Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

GG3
Postovi: 2756
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la GG3 » 28 nov 2021, 00:52

BenWhite je napisao/la:
28 nov 2021, 00:34
GG3 je napisao/la:
28 nov 2021, 00:30
BenWhite je napisao/la:
28 nov 2021, 00:25
Moju podršku nisu ni imali.

Prosječna plata rudara je 1.393,12 KM. Najveća plata je 1.890KM. Predsjenik Sindikata ima 2.400KM plus topli obrok. Poslovođa ima 2.086 KM. Svjedočim da nikome iz proizvodnje neće biti smanjena plata. Ni jedna marka. Ali hoće arhivara. Šta će nam arhivari u Mramoru? Šta će nam kafe kuharica u Mramoru? Ogroman broj čuvara nekakvih, sa oružjem bez oružja. Ali nismo rekli da će ostati bez posla. Kvalifikujte se, dokvalifikujte se.” tvrdi Andelija.

Ovaj gmaz Andelija jeste gmaz, ali rudari i Husić sa svoje 3 milje će morati objasniti koga su željeli slagati na protestima? Narod ili sebe?
Ovo bi bilo dobro Javno vidjet ( mislim onako sa platne liste) ne sta netko govori.
Znam samo jedno da ce nakon svega obicni kopac najebat…
Ja sam gledao platnu listu mog proznanika koji mi je govorio 'Dobro je, izašao sam na 1600 ovaj mjesec, ni sam ne znam kako'. Meni Andelija nije ni trebao jer kad sam vidio priče o nekakvih 570 maraka, zgrozio sam se.
Ako radi kao kopac onda i vrijedi te plate.
Mislim da se slazemo da su kod njih problem stranacki uhljebi koji nista ne rade i za takve je i 570km puno.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la jolicnikola » 28 nov 2021, 01:19

ja tim "Kraljicama" želim što bolniji poraz koji ih izbacio iz SP ili ih ostavio bez medalje, Ćamila i njene su mi se popele na glavu


Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Civa » 28 nov 2021, 01:42

bob je napisao/la:
28 nov 2021, 00:48
Civa je napisao/la:
27 nov 2021, 23:59

A što se tiče elektroprivrede i ona bi se u skorom periodu mogla naći sa sličnim problemom. U skoro svakoj podružnici TE u FBiH je već broj radnika iz administracije premašio broj stručnog radnog kadra. :bih:

Prošle godine su troškovi plata u EPBiH bili skoro 180 miliona KM. :salut:
igrom slucaja znam neke raje u elektroprivredi pa i nije bas navodno su dosta srezali broj radnika u posljednjih 10,15 godina od nekih 6 milja da se doslo na 4 a pri tom uzmi u obzir da oni imaju haman tri fabrike plus svaki grad u fbih gdje pokrivaju distribuciju i slicno al vjerovatno si upravu vezano za ovo strucnog radnog kadra, ljudi odlaze na vec plate i bolje, na kraju krajeva i bolje okruzenje bar ja znam par momka koja su otisla iz te firme ...
U TE Kakanj zvanični podatak za prošlu godinu, radnika u proizvodnji 230, administracije 330. I vjeruj mi kadar NK u TE sa toplim ima platu do 1500KM. Šefovi smjena električarima, bravarima, variocima preko 2200KM. Ali protiv ovih radnika nemam ništa, nije se lako nositi sa situacijama kada ispadne blok iz pogona, kada preskoči traka i slično.

Problem je i tu prekomjerna administracija i silni referenti, šefovi odjela, zamjenici i tako dalje, a mnogi od njih nabijaju koeficijente sa nekih fakulteta ala Cazin, Živinice, Kobiljača, Kiseljak i ispostavama iz Srbije..
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5722
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la JohnCleese » 28 nov 2021, 09:53

A gdje ce sad višak administracije?
Kod nas se covjek realno nema gdje vise zaposliti sa visokom skolom.
Na mnogim je fakultetima trebalo jos prije 7-8 godina smanjiti kapacatite i brojeve studenata, a ne otvarati nove.
Za ovakvo stanje i nacin odvijanja zivota u drzavi potrebno je jos najmanje 500 000 nezaposlenih da ode vani.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Riziko
Postovi: 5810
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Riziko » 28 nov 2021, 09:53

