Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 26 nov 2021, 23:23

RollMan je napisao/la:
26 nov 2021, 22:16
ASD je napisao/la:
26 nov 2021, 17:24
Ima ona francuska komedija iz 90-ih kad su tražili najvećeg idiota pa da ga ismijavaju. :urnebes:

https://m.imdb.com/title/tt0119038/
Da, to je ta. Dobar glumački kadar.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Neutral » 26 nov 2021, 23:48

Louis de Funes je bio vrhunski glumac, ima fenomenalnih filmova.

The Wing or The Thigh? iz 70tih sam pregledao 5x, ako ne i više puta. Imao sam ga čak snimljenog na VHS. Nijemci imaju odlične komedije (starije).

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la TonySosa » 27 nov 2021, 06:15

Rajaz je napisao/la:
26 nov 2021, 12:38
TonySosa je napisao/la:
24 nov 2021, 14:16
Rajaz je napisao/la:
24 nov 2021, 13:49


Hvala kolega :thumbup:
Imao sam i ja isti problem od oktobra prosle godine, a nisam bio pozitivan na koronu tad... Prvih par dana je bilo katastrofa, sve smrdilo na leš a cevapi ko da jedes benzin. Skoro da se vratilo u normalu prije dva mjeseca, ali neke stvari vise nisu iste ko prije. Recimo hamburger vise ne mogu ocima, jedino Big Mac eventualno.
Dobro si prošao.

Ja postajem vegan ne prođe li ubrzo
Jedino rješenje ti je što više soseva i začina, po mogućnosti malo jačih. To je meni pomagalo.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la jolicnikola » 27 nov 2021, 09:16

zanimljivo mi je da se u raspravi o serijama nije niko spomenuo "Porodično blago", meni kul serija sa Tikom, Đošom, Deda Tripkom i ostalima

Tiktaktoe
Postovi: 835
Pridružen/a: 15 mar 2021, 17:42
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Tiktaktoe » 27 nov 2021, 10:01

Sta je muriji sa radarima na autoputu? Placas autocestama tolike pare, i ovi pustaju muriju da lovi...
Vrabac kriminalac

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la MaroonBjelave » 27 nov 2021, 10:08

Tiktaktoe je napisao/la:
27 nov 2021, 10:01
Sta je muriji sa radarima na autoputu? Placas autocestama tolike pare, i ovi pustaju muriju da lovi...
Jednom me tronožac uslikao u tunelu 1 Mart i otada stoja lagano.
Nećete više razbojnici :D
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Marsal » 27 nov 2021, 10:21

Meni se čini da je dobro para zafalilo u budžetima jer nikad više policijskih saobraćajnih patrola nisam sreo nego zadnje dvije sedmice... Još ti traže dlaku u jajetu, prekopavaju ti svu opremu i gledaju čak rok trajanja za prvu pomoć :rol:

Mom kolegi neki dan pisali kaznu jer nije stao na STOP. Mislim opravdano, ali ne znam da je iko ikad za to dobio kaznu. A poznanik mi je pisao kako je dobio kaznu jer nije propustio vozilo hitne pomoći koje nije davalo ni svjetlosne ni zvučne signale. On se svađo s njima, ubjeđivo da je to bez rotacija i sirena samo "obično" vozilo ali oni nisu popuštali i uzmu ga na foru i na kraju popusti i napišu mu prekršajni nalog.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 nov 2021, 10:36

Nije problem ni kontrola brzine ali da ne bude ono kao u rs gdje su postavili one crno zute karine na mjestima gdje je 50 i 60. I sada moras kao debil da vozis na tim mjestima pa cim prodju opet vozis 80 90. Nikakvog ucinka osim da ti uzme pare.

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la rob do bagro » 27 nov 2021, 10:53

Pozdrav raja ima li iko da koristi ovaj program Rokkr, platio sam jedan mjesec da vidim kako je, zna li neko kako gledat nase kanale posto sam vani, nesto sam cuo da treba nesto ukucat neki link, a gdje to mogu pronac ? :)
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la SMR187 » 27 nov 2021, 10:56

Marsal je napisao/la:
27 nov 2021, 10:21
Meni se čini da je dobro para zafalilo u budžetima jer nikad više policijskih saobraćajnih patrola nisam sreo nego zadnje dvije sedmice... Još ti traže dlaku u jajetu, prekopavaju ti svu opremu i gledaju čak rok trajanja za prvu pomoć :rol:

Mom kolegi neki dan pisali kaznu jer nije stao na STOP. Mislim opravdano, ali ne znam da je iko ikad za to dobio kaznu. A poznanik mi je pisao kako je dobio kaznu jer nije propustio vozilo hitne pomoći koje nije davalo ni svjetlosne ni zvučne signale. On se svađo s njima, ubjeđivo da je to bez rotacija i sirena samo "obično" vozilo ali oni nisu popuštali i uzmu ga na foru i na kraju popusti i napišu mu prekršajni nalog.
Mene zajebavali da mi ne radi drugo rikverc svjetlo u autu koje ima samo jedno. Drug mi prica neki dan mu htjeli pisat kaznu jer je koristio duga svjetla, na sporednom putu, u 10h navecer :shock: Kae zaslijepio si me, jedva sam te zastavio. Pa koga boli qrac? put je da se jedva dva auta mimoidju, u po hebene noci, znaci reflektore s tusnja bi prikopco na haubu i vozio.

