Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7434
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la kraljttbvb » 29 maj 2023, 00:02

VensanKasel je napisao/la:
28 maj 2023, 23:45
akisarajevo92 je napisao/la:
28 maj 2023, 20:19
da li se nekome od vas desavalo da vam se kofer zagubi prilikom letenja, konkrentno je u pitanju Wizzair i sarajevski aerodrom

koje su sanse da se kofer vrati, da je ubacen u neki drugi avion i da li je moguce da je jos na aerodromu
Ima šalter na aerodromu , uredno prijaviš , daš podatke i čekaš . Možeš sutra odmah dobiti , a može i za 20 dana . Najgore prođu oni koji presjedaju npr. New York - Frankfurt - Sarajevo i izgube im kofere u Frankfurtu , tu je 10 dana čekanja normala .
Mora biti problem u Frankfurtu kad je moj nesposobni komsija otišao da radi na aerodrom u Frankfurt, da nosa i prebacuje kofere :mrgreen:

Ustvari nije nesposoban, koliko je ogroman neradnik. Nakon mjesec dana, već place, kaže nedostaje mu Bosna...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Baboon
Postovi: 1292
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Baboon » 29 maj 2023, 00:32

Bakirovcima ova pobjeda Erdogana dođe kao mala utjeha nakon silnog šamaranja što su dobili unazad par mjeseci i što će tek dobiti. Nemojte biti previše strogi. :D

U realnosti, to nema skoro nikakve veze sa BiH, potpuno irelevantna stvar ko je dobio izbore u Turskoj.
it's football day

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1196
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ArtVandelay » 29 maj 2023, 00:43

Baboon je napisao/la:
29 maj 2023, 00:32
Kme
:plac:
Narod koji podnese konačnu žrtvu za život i slobodu ne može biti poražen.

Avatar
Baboon
Postovi: 1292
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Baboon » 29 maj 2023, 01:09

ArtVandelay je napisao/la:
29 maj 2023, 00:43
:plac:
Zašto plačeš ? Imaš načelnika Živinica i predsjednika Turske. Šta bi ti više ? :hmmmmm:
it's football day

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12901
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la nerkolfc » 29 maj 2023, 01:11

Turci slave pobjedu Turskog predsjednika, hajmo napraviti vijest od toga. Botovi liberalni ne mogu spavati od muke
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
RollMan
Postovi: 3290
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la RollMan » 29 maj 2023, 07:34

nerkolfc je napisao/la:
29 maj 2023, 01:11
Turci slave pobjedu Turskog predsjednika, hajmo napraviti vijest od toga. Botovi liberalni ne mogu spavati od muke
Komunjare mrtve su ipak gore od liberala, liberali se samo yebu između sebe
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
Asteriks
Postovi: 14318
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Asteriks » 29 maj 2023, 07:53

Japan je jedan od najvećih bilateralnih donatora u BiH. Od 1996. godine, Japan je donirao oko 1 milijardu KM za preko 200 projekata u gotovo svim vitalnim sektorima kao što su primarna zdravstvena zaštita, obrazovanje, deminiranje, vodosnadbijevanje, poljoprivreda, zaštita životne sredine, infrastruktura, kultura itd.
Podatak iz 2016., a sada je ta cifra dodatno podebljana. U cast ovoj eliti, ako nista, treba sto vise kupovati njihove super pouzdane benzince, da skinu Skodu sa trona najprodavanije u BiH.

Sto se Turske tice, nisu nam medju najvaznijim trgovinskim partnerima, niti investitorima. Ali treba bit iskren, osim malina, metalnog otpada i nesto govedine, tesko da im imamo sta ponudit.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
samocelik
Postovi: 6034
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la samocelik » 29 maj 2023, 08:13

Gorska služba spašavanja na teritoriji cijele Bosne i Hercegovine :bow:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

VensanKasel
Postovi: 1905
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la VensanKasel » 29 maj 2023, 09:44

Ja ovdje pišem stalno da je SDA napravila više štete ovoj državi nego četnici i ustaše zajedno . Generacije će osjećati posljedice .
Napravili su sistem da bukvalno ali bukvalno sa parama možeš sve , ubiješ nekoga i sa parama lagano zaobiđeš sve zakone .