E sirotinjo i Bogu si teška.
Ovaj vikend qurčev black friday pa se skupilo i kuso i repato po radnjama.
Nabacalo to hlače na jakne, majice na džempere, trenerke na košulje.
Čim sam vidio trilion ljudi po butucima minluma me je želja da probavam i kupujem bilo šta.
E da uzeo sam veš mašinu, tu nije bilo gužva, a 30% manja cijena, prošao sam sjajno. Beko mašina :D

Ja na tu garderobu ne dajem velike novce, sem možda obuće, tu nekad izdvojim nešto više, ali ne preko 150km. Za one džempere, dukseve, majice kratkih rukava, pa i hlače, ne pada mi napamet da dajem 100+ maraka, ni blizu toga.
U "Modiani" sako 350km, sunce ti žarko. Ej sako.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

tersnakvadrat
Postovi: 808
Pridružen/a: 15 nov 2021, 13:30
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la tersnakvadrat » 28 nov 2021, 09:54

Otici ce. Malo je korona poremetila stvari ali opet ce to ici svojim tokom.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la StevieG8 » 28 nov 2021, 10:07

jolicnikola je napisao/la:
28 nov 2021, 01:19
ja tim "Kraljicama" želim što bolniji poraz koji ih izbacio iz SP ili ih ostavio bez medalje, Ćamila i njene su mi se popele na glavu
Wtf šta ti se desilo da digneš ruke od kraljica šoka
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bombaysaphire » 28 nov 2021, 10:10

StevieG8 je napisao/la:
28 nov 2021, 10:07
jolicnikola je napisao/la:
28 nov 2021, 01:19
ja tim "Kraljicama" želim što bolniji poraz koji ih izbacio iz SP ili ih ostavio bez medalje, Ćamila i njene su mi se popele na glavu
Wtf šta ti se desilo da digneš ruke od kraljica šoka
:crazy: :shock: :o :( :wtf: ????
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

GG3
Postovi: 2756
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la GG3 » 28 nov 2021, 10:15

JohnCleese je napisao/la:
28 nov 2021, 09:53
A gdje ce sad višak administracije?
Kod nas se covjek realno nema gdje vise zaposliti sa visokom skolom.
Na mnogim je fakultetima trebalo jos prije 7-8 godina smanjiti kapacatite i brojeve studenata, a ne otvarati nove.
Za ovakvo stanje i nacin odvijanja zivota u drzavi potrebno je jos najmanje 500 000 nezaposlenih da ode vani.
Ne mogu da vjerujem da imas ovakvo razmisljanje!
Znaci bilo tko da zavrsi fakultet treba da se uhljebi negdje nema veze dali je to potrebno ili ne ? :bow:
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 28 nov 2021, 10:17

JohnCleese je napisao/la:
28 nov 2021, 09:53
A gdje ce sad višak administracije?
Kod nas se covjek realno nema gdje vise zaposliti sa visokom skolom.
Na mnogim je fakultetima trebalo jos prije 7-8 godina smanjiti kapacatite i brojeve studenata, a ne otvarati nove.
Za ovakvo stanje i nacin odvijanja zivota u drzavi potrebno je jos najmanje 500 000 nezaposlenih da ode vani.
Nemaš plan obrazovanja na državnom nivou.
Mnoge fakultete bi trebalo ukinuti van Sarajeva.

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Otelo » 28 nov 2021, 10:28

Riziko je napisao/la:
28 nov 2021, 09:53
E sirotinjo i Bogu si teška.
Ovaj vikend qurčev black friday pa se skupilo i kuso i repato po radnjama.
Nabacalo to hlače na jakne, majice na džempere, trenerke na košulje.
Čim sam vidio trilion ljudi po butucima minluma me je želja da probavam i kupujem bilo šta.
E da uzeo sam veš mašinu, tu nije bilo gužva, a 30% manja cijena, prošao sam sjajno. Beko mašina :D

Ja na tu garderobu ne dajem velike novce, sem možda obuće, tu nekad izdvojim nešto više, ali ne preko 150km. Za one džempere, dukseve, majice kratkih rukava, pa i hlače, ne pada mi napamet da dajem 100+ maraka, ni blizu toga.
U "Modiani" sako 350km, sunce ti žarko. Ej sako.
Kaput i obuća mogu preko 100. Jakna do 100, a sve ostalo do 50 KM.

