Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la MaroonBjelave » 08 dec 2022, 15:18

Marsal je napisao/la:
08 dec 2022, 14:22
Arvid je napisao/la:
08 dec 2022, 12:50
Ljudi vade nešto iz kuglica, šta je ovo jbte kakva je ovo "politika" ? :urnebes:

Monti Pajton svega mi.
Ja iskreno uživam sad čitajući Zahiragića, Mukahuseina i ostale što su vezani za SDA jer oni sve ovo slave kao neku pobjedu, a USA i VB sa vodstvom EU su davno odlučili da oni neće bit dio vlasti jer su nepouzdan partner.

Zato uživajte trenutno u njihovom slavlju i obavezno pravite skrinšotove da ih možete nabijat im na nos kad opet skontaju da ne mogu u vlast.
Čitao sam extra članak na The Bosnian Times o tome zašto je amerima i EU trebala SDA te 2018 godine, a zašto su ih sad pustili niz vodu.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Robust » 08 dec 2022, 15:28

MaroonBjelave je napisao/la:
08 dec 2022, 15:18
Marsal je napisao/la:
08 dec 2022, 14:22
Arvid je napisao/la:
08 dec 2022, 12:50
Ljudi vade nešto iz kuglica, šta je ovo jbte kakva je ovo "politika" ? :urnebes:

Monti Pajton svega mi.
Ja iskreno uživam sad čitajući Zahiragića, Mukahuseina i ostale što su vezani za SDA jer oni sve ovo slave kao neku pobjedu, a USA i VB sa vodstvom EU su davno odlučili da oni neće bit dio vlasti jer su nepouzdan partner.

Zato uživajte trenutno u njihovom slavlju i obavezno pravite skrinšotove da ih možete nabijat im na nos kad opet skontaju da ne mogu u vlast.
Čitao sam extra članak na The Bosnian Times o tome zašto je amerima i EU trebala SDA te 2018 godine, a zašto su ih sad pustili niz vodu.
tko ih nece pustiti niz vodu dok u Iranu se vode najzesci protesti protiv vlasti vrh te stranke ugosti MVP Irana, to je isti nivo kao da su lavrova pozvali , guraju vec dvije godine prst u oko zapadu i misle da ce im to proci :crazy: :crazy:

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la MaroonBjelave » 08 dec 2022, 15:31

Robust je napisao/la:
08 dec 2022, 15:28
MaroonBjelave je napisao/la:
08 dec 2022, 15:18
Marsal je napisao/la:
08 dec 2022, 14:22


Ja iskreno uživam sad čitajući Zahiragića, Mukahuseina i ostale što su vezani za SDA jer oni sve ovo slave kao neku pobjedu, a USA i VB sa vodstvom EU su davno odlučili da oni neće bit dio vlasti jer su nepouzdan partner.

Zato uživajte trenutno u njihovom slavlju i obavezno pravite skrinšotove da ih možete nabijat im na nos kad opet skontaju da ne mogu u vlast.
Čitao sam extra članak na The Bosnian Times o tome zašto je amerima i EU trebala SDA te 2018 godine, a zašto su ih sad pustili niz vodu.
tko ih nece pustiti niz vodu dok u Iranu se vode najzesci protesti protiv vlasti vrh te stranke ugosti MVP Irana, to je isti nivo kao da su lavrova pozvali , guraju vec dvije godine prst u oko zapadu i misle da ce im to proci :crazy: :crazy:
Ma drug, što se mene tiče, mogli su ih ugasiti još 92 godine i napraviti od njih ekološki pokret.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Pensioner26
Postovi: 3000
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Pensioner26 » 08 dec 2022, 15:33

samocelik je napisao/la:
08 dec 2022, 14:13
Pensioner26 je napisao/la:
08 dec 2022, 14:06
boatenkk je napisao/la:
08 dec 2022, 13:55
muslimani u bih su najgluplji narod na svijetu.. i onda se cude sto genocide trpe.. od 90 su im srbi postavili srpsku dinastiju izetbegovic koja ih i sad truje.. da je bio umjesto alije zarobljen ganic glavu bi mu poslali u predsjednistvo.. srpska demokratska akcija ce nastaviti blokadu drzave..

sretno sine u njemackoj.. promijenila se i ona od mog zadnjeg boravka davne 98.. ali to je sistem i disciplina..
Ok. Najlakše je reći mi smo najgluplji narod na svijetu. To je poznato. Međutim, šta je po tebi kao individui trajno rješenje za ovu našu “nesretnu” državu? Koji je to postulat koji će riješiti sve u našoj državi? Pljuvati može svako.
Ja lično smatram, da ja ili bilo ko živi i radi tu u Bosni i Hercegovin, kao pojedinac ništa ne može promjeniti. Razlog je taj, što su napravili takav sistem da ti kao pojedinac aposlutno legalno nemaš skoro pa nikakve šanse bilo šta promjeniti. Ni za par %. Smatram da ovdje neki vid bunta,revolta, revolucije čak bih se usudio reći jedino riješenje.
Imamo li mi tu osobu koja će pokrenuti neku revoluciju. Nemamo. Znači gitljati će se i dalje u istom sivilu. Tačka.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 dec 2022, 15:52

Šmit uklonio blokade :rol:

Vise se ne zna ko pije ko placa. Ovi sto vode proces ne znaju, a kamoli obicni ljudi.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8088
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la baboedindzeko09 » 08 dec 2022, 15:54

U Kranjčevićevoj ulici na Marijin Dvoru je došlo do incidenta u kojem je lakše povrijeđen jedan maloljetnik. Njega je naime nožem napao vršnjak.

