Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Madal » 04 okt 2022, 17:12

bob je napisao/la:
04 okt 2022, 17:07
baboedindzeko09 je napisao/la:
04 okt 2022, 16:47
SDP i NS problem je što su se fokusirali isključivo na KS i hebe im se za ostale kantone/nivoe što se može vidjeti iz ovih rezultata, pogotovo SDP koji je oslabio u zadnje vrijeme, pa samo u TK je izgubio nakon ne pamtim ni ja koliko i to ovom razlikom, ništa nisu uradili povodom kampanje, kandidati su od zla oca i gore matere čak ni neki zagriženi SDP-ovci ovdje u Tuzli nisu glasali za njih poslije 30 godina... Treba im reforma u stranci, prva stvar je Nikšića smijeniti pa tek onda krenuti dalje, njegovo je prošlo.
L-Train je napisao/la:
04 okt 2022, 16:39


Pa i nece nikada biti,samo je problem sto im je glasacko tijelo 95% bosnjacko.
upravo, jednostavno moraju određenu politiku promijeniti u pristupu ukoliko žele glasove i iz ostalih sredina, da više počnu obilaziti prigradska naselja i sela oko tih istih, baš kao što drugi rade
vezano za NS nisu oni fokusirani na KS sto hoce samo nego sto nemaju kapaciteta niti kadra .. ne znam za SDP al NS definitivno, nemaju ni u Sa neki kadar al eto raja glasa za njih jer su normalni i dosta im SDP-a pa njima dadnu glas vjeruj mi da iskoci neka stranka sa dobrim kadrom na fazon NS izacili bi NS iz kantona na slijedecim izborima ...
Zato jer mi nismo država ni društvo koje može iznijeti ovaj broj stranaka. Evo NS u TK nema ni 7-8 ozbiljnih ljudi, a tu sam uračunao i one poluozbiljne. Profa u stranci ima par kvalitetnih ljudi, itd i tako se raspe kadar po milion stranaka. Eno Zlatko Miletić i Damir Marjanović, i jedan i drugi fantastičan kadar a u nekakvoj su desetoj stranci, misle pokupili svu pamet svijeta što su novu stranku osnovali.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
FKBilder
Postovi: 1739
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la FKBilder » 04 okt 2022, 17:13

Jbt ovo je strasno za momka u Cazinu....Kako,sta ko i zasto pobogu.....slomiti kicmu nekome, jos mladom sportisti..

bob
Postovi: 4423
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bob » 04 okt 2022, 17:15

Madal je napisao/la:
04 okt 2022, 17:12
bob je napisao/la:
04 okt 2022, 17:07
baboedindzeko09 je napisao/la:
04 okt 2022, 16:47
SDP i NS problem je što su se fokusirali isključivo na KS i hebe im se za ostale kantone/nivoe što se može vidjeti iz ovih rezultata, pogotovo SDP koji je oslabio u zadnje vrijeme, pa samo u TK je izgubio nakon ne pamtim ni ja koliko i to ovom razlikom, ništa nisu uradili povodom kampanje, kandidati su od zla oca i gore matere čak ni neki zagriženi SDP-ovci ovdje u Tuzli nisu glasali za njih poslije 30 godina... Treba im reforma u stranci, prva stvar je Nikšića smijeniti pa tek onda krenuti dalje, njegovo je prošlo.



upravo, jednostavno moraju određenu politiku promijeniti u pristupu ukoliko žele glasove i iz ostalih sredina, da više počnu obilaziti prigradska naselja i sela oko tih istih, baš kao što drugi rade
vezano za NS nisu oni fokusirani na KS sto hoce samo nego sto nemaju kapaciteta niti kadra .. ne znam za SDP al NS definitivno, nemaju ni u Sa neki kadar al eto raja glasa za njih jer su normalni i dosta im SDP-a pa njima dadnu glas vjeruj mi da iskoci neka stranka sa dobrim kadrom na fazon NS izacili bi NS iz kantona na slijedecim izborima ...
Zato jer mi nismo država ni društvo koje može iznijeti ovaj broj stranaka. Evo NS u TK nema ni 7-8 ozbiljnih ljudi, a tu sam uračunao i one poluozbiljne. Profa u stranci ima par kvalitetnih ljudi, itd i tako se raspe kadar po milion stranaka. Eno Zlatko Miletić i Damir Marjanović, i jedan i drugi fantastičan kadar a u nekakvoj su desetoj stranci, misle pokupili svu pamet svijeta što su novu stranku osnovali.
to je to previse dobrih ljudi je razbacano, ova NS je pocela dobro tamo 2012, na proslim izborima 2018 ok prosli i umjesto da jacaju stranku s novim imenima i sire oni sjebu i u Sa sto su imali spala stranka na Sabinu i Kojevica pa poslije na Sabinu i Fortu, sjeba ih sex afera max. mislim po rez. nije al tanko je to dobili su glas cisto revolt tog dijela glasaca, lokalni pitanje je da li ce zadrzati sto imaju ...

