Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Virtu4l » 03 jan 2018, 23:29

A imaju Facebook profil?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 03 jan 2018, 23:32

Da se solidarisu sa sestrama iz Saudijske Arabije, nisu polagale vozacki do ove godine :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 03 jan 2018, 23:32

Posmatraju stid sa religijske strane, k'o što gledam.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 03 jan 2018, 23:32

Virtu4l je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Mene psovanje ubi. Ne mogu 2 rečenice bez da ošinem nešto što izvodi iz vjere.
Možeš li nam navesti neki primjer.
Gore od muškog psovanja je samo kada je žensko kočijaš.

U svakom slučaju nepotrebno je psovanje bez veze.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Virtu4l » 03 jan 2018, 23:33

Aerials je napisao/la:Posmatraju stid sa religijske strane, k'o što gledam.
Posmatram stid kao određenu vrstu odgoja i kulture.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 03 jan 2018, 23:33

Sarmelino je napisao/la:Da se solidarisu sa sestrama iz Saudijske Arabije, nisu polagale vozacki do ove godine :kafa:
Baš kontam nije valjda da priča to u pozitivnom smislu :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 03 jan 2018, 23:35

Federer17 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Pa gdje vam je stid onda?
Pitas ustipce i mene, ili aludiras na zenski spol?

Ako je ovo drugo, vjeruj da poznajem nekoliko pokrivenih muslimanki koje sebi ne daju prici. Propisno islamski odjevene, bez sarenih boja marama, haljina i slicno. Nijednu sliku na njihovim profilima ne mozes naci, niti prihvataju muske osobe.
Pitam opcenito sta vama predstavlja stid. To sto si ti naveo nije stid. Ako za tebe to predstavlja stid onda ne mozes hvaliti ustipce koje je sve osim toga.
Virtu4l je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Posmatraju stid sa religijske strane, k'o što gledam.
Posmatram stid kao određenu vrstu odgoja i kulture.
Pa kultura i odgoj nemaju veze sa stidom. Stid se manifestira kad pogrijsis nesto. Odgojena i kulturna osoba nema potrebe da se cesto stidi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 03 jan 2018, 23:35

Virtu4l je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Posmatraju stid sa religijske strane, k'o što gledam.
Posmatram stid kao određenu vrstu odgoja i kulture.
Jedno je biti kulturan i dobro odgojen, drugo je biti stidan do te mjere da te strah upoznati se sa nekim i pričati. Prvo je poželjno, drugo je odraz nesigurnosti i problem.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 03 jan 2018, 23:37

Cudi me kako zene u određenim zemljama i dalje dobrovoljno postaju submisivne toliko.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 03 jan 2018, 23:37

Virtu4l je napisao/la:A imaju Facebook profil?
Zar je to problem ako se na pametan nacin koristi? Grupa od fakulteta, korisne stranice i slicno. Zasto bi bio problem imati fb acc., volio bih cuti tvoje misljenje?

Ove komentare kojima su veci problem osobe koje cuvaju svoju cednost, nego one koje mozes odvesti u krevet vec na prvom sastanku, bila ona pijana ili ne, zaista ne bih komentarisao. Danas su nam takve svakako postale olicenje stida. Sto se lakse povali, to je bolja! :thumbup:

@Kawhi, ma ja se zezam s ustipce, ne znam kako to nisi shvatio. Siroka tema, mrsko mi je pisati, iako je po meni potpuno razlicito biti stidan i imati stid.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 03 jan 2018, 23:43

Federer17 je napisao/la: Ove komentare kojima su veci problem osobe koje cuvaju svoju cednost, nego one koje mozes odvesti u krevet vec na prvom sastanku, bila ona pijana ili ne, zaista ne bih komentarisao. Danas su nam takve svakako postale olicenje stida. Sto se lakse povali, to je bolja! :thumbup:
A ista stvar isla ona u krevet stalno s nekim ili izbjegavala muskarce jer je strah da se nece suzdrzati. Oboje je dokaz slabosti. Treba u svemu imati mjeru. To je i primarna doktrina islama. Dakle, treba znati kad i s kim otici u krevet ako cemo vec s religijske strane posmatrati.
Federer17 je napisao/la: @Kawhi, ma ja se zezam s ustipce, ne znam kako to nisi shvatio. Siroka tema, mrsko mi je pisati, iako je po meni potpuno razlicito biti stidan i imati stid.
Stid je ok stvar kad pogrijesis nesto. Samo psihopata se nece postiditi. Druga je stvar stid (strah) u nekim situacijama gdje ga ne treba biti.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 03 jan 2018, 23:43