Mada, kod nas su Cirkus sniženja. Dignu cijenu za 20 % prije Black Fridaya i onda spuste za 15 %.

Američki konzumerizam na djelu.

Najzad, radije ću platiti i normalnu cijenu drugi dan, nego provesti čitav dan po gužvi i u redu za nešto. Tehnika ok, moji su isto uzeli neki frižider na sniženju.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la jolicnikola » 28 nov 2021, 10:30

StevieG8 je napisao/la:
28 nov 2021, 10:07
jolicnikola je napisao/la:
28 nov 2021, 01:19
ja tim "Kraljicama" želim što bolniji poraz koji ih izbacio iz SP ili ih ostavio bez medalje, Ćamila i njene su mi se popele na glavu
Wtf šta ti se desilo da digneš ruke od kraljica šoka
ma izmorile su me, iscrpile, popele su mi na živce sa svojom bahatošću kako će doći sigurno do medalje, a prvu utakmicu još nisu igrale, i svojim krkanskim ponašanjem, pogotovo Ćamila koja stalno nešto preserava

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5722
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la JohnCleese » 28 nov 2021, 10:45

GG3 je napisao/la:
28 nov 2021, 10:15
JohnCleese je napisao/la:
28 nov 2021, 09:53
A gdje ce sad višak administracije?
Kod nas se covjek realno nema gdje vise zaposliti sa visokom skolom.
Na mnogim je fakultetima trebalo jos prije 7-8 godina smanjiti kapacatite i brojeve studenata, a ne otvarati nove.
Za ovakvo stanje i nacin odvijanja zivota u drzavi potrebno je jos najmanje 500 000 nezaposlenih da ode vani.
Ne mogu da vjerujem da imas ovakvo razmisljanje!
Znaci bilo tko da zavrsi fakultet treba da se uhljebi negdje nema veze dali je to potrebno ili ne ? :bow:
Ko jos ide na visoke skole zbog gladi za znanjem?
Kao odoh studirati masinstvo prezanimljivo mi je pa kad završim vracam se svojoj prvoj ljubavi-pcelarstvu.

Najnormalnije ocekivanje je dobiti posao nakon završetka skole, medjutim kod nas se vise nema gdje zaposliti sa visokim skolama.
Jednostavno nema trzista, cak evo vidimo da je u mnogim firmama prenatrpan taj dio firmi koji zahtjeva visokoobrazovani kadar.

Znaci ne treba uhljebiti nekoga dodatno bez potrebe nego treba osvijestiti mlade da to sto bi studirali ne donosi posao u Bosni.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

GG3
Postovi: 2756
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la GG3 » 28 nov 2021, 11:15

JohnCleese je napisao/la:
28 nov 2021, 10:45
GG3 je napisao/la:
28 nov 2021, 10:15
JohnCleese je napisao/la:
28 nov 2021, 09:53
A gdje ce sad višak administracije?
Kod nas se covjek realno nema gdje vise zaposliti sa visokom skolom.
Na mnogim je fakultetima trebalo jos prije 7-8 godina smanjiti kapacatite i brojeve studenata, a ne otvarati nove.
Za ovakvo stanje i nacin odvijanja zivota u drzavi potrebno je jos najmanje 500 000 nezaposlenih da ode vani.
Ne mogu da vjerujem da imas ovakvo razmisljanje!
Znaci bilo tko da zavrsi fakultet treba da se uhljebi negdje nema veze dali je to potrebno ili ne ? :bow:
Ko jos ide na visoke skole zbog gladi za znanjem?
Kao odoh studirati masinstvo prezanimljivo mi je pa kad završim vracam se svojoj prvoj ljubavi-pcelarstvu.

Najnormalnije ocekivanje je dobiti posao nakon završetka skole, medjutim kod nas se vise nema gdje zaposliti sa visokim skolama.
Jednostavno nema trzista, cak evo vidimo da je u mnogim firmama prenatrpan taj dio firmi koji zahtjeva visokoobrazovani kadar.

Znaci ne treba uhljebiti nekoga dodatno bez potrebe nego treba osvijestiti mlade da to sto bi studirali ne donosi posao u Bosni.
Realno kod nas ima previse fakuteta i fakultetlija a mi nikakve koristi od njih.
Ljudi gledaju da bilo kakav fakultet zavrse i da se uhljebe negdje (koliko je to greska drzave toliko i pojedinca) jer svak treba da razmisli sta ako ne bude islo to?