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21315
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Epidaurus » 04 okt 2022, 17:18

SDP je velika stranka sa jakom infrastrukturom al Niksic mora cim prije odje.bat sa cela stranke. Socijaldemokratija je kod nas solidno popularna, sa dobrim kadrovima i vodstvom oni bi uvijek imali jake rezultate. NS i liberalizam je kod nas ideja koja se jos uvijek razvija i u buducnosti ce imati sve vece i vece biracko tijelo no da bi to ostvarili moraju imati mnogo bolje kadrove van KS. Forto, Sabina i Arnaut prije svih su fenomenalni kadrovi al van KS je sve jako tanko. U Zenici i Tuzli prije svih imaju potencijal da budu poprilicno bitni, a time bi bili ozbiljan faktor i na ostalim nivoima.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la dscile » 04 okt 2022, 17:18

sljivo je napisao/la:
04 okt 2022, 17:11
dscile je napisao/la:
04 okt 2022, 17:09
Kajzer10 je napisao/la:
04 okt 2022, 15:39


Ma pokro je lik bogaoca, ne sumnjam. izleti vijest na n1, a onda provjerim i na ciku, neka zvornicka naselja gdje zivi 99% Bosnjaka, uzeo covjek preko 50% glasova, vise nego bosnjacki kandidati skupa. Cirkus.

Iako ne vjerujem da je toliko pokrao da je napravilo kljucnu razliku, vjerujem da bi i ovi iz opozicije napravili vecu dramu. Ili ce tek.
Ma ovo nije realno. Da ovako ocigledno krades.. Znaci ne pokusavas nista sakriti, nicega se ne bojis. Ovo je stvarno strasno.

Ali kakav debil moras biti da ne ostavis makar pet glasova, nego upises j*benih 0 glasova.
Hajd sve al zamisli osobu koja unosi da mu 0 glasova na drugom glavnom kandidatu nije cudna. Koliko ima takvih primjera? Ako je jedan moze reci da je izuzetak.
Najjace u svemu sto je neko u skorije vrijeme na ovoj temi pisao kako se ne krade kod nas puno na izborima i kako su to samo izolovani slucajevi.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bodi123 » 04 okt 2022, 17:19

400k nevažećih :shock: :shock: :shock:

Ovo je za ponovit izbore, boga dragog samo pitaj šta se sve radilo i u RSu i u Federaciji
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Marsal » 04 okt 2022, 17:20

FKBilder je napisao/la:
04 okt 2022, 17:13
Jbt ovo je strasno za momka u Cazinu....Kako,sta ko i zasto pobogu.....slomiti kicmu nekome, jos mladom sportisti..
Šta je bilo tačno?
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8091
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la baboedindzeko09 » 04 okt 2022, 17:23