Ne mora se vala toliko ekstremno posmatrat, da mora bit pokrivena, izbjegavat društvene mreže itd. Znam par djevojaka koje su visoko moralne, a nisu pokrivene. Al' ukusno i pristojno oblačenje, bluze, pantole, nema minića, nema bretela... i za mene je dovoljno da cura ne pije, da joj Bosna na Ilidži nije vrhunac izlaza i da je u prošlosti nisu vodali neki kočijaši s kajlom od 3 kile i babinim BMWom.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 03 jan 2018, 23:45

Da li se vama stvarno izlazi sa curama po svim pravilima? Znaci ona bi izasla s vama ali uz prisutnog muskog clana porodice, i vi bi na to pristali? Ili je dobro da je vjernica samo kad vama pase.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ziggs » 03 jan 2018, 23:47

Sarmelino je napisao/la:Da se solidarisu sa sestrama iz Saudijske Arabije, nisu polagale vozacki do ove godine :kafa:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Besic » 03 jan 2018, 23:47

Kawhi - kad si ti to išao na vjeronauku pa znaš da je islam srednji put?
Čudi me tako nešto od nekog kome je draža flaša od knjige
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 03 jan 2018, 23:48

Možda je drukčija okolina, al ne znam, nekad mi teško čitat komentare ovdje. Šta fali ako cura popije tu i tamo, u izlasku, ako obuče minić, pa jbemu mater koji qrac :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Virtu4l » 03 jan 2018, 23:49

Aerials je napisao/la:Jedno je biti kulturan i dobro odgojen, drugo je biti stidan do te mjere da te strah upoznati se sa nekim i pričati. Prvo je poželjno, drugo je odraz nesigurnosti i problem.
Prvo je poželjno i dobija se odgojem i kulturom, ne može se naučiti, a drugo se veoma lako savlada. Od djevojke koja ima 18, 19 ili 20 godina ne očekujem da bude sigurna u sebe do te mjere, to svakako vremenom dođe na svoje, a kulturu i odgoj neće steći ako do tada nije stekla.
Federer17 je napisao/la:Zar je to problem ako se na pametan nacin koristi? Grupa od fakulteta, korisne stranice i slicno. Zasto bi bio problem imati fb acc., volio bih cuti tvoje misljenje?

Ove komentare kojima su veci problem osobe koje cuvaju svoju cednost, nego one koje mozes odvesti u krevet vec na prvom sastanku, bila ona pijana ili ne, zaista ne bih komentarisao. Danas su nam takve svakako postale olicenje stida. Sto se lakse povali, to je bolja! :thumbup:
Pa ne znam, ako su već toliko okrenute vjeri onda mi to sa FB nema logike, FB je sve ono što one nisu. Nekako mi nije prirodno. Na FB će im svakako sa vremena na vrijeme iskočiti nešto od čega bježe, neki Maršal ili legenda :mrgreen: a one to svjesno provociraju.

Što se drugog dijela posta tiče, a jbg, mjere se mišići i ko je veći mangup pa se onda gube prave vrijednosti. Opet, ja sam već u godinama kad mi treba mirnije, tiše i laganije, pa nekako podržavam tu varijantu mirne i normalne djevojke.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Besic » 03 jan 2018, 23:50

Lillard je napisao/la:Možda je drukčija okolina, al ne znam, nekad mi teško čitat komentare ovdje. Šta fali ako cura popije tu i tamo, u izlasku, ako obuče minić, pa jbemu mater koji qrac :mrgreen:
Zapad će nestati sam od sebe zbog nemorala.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 03 jan 2018, 23:51

Besic je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Možda je drukčija okolina, al ne znam, nekad mi teško čitat komentare ovdje. Šta fali ako cura popije tu i tamo, u izlasku, ako obuče minić, pa jbemu mater koji qrac :mrgreen:
Zapad će nestati sam od sebe zbog nemorala.
Mi smo na zapadu beško :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 03 jan 2018, 23:52

Lillard je napisao/la:Možda je drukčija okolina, al ne znam, nekad mi teško čitat komentare ovdje. Šta fali ako cura popije tu i tamo, u izlasku, ako obuče minić, pa jbemu mater koji qrac :mrgreen:
Ma to zavisi nekako od ličnosti sve. :D pošto ja ne pijem, nisam kafanski tip, ne izlazim na ta mjesta gdje se pušta ta kafanska muzika i gdje se raja opija, nekako osjećam da se ne bih uklopio s takvom curom. Barem sve takve veze do sad mi nisu funkcionisale. Tako da, nemam ništa protiv, al ja lično se trudim da izbjegavam to za neke ozbiljnije stvari.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], tobaccos i 56 gostiju.