Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 28 jun 2022, 11:57

Najjači je Zlatan Begić iz DF-a.
Koja kraljina.

Kriv je naravno SNSD. :urnebes:

Avatar
Kaunas
Postovi: 13316
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Kaunas » 28 jun 2022, 12:51

bombaysaphire je napisao/la:
27 jun 2022, 23:11
Tako je braćo , neka krepa neuka sirotinja :bih:
Kakva 2 naslova za dobro jutro. :kafa:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dok-pol ... /220628028

https://www.klix.ba/vijesti/bih/parlame ... /220628049
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la sljivo » 28 jun 2022, 14:18

SDA pobjeđuje, šta vam je. Mi volimo patnju, pod njom se osjećamo najbolje.

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1537
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bavariapivo » 28 jun 2022, 14:23

dok je ovaca bice i vune

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Bundesliga » 28 jun 2022, 14:26

Pobjedjuje zato sto su ljudi glupi i nasjedaju na ono "koga ces birat" dok oni redovno biraju zelenu bandu. Nasjedaju i na propagandu protiv trojke dok SDA ovamo glasa za povecanje plata, protiv ukidanja akciza i protiv povecanja invalidnina. Imaju svoje botove koji glasaju za njih i koji pljuju sve redom. Ne glasajte za SDA bandu i njihove pajdase HDZ, DF I SNSD i ne nasjedajte na gluposti.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
L-Train
Postovi: 18356
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la L-Train » 28 jun 2022, 14:34

Ovaj Sasa Magazinovic je jedan od najboljih kadrova SDPa,vise takvih,manje Nermina Niksica.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Bundesliga » 28 jun 2022, 14:39

L-Train je napisao/la:
28 jun 2022, 14:34
Ovaj Sasa Magazinovic je jedan od najboljih kadrova SDPa,vise takvih,manje Nermina Niksica.
SDP je glasao protiv svih sranja koje je SDA predlozila i za koje su oni glasali. A njih najvise pljuju botovi i glup narod. Jednostavno preglup narod. Citam SDP kao iznijeo saopstenje da su glasali protiv povecanja plata, a dole u komentarima ih ljudi pljuju masovno dok dizu Baketa koji pare od naroda daje u pomozi.ba. Lobotomija.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21312
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Epidaurus » 28 jun 2022, 14:42

Ko padne na ovu demagogiju sa pomozi.ba treba mu automatski oduzet pravo glasa i proglasit ga mentalno zaostalim.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 28 jun 2022, 14:46

Epidaurus je napisao/la:
28 jun 2022, 14:42
Ko padne na ovu demagogiju sa pomozi.ba treba mu automatski oduzet pravo glasa i proglasit ga mentalno zaostalim.
?
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 28 jun 2022, 14:47

L-Train je napisao/la:
28 jun 2022, 14:34
Ovaj Sasa Magazinovic je jedan od najboljih kadrova SDPa,vise takvih,manje Nermina Niksica.
Nisam neki fan Nikšića. Da se razumijemo, ni glasač stranke mu. Ali je po pitanju autoputeva postavio standard ostalima. Nije neki veliki standard (kako bi trebao biti u jednoj zemlji u razvoju) ali u poređenju sa retardom koji ga je naslijedio i retardima koji su bili prije njega se čini nedostižnim.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bombaysaphire » 28 jun 2022, 15:12

Kaunas je napisao/la:
28 jun 2022, 12:51
bombaysaphire je napisao/la:
27 jun 2022, 23:11
Tako je braćo , neka krepa neuka sirotinja :bih:
Kakva 2 naslova za dobro jutro. :kafa:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dok-pol ... /220628028

https://www.klix.ba/vijesti/bih/parlame ... /220628049
:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Kakva gospoda majke , sve plemići :ljepota: :ljepota: :ljepota:

Konačno i da smeće od kliksa meni uljepša dan :opaopa:


Krepaj sirotinjooooooooooooooo :bih:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la delinjo » 28 jun 2022, 16:52

Samo deri sirotinju sto bi bombaj rekao,nadam se da ide gorivo na 5,ovo je malo i jeftino !!!!!
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Otelo
Postovi: 33481
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Otelo » 28 jun 2022, 17:15