Prvi sam govorio da ne treba ići iz ove zemlje , treba ostati i boriti se . Napadao druge što idu . Ipak imam dvoje djece , jer trebam čekati da mi sutra neki glavonja ubije djecu ? Pichka jesam , šutim i ovdje pametujem na forumu . Kao i svi ovdje , apsolutno sve pichke i ovce koje šute i samo šute .
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12901
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la nerkolfc » 29 maj 2023, 09:48

VensanKasel je napisao/la:
29 maj 2023, 09:44
Ja ovdje pišem stalno da je SDA napravila više štete ovoj državi nego četnici i ustaše zajedno . Generacije će osjećati posljedice .
Napravili su sistem da bukvalno ali bukvalno sa parama možeš sve , ubiješ nekoga i sa parama lagano zaobiđeš sve zakone .

Prvi sam govorio da ne treba ići iz ove zemlje , treba ostati i boriti se . Napadao druge što idu . Ipak imam dvoje djece , jer trebam čekati da mi sutra neki glavonja ubije djecu ? Pichka jesam , šutim i ovdje pametujem na forumu . Kao i svi ovdje , apsolutno sve pichke i ovce koje šute i samo šute .
Ja ovdje odgovorno tvrdim, na osnovu tvoje prve napisane rečenice da ti nisi normalan I treba da se liječiš.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 29 maj 2023, 09:55

Baboon je napisao/la:
29 maj 2023, 01:09
ArtVandelay je napisao/la:
29 maj 2023, 00:43
:plac:
Zašto plačeš ? Imaš načelnika Živinica i predsjednika Turske. Šta bi ti više ? :hmmmmm:
FB podrška i iz Danske.

slika

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1196
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ArtVandelay » 29 maj 2023, 10:14

Turski narod je putem demokratskog izbora izabrao. Ko smo mi da im to sporimo?

Nije ovo Bosna niti su Turci Bošnjaci pa da im kolektivni zapad u sadejstvu sa srpsko-hrvatskom reprezentacijom nametne oktroiku koja navodno predstavlja taj narod a zapravo ga iz dna duše (ako je ima) prezire.

Turska je demokratija a ne ambasadokratija. A ono jučer je bio praznik demokratije.
Narod koji podnese konačnu žrtvu za život i slobodu ne može biti poražen.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 29 maj 2023, 10:17

Turska je inflaciokratija.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15309
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la feniksptica » 29 maj 2023, 10:19

Da vidiš sranja u Ruandi
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

VensanKasel
Postovi: 1905
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la VensanKasel » 29 maj 2023, 10:49

nerkolfc je napisao/la:
29 maj 2023, 09:48
VensanKasel je napisao/la:
29 maj 2023, 09:44
Ja ovdje pišem stalno da je SDA napravila više štete ovoj državi nego četnici i ustaše zajedno . Generacije će osjećati posljedice .
Napravili su sistem da bukvalno ali bukvalno sa parama možeš sve , ubiješ nekoga i sa parama lagano zaobiđeš sve zakone .

Prvi sam govorio da ne treba ići iz ove zemlje , treba ostati i boriti se . Napadao druge što idu . Ipak imam dvoje djece , jer trebam čekati da mi sutra neki glavonja ubije djecu ? Pichka jesam , šutim i ovdje pametujem na forumu . Kao i svi ovdje , apsolutno sve pichke i ovce koje šute i samo šute .
Ja ovdje odgovorno tvrdim, na osnovu tvoje prve napisane rečenice da ti nisi normalan I treba da se liječiš.
Ja odgovorno tvrdim na osnovu tvojih postova na svim temama da si užasan trol i da ne treba da se liječiš , jer za tebe lijeka nema .

Zaobiđi me molim te . :cool:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12901
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la nerkolfc » 29 maj 2023, 10:59

VensanKasel je napisao/la:
29 maj 2023, 10:49
nerkolfc je napisao/la:
29 maj 2023, 09:48
VensanKasel je napisao/la:
29 maj 2023, 09:44
Ja ovdje pišem stalno da je SDA napravila više štete ovoj državi nego četnici i ustaše zajedno . Generacije će osjećati posljedice .
Napravili su sistem da bukvalno ali bukvalno sa parama možeš sve , ubiješ nekoga i sa parama lagano zaobiđeš sve zakone .