Kako nam priča majka povrijeđenog, u napadu na njenog sina su učestvovala dvojica dječaka. Ona kaže da je jedan od njih dvojice ničim izazvan pitao vršnjaka "Hoćeš li da te izbodem", na šta je on odgovorio "Hajde".

Nakon toga je dječak, prema njenim riječima, zboden u butinu. Prevezen je u Opću bolnicu u Sarajevo gdje je utvrđeno da je zadobio ranu od noža.

Ona ističe kako je dječak koji je nanio povrede njenom sinu tvrdio da je sam pao na ekser te da ga je policija ispitala i provela istragu prilikom čega je pronađeno hladno oružje kod dječaka.
Pa kako koji dan sve gore i gore :crazy:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
emir18
Postovi: 16496
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la emir18 » 08 dec 2022, 16:01

2.86 dizel, a sve skuplje :crazy:
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Arvid
Postovi: 17188
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Arvid » 08 dec 2022, 16:01

slika

:kralj:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Otelo
Postovi: 33493
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Otelo » 08 dec 2022, 16:06

emir18 je napisao/la:
08 dec 2022, 16:01
2.86 dizel, a sve skuplje :crazy:
To ti je zbog rata u Ukrajini. Nije ni čudo da su Rusi napali, Ukrajinci držali sav izvoz svijeta :rol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
alemsa
Postovi: 23933
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la alemsa » 08 dec 2022, 16:56

baboedindzeko09 je napisao/la:
08 dec 2022, 15:54
U Kranjčevićevoj ulici na Marijin Dvoru je došlo do incidenta u kojem je lakše povrijeđen jedan maloljetnik. Njega je naime nožem napao vršnjak.

Kako nam priča majka povrijeđenog, u napadu na njenog sina su učestvovala dvojica dječaka. Ona kaže da je jedan od njih dvojice ničim izazvan pitao vršnjaka "Hoćeš li da te izbodem", na šta je on odgovorio "Hajde".

Nakon toga je dječak, prema njenim riječima, zboden u butinu. Prevezen je u Opću bolnicu u Sarajevo gdje je utvrđeno da je zadobio ranu od noža.

Ona ističe kako je dječak koji je nanio povrede njenom sinu tvrdio da je sam pao na ekser te da ga je policija ispitala i provela istragu prilikom čega je pronađeno hladno oružje kod dječaka.
Pa kako koji dan sve gore i gore :crazy:
Bilo je toga uvjek, i kad sam zivio u Saajevu, vecina srednjoskolaca i starijih su nosali onaj popularni "leptir" se zvao. Pa na bazenima na Ilidzi (onaj stari bazen prije ovih termi), sam licno gledo mozda 2000e kad lik lika izbode na smrt na 5 metara od mene. I to sam vidio cijelu interakciju jer mi je peskir bio blizu njih, nesto se zakacise, jedan bio nabildan visok, nako mrcina, drugi prco, i ovaj visoki mu zviznu samar, i kaze hajmo napolje (van bazena) kaze samo da uzmem majicu, ispod majice leptir izbode ga, pade lik trese se k'o da ina epilepsiju (nikad to necu zaboraviti), onda se iskupi raje i auto da ga voze, i kasnije javise da je izumro u autu. Tako da je toga uvjek bilo
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Airwayes
Postovi: 113
Pridružen/a: 06 dec 2022, 17:55
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Airwayes » 08 dec 2022, 18:41

baboedindzeko09 je napisao/la:
08 dec 2022, 15:54
U Kranjčevićevoj ulici na Marijin Dvoru je došlo do incidenta u kojem je lakše povrijeđen jedan maloljetnik. Njega je naime nožem napao vršnjak.

Kako nam priča majka povrijeđenog, u napadu na njenog sina su učestvovala dvojica dječaka. Ona kaže da je jedan od njih dvojice ničim izazvan pitao vršnjaka "Hoćeš li da te izbodem", na šta je on odgovorio "Hajde".

Nakon toga je dječak, prema njenim riječima, zboden u butinu. Prevezen je u Opću bolnicu u Sarajevo gdje je utvrđeno da je zadobio ranu od noža.

Ona ističe kako je dječak koji je nanio povrede njenom sinu tvrdio da je sam pao na ekser te da ga je policija ispitala i provela istragu prilikom čega je pronađeno hladno oružje kod dječaka.
Pa kako koji dan sve gore i gore :crazy:
Ne vidim problem ovdje. Pa ovaj je sam trazio da ga ovaj izbode.

