Ruska invazija na Ukrajinu

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Bundesliga » 05 okt 2022, 14:58

sljivo je napisao/la:
05 okt 2022, 14:57
Ja konto džaba će im ameri dat. Samo udarit vanago po džepu koji bi radi svog interesa pola evrope prepustili rusima.
Pa neće samo Njemačkoj biti skuplje 5 puta već komplet Evropi. Kad se ljudi krenu mrznit ko ledo kocke druga će se priča pričati.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Madal » 05 okt 2022, 15:00

Sta ima veze sto Rusi nece moci sakriti pripremanje nuklearke, pa nisu mogli sakriti ni gomilanje vojske na granici pa im niko nije vjerovao da ce napasti
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Shategabri
Postovi: 14625
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Shategabri » 05 okt 2022, 15:03

Nek troše zalihe :kafa:
Zar nisu rekli da imaju dovoljno?
Malo se strpiti, Ukrajinci ginu svaki dan, oni kukaju zbog cijena plina :think:
Koševo Zapad

Avatar
sljivo
Postovi: 14326
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la sljivo » 05 okt 2022, 15:03

Bundesliga je napisao/la:
05 okt 2022, 14:58
sljivo je napisao/la:
05 okt 2022, 14:57
Ja konto džaba će im ameri dat. Samo udarit vanago po džepu koji bi radi svog interesa pola evrope prepustili rusima.
Pa neće samo Njemačkoj biti skuplje 5 puta već komplet Evropi. Kad se ljudi krenu mrznit ko ledo kocke druga će se priča pričati.
Nek se mrznu, sad nema nazad. Ako je neko mene ili ukrajinu htio pustit niz vodu onda mi je želja da svi idemo zajedno.

Kontali su to će zločinac riješiti brzo i onda sve smiriti kao da se ništa nije desilo, ali narod Ukrajine se ne predaje, i ne treba da se preda pa nek sve ide u helać. Ne bih da spominjem lokalne probleme, jasno ti je onda zbog čega moj takav stav.

Avatar
Gunner4
Postovi: 8523
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Gunner4 » 05 okt 2022, 15:05

Kakva je ovo zayebancija sa Muskom?
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Bundesliga » 05 okt 2022, 15:06

sljivo je napisao/la:
05 okt 2022, 15:03
Bundesliga je napisao/la:
05 okt 2022, 14:58
sljivo je napisao/la:
05 okt 2022, 14:57
Ja konto džaba će im ameri dat. Samo udarit vanago po džepu koji bi radi svog interesa pola evrope prepustili rusima.
Pa neće samo Njemačkoj biti skuplje 5 puta već komplet Evropi. Kad se ljudi krenu mrznit ko ledo kocke druga će se priča pričati.
Nek se mrznu, sad nema nazad. Ako je neko mene ili ukrajinu htio pustit niz vodu onda mi je želja da svi idemo zajedno.

Kontali su to će zločinac riješiti brzo i onda sve smiriti kao da se ništa nije desilo, ali narod Ukrajine se ne predaje, i ne treba da se preda pa nek sve ide u helać. Ne bih da spominjem lokalne probleme, jasno ti je onda zbog čega moj takav stav.
Ma kontam za Rusiju. Ne volim ih vidit, i znam kakva su sve sranja pravili i prave ovdje. Govorim da Ameri ovo koriste, a taj njihov plin je jako štetan po okoliš u poređenju sa prirodnim. Sve dvostruki standardi, puna su usta borbe protiv klimatskih promjena i zatopljavanja a 7 država odnosno firmi u svijetu proizvedu 90% i više zagađenja na planeti.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14625
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Shategabri » 05 okt 2022, 15:07