Prvi sam govorio da ne treba ići iz ove zemlje , treba ostati i boriti se . Napadao druge što idu . Ipak imam dvoje djece , jer trebam čekati da mi sutra neki glavonja ubije djecu ? Pichka jesam , šutim i ovdje pametujem na forumu . Kao i svi ovdje , apsolutno sve pichke i ovce koje šute i samo šute .
Ja ovdje odgovorno tvrdim, na osnovu tvoje prve napisane rečenice da ti nisi normalan I treba da se liječiš.
Ja odgovorno tvrdim na osnovu tvojih postova na svim temama da si užasan trol i da ne treba da se liječiš , jer za tebe lijeka nema .

Zaobiđi me molim te . :cool:
Takvi sto pisu i razmisljaju kao ti su braca cetnicima i ustasama i glavne pristalice vojske Fikreta Abdića. Ti bi prvi govorio gdje se kriju muslimani da ih se moze klati jer su mozda bili u SDA stranci. Bolest.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 29 maj 2023, 11:11

U SBK, SDA dao HDZ-u opet finansije, obrazovanje, zdravstvo, pravdu i unutrašnje poslove. :tokralju:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la jasmin10 » 29 maj 2023, 11:13

Cetnici i ustaše zaklali, pobili, silovali na hiljadama djece. Ali jok, balijski mozak ce to nekako izignorirati.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la alan_kardec » 29 maj 2023, 11:23

admin je napisao/la:
28 maj 2023, 20:49
akisarajevo92 je napisao/la:
28 maj 2023, 20:19
da li se nekome od vas desavalo da vam se kofer zagubi prilikom letenja, konkrentno je u pitanju Wizzair i sarajevski aerodrom

koje su sanse da se kofer vrati, da je ubacen u neki drugi avion i da li je moguce da je jos na aerodromu
Vrlo je vjerovatno da ces dobiti kofer. Bitno je da gubitak odmah prijavis kompaniji. Nisam siguran kako je kad ti izgube kofer u povratku, ali iz prve ruke znam da Ako ti u putu izgube kofer i ne vrate ga u 48 sati, duzni su ti nadoknaditi troskove higijene i donjeg vesa koje kupis od trenutka prijave do povratka kofera u iznosu 100% i odjece u iznosu 50%.

Ovdje je bitno napomenuti da u higijenu ulaze parfemi, kreme, u ves moze uci skupi zenski vec, odjeca moze biti skupo odijelo, mislim da nema neke granice u iznosima koje mozes refundirati niti imaju pravo da ti kazu ‘e to su skupe gaće, 500 eura, to ne moze’.

Par hiljada eura provjereno mozes dobiti

meni se 2018. desila slična situacija.
išao Turkishom Sarajevo-Istanbul-Bukurešt, kod sestre i zeta. Sletio u Bukurešt na aerodrom, nema torbe. Koliko se sjećam, tu odmah na aerodromu ispunio neki formular, opisao kakva je torba i torba nađena za 2/3 dana, išao na aerodrom da je preuzmem. U međuvremenu zet se peglao sa njima, slao mejlove, zvao ih da izganjamo tu neku odštetu. Ja bio kod njih 7 dana, vratio se kući, prošlo možda mjesec/dva dana, zove zet kaže otvori devizni račun da ti Turkish uplati iznos na ime te odštete. Ja otvorio račun, leglo mi nekih 300 dolara, tako nešto.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2067
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la numanumaye22 » 29 maj 2023, 11:31

ASD je napisao/la:
29 maj 2023, 11:11
U SBK, SDA dao HDZ-u opet finansije, obrazovanje, zdravstvo, pravdu i unutrašnje poslove. :tokralju:
Uvjerljivo najzaostaliji kanton i najgori. Samo se zgrade izgradile zadnjih 30 godina, gdje je bila firma sad je zgrada. :rol:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: alemsa, Amazon [Bot], CAGarfia, Galion, Hightower, Jabroni, Judd, MrPink, nextterrain, numanumaye22, VensanKasel i 37 gostiju.