Ono cega je sve manje a bez toga ne moze drustvo funkcionisati je obicna Radna snaga (zanatlije)! Drzava nije nista uradila da se to forsira. A tebe kao Fakultetliju Masinstva (primjer samo) podtakne da otvoris firmu i zaposljavas Zanatlije. A ne da ti da platu za neku poziciju koja ustvari nebi trebala ni da postoji. Ali tu i nas mentalitet igra ulogu jer mi ne zelimo da se namucimo vec idemo linijom manjeg odpora.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Civa » 28 nov 2021, 12:32

JohnCleese je napisao/la:
28 nov 2021, 09:53
A gdje ce sad višak administracije?
Kod nas se covjek realno nema gdje vise zaposliti sa visokom skolom.
Na mnogim je fakultetima trebalo jos prije 7-8 godina smanjiti kapacatite i brojeve studenata, a ne otvarati nove.
Za ovakvo stanje i nacin odvijanja zivota u drzavi potrebno je jos najmanje 500 000 nezaposlenih da ode vani.
Adekvatna prekvalifikacija, ne možemo svi biti pravnici, ekonomisti, saobraćajci, kriminalisti. Zapravo nisu ni ljudi sa ovim zanimanjima krivi koji završe pošteno studije, nego je kriva vlast koja dopušta osnivanje raznoraznih kriminalnih visokoškolskih ustanova koji štancaju diplome ko pablo eskobar dolare. Znam par firmi koje su u prethodnih šest mjeseci par puta izbacili konkurse za besplatno stručno usavršavanje na poljima varioc, bravar, radi nedostajućeg kadra. Dužan si samo nakon besplatne obuke od 3 mjeseca, potpisat ugovor na godinu dana da ćeš raditi za tu firmu. Da imamo adekvatno kreiran obrazovni sistem, ne bi ovoliko pravnika i ekonomista i silnih profesora bosanskog, engleskog jezika bilo po biroima.

Također, jasno je odavno da ovaj aparat neće moći još dugo funkcionisat uz ovoliki broj administracije na svim nivoima. Administracije je svugdje u svijetu tretirana ko trošak i svugdje se gleda da se skreše na minimum, samo je kod nas od općine, kantona i svega pretrpano sa silnim nepotrebnim kadrom nažalost.
Tako blizu, a tako daleko.

ljevak
Postovi: 636
Pridružen/a: 13 apr 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ljevak » 28 nov 2021, 12:36

JohnCleese je napisao/la:
28 nov 2021, 09:53
A gdje ce sad višak administracije?
Kod nas se covjek realno nema gdje vise zaposliti sa visokom skolom.
Na mnogim je fakultetima trebalo jos prije 7-8 godina smanjiti kapacatite i brojeve studenata, a ne otvarati nove.
Za ovakvo stanje i nacin odvijanja zivota u drzavi potrebno je jos najmanje 500 000 nezaposlenih da ode vani.

Konkretno ovim iz rudnika ce biti ponudjena prekvalifikacija, placena od elektroprivrede, i prelazak u nove firme pos vlasnistvom elektroprivrede. Jednu su vec registrovali u Kaknju.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 28 nov 2021, 12:54

Civa je napisao/la:
28 nov 2021, 12:32
JohnCleese je napisao/la:
28 nov 2021, 09:53
A gdje ce sad višak administracije?
Kod nas se covjek realno nema gdje vise zaposliti sa visokom skolom.
Na mnogim je fakultetima trebalo jos prije 7-8 godina smanjiti kapacatite i brojeve studenata, a ne otvarati nove.
Za ovakvo stanje i nacin odvijanja zivota u drzavi potrebno je jos najmanje 500 000 nezaposlenih da ode vani.
Adekvatna prekvalifikacija, ne možemo svi biti pravnici, ekonomisti, saobraćajci, kriminalisti. Zapravo nisu ni ljudi sa ovim zanimanjima krivi koji završe pošteno studije, nego je kriva vlast koja dopušta osnivanje raznoraznih kriminalnih visokoškolskih ustanova koji štancaju diplome ko pablo eskobar dolare. Znam par firmi koje su u prethodnih šest mjeseci par puta izbacili konkurse za besplatno stručno usavršavanje na poljima varioc, bravar, radi nedostajućeg kadra. Dužan si samo nakon besplatne obuke od 3 mjeseca, potpisat ugovor na godinu dana da ćeš raditi za tu firmu. Da imamo adekvatno kreiran obrazovni sistem, ne bi ovoliko pravnika i ekonomista i silnih profesora bosanskog, engleskog jezika bilo po biroima.