Madal je napisao/la:
05 okt 2022, 15:00
Sta ima veze sto Rusi nece moci sakriti pripremanje nuklearke, pa nisu mogli sakriti ni gomilanje vojske na granici pa im niko nije vjerovao da ce napasti
Da je Ukrajina mjesto Kube, pa da to ima smisla.
Ovako bi udarili tamo gdje je, kako oni kažu, njihov narod.
Čak i da to nije briga onog gore što šalje vojsku da gine, briga ga je što će zagaditi tu zemlju za narednih nn godina.
I što je još bitnije, što će zagaditi i sopstvenu pograničnu zemlju čak i sa taktičkom nuklearnom.
Prelaženje crvene linije sa nuklearkama znači i rizik sopstvene propasti.
One mogu poslužiti kao sredstvo u pregovorima u smislu da imaš težinu kao nuklearna sila.
Za obezbjeđenje vlastite teritorije, garancija.
Ovdje ne bi imalo smisla, toliko toga su uradili, prekršili toliko međunarodnih pravila i sad bi kao to nešto nuklearkom??!
Ne, nek izgube ko ljudi ako već nisu mogli da dobiju. I nek priznaju poraz.
Ili ne moraju, al ko ih pita. Atomsku nek ne diraju, to je dugme za samouništenje.
Koševo Zapad

Avatar
sljivo
Postovi: 14326
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la sljivo » 05 okt 2022, 15:14

Bundesliga je napisao/la:
05 okt 2022, 15:06
Ma kontam za Rusiju. Ne volim ih vidit, i znam kakva su sve sranja pravili i prave ovdje. Govorim da Ameri ovo koriste, a taj njihov plin je jako štetan po okoliš u poređenju sa prirodnim. Sve dvostruki standardi, puna su usta borbe protiv klimatskih promjena i zatopljavanja a 7 država odnosno firmi u svijetu proizvedu 90% i više zagađenja na planeti.
Ne slažem se ni ja sa svom američkom politikom ali se slažem ako se podudara sa mojom/našom, pa kakva god ona bila. I mislim da će se zadugo podudarati. Sad nije pitanje ko je šta ili moralisanje, već šta ti je prioritet ili interes i na čijoj si strani.

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Saurman » 05 okt 2022, 15:27

Bundesliga je napisao/la:
05 okt 2022, 14:52
Saurman je napisao/la:
05 okt 2022, 14:42
Njemačka: Amerika nam prodaje plin po astronomskim cijenama
Kao što sam i rekao neki dan.

Sjeverni tok 2 ide u zrak Ameri dižu cijenu.
Dizali bi svakako, samo je budala mislila da Ameri neće profitirati i da neće prodavati ukapljeni gas po mnogo većim cijenama. Još kada ovdje to napišeš proglase te Rusofilom a veze to nema već je činjenica.
Jasno je svakoj budali da je Amerika najveći dobitnik ovog rata.Godinama su forsirali na konflikt Ukrajine i Rusije i kad su našli budale sa obje strane show je mogao početi.
Sad lagano pucaj cijene Evropi kako ti duša želi.Amerika jednostavno mora uvijek imati neko žarište u svijetu gdje će oni izigravati policajca i glumiti mirotvorca.Irak srušili zbog famoznog oružija za masovno unitšenje koje nikad nije ni postajalo nedavno Siriju sravnili sa zemljom.Stvorili kozoyebe ISIL itd itd.


Majstori su obmane i niko im u svijetu nije ravan.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Bundesliga » 05 okt 2022, 15:33

Saurman je napisao/la:
05 okt 2022, 15:27
Majstori su obmane i niko im u svijetu nije ravan.
Ma ne moraju oni nikoga obmanjivati, kad su većina njihove kujice i rade kako im se kaže.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
sljivo
Postovi: 14326
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la sljivo » 05 okt 2022, 15:46

Sreća je još veća to što smo mi na njihovoj strani.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7442
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la kraljttbvb » 05 okt 2022, 17:08

Eno sad Amerika kriva što su Rusi poletili da izvrše agresiju na Ukrainu.

Inace imali su fenomenalno ispletenu mrežu po Evropi i bili su prilično uhvatili Evropu u svoj stisak. Počevši od monopola na izvoza gasa, nafte i još mnogo drugih stvari do toga da su i jako puno političara u Evropi imali kupljene i da su isti za lovu radili za Rusiju i njihove interese. Bio sam jednom naletio na članak koji o ovome govori i tacno navodio koji su sve političari radili za njihove interese, a bilo ih je jako puno u skoro svakoj državi Evrope, ali ne mogu sad da nadjem gdje sam to čitao.
Bila je priča da su se Rusi umiješali i u izbore za USA predsjednika, znači bili su upleteni u sve moguce stvari u svijetu.

Pa samo da je Sjeverni tok 2 proradio i još više Evropu stvorio ovisnom o gasu, Evropljani bi im za par godina sami isporučili Ukrajinu na tanjiru.

