Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

lol89
Postovi: 902
Pridružen/a: 16 jan 2019, 00:48
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la lol89 » 02 apr 2023, 10:12

Marsal je napisao/la:
02 apr 2023, 10:07
lol89 je napisao/la:
02 apr 2023, 09:54
Marsal je napisao/la:
02 apr 2023, 09:31

Šta to Trojka radi što SDA nije uradio ili ćeš me ubijedit da je Fadil Novalić došao na mjesto premijera sa reputacijom poput Elona Muska?
Sjeti se kako je bilo ptosli put kad je novalic bio premijer
Novalić ili Nikšić jer znam da su bili protesti kad je bio Nikšić ali i tebi je valjda jasno da je tad i SDA bio u vladi dok je SDP bio njihov koalicioni partner što im je greška stoljeća koja je umalo sahranila stranku.

S druge strane protesti su bili odraz nezadovoljstva koje se nakupljalo 10 godina tako da je Emerik Blum bio premijer svejedno bi se dogodili.

Nije mi jasan SDA. Organizuju proteste protiv iste ali potpuno iste Vlade u kojoj su učestvovali 25 godina i govore da Trojka prodaje državu HNS-u :mrgreen: ali kad su oni to isto radili 25 godina onda nije bila prodaja države nego koalicija sa HDZ-om koji je i po njihovim riječima tada bio neizostavan faktor pri formiranju vlasti kao što je i danas.

Osim toga okreću se protiv USA. To uvijek završi dobro...
A zbog čega to sve rade prika? Zbog Sebkine diplome i činjenice da gube Telekom i ostala javna preduzeća.
SDA je tipičan primjer izreke "Ne laje kuca radi sela nego radi sebe".

Vidjet ćemo uostalom ako se formira vlast gdje ćemo bit sa Trojkom jer glasači Trojke su ljudi koji znaju kaznit svoje političke lidere za loš posao, a to upravo najbolje govori činjenica da se SDP još nije oporavila od grešaka koje je napravila kada su brutalno kažnjeni na izborima zbog lošeg posla.
Pazi zaboli me neka stvar za SDA i Sebijom, ali ne mogu mirno gledati kako je trojka pustila tek tako neke pozicije SNSD-u koje prije nisu imali a ne vidim da su nesto extra dobili

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Marsal » 02 apr 2023, 10:13

Dobro.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

GG3
Postovi: 2755
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la GG3 » 02 apr 2023, 10:16

Marsal je napisao/la:
02 apr 2023, 10:07
lol89 je napisao/la:
02 apr 2023, 09:54
Marsal je napisao/la:
02 apr 2023, 09:31

Šta to Trojka radi što SDA nije uradio ili ćeš me ubijedit da je Fadil Novalić došao na mjesto premijera sa reputacijom poput Elona Muska?
Sjeti se kako je bilo ptosli put kad je novalic bio premijer
Novalić ili Nikšić jer znam da su bili protesti kad je bio Nikšić ali i tebi je valjda jasno da je tad i SDA bio u vladi dok je SDP bio njihov koalicioni partner što im je greška stoljeća koja je umalo sahranila stranku.

S druge strane protesti su bili odraz nezadovoljstva koje se nakupljalo 10 godina tako da je Emerik Blum bio premijer svejedno bi se dogodili.

Nije mi jasan SDA. Organizuju proteste protiv iste ali potpuno iste Vlade u kojoj su učestvovali 25 godina i govore da Trojka prodaje državu HNS-u :mrgreen: ali kad su oni to isto radili 25 godina onda nije bila prodaja države nego koalicija sa HDZ-om koji je i po njihovim riječima tada bio neizostavan faktor pri formiranju vlasti kao što je i danas.

Osim toga okreću se protiv USA. To uvijek završi dobro...
A zbog čega to sve rade prika? Zbog Sebkine diplome i činjenice da gube Telekom i ostala javna preduzeća.
SDA je tipičan primjer izreke "Ne laje kuca radi sela nego radi sebe".

Vidjet ćemo uostalom ako se formira vlast gdje ćemo bit sa Trojkom jer glasači Trojke su ljudi koji znaju kaznit svoje političke lidere za loš posao, a to upravo najbolje govori činjenica da se SDP još nije oporavila od grešaka koje je napravila kada su brutalno kažnjeni na izborima zbog lošeg posla.
Zalosno je da SDP kadrovskom politikom unistio momentum da se SDA dotuce. Dok su god ovi na celu SDPa ja za njih vise glasat necu, ne zbog toga sto su lagali da nece sa nacionalistima Pa sad u koaliciji sa HDZom i kao bez njega se ne moze, vec zbog kadrova koji se guraju na funkcije i doakzali su da su im samo funkcije i drzavne firme bitne.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Marsal » 02 apr 2023, 10:20

SDP mora da se riješi Nikšića, a vodstvo trebaju preuzeti mladi i sposobni ljudi poput Bečirevića, Čengića, Prlićke i sličnih.