Također, jasno je odavno da ovaj aparat neće moći još dugo funkcionisat uz ovoliki broj administracije na svim nivoima. Administracije je svugdje u svijetu tretirana ko trošak i svugdje se gleda da se skreše na minimum, samo je kod nas od općine, kantona i svega pretrpano sa silnim nepotrebnim kadrom nažalost.
U državnim firmama u kojima nema sistema ti je svejedno koji fakultet završiš.
Bosanski jezik ili elektrotehnika, svejedno ti je. Ako nisi adekvatno ukljucen u proces. Nažalost.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5722
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la JohnCleese » 28 nov 2021, 13:06

Civa je napisao/la:
28 nov 2021, 12:32
JohnCleese je napisao/la:
28 nov 2021, 09:53
A gdje ce sad višak administracije?
Kod nas se covjek realno nema gdje vise zaposliti sa visokom skolom.
Na mnogim je fakultetima trebalo jos prije 7-8 godina smanjiti kapacatite i brojeve studenata, a ne otvarati nove.
Za ovakvo stanje i nacin odvijanja zivota u drzavi potrebno je jos najmanje 500 000 nezaposlenih da ode vani.
Adekvatna prekvalifikacija, ne možemo svi biti pravnici, ekonomisti, saobraćajci, kriminalisti. Zapravo nisu ni ljudi sa ovim zanimanjima krivi koji završe pošteno studije, nego je kriva vlast koja dopušta osnivanje raznoraznih kriminalnih visokoškolskih ustanova koji štancaju diplome ko pablo eskobar dolare. Znam par firmi koje su u prethodnih šest mjeseci par puta izbacili konkurse za besplatno stručno usavršavanje na poljima varioc, bravar, radi nedostajućeg kadra. Dužan si samo nakon besplatne obuke od 3 mjeseca, potpisat ugovor na godinu dana da ćeš raditi za tu firmu. Da imamo adekvatno kreiran obrazovni sistem, ne bi ovoliko pravnika i ekonomista i silnih profesora bosanskog, engleskog jezika bilo po biroima.

Također, jasno je odavno da ovaj aparat neće moći još dugo funkcionisat uz ovoliki broj administracije na svim nivoima. Administracije je svugdje u svijetu tretirana ko trošak i svugdje se gleda da se skreše na minimum, samo je kod nas od općine, kantona i svega pretrpano sa silnim nepotrebnim kadrom nažalost.
Za prvi dio se slažem, ali malo ko je spreman da poslije pet-sest godina nerviranja i desetina hiljada km financijskih troškova prilikom skolovanja da krene na prekvalifikaciju za metalostrugara i zavarivaca. Za Europu je ta prekvalifikacija normalno stanje jer tamo fakultetsko skolovanje nije protraceno vrijeme i novac (ako je tamo uopste i imamo mnogo ovakvih slučaja prekvalifikacija)
Kriva je vlast ne samo zbog dozvole o otvaranju privatnih fakulteta nego jos mnogo čemu, ali i narod je nenormalan.

Za administraciju se također slažem ali i na taj dio otpada mnogo visokoobrazovanog kadra i kresanjem dobijemo dodatan broj istih na birou.

Ma ako odavde ne ode makar jos pola miliona u relativno kratkom roku ovo ce se sve vrlo brzo raspasti...
A raja jos uvijek masovno pravi djecu....
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Marsal
Postovi: 22696
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Marsal » 28 nov 2021, 13:11

Ja ću prvi u Travniku ili Kiseljaku završit sad kad sam se uhljebio :rol: samo sam skonto caku i idem polako, trenutno sam KV radnik pa idem za mašinovođu da budem SSS i onda samo čekam priliku da poslovođe i upravnici počnu da se rasipaju po penzijama. Doduše čovjek snuje, a Bog određuje pa ćemo vidjet šta će bit ali opasno vrebam iz prikrajka svoju priliku :kralj:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: bavariapivo, Evander, Giuseppe1, numanumaye22, rio_Ferdy88 i 19 gostiju.