Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
avenija
Postovi: 13595
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la avenija » 05 avg 2021, 00:49

Ne cudoh ni jedno negiranje genocida od bosanskih pravoslavaca zadnjih dana. **** zakon valja pred tuzilastvo.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

FoSte95
Postovi: 12621
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la FoSte95 » 05 avg 2021, 07:45

avenija je napisao/la:
05 avg 2021, 00:49
Ne cudoh ni jedno negiranje genocida od bosanskih pravoslavaca zadnjih dana. **** zakon valja pred tuzilastvo.
To mi je simpatično jer i ova dopuna Krivičnog zakona RS nigdje ne kaže da se zabranjuje reći da je genocid bio u Srebrenici već samo da se zabranjuje reći da je Srpska genocidna tvorevina i da su Srbi genocidan narod tj. da se nameće kolektivna odgovornost što će opet reći onda postoji neka individualna o.O

Al hajde vidjećemo šta vrijeme nosi
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Shategabri
Postovi: 14538
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Shategabri » 05 avg 2021, 07:55

avenija je napisao/la:
05 avg 2021, 00:49
Ne cudoh ni jedno negiranje genocida od bosanskih pravoslavaca zadnjih dana. **** zakon valja pred tuzilastvo.
Onaj hajduk od novinara jedini imao muda da objavi :mrgreen:
Koševo Zapad

Avatar
Saurman
Postovi: 29496
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Saurman » 05 avg 2021, 08:52

Krenule se likvidacije policajaca koji su čuvali Kongres od Trumpove rulje.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 avg 2021, 09:06

avenija je napisao/la:
05 avg 2021, 00:49
Ne cudoh ni jedno negiranje genocida od bosanskih pravoslavaca zadnjih dana. **** zakon valja pred tuzilastvo.
Zato sto nisi isao van ZDK. U citavoj RS po gradovima imaju natpisi ratko mladic srpski heroj. U BL na jedno 5 mjesta. A najbolji bilbordi su rezervisani svi za reklamu potpis peticije.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14538
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Shategabri » 05 avg 2021, 09:08

tuzlak1987 je napisao/la:
05 avg 2021, 09:06
avenija je napisao/la:
05 avg 2021, 00:49
Ne cudoh ni jedno negiranje genocida od bosanskih pravoslavaca zadnjih dana. **** zakon valja pred tuzilastvo.
Zato sto nisi isao van ZDK. U citavoj RS po gradovima imaju natpisi ratko mladic srpski heroj. U BL na jedno 5 mjesta. A najbolji bilbordi su rezervisani svi za reklamu potpis peticije.
Nema načina da ti zabraniš lijepljenje tih bilborda, natpisa. Jedino ako je recimo neka agencija potpisala bilbord, onda možeš njih krivično goniti.
A ovako N.N. lice postavilo bilbord sa ratnim zločincem....možeš tražiti da se ukloni, mada osim šuplje nisam vidio da Salkić nešto konkretno radi.
Koševo Zapad

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VGS » 05 avg 2021, 10:18

FoSte95 je napisao/la:
05 avg 2021, 07:45
avenija je napisao/la:
05 avg 2021, 00:49
Ne cudoh ni jedno negiranje genocida od bosanskih pravoslavaca zadnjih dana. **** zakon valja pred tuzilastvo.
To mi je simpatično jer i ova dopuna Krivičnog zakona RS nigdje ne kaže da se zabranjuje reći da je genocid bio u Srebrenici već samo da se zabranjuje reći da je Srpska genocidna tvorevina i da su Srbi genocidan narod tj. da se nameće kolektivna odgovornost što će opet reći onda postoji neka individualna o.O

Al hajde vidjećemo šta vrijeme nosi
To je svakako zabranjeno i inckovim zakonom gdje se jasno naglasava da nijedan narod nije genocidan i da ga se ne smije tako nazivati. Standardna suplja iz GT i zabava za krezubu sirotinju.