Ja sam bio dugogodišnji glasač SDP-a ali ne da mi srce da glasam za njih osim na lokalnim izborima za pokojeg vijećnika pa uvijek tražim neke alternative.

Ali i dalje sam radije za mrtvog Nikšića ako treba kao premijera i Trojku nego za ezdeha.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Cokituki
Postovi: 400
Pridružen/a: 22 nov 2020, 08:31
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Cokituki » 02 apr 2023, 10:30

Marsal je napisao/la:
02 apr 2023, 10:20
SDP mora da se riješi Nikšića, a vodstvo trebaju preuzeti mladi i sposobni ljudi poput Bečirevića, Čengića, Prlićke i sličnih.

Ja sam bio dugogodišnji glasač SDP-a ali ne da mi srce da glasam za njih osim na lokalnim izborima za pokojeg vijećnika pa uvijek tražim neke alternative.

Ali i dalje sam radije za mrtvog Nikšića ako treba kao premijera i Trojku nego za ezdeha.
Becirevic igrac lagumdzije idiot jedan kroz jedan samo sto je bilo izmedu idiota ili izmeta za predsjedavajuceg. Becirovic je pakash a lagumdzija zeleni sdp koji je zajedno sa ahbabima unazadio i unistio drzavu. Sada ga taj becir postavlja na poziciju…

Avatar
Baboon
Postovi: 1291
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Baboon » 02 apr 2023, 10:32

slika
i danci, norvežani, šveđani...

Cokituki je napisao/la:
02 apr 2023, 10:30
Becirevic igrac lagumdzije idiot jedan kroz jedan samo sto je bilo izmedu idiota ili izmeta za predsjedavajuceg. Becirovic je pakash a lagumdzija zeleni sdp koji je zajedno sa ahbabima unazadio i unistio drzavu. Sada ga taj becir postavlja na poziciju…
i ja sam bio totalno razočaran potezom Denisa da tog mrtvaca i slučajnog prolaznika vrati u život i stavi na tu funkciju :sick: veliki minus
it's football day

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la MortemHz » 02 apr 2023, 10:53

Cokituki je napisao/la:
02 apr 2023, 10:30
Marsal je napisao/la:
02 apr 2023, 10:20
SDP mora da se riješi Nikšića, a vodstvo trebaju preuzeti mladi i sposobni ljudi poput Bečirevića, Čengića, Prlićke i sličnih.

Ja sam bio dugogodišnji glasač SDP-a ali ne da mi srce da glasam za njih osim na lokalnim izborima za pokojeg vijećnika pa uvijek tražim neke alternative.

Ali i dalje sam radije za mrtvog Nikšića ako treba kao premijera i Trojku nego za ezdeha.
Becirevic igrac lagumdzije idiot jedan kroz jedan samo sto je bilo izmedu idiota ili izmeta za predsjedavajuceg. Becirovic je pakash a lagumdzija zeleni sdp koji je zajedno sa ahbabima unazadio i unistio drzavu. Sada ga taj becir postavlja na poziciju…
Na stranu sad to, voljeli ga mi ili ne ali mislim da se vodio logikom da je Lagumdžija možda trenutno i najutjecajniji čovjek kojeg mi možemo ponuditi. Čovjek je bez bilo kakve državne funkcije držao predavanja 10 godina po Europi i Aziji po najvažnijim institucijama, član je dosta tih udruženja gdje su ga i stranci stavljali na samo čelo. Imao je i sastanke i razgovore sa predsjednicima država i opet ponavljam, bez ikakve državne funkcije. Iskustvo ne trebam ni spominjati. On je označen kao grobar SDP-a a njega predsjednik države koji dolazi iz tog istog SDP-a postavi na to mjesto, valjda znaju šta rade.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Arvid
Postovi: 17066
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Arvid » 02 apr 2023, 11:00

lol89 je napisao/la:
02 apr 2023, 10:12

Pazi zaboli me neka stvar za SDA i Sebijom
slika
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Arvid
Postovi: 17066
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Arvid » 02 apr 2023, 11:01

MortemHz je napisao/la:
02 apr 2023, 10:53
Na stranu sad to, voljeli ga mi ili ne ali mislim da se vodio logikom da je Lagumdžija možda trenutno i najutjecajniji čovjek kojeg mi možemo ponuditi. Čovjek je bez bilo kakve državne funkcije držao predavanja 10 godina po Europi i Aziji po najvažnijim institucijama, član je dosta tih udruženja gdje su ga i stranci stavljali na samo čelo. Imao je i sastanke i razgovore sa predsjednicima država i opet ponavljam, bez ikakve državne funkcije. Iskustvo ne trebam ni spominjati. On je označen kao grobar SDP-a a njega predsjednik države koji dolazi iz tog istog SDP-a postavi na to mjesto, valjda znaju šta rade.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Arvid
Postovi: 17066
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Arvid » 02 apr 2023, 11:06

