Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 09 jan 2018, 17:31

moj uzor-S.G je napisao/la:Kakav spas? Zasto bi se čovjek distanciro od toga? :)
Mislim na neuzvraćeno zaljubljivanje. :D
Mada imaš ljudi koji bježe i od uzvraćene ljubavi, iz nekih njima poznatih razloga.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 09 jan 2018, 17:48

skoroalen je napisao/la:
sekerbay je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:necu tako lako pasti u raslje zaljubljivanja naucio sam i ja nesto
Čim to govoriš, onda vjerovatno nećeš. To zaljubljivanje i gubljenje glave pogađa onda kada se najmanje nadaš.
"Ljubav udari često tamo gdje ne treba, i kad joj se čovjek najmanje nada". :mrgreen:
Ne rusite mi lazne nade :plac:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 09 jan 2018, 18:24

Ma yebena je stvar zaljubljivanje. Danas imam prezentaciju na faksu, pola sata nakon što sam vidio tu scenu, izgubio se totalno. Nekako mi krivo bilo, samo mi to na umu pa nisam ni pazio šta pričam. Pomiješ'o i vratilo, i momente, i brzine... dobro me profa nije poslao u srednju kad je vidio šta pričam. :rol:
Gdje je onaj što ga motiviše kad ga trebe zayebu? Evo, ja sam dijametralno suprotan. :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 09 jan 2018, 18:28

haris004 je napisao/la:Ko što jedan moj prijatelj kaže, koji inače ima 20, najbolje je nać sebi curicu prvi/drugi srednje i othranit je doslovno.
Drugačije je kad si curi prvi momak, još ako se brzo zaljubi, bingo.
nisi pratio dovoljno ovu temu :mrgreen:

imali smo pacenika koji je isao tim principom i mala kad je dosla do 20. godine skontala "sta meni ovo treba u zivotu, odoh skakat po drugim kitama i cugati" :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 09 jan 2018, 18:33

KK_Bosna je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Ko što jedan moj prijatelj kaže, koji inače ima 20, najbolje je nać sebi curicu prvi/drugi srednje i othranit je doslovno.
Drugačije je kad si curi prvi momak, još ako se brzo zaljubi, bingo.
nisi pratio dovoljno ovu temu :mrgreen:

imali smo pacenika koji je isao tim principom i mala kad je dosla do 20. godine skontala "sta meni ovo treba u zivotu, odoh skakat po drugim kitama i cugati" :mrgreen:
E jes' je lola odgojio. :rol: :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 09 jan 2018, 18:40

skoroalen je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Ko što jedan moj prijatelj kaže, koji inače ima 20, najbolje je nać sebi curicu prvi/drugi srednje i othranit je doslovno.
Drugačije je kad si curi prvi momak, još ako se brzo zaljubi, bingo.
nisi pratio dovoljno ovu temu :mrgreen:

imali smo pacenika koji je isao tim principom i mala kad je dosla do 20. godine skontala "sta meni ovo treba u zivotu, odoh skakat po drugim kitama i cugati" :mrgreen:
E jes' je lola odgojio. :rol: :rol:
ma ne mozes to odgojiti, prije ili kasnije ce uciniti isto kao i doticna... ****, neizivljena klinka je najopasnija klinka... ionako su zene psihicki labilne osobe, jos kad ona vidi jaranice kako se zajebavaju, a ona "zarobljena" u vezi od kako zna za sebe, normalno da ce puknuti i odluciti da i ona bude cool i da se izivljava
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 09 jan 2018, 18:49

KK_Bosna je napisao/la:
haris004 je napisao/la:Ko što jedan moj prijatelj kaže, koji inače ima 20, najbolje je nać sebi curicu prvi/drugi srednje i othranit je doslovno.
Drugačije je kad si curi prvi momak, još ako se brzo zaljubi, bingo.
nisi pratio dovoljno ovu temu :mrgreen:

imali smo pacenika koji je isao tim principom i mala kad je dosla do 20. godine skontala "sta meni ovo treba u zivotu, odoh skakat po drugim kitama i cugati" :mrgreen:
Sad po njegovom treba vrebat oko srednjih skola. A taj jaran ce mu se zajebat kad ulupa pet godina a mala pozeli da zivi
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 09 jan 2018, 19:03