Avatar
avenija
Postovi: 13595
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la avenija » 05 avg 2021, 10:20

tuzlak1987 je napisao/la:
05 avg 2021, 09:06
avenija je napisao/la:
05 avg 2021, 00:49
Ne cudoh ni jedno negiranje genocida od bosanskih pravoslavaca zadnjih dana. **** zakon valja pred tuzilastvo.
Zato sto nisi isao van ZDK. U citavoj RS po gradovima imaju natpisi ratko mladic srpski heroj. U BL na jedno 5 mjesta. A najbolji bilbordi su rezervisani svi za reklamu potpis peticije.
Ako ne vidis da su se umirili ko bubice oko te teme i da bosanski pravoslavci vise nikako to ni ne spominju u javnosti onda si slijep.

Sada je jako bitno da na prvi prekrsaj koji se desi tuzilastvo i SIPA Ostro reaguju da vide ostali bosanski pravoslavci sta ih ceka ako budu necivilizirani divljaci i kocijasi.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 avg 2021, 10:37

avenija je napisao/la:
05 avg 2021, 10:20
tuzlak1987 je napisao/la:
05 avg 2021, 09:06
avenija je napisao/la:
05 avg 2021, 00:49
Ne cudoh ni jedno negiranje genocida od bosanskih pravoslavaca zadnjih dana. **** zakon valja pred tuzilastvo.
Zato sto nisi isao van ZDK. U citavoj RS po gradovima imaju natpisi ratko mladic srpski heroj. U BL na jedno 5 mjesta. A najbolji bilbordi su rezervisani svi za reklamu potpis peticije.
Ako ne vidis da su se umirili ko bubice oko te teme i da bosanski pravoslavci vise nikako to ni ne spominju u javnosti onda si slijep.

Sada je jako bitno da na prvi prekrsaj koji se desi tuzilastvo i SIPA Ostro reaguju da vide ostali bosanski pravoslavci sta ih ceka ako budu necivilizirani divljaci i kocijasi.
Jedno su zelje, a drugo realnost. Realnost je da nam je Inzko ustvari zavukao jer nije uradio ovo daleko prije.
Pogledaj kakva je drzava, nema ko hapisti te ljude i pratiti to. Raditi ce sto su radili i do sada.

Ovaj zakon je u startu vec pao, tamo ubise sa propagandom u RS i gdje ti je ta SIPA? :urnebes: pa i jedno 40% SIPE su mozda cetnici sta znas sta misle.

Inzko nas sprda samo kao Bosnjake jer ce ovi sada negirati genocid, a zakon uveden. Napraviti ce jos veci sprdnju jer to mogu raditi i kada postoje zakoni neki.
Na kraju ce kao za sve zakone biti primjenjen samo na Bosnjacima. Ako vide da je negdje neki Bosnjak negirao zlocine ARBIH pokucati ce mu na vrata jer smiju Bosnjaku doci na vrata. Isto kao sto smiju Bosnjaku uzeti 7.5 KM za BHTV, a ostalima ne.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 05 avg 2021, 10:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 05 avg 2021, 10:41

Shategabri je napisao/la:
05 avg 2021, 09:08
tuzlak1987 je napisao/la:
05 avg 2021, 09:06
avenija je napisao/la:
05 avg 2021, 00:49
Ne cudoh ni jedno negiranje genocida od bosanskih pravoslavaca zadnjih dana. **** zakon valja pred tuzilastvo.
Zato sto nisi isao van ZDK. U citavoj RS po gradovima imaju natpisi ratko mladic srpski heroj. U BL na jedno 5 mjesta. A najbolji bilbordi su rezervisani svi za reklamu potpis peticije.
Nema načina da ti zabraniš lijepljenje tih bilborda, natpisa. Jedino ako je recimo neka agencija potpisala bilbord, onda možeš njih krivično goniti.
A ovako N.N. lice postavilo bilbord sa ratnim zločincem....možeš tražiti da se ukloni, mada osim šuplje nisam vidio da Salkić nešto konkretno radi.
Ramiz Salkić? :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
pa frajer ni ne živi u RS-u.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 avg 2021, 10:42