Uostalom, jedan dobar čovjek je 2002. još sve ovo predvidio :salut:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la MortemHz » 02 apr 2023, 11:09

Arvid je napisao/la:
02 apr 2023, 11:01
MortemHz je napisao/la:
02 apr 2023, 10:53
Na stranu sad to, voljeli ga mi ili ne ali mislim da se vodio logikom da je Lagumdžija možda trenutno i najutjecajniji čovjek kojeg mi možemo ponuditi. Čovjek je bez bilo kakve državne funkcije držao predavanja 10 godina po Europi i Aziji po najvažnijim institucijama, član je dosta tih udruženja gdje su ga i stranci stavljali na samo čelo. Imao je i sastanke i razgovore sa predsjednicima država i opet ponavljam, bez ikakve državne funkcije. Iskustvo ne trebam ni spominjati. On je označen kao grobar SDP-a a njega predsjednik države koji dolazi iz tog istog SDP-a postavi na to mjesto, valjda znaju šta rade.
Gledao sam ovo
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2084
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la CAGarfia » 02 apr 2023, 11:13

Akademik Hanjalić sinoć odličan kod Senada. :thumbup:

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5350
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Antipolitika3 » 02 apr 2023, 11:16

Chat bez ratnih i politickih tema.

U drzavi nikad ljepse nije bilo a vi se svadjate oko politicara.

Vidi vremena i sunca ,proljece dolazi a priroda se budi.

Bit ce kako USA i Svabo kaze jer smo mi peraci njemackih guzova jos od fucking Gavrla.

Dvije proklete srpske stvari u BiH su Gavrlo i Velez. :bih:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Cokituki
Postovi: 400
Pridružen/a: 22 nov 2020, 08:31
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Cokituki » 02 apr 2023, 11:25

MortemHz je napisao/la:
02 apr 2023, 10:53
Cokituki je napisao/la:
02 apr 2023, 10:30
Marsal je napisao/la:
02 apr 2023, 10:20
SDP mora da se riješi Nikšića, a vodstvo trebaju preuzeti mladi i sposobni ljudi poput Bečirevića, Čengića, Prlićke i sličnih.

Ja sam bio dugogodišnji glasač SDP-a ali ne da mi srce da glasam za njih osim na lokalnim izborima za pokojeg vijećnika pa uvijek tražim neke alternative.

Ali i dalje sam radije za mrtvog Nikšića ako treba kao premijera i Trojku nego za ezdeha.
Becirevic igrac lagumdzije idiot jedan kroz jedan samo sto je bilo izmedu idiota ili izmeta za predsjedavajuceg. Becirovic je pakash a lagumdzija zeleni sdp koji je zajedno sa ahbabima unazadio i unistio drzavu. Sada ga taj becir postavlja na poziciju…
Na stranu sad to, voljeli ga mi ili ne ali mislim da se vodio logikom da je Lagumdžija možda trenutno i najutjecajniji čovjek kojeg mi možemo ponuditi. Čovjek je bez bilo kakve državne funkcije držao predavanja 10 godina po Europi i Aziji po najvažnijim institucijama, član je dosta tih udruženja gdje su ga i stranci stavljali na samo čelo. Imao je i sastanke i razgovore sa predsjednicima država i opet ponavljam, bez ikakve državne funkcije. Iskustvo ne trebam ni spominjati. On je označen kao grobar SDP-a a njega predsjednik države koji dolazi iz tog istog SDP-a postavi na to mjesto, valjda znaju šta rade.
Vjerovao sam u isto dok nisam uvidio istinu a ona pocinje sa prvom tackom da ako je nekad i imao konkretnog uticaja i poznanstva to je bilo prije kusur godina.
Nazalost nemamo mi vise uticaja na ljude kao zvanicnike sve sto nam je ostalo jesu “raja” koja ima kakav takav uticaj, dok se zlatko bavi svojim egom i dalje je slucajni prolaznik, bisera iranom, zeleni amanateom turske itd itd a u medunarodnim kancelarijama se pije pice i kreira sadasnjost i buducnost sa zagreb i begorad velikim idejama jer takvi tu vrse uticaj dok nasih ima samo u podruciju begovanja.
Zlatko je imao priliku 2002 sve srediti, nije jer je zeleni grobar a predstavlja se kao socijalisticki bosnjak, j lud zbunjenog, egotrip i egomanijak. Imao je on jos prilika pa je te prilike unistio. Slatkorjeciv itekako jeste, da li moze uraditi bolje stvari od ljudi poput bisere odron turkovic vjerujem da moze ali da je sreca vala i nije neka jer je dokazano slucajni prolaznik u svim sferama. Steta. Za nadati se boljem od grobara i grobara u mnozini.