Madal je napisao/la:
04 okt 2022, 17:12
Zato jer mi nismo država ni društvo koje može iznijeti ovaj broj stranaka. Evo NS u TK nema ni 7-8 ozbiljnih ljudi, a tu sam uračunao i one poluozbiljne. Profa u stranci ima par kvalitetnih ljudi, itd i tako se raspe kadar po milion stranaka. Eno Zlatko Miletić i Damir Marjanović, i jedan i drugi fantastičan kadar a u nekakvoj su desetoj stranci, misle pokupili svu pamet svijeta što su novu stranku osnovali.
Kod nas u TK je problem (bar ove izbore) što je bukvalno nikakav izbor ove godine bio, naročito na kantonalnom nivou što smo već pričali. Pojedine stranke koje su itekako aktuelne u ostalim kantonima nisu ništa uradili povodom kampanje, povodom obilaska nekih drugih sredina mimo Tuzle, Gradačca i Gračanice. Kandidati na listama kao što kazes daj boze da ima 7-8 ozbiljnih ljudi, dok su recimo te iste stranke uradile vrlo dobar posao van okvira ovog kantona. Ne pamtim od rođenja da je SDP ovako loše odradio u TK kampanju na svim područjima, izgubili su čak i svoju bazu u Gradačcu duplo poslije 12 godina čini mi se!? U Tz im se polako i topi prednost u odnosu na prethodne godine gdje je razlika bila drastična, da li je svijetu dosta i njih ne znam, ne mogu da budem pametan, ali da su ove godine bili očajni ljudi na listi iste, da su očajnu kampanju uradili to svakako. Jesu li možda išli na "siguricu" da će dobiti 45-50% glasova u Tuzli, da će Gradačac i Gračanica i dalje biti uvjerljivi i da će na osnovu toga imati većinu? Moguće
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la TonySosa » 04 okt 2022, 17:23

FKBilder je napisao/la:
04 okt 2022, 17:13
Jbt ovo je strasno za momka u Cazinu....Kako,sta ko i zasto pobogu.....slomiti kicmu nekome, jos mladom sportisti..
Garant zbog pičetine, i onda ga neke kockaste glave koje misle da je sve njihovo prebili.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la sljivo » 04 okt 2022, 17:24

SDP je pokazala kompetentnost kad ovaj period nije nista iskoristila. Da ne bi Trojke i Benjamine, Stete ili par pojedinaca imali bi upola manje mandata. Katastrofa da se stranka sa takvom infrastruturom srozala. Rumeni ce ih sa mrtvom strankom prestic.

NS me je razocarala totalno.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la redbull93 » 04 okt 2022, 17:25

Marsal je napisao/la:
04 okt 2022, 16:40
redbull93 je napisao/la:
04 okt 2022, 16:36

Jos hoce prijavu protiv njih da podnosi, a on ih tu postavio :mrgreen:

Koja je to ubleha, pojma nemate.
Da je 10 puta gori nego što jest, bolje i on nego SDA.
Ista je to klica
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
L-Train
Postovi: 18359
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la L-Train » 04 okt 2022, 17:25

Koalicija za drzavu je najveca šega ovih izbora :lol:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Bundesliga
Postovi: 11491
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Bundesliga » 04 okt 2022, 17:26

Problem svih tih stranaka ljevice je što su oni previše odvojeni od naroda, nešto se previše dižu i foliraju. Jedini Konaković je skontao šemu i da trebaš pridobiti onog običnog čovjeka, čak i onog seljaka, zatucanog, Da se malo spustiš među narod.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bodi123 » 04 okt 2022, 17:26

Epidaurus je napisao/la:
04 okt 2022, 17:18
SDP je velika stranka sa jakom infrastrukturom al Niksic mora cim prije odje.bat sa cela stranke. Socijaldemokratija je kod nas solidno popularna, sa dobrim kadrovima i vodstvom oni bi uvijek imali jake rezultate. NS i liberalizam je kod nas ideja koja se jos uvijek razvija i u buducnosti ce imati sve vece i vece biracko tijelo no da bi to ostvarili moraju imati mnogo bolje kadrove van KS. Forto, Sabina i Arnaut prije svih su fenomenalni kadrovi al van KS je sve jako tanko. U Zenici i Tuzli prije svih imaju potencijal da budu poprilicno bitni, a time bi bili ozbiljan faktor i na ostalim nivoima.
Neće kod nas liberalizam nikad zavladat, Sarajevo jedino i prihvata donekle taj fazon i otuda NS postoji i napreduje, al nemaju kud dalje. U manjim gradićima od toga nema ništa, nit će kad bit. Kifla ima najveći potencijal za čitavu državu i mora početi raditi na ostalim listama van KS jer je ovo trenutno očajno i neće narod da glasa s razumijevanjem. SDPa je pun **** svijetu, oni su imali svoju priliku i ništa bolji od zelenih nisu bili.