I onaj Edin Ramic ha ha ha
I on je u Tuzli ja mislim

Avatar
Shategabri
Postovi: 14538
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Shategabri » 05 avg 2021, 10:48

ASD je napisao/la:
05 avg 2021, 10:41
Shategabri je napisao/la:
05 avg 2021, 09:08
tuzlak1987 je napisao/la:
05 avg 2021, 09:06


Zato sto nisi isao van ZDK. U citavoj RS po gradovima imaju natpisi ratko mladic srpski heroj. U BL na jedno 5 mjesta. A najbolji bilbordi su rezervisani svi za reklamu potpis peticije.
Nema načina da ti zabraniš lijepljenje tih bilborda, natpisa. Jedino ako je recimo neka agencija potpisala bilbord, onda možeš njih krivično goniti.
A ovako N.N. lice postavilo bilbord sa ratnim zločincem....možeš tražiti da se ukloni, mada osim šuplje nisam vidio da Salkić nešto konkretno radi.
Ramiz Salkić? :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
pa frajer ni ne živi u RS-u.
Al je zvanično predstavnik Bošnjaka i dio vlasti tamo.
Znam ja da je on karikatura i ništa više.
Koševo Zapad

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la dscile » 05 avg 2021, 10:51

Znaci ne ulazeci u to kakav je zakon, potreban, nepotreban.. apsolutno mi je to nebitno, jer je i taj Inzkov i ovaj u RS zakon samo sminka, posto sumnjam da ce iko ici u zatvor zbog negiranja genocida ili pricanja kako je RS genocidna. Cak je ovo i dobro doslo Baketu i Dodi da malo podignu tenziju i svoje botove pred izbornu godinu.

Ja bih samo da konstatujem da cinjenica da neka individua nama moze samostalno ubacivati zakone pokazuje kakva smo mi banana drzava. Ne znam gdje se to jos moze raditi, mozda u nekim Kiribatima ili kolonijama.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 05 avg 2021, 10:53

tuzlak1987 je napisao/la:
05 avg 2021, 10:42
I onaj Edin Ramic ha ha ha
I on je u Tuzli ja mislim
Jeste.
U RS odu da pokupe donacije kada legnu.
Shategabri je napisao/la:
05 avg 2021, 10:48


Al je zvanično predstavnik Bošnjaka i dio vlasti tamo.
Znam ja da je on karikatura i ništa više.
"Lako bi njemu bilo uzeti moje. Neka proda svoje, ja svoje ne dam", kazala je nana Fata Orlović aludirajući na Ramiza Salkića, dodavši da ga je potom "maršnula iz kuće".

Avatar
Shategabri
Postovi: 14538
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Shategabri » 05 avg 2021, 10:56

dscile je napisao/la:
05 avg 2021, 10:51
Znaci ne ulazeci u to kakav je zakon, potreban, nepotreban.. apsolutno mi je to nebitno, jer je i taj Inzkov i ovaj u RS zakon samo sminka, posto sumnjam da ce iko ici u zatvor zbog negiranja genocida ili pricanja kako je RS genocidna. Cak je ovo i dobro doslo Baketu i Dodi da malo podignu tenziju i svoje botove pred izbornu godinu.

Ja bih samo da konstatujem da cinjenica da neka individua nama moze samostalno ubacivati zakone pokazuje kakva smo mi banana drzava. Ne znam gdje se to jos moze raditi, mozda u nekim Kiribatima ili kolonijama.
Pa mi nikad nismo ni bili normalna država.
Poslije rata si formiran po Daytonskom sporazumu i dan danas okvirno se radi po istom.
A tamo je između ostalog i VP ubilježen.

