Chat - bez ratnih i političkih tema

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Finn
Kontakt:

Post Postao/la Finn » 12 feb 2024, 12:43

harden je napisao/la:
12 feb 2024, 12:38
19vendetta87 je napisao/la:
12 feb 2024, 12:12
Sta fali Prijovicki, skoro svaka pjesma joj je hit? Meni je veca enigma Barbara Bobak, zena preko tiktoka postala jedna od najpopularnijih pjevacica trenutno u tako kratkom vremenu
Nije toliko zbog tiktoka ( jest je pogurao medijski najvise ), hit je zato sto su joj nastupi uzivo ekstra. Nije neka pjevacica ali atmosfera i repertoar za kafane ubise :mrgreen:
Barbara je brutalna uživo, mislim na pjevanje, a i slatka je ovako, ima dobar vajb :salut: (Ko naravno voli ovaj tip muzike)

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 feb 2024, 12:46

harden je napisao/la:
12 feb 2024, 12:36
bavariapivo je napisao/la:
12 feb 2024, 10:01
Licniznanstvenik je napisao/la:
12 feb 2024, 09:27
ali brate koja je fora s tom Taylor Swift i na koji fazon je najpopularnija? sve se vrti oko nje
amerikanci, hajapju nekog, ko je u biti nebitan za sve neamerikance...
Ocigledno nista ne pratis, koliko je popularna u Americi toliko i u Evropi.
Kod koga je popularna, mislim na ciljanu publiku recimo kod nas u BiH :mrgreen:

Ti njezini fanatici, ili ti ga swifties me podsjećaju na one trumpove retarde, ili što je u the boysima dobro prikazano, starlight fans protiv homelanderovih zelota :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

alemsa
Kontakt:

Post Postao/la alemsa » 12 feb 2024, 13:05

rio_Ferdy88 je napisao/la:
12 feb 2024, 12:46
harden je napisao/la:

Ti njezini fanatici, ili ti ga swifties me podsjećaju na one trumpove retarde, ili što je u the boysima dobro prikazano, starlight fans protiv homelanderovih zelota :mrgreen:
E jebga isto da kazes kod koga je Britney Spears bila popularana nekad, pa nije kod tvog babe niti mog :rol: zna se Lol. A ova je veca zvijezda od Spears
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

donDondon
Kontakt:

Post Postao/la donDondon » 12 feb 2024, 13:11

donDondon je napisao/la:
12 feb 2024, 12:08
Licniznanstvenik je napisao/la:
12 feb 2024, 09:27
ali brate koja je fora s tom Taylor Swift i na koji fazon je najpopularnija? sve se vrti oko nje
isto kao sa aleksandrom prijovic ,sad tamo neki glupi amer sjedi jede pomfrit i prica vidi glupih balkanaca ova im puni dvorane,u cemu je fora
Sta fali Prijovicki, skoro svaka pjesma joj je hit? Meni je veca enigma Barbara Bobak, zena preko tiktoka postala jedna od najpopularnijih pjevacica trenutno u tako kratkom vremenu
ne fali njoj nista sto se tice hitova i si.sa a takve hitove i jos kod 10 puta brojnije publike ima Taylor,to sto ti to ne slusas ne znaci i da ne valja
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

scholsey
Kontakt:

Post Postao/la scholsey » 12 feb 2024, 13:14

Finn je napisao/la:
12 feb 2024, 12:43
harden je napisao/la:
Nije toliko zbog tiktoka ( jest je pogurao medijski najvise ), hit je zato sto su joj nastupi uzivo ekstra. Nije neka pjevacica ali atmosfera i repertoar za kafane ubise :mrgreen:
Barbara je brutalna uživo, mislim na pjevanje, a i slatka je ovako, ima dobar vajb :salut: (Ko naravno voli ovaj tip muzike)
Baš ubija na nastupima. Nedavno sam se urokao uz "Uska haljina" ko da mi je zadnje. :zviz:
The saddest thing in life is wasted talent.

JayCatwright
Kontakt:

Post Postao/la JayCatwright » 12 feb 2024, 13:38

Znaš da je smećarski sport, kad niko ne priča NFL-u. :salut:

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 feb 2024, 13:39

alemsa je napisao/la:
12 feb 2024, 13:05
harden je napisao/la:

E jebga isto da kazes kod koga je Britney Spears bila popularana nekad, pa nije kod tvog babe niti mog :rol: zna se Lol. A ova je veca zvijezda od Spears
Ne mislim bukvalno, zato i pitam, a kod nas je sigurno manje popularna nego u USA
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

alemsa
Kontakt:

Post Postao/la alemsa » 12 feb 2024, 13:44

12 feb 2024, 13:39
alemsa je napisao/la:
12 feb 2024, 13:05

Ne mislim bukvalno, zato i pitam, a kod nas je sigurno manje popularna nego u USA
Pa dobro, no nije dzaba postala prva zenska milijarderka samo od muzike.