Meni kad god je nesto sumnjivo ja bi odmah sudsko odlucivanje, izbjegavam preduge rasprave. Ok, pisi sta god ti se pise, ali icemo na sud. Nije se jednom desilo da pocijepa one papire i kaze haj sretno.

Smradovi bili i ostali. Zao mi je samo sto i danas postoje ljudi koji ce im gurnut cvaju ili fesa u dzep.. Ne bih mu dao da mu za lijekova fali, a kaznu ako sam zasluzio uvijek cu je radije platiti nego njima dat
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC


Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 27 nov 2021, 11:18

Marsal je napisao/la:
27 nov 2021, 10:21
Meni se čini da je dobro para zafalilo u budžetima jer nikad više policijskih saobraćajnih patrola nisam sreo nego zadnje dvije sedmice... Još ti traže dlaku u jajetu, prekopavaju ti svu opremu i gledaju čak rok trajanja za prvu pomoć :rol:

Mom kolegi neki dan pisali kaznu jer nije stao na STOP. Mislim opravdano, ali ne znam da je iko ikad za to dobio kaznu. A poznanik mi je pisao kako je dobio kaznu jer nije propustio vozilo hitne pomoći koje nije davalo ni svjetlosne ni zvučne signale. On se svađo s njima, ubjeđivo da je to bez rotacija i sirena samo "obično" vozilo ali oni nisu popuštali i uzmu ga na foru i na kraju popusti i napišu mu prekršajni nalog.
100%, mene su u Brezi saletili kao zadnjeg kriminalca. Prije nekog kružnog sam skrenuo lijevo ulicu gdje je bila isprekidana linija.

Izlazi kockasta glava i veli da sam neki prekršaj napravio, ni sam ne znam šta sam uradio. Naravno trebalo mu je dobrih 5 minuta da napiše kaznu jer je želio možda cener u džepu.

Ološi ba, da Bog da pocrkali svi.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la enobarca » 27 nov 2021, 11:24

rob do bagro je napisao/la:
27 nov 2021, 10:53
Pozdrav raja ima li iko da koristi ovaj program Rokkr, platio sam jedan mjesec da vidim kako je, zna li neko kako gledat nase kanale posto sam vani, nesto sam cuo da treba nesto ukucat neki link, a gdje to mogu pronac ? :)
Otkad se to placa, zar to nije dzaba :mrgreen: A tamo kad udjes ukucas huhu.to u mjesto za link i potvrdis, na mobitelu samo kliknes na plus u gornjem desnom cosku i izbaci ti mjesto za kucati link, na desktop verziji je vjerovatno slicno nesto.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 27 nov 2021, 11:27

Tiktaktoe je napisao/la:
27 nov 2021, 10:01
Sta je muriji sa radarima na autoputu? Placas autocestama tolike pare, i ovi pustaju muriju da lovi...
Ne znaju gdje će ih. Idi hebi mater po autoputu da ne smetaš u stanici.

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la rob do bagro » 27 nov 2021, 12:08

enobarca je napisao/la:
27 nov 2021, 11:24
rob do bagro je napisao/la:
27 nov 2021, 10:53
Pozdrav raja ima li iko da koristi ovaj program Rokkr, platio sam jedan mjesec da vidim kako je, zna li neko kako gledat nase kanale posto sam vani, nesto sam cuo da treba nesto ukucat neki link, a gdje to mogu pronac ? :)
Otkad se to placa, zar to nije dzaba :mrgreen: A tamo kad udjes ukucas huhu.to u mjesto za link i potvrdis, na mobitelu samo kliknes na plus u gornjem desnom cosku i izbaci ti mjesto za kucati link, na desktop verziji je vjerovatno slicno nesto.
E hval puno, zivio. :thumbup:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
StevieG8
Postovi: 13424
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la StevieG8 » 27 nov 2021, 12:21

Dzaba je prvih pola sata po danu ili tako nesto i onda ti trazi da platis premium.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"


Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Neutral » 27 nov 2021, 14:32

Sin Azmira Husića: Ne želim da me gledaju kao Azmirovog sina, spreman sam napraviti nešto svoje

Moderno novinarstvo.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la SMR187 » 27 nov 2021, 14:43

HAHAHAHAHAHA jbt nisam ni primijetio kako sam samo preletio preko naslova
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Neutral » 27 nov 2021, 14:50

Definitivno naslov godine.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Confiance i 41 gost.