Avatar
boatenkk
Postovi: 418
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la boatenkk » 08 dec 2022, 18:55

Primitivna balijska politika ce kostati muslimanski svijet u bih.. ili novim genocidom ili kolektivnim iseljavanjem.. pa ce se za 3 generacije dijete balijsko zvati hans a ne armin..

Avatar
JosephNongeBoende
Postovi: 198
Pridružen/a: 08 nov 2022, 09:35

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la JosephNongeBoende » 08 dec 2022, 18:57

Hans van Buuren
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Marsal » 08 dec 2022, 19:20

alemsa je napisao/la:
08 dec 2022, 16:56
baboedindzeko09 je napisao/la:
08 dec 2022, 15:54
U Kranjčevićevoj ulici na Marijin Dvoru je došlo do incidenta u kojem je lakše povrijeđen jedan maloljetnik. Njega je naime nožem napao vršnjak.

Kako nam priča majka povrijeđenog, u napadu na njenog sina su učestvovala dvojica dječaka. Ona kaže da je jedan od njih dvojice ničim izazvan pitao vršnjaka "Hoćeš li da te izbodem", na šta je on odgovorio "Hajde".

Nakon toga je dječak, prema njenim riječima, zboden u butinu. Prevezen je u Opću bolnicu u Sarajevo gdje je utvrđeno da je zadobio ranu od noža.

Ona ističe kako je dječak koji je nanio povrede njenom sinu tvrdio da je sam pao na ekser te da ga je policija ispitala i provela istragu prilikom čega je pronađeno hladno oružje kod dječaka.
Pa kako koji dan sve gore i gore :crazy:
Bilo je toga uvjek, i kad sam zivio u Saajevu, vecina srednjoskolaca i starijih su nosali onaj popularni "leptir" se zvao. Pa na bazenima na Ilidzi (onaj stari bazen prije ovih termi), sam licno gledo mozda 2000e kad lik lika izbode na smrt na 5 metara od mene. I to sam vidio cijelu interakciju jer mi je peskir bio blizu njih, nesto se zakacise, jedan bio nabildan visok, nako mrcina, drugi prco, i ovaj visoki mu zviznu samar, i kaze hajmo napolje (van bazena) kaze samo da uzmem majicu, ispod majice leptir izbode ga, pade lik trese se k'o da ina epilepsiju (nikad to necu zaboraviti), onda se iskupi raje i auto da ga voze, i kasnije javise da je izumro u autu. Tako da je toga uvjek bilo
Toliko ga lik iznabado nožem da je frajer izumro
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la miki_92 » 08 dec 2022, 19:25

:crazy:

"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
alemsa
Postovi: 23933
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la alemsa » 08 dec 2022, 19:35

Marsal je napisao/la:
08 dec 2022, 19:20

Toliko ga lik iznabado nožem da je frajer izumro
Da, tad ti u domu zdravlja na Ilidzi nisu mogli pomoci u tim slucajevima nego si moro na Kosevo ili u Drzavnu, a imas poljepo voznje. Tako je i Adis Sabanovic podlego u autu, eto njega sam poznavo druzili smo se, stariji bio od mene godinu. Njega je covjek upuco na svadbi u stomak, i podlego je do Koseva.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Surreal
Postovi: 7175
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Surreal » 08 dec 2022, 19:52

Sve gore i gore, balavurdija pogleda tri filma i ufuraju se da su neki mangupi, a tome samo doprinose idoli u vidu Mirze Hatica, danasnja omladina idealizira ismeta celu - to je djeci idol.

I sta sad da rade roditelji ovog malca? Izboden im sin zbog budale, policija po obicaju nece nista uraditi jer treba pisati kazne prosjacima i ljudima koji pokusavaju zaraditi za hljeb.

Bez obzira na posljedice, samo pravda u svoje ruke, jer ovoga ce biti samo jos vise.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
boatenkk
Postovi: 418
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la boatenkk » 08 dec 2022, 20:01

I djeca su teski picici.. nit se znaju branit nit imaju muda.. a ganjaju sqd i tu teretanu.. dzaba siroka ramena kad su muda malena..

Avatar
Brokula
Postovi: 30975
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Brokula » 08 dec 2022, 20:09

Oprastamo joj jos 4 godine blokada :ljepota:
slika

slika
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Kompromis » 08 dec 2022, 20:16

Moj ti prijatelju kakva pičoka radi u CiKu to sam se ljetos uvjerio kad sam isao kod njih sa svojim direktorom da on preda nake papire... ta je vjeruj mi 0 bodova za ovu... msm da je ona neka menadzerica odjela i da se preziva Delic a ime joj sa A pocinje 100% ali ne znam dalje (Amela, adila, aida tako nesto)... zaboravio jbg... uglavnom haman sve zene rade... nije Suad arnautovic budala :salut:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: napoleon72 i 50 gostiju.