@jay

Da si Bogdom gledao sinoc, postao bi believer, finale je bilo top. Cak je i numan gledo
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

DuljevinhoHaraldo
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 12 feb 2024, 13:48

Pucnjave po Sarajevu, puca se iz pistolja, pucaju cijevi. https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajev ... /240212109
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

baboedindzeko09
Kontakt:

Post Postao/la baboedindzeko09 » 12 feb 2024, 13:51

VensanKasel je napisao/la:
11 feb 2024, 20:43
Ja mislio ti ozbiljan , kad ti objavljuješ od Fadilove ljubavnice tvitove :puke:
Njeno stranačko botovanje na twitteru na stranu, ružno je ovo reći za djevojku kojoj možeš otac biti.

Od djevojaka što znam (školovala se sa mojom sestrom), jedna od najnormalnijih, kulturnijih i vaspitanijih. Puno akcija je pokrenula u domu za nezbrinutu djecu, za SOS djecija sela i sl.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

VensanKasel
Kontakt:

Post Postao/la VensanKasel » 12 feb 2024, 14:13

baboedindzeko09 je napisao/la:
12 feb 2024, 13:51
Ja mislio ti ozbiljan , kad ti objavljuješ od Fadilove ljubavnice tvitove :puke:
Njeno stranačko botovanje na twitteru na stranu, ružno je ovo reći za djevojku kojoj možeš otac biti.

Od djevojaka što znam (školovala se sa mojom sestrom), jedna od najnormalnijih, kulturnijih i vaspitanijih. Puno akcija je pokrenula u domu za nezbrinutu djecu, za SOS djecija sela i sl.
Ništa nije ružno reći za ženu koja brani lopovluk , i to na najjadniji način , botovanjem a la Bakir - ranjen u ratu . Kako je nije sramota porodica čiji su članovi izgubili živote ljudi su postali teški invalidi , koji jedva preživljavaju ? Izvini , ako je tebi normalna djevojka koja brani lopovluke meni nije . Ne možeš buraz napisati na stranu njeno stranačko botovanje , tim botovanjem pokazuje da nema dostojanstva .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

soko
Kontakt:

Post Postao/la soko » 12 feb 2024, 14:14

harden je napisao/la:

Ne znam ni jednu njezinu pjesmu. Al pretpostavjam da su ju fans vecinom curice od 10-15 pa mozda i neke starije.
Za ove sto govore hajpanje, sta se tu ima hajpati. To je isto ko onaj boy bend k-pop il kako se vec zove. Vole curice, nece sigurno neki mu,donja od 30 to slusat

@rio je pio kakvih lokalnih NEIPAs? Znam da poljaci to dobro prave. Ima app untappd, ja to koristim, mozes naci informacije o pivama, ratings itd

Marsal
Kontakt:

Post Postao/la Marsal » 12 feb 2024, 14:25

12 feb 2024, 14:13
12 feb 2024, 13:51

Ništa nije ružno reći za ženu koja brani lopovluk , i to na najjadniji način , botovanjem a la Bakir - ranjen u ratu . Kako je nije sramota porodica čiji su članovi izgubili živote ljudi su postali teški invalidi , koji jedva preživljavaju ? Izvini , ako je tebi normalna djevojka koja brani lopovluke meni nije . Ne možeš buraz napisati na stranu njeno stranačko botovanje , tim botovanjem pokazuje da nema dostojanstva .
Može kod ezdea balijskog jugenda sve, i ćopit 10 miliona od vlastitog naroda i selam alejk i prvi saf.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

baboedindzeko09
Kontakt:

Post Postao/la baboedindzeko09 » 12 feb 2024, 14:28

Koliko vidim, nije za Bakira pisala da je ranjen u ratu i ostao bez dva prsta, nego za Fadila, što je istina - ne vidim kako bi moglo to uvrijediti porodice čiji su članovi postali teški invalidi?

Kažem, na stranu njeno botovanje, djevojka može poslužiti za primjer 90% današnje omladine.

