 14:39

Pozz shategabri oprosti,molim te..moze li jedno ljudsko pitanje?
Ako izbacimo finansije, od kud ovoliki broj razvoda, ako imas 35 godina?

Meni su 32 godine, isao u Medicinsku bjelave..izlazilo se od 2004 pa recimo do 2014 neko drugo vrijeme u odnosu na sad.

Sad je sve nekako digitalno kako da se izrazim..sve se gleda kroz instagram..sve je na dohvat ruke, ko aparat a opet parovi nekako asocijalni bez emocija, izlazi energija zaljubljenost brzo.

Prije se teze pokupila cura, jedino Msn bio..pa se trebas potruditi, manje se materijalno gledalo..sad nekako sve instant brze veze..
masa masa razvoda.
Recimo, dobar skolski drug se razveo jer mu je supruga napravila profil na Tinderu i na par drugih mjesta, htjela malo avanturu svjezu.

Opet ovaj 2 radi u bolnici. Ne miruje ni sekunde, ima lijepu finu zenu, ali se ne moze kontrolisati.
Kad ga zakaci 3 smjena napada sve, kolegice i pacijentice ako ima gdje " prolaznost".
Može naravno...možda si me pogrešno shvatio, jedan razvod imam iza sebe. Imam koju godinu više od 35 :)
Ma vidi ja recimo imam fb, ali nisam sigurno godinu dana okačio kakvu sliku a ne šta drugo.
Koristim messenger za dopisivanje i onako prelistam fb, preletim.
Te instagrame i to nisam nikad koristio.
Iz znatiželje kreiram acc na Badooo....hahahah...koji cirkus :D
Ma i ja sam bio momak u toj eri začetaka društevih dopisivanja, al nekako se upoznavalo on d fejs on d plejs što bi se reklo.
Poslije se dopisuješ ili još bolje melješ na tel, e to su bile muke ali nekako u to doba se pojavio mislim eronetov fol sa nekih 1000 min za 10 KM čini mi se :D

A vidi....ljudi su čudo...to bar znam iz iskustva...put od ne mogu bez tebe i ti si čovjek mog života...do potpunog stranca...sve to se može desiti u desetak godina pa i manje.
I onda od osobe za koju si mislio da će s tobom biti do kraja života dobiješ potpunog stranca...pa onda dok to svariš, podvučeš crtu, prelomiš...i svako svojim putem. Ne mora biti ni prevare niti šta u tom smislu. Jednostavno tako se desi.

I onda shvatiš da si gradio nešto tolike godine, a da se sve srušilo...i da onda trebaš ponovo...al jbg, sve je to život, tako trebalo da se desi.
Ništa, idemo dalje ;)
Moderacija, oprostite na off samo malo tolerisite . Za shategabri

Pa i meni je tesko svariti da je sad Instagram glavni i sve preko njega ide.😇

Ako si iz Sa, sjecas li se koliko je dobrih mjesta klubiva pa i muzike bilo pa sad propalo..Jež Bičakić Internet..Bulevard..Blue Barka Pirati Hacijenda..i masa drugih..sad sve nargile jedno 90%.

Grad nam se promjenio u odnosu na recimo 2010 a ne samo djevojke, i pogledi na svijet pristup..stilovi..i trendovi.

Drugacije vrijeme bilo prije,jednostavnije a i ljudi su bili vise opušteniji i nasmijani nego sad to garantujem 100%.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14534
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la Shategabri » 16 jul 2021, 15:18

Muameer je napisao/la:
16 jul 2021, 15:13


Moderacija, oprostite na off samo malo tolerisite . Za shategabri

Pa i meni je tesko svariti da je sad Instagram glavni i sve preko njega ide.😇

Ako si iz Sa, sjecas li se koliko je dobrih mjesta klubiva pa i muzike bilo pa sad propalo..Jež Bičakić Internet..Bulevard..Blue Barka Pirati Hacijenda..i masa drugih..sad sve nargile jedno 90%.

Grad nam se promjenio u odnosu na recimo 2010 a ne samo djevojke, i pogledi na svijet pristup..stilovi..i trendovi.

Drugacije vrijeme bilo prije,jednostavnije a i ljudi su bili vise opušteniji i nasmijani nego sad to garantujem 100%.
U Bičakčiću sam sreo Španjolku boli glava...rukometašica...vraćale se iz Mostara s neke utakmice.
Nargilhana tad nije bilo ni pojma.
U internet kad dođu kakve brucošice sa strane...odvedeš ih, one se zijane.

Pa eto ko što kažeš...slažem se...druga vremena...ne uklapam ja u to...
Koševo Zapad

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la redbull93 » 16 jul 2021, 15:50

Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la 90minut » 16 jul 2021, 16:34

redbull93 je napisao/la:
16 jul 2021, 15:50
Konacno i ti da ubodeš s necim :)

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la redbull93 » 16 jul 2021, 19:01

90minut je napisao/la:
16 jul 2021, 16:34
redbull93 je napisao/la:
16 jul 2021, 15:50
Konacno i ti da ubodeš s necim :)
Ja svaki put ubodem, zavisi samo iz koje perspektive gledas :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41214
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 jul 2021, 10:32

Ubodes ko prstom u gofno :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Vettel5
Postovi: 511
Pridružen/a: 20 mar 2021, 11:30
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la Vettel5 » 17 jul 2021, 10:37

Puna tema ljepotica :ljepota:
"Osvajao sam titule jer sam dodavao gas tamo gdje su drugi kočili."

M.SCHUMACHER

Greatest of all time.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 jul 2021, 11:10

redbull93 je napisao/la:
16 jul 2021, 15:50
Kao fokus je na zelenim slusalicama, a ne na noznim prsticima :mrgreen:

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la redbull93 » 17 jul 2021, 11:16

rio_Ferdy88 je napisao/la:
17 jul 2021, 10:32
Ubodes ko prstom u gofno :mrgreen:
Planinar, neka te :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41214
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 jul 2021, 11:18

redbull93 je napisao/la:
17 jul 2021, 11:16
rio_Ferdy88 je napisao/la:
17 jul 2021, 10:32
Ubodes ko prstom u gofno :mrgreen:
Planinar, neka te :mrgreen:
Da ti posaljem koju planinu, znam ja da bi ti sad na skije :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7396
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la kraljttbvb » 17 jul 2021, 11:21

tuzlak1987 je napisao/la:
17 jul 2021, 11:10
redbull93 je napisao/la:
16 jul 2021, 15:50
Kao fokus je na zelenim slusalicama, a ne na noznim prsticima :mrgreen:
Kakvi prstici, gledaj medjunozja sto je nabreklo :salut:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la redbull93 » 17 jul 2021, 11:21

rio_Ferdy88 je napisao/la:
17 jul 2021, 11:18
redbull93 je napisao/la:
17 jul 2021, 11:16
rio_Ferdy88 je napisao/la:
17 jul 2021, 10:32
Ubodes ko prstom u gofno :mrgreen:
Planinar, neka te :mrgreen:
Da ti posaljem koju planinu, znam ja da bi ti sad na skije :mrgreen:
Bjelasnica ili Jahorina :ljepota:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ljepotice

Post Postao/la SMR187 » 17 jul 2021, 16:10

slika

:beba:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Muumii, numanumaye22, Surreal, VivaLaStella i 23 gosta.