I umjesto da sve rade polako i ko Ameri da prave situaciju da su države ovisne o njima, Putler je poletio sa invazijom par godina ranije, pa je sam kriv što je Americi naletio na volej, a ovi nisu propustili da ga napucaju momački...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la SMR187 » 05 okt 2022, 17:43

Moze li mi samo neko objasniti kako je Amerika uspjela Putinu (koji btw ne podnosi Ameriku) usaditi toliku volju da napadne i razara Ukrajinu?
Ili jos bolje, kako je uspjela njegove prethodnike (koji su btw jos vise mrzili Ameriku) nagovoriti da godinama teroriziraju Ukrajinu i njihov narod :urnebes:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la jestamaji » 05 okt 2022, 17:47

kraljttbvb je napisao/la:
05 okt 2022, 17:08


I umjesto da sve rade polako i ko Ameri da prave situaciju da su države ovisne o njima, Putler je poletio sa invazijom par godina ranije, pa je sam kriv što je Americi naletio na volej, a ovi nisu propustili da ga napucaju momački...
ko je koga napucao će se znati tek na kraju kada rat stane i kada se povuče ćiza, kako na terenu tako i u sveukupnoj priči. prije ili kasnije će se situacija ukopati i doći će do nekog zasićenja, kao i u svakom ratu. konačni računi se tek onda mogu svoditi, ovo je trenutno jednačina sa puno nepoznatih.

-rusi su krenuli prije svega u zauzimanje teritorija, vidjećemo koliko će im na kraju ostati i ako nedaj bože budu uspješni hoće li stati sa ukrajinom.
-ukrajina se naravno brani, oni su jeb.ena stranka i nisu imali izbora, vidjećemo na kakav kompromis su spremni pristati. mislim da ni oni sami ne vjeruju da mogu sve vratiti, bez obzira an silnu tehniku kojom ih filuju.
-svijet je pritisnuo rusiju sankcijama. svako ko je bio u rusiji u sedamdesetim i osamdesetim zna koja je to propast bila, otprilike ko kod nas u ratu samo što nije pucalo. to je bilo i za nas iz juge ekstremno jadno, a kamoli za zapadnjake. vidjećemo šta će se desiti unutar rusije ako opet bude tako ili slično. najgore je imati pa nemati.
-evropa je žestokim sankcijama dovela sebe u probleme, nakon što su štancali lovu da plate troškove korone, rat im je pobrkao sve planove kako da spriječe inflaciju, ako su ih uopšte i imali. problem EU je da ima puno neslaganja, pitanje je da li će zajednički stav uneka doba pući.
-ameri donekle profitiraju barem uovom trenutku, ali nisam siguran da je njima u interesu dugotrajni rat.
-kina i indija posmatraju sve to i traže najbolji način da profitiraju

naravno nikome normalnom rat nije u interesu i niko agresore ne može smisliti, ali ima dovoljno onih koji zbog svojih koristi rado dolijevaju ulje na vatru, bez obzira koliko ukrajinci najebali. zato ja ne bi u ovome trenutku pravio nikakve prognoze, po meni je sve otvoreno, daj bože da se brzo završi
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 05 okt 2022, 17:48, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la delko » 05 okt 2022, 17:48

SMR187 je napisao/la:
05 okt 2022, 17:43
Moze li mi samo neko objasniti kako je Amerika uspjela Putinu (koji btw ne podnosi Ameriku) usaditi toliku volju da napadne i razara Ukrajinu?
Ili jos bolje, kako je uspjela njegove prethodnike (koji su btw jos vise mrzili Ameriku) nagovoriti da godinama teroriziraju Ukrajinu i njihov narod :urnebes:
Nikako, rusija je oduvijek terorisala narode bliske njima pod pricom "braća" ali da je sve rusko i da se sve njih pita. Ovo im je bio samo izgovor da otpocnu rat i da zauzmu nove teritorije jer ih narod Ukrajine nije poslusao i nije zelio da se "bratimi" po ruskom tumacenju te rijeci.
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la StrikeWarzone » 05 okt 2022, 18:00

Saurman je napisao/la:
05 okt 2022, 15:27
Bundesliga je napisao/la:
05 okt 2022, 14:52
Saurman je napisao/la:
05 okt 2022, 14:42


Kao što sam i rekao neki dan.