Avatar
Surreal
Postovi: 7058
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Surreal » 02 apr 2023, 11:33

Ima li neko da sa iskustvom u vezi ovog?

Jučer sam imao sudar, opalio me bmw sa ledja, znaci bila policija, on direktan krivac. Steta na autu je poprilicna, a uz to sam slomio par zuba i istegnuce misica vrata. Eh kako sad ide procedura, inace sam central osiguranje? Totalno se ne razumijem, ali ja bi valjda sad treba zovnuti osiguranje i oni urade procjenu, pa ponude neku "svotu" novca ukoliko sam dobro shvatio. Koliko sve to dugo traje, mogu li ja odbiti tu njihovu ponudu? Možda su neka banalna pitanja, ali bas sam bio nespreman za ovakve situacije.

Hvala!
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5350
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Antipolitika3 » 02 apr 2023, 11:42

Surreal je napisao/la:
02 apr 2023, 11:33
Ima li neko da sa iskustvom u vezi ovog?

Jučer sam imao sudar, opalio me bmw sa ledja, znaci bila policija, on direktan krivac. Steta na autu je poprilicna, a uz to sam slomio par zuba i istegnuce misica vrata. Eh kako sad ide procedura, inace sam central osiguranje? Totalno se ne razumijem, ali ja bi valjda sad treba zovnuti osiguranje i oni urade procjenu, pa ponude neku "svotu" novca ukoliko sam dobro shvatio. Koliko sve to dugo traje, mogu li ja odbiti tu njihovu ponudu? Možda su neka banalna pitanja, ali bas sam bio nespreman za ovakve situacije.

Hvala!
Pod hitno angaziraj odvjetnika i medicinsku papirologiju nakon sudara ,kao ostecenik imas pravo na ostetu ako su ozljede nastupile prilikom sudara.
Kolega i cura mu uz dobrog odvjetnika dobili 5t KM odsteta od osiguranja.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bombaysaphire » 02 apr 2023, 11:44

Surreal je napisao/la:
02 apr 2023, 11:33
Ima li neko da sa iskustvom u vezi ovog?

Jučer sam imao sudar, opalio me bmw sa ledja, znaci bila policija, on direktan krivac. Steta na autu je poprilicna, a uz to sam slomio par zuba i istegnuce misica vrata. Eh kako sad ide procedura, inace sam central osiguranje? Totalno se ne razumijem, ali ja bi valjda sad treba zovnuti osiguranje i oni urade procjenu, pa ponude neku "svotu" novca ukoliko sam dobro shvatio. Koliko sve to dugo traje, mogu li ja odbiti tu njihovu ponudu? Možda su neka banalna pitanja, ali bas sam bio nespreman za ovakve situacije.

Hvala!
Ništa ti sam ne kontaj , nego sve prepusti advokatu . Šaljem ti broj u privatne poruke .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bombaysaphire » 02 apr 2023, 11:52



Kakva ljudina :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Pravi Bosanac i Hercegovac , za primjer kako treba da budemo .
Voli svoju zemlju , poštuje tuđe :salut:

Bravo Rio bosanskohercegovačka legendo :bih: :bih: :bih:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Marsal » 02 apr 2023, 12:01

Surreal je napisao/la:
02 apr 2023, 11:33
Ima li neko da sa iskustvom u vezi ovog?

Jučer sam imao sudar, opalio me bmw sa ledja, znaci bila policija, on direktan krivac. Steta na autu je poprilicna, a uz to sam slomio par zuba i istegnuce misica vrata. Eh kako sad ide procedura, inace sam central osiguranje? Totalno se ne razumijem, ali ja bi valjda sad treba zovnuti osiguranje i oni urade procjenu, pa ponude neku "svotu" novca ukoliko sam dobro shvatio. Koliko sve to dugo traje, mogu li ja odbiti tu njihovu ponudu? Možda su neka banalna pitanja, ali bas sam bio nespreman za ovakve situacije.

Hvala!
Nepisano je pravilo da se prva ponuda odbija i naravno da smiješ ali mislim da ti je najbolje da nađeš sebi nekog legalnog predstavnika koji će ti pomoći jer si i povrijeđen.

Kajzer10 pomozi čovjeku, ti se razumiješ.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 02 apr 2023, 12:11

Bošnjo u ovakvim situacijama prvo ide posjetiti psihijatra pa onda stavlja gips na vrat.

Kod mene komšija imao sudar, jedva se dodirnuo s čovjekom. Mjesec dana gips na vratu nosio. :lol:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Faraon iz Visokog, TefalTava i 19 gostiju.