Sve u svemu je.beno teško je iskorijeniti ovaj naš mentalitet i zelene koji su se uvukli u svaku sferu života. Dug proces je potreban, mic po mic pa ćemo vidjeti za jedno 10 godina šta će biti. Dosta zavisi i od toga šta će oni uraditi po pitanju unutrašnjosti, kome će dati ključeve kad Bakir napusti.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8091
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la baboedindzeko09 » 04 okt 2022, 17:28

Bundesliga je napisao/la:
04 okt 2022, 17:26
Problem svih tih stranaka ljevice je što su oni previše odvojeni od naroda, nešto se previše dižu i foliraju. Jedini Konaković je skontao šemu i da trebaš pridobiti onog običnog čovjeka, čak i onog seljaka, zatucanog, Da se malo spustiš među narod.
Konaković je desnica :D

A ovo se slažem, ja ne znam da li je i u jednom mjestu oko Tuzle recimo (sela govorim) bio ikakav SDP, NS skup, da su barem pokušali narodu prikazati svoj plan, svoj program ili nešto, apsolutni ništa, jednostavno moraš se i tom narodu približiti i oni su građani isto kao i mi, ništa se ne razlikujem ja koji zivim npr. u centru Sarajeva od nekog ko živi u Teočaku, naš glas je jednak
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la sljivo » 04 okt 2022, 17:29

Bundesliga je napisao/la:
04 okt 2022, 17:26
Problem svih tih stranaka ljevice je što su oni previše odvojeni od naroda, nešto se previše dižu i foliraju. Jedini Konaković je skontao šemu i da trebaš pridobiti onog običnog čovjeka, čak i onog seljaka, zatucanog, Da se malo spustiš među narod.
To je kljuc svega + mediji, botovi i bezobrazluk.

Bundesliga
Postovi: 11491
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Bundesliga » 04 okt 2022, 17:30

baboedindzeko09 je napisao/la:
04 okt 2022, 17:28

Konaković je desnica :D

A ovo se slažem, ja ne znam da li je i u jednom mjestu oko Tuzle recimo (sela govorim) bio ikakav SDP, NS skup, da su barem pokušali narodu prikazati svoj plan, svoj program ili nešto, apsolutni ništa, jednostavno moraš se i tom narodu približiti i oni su građani isto kao i mi, ništa se ne razlikujem ja koji zivim npr. u centru Sarajeva od nekog ko živi u Teočaku, naš glas je jednak
Ma znam da je desnica, nego je u koaliciji s njima. Govorim za SDP primarno i NS.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Bazinga12345 » 04 okt 2022, 17:31

Epidaurus je napisao/la:
04 okt 2022, 17:18
SDP je velika stranka sa jakom infrastrukturom al Niksic mora cim prije odje.bat sa cela stranke. Socijaldemokratija je kod nas solidno popularna, sa dobrim kadrovima i vodstvom oni bi uvijek imali jake rezultate. NS i liberalizam je kod nas ideja koja se jos uvijek razvija i u buducnosti ce imati sve vece i vece biracko tijelo no da bi to ostvarili moraju imati mnogo bolje kadrove van KS. Forto, Sabina i Arnaut prije svih su fenomenalni kadrovi al van KS je sve jako tanko. U Zenici i Tuzli prije svih imaju potencijal da budu poprilicno bitni, a time bi bili ozbiljan faktor i na ostalim nivoima.
Nikšiću uskoro ističe mandat.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
FKBilder
Postovi: 1739
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la FKBilder » 04 okt 2022, 17:31

Marsal je napisao/la:
04 okt 2022, 17:20
FKBilder je napisao/la:
04 okt 2022, 17:13
Jbt ovo je strasno za momka u Cazinu....Kako,sta ko i zasto pobogu.....slomiti kicmu nekome, jos mladom sportisti..
Šta je bilo tačno?
Nasli momka sa potpuno prelomljenom kicmom, ludnica. Kosarkas, sportista....I niko nista nije vidio, nadzorne bile ugasene, klasika

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Pogba » 04 okt 2022, 17:34

Gost novinar na N1 :salut:
Čovjek osuo paljbu po "građanima" konačno neko, konkretno po Bošnjacima, kaže oni nisu žrtva nego saucesnik. :bow:
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 04 okt 2022, 17:34, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Felixians4, Jabroni, Licniznanstvenik, lol89, Zaniolo i 47 gostiju.