Naravno da smo banana, ali najviše zato što našim političarima odgovara da budemo banana.
Pa kad ovako stisnu jajca u stegu, onda ide cika i vriska...ne treba nam VP, sami ćemo mi :urnebes:

Za narode na ovim prostorima bi najbolje bilo da smo odmah poslije rata stavljeni pod protektorat i da je neki VP ili kako bi se već zvao od početka donosio odluke.
Ovako u pat poziciji i milijarde ukradene/potrošene na nepotrebnu administraciju, danas dalje nego tih '90-tih od nekog prosperiteta.
Koševo Zapad

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 avg 2021, 10:57

dscile je napisao/la:
05 avg 2021, 10:51

Ja bih samo da konstatujem da cinjenica da neka individua nama moze samostalno ubacivati zakone pokazuje kakva smo mi banana drzava. Ne znam gdje se to jos moze raditi, mozda u nekim Kiribatima ili kolonijama.
Ne fali nista drzavi vec narodu. Narod je birao osobe koje ce da ih predstavljaju i oni su slika naroda sa svojim stavovima.
Kada vec ne mogu da se dogovore oko obicnih stvari onda je ubacivanje zakona realno i pozeljno. Misli sta hoces. Daleko lakse je blokirati sve i eto kao tako treba biti ne treba nam niko.

Ovdje se radi o zakonu obicnom koji je human i pozeljan. Ako gledamo sa neutralne tacke, da ja nisam Bosnjak i ti nisi Srbin da li je ovaj zakon nesto ok? Apsolutno da. Druga je stvar sada sto je blokiranje postalo svakodnevnica i sto je uticaj Hrvatske i Srbije na BIH kancer. U vasem narodu se uticaj visokog predstavnika pokusava predstaviti kao los ali bas zbog toga jer se on nije mijesao i sto su kod nas stalne blokade mi smo sada miljama iza Srbije, a i vi ste kao Srbi koji zive u BIH u istom blatu kao i Bosnjaci.

Osoba za koju se kaze da je "heroj" po vama nije pocinila genocid, ali jeste zlocin. Znaci napravio je zlocin ali je jos uvijek "heroj". Pobijate sami sebe.
Ovim zakonom niko nece moci reci ni za Bosnjake koji su ratni zlocinci da su heroji ali to se izostavlja. U javnosti je ovo prikazano kao zakon protiv Srba.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 05 avg 2021, 10:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14538
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Shategabri » 05 avg 2021, 10:58

ASD je napisao/la:
05 avg 2021, 10:53
tuzlak1987 je napisao/la:
05 avg 2021, 10:42
I onaj Edin Ramic ha ha ha
I on je u Tuzli ja mislim
Jeste.
U RS odu da pokupe donacije kada legnu.
Shategabri je napisao/la:
05 avg 2021, 10:48


Al je zvanično predstavnik Bošnjaka i dio vlasti tamo.
Znam ja da je on karikatura i ništa više.
"Lako bi njemu bilo uzeti moje. Neka proda svoje, ja svoje ne dam", kazala je nana Fata Orlović aludirajući na Ramiza Salkića, dodavši da ga je potom "maršnula iz kuće".
Licemjeri.
Nije upitno da su takvi i prodali Srebrenicu.
Koševo Zapad

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Jackk » 05 avg 2021, 11:02

Molim sve četnike da otvoreno kažu da se nije desio genocid, bez uvijanja.

Baketu ili bilo kome iz Federacije ovo niti će pomoći niti odmoći jer je mišljenje svih u Federaciji da je bio genocid.
Ne vidim onda kako jednoj stranci ovaj zakon može pomoći a drugoj odmoći?