Nismo bolje ni zaslužili. Najpasivniji narod u Evropi po pitanju svega. Kad nas burek od tri marke u pekari nije natjerao na proteste neće ni povećanje plata.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bombaysaphire » 28 jun 2022, 17:37

Otelo je napisao/la:
28 jun 2022, 17:15
Nismo bolje ni zaslužili. Najpasivniji narod u Evropi po pitanju svega. Kad nas burek od tri marke u pekari nije natjerao na proteste neće ni povećanje plata.
Najpasivniji , najgluplji i najodvratniji narod u Evropi .
Pljuje vlast , proda svoj glas za 50 KM :rol:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la dscile » 28 jun 2022, 17:54

Ma ako se na ovim izborima nesto ne promijeni to ce biti pokazatelj da nam nikada nece biti bolje.

Imam osjecaj da ovi politicari nikada nisu pljuvali u facu narodu kao sada. Evo u samo zadnjih par dana, prvo ona izjava SNSD-ovaca kako nisu za ukidanje akciza jer nisu uvjereni da ce to smanjiti cijenu goriva, pa onda usvajanje toga da se njima poveca plata i putni troskovi, dok istovremeno odbijaju stavljati na dnevni red povecanje invalidnine.. To je samo u zadnja 2-3 dana.

Ako se ove godine ne probude oni "ma nemam za koga glasati", boga pitaj sta ce ostati od ove drzave do sledecih izbora.

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la kontrasviju » 28 jun 2022, 17:58

bombaysaphire je napisao/la:
28 jun 2022, 15:12
Kaunas je napisao/la:
28 jun 2022, 12:51
bombaysaphire je napisao/la:
27 jun 2022, 23:11
Tako je braćo , neka krepa neuka sirotinja :bih:
Kakva 2 naslova za dobro jutro. :kafa:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dok-pol ... /220628028

https://www.klix.ba/vijesti/bih/parlame ... /220628049
:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Kakva gospoda majke , sve plemići :ljepota: :ljepota: :ljepota:

Konačno i da smeće od kliksa meni uljepša dan :opaopa:


Krepaj sirotinjooooooooooooooo :bih:
Samo yebi sirotinju, bez prestanka, ne vadi ga :opaopa: :bih:
1921

Avatar
Finn
Postovi: 9157
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Finn » 28 jun 2022, 18:25

dscile je napisao/la:
28 jun 2022, 17:54
Ma ako se na ovim izborima nesto ne promijeni to ce biti pokazatelj da nam nikada nece biti bolje.

Imam osjecaj da ovi politicari nikada nisu pljuvali u facu narodu kao sada. Evo u samo zadnjih par dana, prvo ona izjava SNSD-ovaca kako nisu za ukidanje akciza jer nisu uvjereni da ce to smanjiti cijenu goriva, pa onda usvajanje toga da se njima poveca plata i putni troskovi, dok istovremeno odbijaju stavljati na dnevni red povecanje invalidnine.. To je samo u zadnja 2-3 dana.

Ako se ove godine ne probude oni "ma nemam za koga glasati", boga pitaj sta ce ostati od ove drzave do sledecih izbora.
Ista priča svake izbore. Naravno da se neće ništa ni ovaj put promijeniti. Državno uređenje je takvo da je u startu onemogućeno bilo kakva promjena.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la dscile » 28 jun 2022, 18:40

Finn je napisao/la:
28 jun 2022, 18:25
dscile je napisao/la:
28 jun 2022, 17:54
Ma ako se na ovim izborima nesto ne promijeni to ce biti pokazatelj da nam nikada nece biti bolje.

Imam osjecaj da ovi politicari nikada nisu pljuvali u facu narodu kao sada. Evo u samo zadnjih par dana, prvo ona izjava SNSD-ovaca kako nisu za ukidanje akciza jer nisu uvjereni da ce to smanjiti cijenu goriva, pa onda usvajanje toga da se njima poveca plata i putni troskovi, dok istovremeno odbijaju stavljati na dnevni red povecanje invalidnine.. To je samo u zadnja 2-3 dana.