Sjeverni tok 2 ide u zrak Ameri dižu cijenu.
Dizali bi svakako, samo je budala mislila da Ameri neće profitirati i da neće prodavati ukapljeni gas po mnogo većim cijenama. Još kada ovdje to napišeš proglase te Rusofilom a veze to nema već je činjenica.
Jasno je svakoj budali da je Amerika najveći dobitnik ovog rata.Godinama su forsirali na konflikt Ukrajine i Rusije i kad su našli budale sa obje strane show je mogao početi.
Sad lagano pucaj cijene Evropi kako ti duša želi.Amerika jednostavno mora uvijek imati neko žarište u svijetu gdje će oni izigravati policajca i glumiti mirotvorca.Irak srušili zbog famoznog oružija za masovno unitšenje koje nikad nije ni postajalo nedavno Siriju sravnili sa zemljom.Stvorili kozoyebe ISIL itd itd.


Majstori su obmane i niko im u svijetu nije ravan.
Kobasičari i pismenost...
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
Brokula
Postovi: 31002
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Brokula » 05 okt 2022, 18:12

Tuzno je s kim vazduh dijelimo
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Saurman » 05 okt 2022, 18:55

StrikeWarzone je napisao/la:
05 okt 2022, 18:00
Saurman je napisao/la:
05 okt 2022, 15:27
Bundesliga je napisao/la:
05 okt 2022, 14:52

Dizali bi svakako, samo je budala mislila da Ameri neće profitirati i da neće prodavati ukapljeni gas po mnogo većim cijenama. Još kada ovdje to napišeš proglase te Rusofilom a veze to nema već je činjenica.
Jasno je svakoj budali da je Amerika najveći dobitnik ovog rata.Godinama su forsirali na konflikt Ukrajine i Rusije i kad su našli budale sa obje strane show je mogao početi.
Sad lagano pucaj cijene Evropi kako ti duša želi.Amerika jednostavno mora uvijek imati neko žarište u svijetu gdje će oni izigravati policajca i glumiti mirotvorca.Irak srušili zbog famoznog oružja za masovno uništenje koje nikad nije ni postajalo nedavno Siriju sravnili sa zemljom.Stvorili kozoyebe ISIL itd itd.


Majstori su obmane i niko im u svijetu nije ravan.
Kobasičari i pismenost...
Jel' u redu lektore ?
Pišem s moba u žurbi i greške su moguće.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7442
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la kraljttbvb » 05 okt 2022, 19:35

jestamaji je napisao/la:
05 okt 2022, 17:47
kraljttbvb je napisao/la:
05 okt 2022, 17:08


I umjesto da sve rade polako i ko Ameri da prave situaciju da su države ovisne o njima, Putler je poletio sa invazijom par godina ranije, pa je sam kriv što je Americi naletio na volej, a ovi nisu propustili da ga napucaju momački...
ko je koga napucao će se znati tek na kraju kada rat stane i kada se povuče ćiza, kako na terenu tako i u sveukupnoj priči. prije ili kasnije će se situacija ukopati i doći će do nekog zasićenja, kao i u svakom ratu. konačni računi se tek onda mogu svoditi, ovo je trenutno jednačina sa puno nepoznatih.

-rusi su krenuli prije svega u zauzimanje teritorija, vidjećemo koliko će im na kraju ostati i ako nedaj bože budu uspješni hoće li stati sa ukrajinom.
-ukrajina se naravno brani, oni su jeb.ena stranka i nisu imali izbora, vidjećemo na kakav kompromis su spremni pristati. mislim da ni oni sami ne vjeruju da mogu sve vratiti, bez obzira an silnu tehniku kojom ih filuju.
-svijet je pritisnuo rusiju sankcijama. svako ko je bio u rusiji u sedamdesetim i osamdesetim zna koja je to propast bila, otprilike ko kod nas u ratu samo što nije pucalo. to je bilo i za nas iz juge ekstremno jadno, a kamoli za zapadnjake. vidjećemo šta će se desiti unutar rusije ako opet bude tako ili slično. najgore je imati pa nemati.
-evropa je žestokim sankcijama dovela sebe u probleme, nakon što su štancali lovu da plate troškove korone, rat im je pobrkao sve planove kako da spriječe inflaciju, ako su ih uopšte i imali. problem EU je da ima puno neslaganja, pitanje je da li će zajednički stav uneka doba pući.
-ameri donekle profitiraju barem uovom trenutku, ali nisam siguran da je njima u interesu dugotrajni rat.
-kina i indija posmatraju sve to i traže najbolji način da profitiraju