Dalje, zakon je NAMETNUT jer u razgovoru sa četnicima nikada ne bi bio usvojen. Prosto.
Na Kiribatima ne vjerujem da postoje ljudi koji kažu da sistemsko ubijanje 8k+ ljudi nije genocid. Čak i ona plemena tamo po prašumama kad bi to čuli, vjerujem da bi uključili mozak i priznali da je bio genocid. Ustvari, bilo ko sa frtaljem mozga to shvata. Samo četnici kažu nešto potpuno drugo.
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la dscile » 05 avg 2021, 11:08

tuzlak1987 je napisao/la:
05 avg 2021, 10:57
dscile je napisao/la:
05 avg 2021, 10:51

Ja bih samo da konstatujem da cinjenica da neka individua nama moze samostalno ubacivati zakone pokazuje kakva smo mi banana drzava. Ne znam gdje se to jos moze raditi, mozda u nekim Kiribatima ili kolonijama.
Ne fali nista drzavi vec narodu. Narod je birao osobe koje ce da ih predstavljaju i oni su slika naroda sa svojim stavovima.
Kada vec ne mogu da se dogovore oko obicnih stvari onda je ubacivanje zakona realno i pozeljno. Misli sta hoces. Daleko lakse je blokirati sve i eto kao tako treba biti ne treba nam niko.

Ovdje se radi o zakonu obicnom koji je human i pozeljan. Ako gledamo sa neutralne tacke, da ja nisam Bosnjak i ti nisi Srbin da li je ovaj zakon nesto ok? Apsolutno da. Druga je stvar sada sto je blokiranje postalo svakodnevnica i sto je uticaj Hrvatske i Srbije na BIH kancer. U vasem narodu se uticaj visokog predstavnika pokusava predstaviti kao los ali bas zbog toga jer se on nije mijesao i sto su kod nas stalne blokade mi smo sada miljama iza Srbije, a i vi ste kao Srbi koji zive u BIH u istom blatu kao i Bosnjaci.

Osoba za koju se kaze da je "heroj" po vama nije pocinila genocid, ali jeste zlocin. Znaci napravio je zlocin ali je jos uvijek "heroj". Pobijate sami sebe.
Ovim zakonom niko nece moci reci ni za Bosnjake koji su ratni zlocinci da su heroji ali to se izostavlja. U javnosti je ovo prikazano kao zakon protiv Srba.
Ma kazem ti, svejedno mi je za taj zakon, govorim samo za cinjenicu da ti neko sa strane moze mijenjati i donositi zakone. Kao da smo pod necijom vlascu.

Sto se mene tice, pristajem i da imamo 101 visokog predstavnika ako ce biti veci standard u ovoj drzavi, ako ljudi nece morati ici u Njemacku raditi ili imati vezu u politici da bi se ovdje zaposlili, ako ce pozatvarati ove sklj fakultete, ako ce deportovati sve koji broje krvna zrnca i milion drugih stvari..

Avatar
Shategabri
Postovi: 14538
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Shategabri » 05 avg 2021, 11:09

Jackk je napisao/la:
05 avg 2021, 11:02
Molim sve četnike da otvoreno kažu da se nije desio genocid, bez uvijanja.

Baketu ili bilo kome iz Federacije ovo niti će pomoći niti odmoći jer je mišljenje svih u Federaciji da je bio genocid.
Ne vidim onda kako jednoj stranci ovaj zakon može pomoći a drugoj odmoći?

Dalje, zakon je NAMETNUT jer u razgovoru sa četnicima nikada ne bi bio usvojen. Prosto.
Na Kiribatima ne vjerujem da postoje ljudi koji kažu da sistemsko ubijanje 8k+ ljudi nije genocid. Čak i ona plemena tamo po prašumama kad bi to čuli, vjerujem da bi uključili mozak i priznali da je bio genocid. Ustvari, bilo ko sa frtaljem mozga to shvata. Samo četnici kažu nešto potpuno drugo.
Čova je suzdržan :mrgreen:
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1 i 20 gostiju.