Pa je li isto tako i ja mogu reći za tebe da botuješ za nekoga, jer primjetio sam ko god uputi kritiku na račun vladajuće strukture, ti se uključuješ odma da pljuješ po ovoj vamo drugoj strani i da prozivaš :D

Nemoj se ljutiti ili hateriti šta, samo ti kažem svoje mišljenje. :)

To što neko (u ovom slučaju ova djevojka) hvali/brani neku stranku, vladajuću strukturu ili opoziciju, nije za razloga da se ta osoba vrijeđa, jer kao što je njena omiljena stranka ili stranka u kojoj je uključena ima/imala milion afera, tako imaju i ovi drugi. Nema političke opcije u BiH koja nije sklona kriminalu, prevarama, mitu, korupciji i ostalim nezakonitim radnjama. To i dalje ne može i ne smije određivati kakav je neko kao osoba.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Kajzer10
Kontakt:

Post Postao/la Kajzer10 » 12 feb 2024, 14:31

harden je napisao/la:

:mrgreen:

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 feb 2024, 14:36

soko je napisao/la:
12 feb 2024, 14:14
harden je napisao/la:

Ne znam ni jednu njezinu pjesmu. Al pretpostavjam da su ju fans vecinom curice od 10-15 pa mozda i neke starije.
Za ove sto govore hajpanje, sta se tu ima hajpati. To je isto ko onaj boy bend k-pop il kako se vec zove. Vole curice, nece sigurno neki mu,donja od 30 to slusat

@rio je pio kakvih lokalnih NEIPAs? Znam da poljaci to dobro prave. Ima app untappd, ja to koristim, mozes naci informacije o pivama, ratings itd
Znam za untappd i beeradvocate, al ovdje kod nas je slab izbor, posebno tih američkih ipa, ili apa (jedino brewdog hazy jane), najbolje što ovdje možeš naći su poneki belgijski tripel, i nešto ovih regionalnih tipa Gorštak, MCB, grička vještica
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

VensanKasel
Kontakt:

Post Postao/la VensanKasel » 12 feb 2024, 14:49

12 feb 2024, 14:28
Koliko vidim, nije za Bakira pisala da je ranjen u ratu i ostao bez dva prsta, nego za Fadila, što je istina - ne vidim kako bi moglo to uvrijediti porodice čiji su članovi postali teški invalidi?

Kažem, na stranu njeno botovanje, djevojka može poslužiti za primjer 90% današnje omladine.

Pa je li isto tako i ja mogu reći za tebe da botuješ za nekoga, jer primjetio sam ko god uputi kritiku na račun vladajuće strukture, ti se uključuješ odma da pljuješ po ovoj vamo drugoj strani i da prozivaš :D

Nemoj se ljutiti ili hateriti šta, samo ti kažem svoje mišljenje. :)

To što neko (u ovom slučaju ova djevojka) hvali/brani neku stranku, vladajuću strukturu ili opoziciju, nije za razloga da se ta osoba vrijeđa, jer kao što je njena omiljena stranka ili stranka u kojoj je uključena ima/imala milion afera, tako imaju i ovi drugi. Nema političke opcije u BiH koja nije sklona kriminalu, prevarama, mitu, korupciji i ostalim nezakonitim radnjama. To i dalje ne može i ne smije određivati kakav je neko kao osoba.
Ma bolan mislim na Bakirovo branjenje lopovluka , kada je Asima Sarajlića branio kako je bio ranjen u ratu . Znači ako si SDA član i bio si ranjen u ratu , za tebe zakoni ne važe po Bakiru .

I sad imaš Fadila bez prsta i milionima ukradenih maraka i ljude bez nogu ili ruku koji jedva preživljavaju , po njoj treba da nam bude žao Fadila :mrgreen:

Ma šta ću se ljutiti kad je normalna rasprava , loše si primjetio ja se javljam samo ako se SDA hvali , e tu sam alergičan . Fazon je što se ovdje napada vlast , ali sa tim napadima hvale SDA e zamisli ... Kod mene ako valjaš onda valjaš , primjer Efendić i opština u kojoj živim , pa kada je bila alijansa SDA - SDP , meni je to bilo dobro .

Jedno je hvaliti ili braniti , a drugo botovati . Ja skoro čitav život uz SDP , Damira Hadžića mrzim više nego ikoga , a gotivim Efendića SDA . Ako osoba brani lopovluke pod svaku cijenu , šta da mislim o toj osobi ?

Pratiš NBA , Jokić znaš i sam ko je i šta je , lik podržao Vučića i reklamira kladionicu , bruku srba ga sada mrzi zbog toga ...
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Licniznanstvenik
Kontakt:

Post Postao/la Licniznanstvenik » 12 feb 2024, 14:52

nisam jolicnikola ali...
da se malo maknemo od ovih dnevno-političkih tema

kakvo tijelo Selma ima

Finn
Kontakt:

Post Postao/la Finn » 12 feb 2024, 14:53

scholsey je napisao/la:
12 feb 2024, 13:14
Finn je napisao/la:
12 feb 2024, 12:43
harden je napisao/la:

Baš ubija na nastupima. Nedavno sam se urokao uz "Uska haljina" ko da mi je zadnje. :zviz:
Nije njena, ali to je sad njena pjesma :ljepota: :ljepota:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: bavariapivo, Goalgetter, numanumaye22, rio_Ferdy88 i 11 gostiju.