Ako se ove godine ne probude oni "ma nemam za koga glasati", boga pitaj sta ce ostati od ove drzave do sledecih izbora.
Ista priča svake izbore. Naravno da se neće ništa ni ovaj put promijeniti. Državno uređenje je takvo da je u startu onemogućeno bilo kakva promjena.
Ma ja znam da ja prvi put to pricam i iskreno to mislim. Nije mi bitno ko ce doci na vlast, samo da se konacno skinu ovi koji nas jasu godinama. Nisam neki balavac iz srednje, znam kakve masinerije imaju ove vodece stranke, koliko su ljudi pozaposljavali, koliko ce jos poslova obecati, koliko ce ljudi potkupiti.. Ali ovo sto rade zadnje dvije godine je haos. Nisam mislio da mogu ovoliko kenjati po ljudima.

Zivimo losije nego ikada, potrosacka korpa nikada skuplja, ljudi (ne racunajuci rat) nikada nisu ovoliko odlazili, a ovi nista ne rade po tom pitanju i moze biti samo jos gore u buducnosti. Iskreno cu se boriti da svi u mojoj okolini odu glasati za bilo koga osim ovih sadasnjih. Sve je bolje nego ne glasati, pa da oni tamo u komisiji glasaju za tebe.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bombaysaphire » 28 jun 2022, 18:51

dscile je napisao/la:
28 jun 2022, 18:40
Finn je napisao/la:
28 jun 2022, 18:25
dscile je napisao/la:
28 jun 2022, 17:54
Ma ako se na ovim izborima nesto ne promijeni to ce biti pokazatelj da nam nikada nece biti bolje.

Imam osjecaj da ovi politicari nikada nisu pljuvali u facu narodu kao sada. Evo u samo zadnjih par dana, prvo ona izjava SNSD-ovaca kako nisu za ukidanje akciza jer nisu uvjereni da ce to smanjiti cijenu goriva, pa onda usvajanje toga da se njima poveca plata i putni troskovi, dok istovremeno odbijaju stavljati na dnevni red povecanje invalidnine.. To je samo u zadnja 2-3 dana.

Ako se ove godine ne probude oni "ma nemam za koga glasati", boga pitaj sta ce ostati od ove drzave do sledecih izbora.
Ista priča svake izbore. Naravno da se neće ništa ni ovaj put promijeniti. Državno uređenje je takvo da je u startu onemogućeno bilo kakva promjena.
Ma ja znam da ja prvi put to pricam i iskreno to mislim. Nije mi bitno ko ce doci na vlast, samo da se konacno skinu ovi koji nas jasu godinama. Nisam neki balavac iz srednje, znam kakve masinerije imaju ove vodece stranke, koliko su ljudi pozaposljavali, koliko ce jos poslova obecati, koliko ce ljudi potkupiti.. Ali ovo sto rade zadnje dvije godine je haos. Nisam mislio da mogu ovoliko kenjati po ljudima.

Zivimo losije nego ikada, potrosacka korpa nikada skuplja, ljudi (ne racunajuci rat) nikada nisu ovoliko odlazili, a ovi nista ne rade po tom pitanju i moze biti samo jos gore u buducnosti. Iskreno cu se boriti da svi u mojoj okolini odu glasati za bilo koga osim ovih sadasnjih. Sve je bolje nego ne glasati, pa da oni tamo u komisiji glasaju za tebe.
Ma yebo to , najbitnije je :

- Da se ne puca
- Da me moj krade , a ne njihov
- Što više džamija i crkvi
- Nek je plata redovna , makar i 500 KM

E čuj nisi mislio da ovoliko mogu kenjati po ljudima , pa bolan iste fore prosipaju 25+ godina :njanjanja:
Samo da ti kažem da će biti još gore i neka će biti :bih:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
HuseinKapetan9
Postovi: 1322
Pridružen/a: 13 apr 2022, 04:42

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la HuseinKapetan9 » 28 jun 2022, 19:19

Otelo je napisao/la:
28 jun 2022, 17:15
Nismo bolje ni zaslužili. Najpasivniji narod u Evropi po pitanju svega. Kad nas burek od tri marke u pekari nije natjerao na proteste neće ni povećanje plata.
Bili su protesti 2014, jel se sta promjenilo :hmmmmm:
Patrice Evra is the player with the most UEFA Champions League final losses- 4.
Trent Alexander-Arnold is 23 years old,and he already has 2.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hightower i 26 gostiju.