naravno nikome normalnom rat nije u interesu i niko agresore ne može smisliti, ali ima dovoljno onih koji zbog svojih koristi rado dolijevaju ulje na vatru, bez obzira koliko ukrajinci najebali. zato ja ne bi u ovome trenutku pravio nikakve prognoze, po meni je sve otvoreno, daj bože da se brzo završi
Kako će se rat završiti ne znam, teško da to sada iko može i pretpostaviti, više sam se bazirao na trenutno napucavanje:

Sjeverni tok 2 po nekim napisima će korodorati ako ga za neki broj dana ne poprave i ako u njega udje slana voda. Projekat koj je koštao milijarde, trenutno propada, a Ameri sa brodovima preuzeli ulogu dobavljači plina u Evropu.

I još sličnih stvari, umjesto da su Rusi iskoristili ulaganja i poklopili cijelu Evropu, Ameri im uzese tržište ko zadnjim levatima...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13370
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Rajaz » 05 okt 2022, 21:01

sljivo je napisao/la:
05 okt 2022, 10:35
Taj koncept koji su oni zamislili i provode je jedino ispravan da bi se ovi narodi držali u cjelovitoj državi. Nema drugog načina, svaki drugi način je raspad i svođenje bošnjaka na palestince (druga dva naroda se mogu spojiti u matične države), i ja ne želim da budem palestinac u evropi. Rusi to izgleda žele i onda dabogda propali.
Jedini ispravan, aha :lol:
Onda nemojte plačipičkati svaki put nakon izbora kada je jasno da od promjene nema ništa, kada je jasno ko ih finansira, ko je doveo krmka iz Laktaša i kome je u cilju održati status quo ovdje :stop:
Bosna i Hercegovina je država ne jednog nego tri naroda i tako treba ostati, koliko god to nekome bilo teško prihvatiti.

Rusi izgleda to žele, ali su Amerikanci ti koji te je'bu 30 godina i ne daju ti da se pomjeriš s mjesta.
Shategabri je napisao/la:
05 okt 2022, 11:09
Rajaz je napisao/la:
05 okt 2022, 10:31
sljivo je napisao/la:
05 okt 2022, 10:28
Ne haba. Rusija haba i nadam se da će je razhebat za sva vremena.
Pa ko ti je navukao luđačku košulju i održava status quo već 30 godina? :lol:
Pa mi nismo nikad bili pod ruskom šapom, ali ima onih koji jesu i danas prednjače u mržnji prema Rusiji.
Mi smo interesna sfera zapada, Amerike, EU, NATO, to je činjenica.
Nije da smo to birali niti da možemo birati.
Da li misliš da bi nam bilo bolje da je kojim slučaj Balkan pod ruskom šapom?
Pri tom nema opcije da ne budemo pod ničijom, znaš i sam.
Nije moguće biti ni neutralac kao Tito što je bio, mada je i to fabrikovano i dopušteno.
Danas je to nemoguće.
Ne bi, imperija te ne pita je li ti dobro nego ti uzima dušu, resurse i najkvalitetnije ljude odvodi sebi čime te pretvara u roblje.

Jel nam dobro pod Američkom šapom ? Koliko nas je zadovoljno u državi ?
U zadnjih 10 godina se iselilo milion ljudi, o čemu pričamo ?
Brokula je napisao/la:
05 okt 2022, 10:55
sljivo je napisao/la:
05 okt 2022, 10:35
Taj koncept koji su oni zamislili i provode je jedino ispravan da bi se ovi narodi držali u cjelovitoj državi. Nema drugog načina, svaki drugi način je raspad i svođenje bošnjaka na palestince (druga dva naroda se mogu spojiti u matične države), i ja ne želim da budem palestinac u evropi. Rusi to izgleda žele i onda dabogda propali.
Rajazu je težak izbor između dejtonskog mirovnog sporazuma što Amerika podržava ili etničkog čišćenja koje Rusija podržava. Nije lahko odlučit između te dvije stvari jbg
LaHko je, još si zelen brokulice :yawn:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia i 36 gostiju.