KK_Bosna je napisao/la: ma ne mozes to odgojiti, prije ili kasnije ce uciniti isto kao i doticna... ****, neizivljena klinka je najopasnija klinka... ionako su zene psihicki labilne osobe, jos kad ona vidi jaranice kako se zajebavaju, a ona "zarobljena" u vezi od kako zna za sebe, normalno da ce puknuti i odluciti da i ona bude cool i da se izivljava
Znam jednu curu, baš takvu. Do osamnaeste i gurala nekako na finjaka, kasnije se razgoropadila, Bože sačuvaj.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 09 jan 2018, 19:13

Proculo se po komsiluku da je ovaj jedan iz prizemlja slozio dijete ovoj jednoj sa treceg. Amater :facepalm:

Mada ovim hamsama nista vjerovat ne treba :kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 09 jan 2018, 19:25

:tokralju:
Osim13 je napisao/la:Proculo se po komsiluku da je ovaj jedan iz prizemlja slozio dijete ovoj jednoj sa treceg. Amater :facepalm:

Mada ovim hamsama nista vjerovat ne treba :kafa:
Jesu ti sve kone takve. Ako jesu imas sobu za iznajmit :rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 09 jan 2018, 19:32

Osim13 je napisao/la:Proculo se po komsiluku da je ovaj jedan iz prizemlja slozio dijete ovoj jednoj sa treceg. Amater :facepalm:

Mada ovim hamsama nista vjerovat ne treba :kafa:
Provjeri ti da nije tvoje, pusti komšiluk :?
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 09 jan 2018, 19:36

Da, ne bira, ali je možda i najljepši osjećaj koji možeš imat. Ja sam zaljubljive prirode i uživam u tom osjećaju.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

FoSte95
Postovi: 12650
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 09 jan 2018, 20:16

skoroalen je napisao/la:Ma yebena je stvar zaljubljivanje. Danas imam prezentaciju na faksu, pola sata nakon što sam vidio tu scenu, izgubio se totalno. Nekako mi krivo bilo, samo mi to na umu pa nisam ni pazio šta pričam. Pomiješ'o i vratilo, i momente, i brzine... dobro me profa nije poslao u srednju kad je vidio šta pričam. :rol:
Gdje je onaj što ga motiviše kad ga trebe zayebu? Evo, ja sam dijametralno suprotan. :urnebes:
taj sam :kafa:

vidiš danas počeo opet učiti al mi fali motivacija, moram se koliko je sutra nekoj javiti da me izlevati inače tanko će proći ovi ispiti :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la skoroalen » 09 jan 2018, 20:26

FoSte95 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Ma yebena je stvar zaljubljivanje. Danas imam prezentaciju na faksu, pola sata nakon što sam vidio tu scenu, izgubio se totalno. Nekako mi krivo bilo, samo mi to na umu pa nisam ni pazio šta pričam. Pomiješ'o i vratilo, i momente, i brzine... dobro me profa nije poslao u srednju kad je vidio šta pričam. :rol:
Gdje je onaj što ga motiviše kad ga trebe zayebu? Evo, ja sam dijametralno suprotan. :urnebes:
taj sam :kafa:

vidiš danas počeo opet učiti al mi fali motivacija, moram se koliko je sutra nekoj javiti da me izlevati inače tanko će proći ovi ispiti :urnebes:
Evo ti ove moje, ako prođeš nek ti je sa srećom. Al' veće su šanse da ćeš desetke iz svega upisat. :urnebes:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
StevieG8
Postovi: 13429
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 09 jan 2018, 21:03

skoroalen je napisao/la:Ma yebena je stvar zaljubljivanje. Danas imam prezentaciju na faksu, pola sata nakon što sam vidio tu scenu, izgubio se totalno. Nekako mi krivo bilo, samo mi to na umu pa nisam ni pazio šta pričam. Pomiješ'o i vratilo, i momente, i brzine... dobro me profa nije poslao u srednju kad je vidio šta pričam. :rol:
Gdje je onaj što ga motiviše kad ga trebe zayebu? Evo, ja sam dijametralno suprotan. :urnebes:
U istoj sam situaciji, zaljubim se u djevojku i uzvrati mi tu ljubav a kasnije mi povremeno prica o drugoj osobi pa je na kraju vidim kako se grli i razgovara s njim kako ti rece nekako bas blisko izgledaju. Kako ona kaze on je "samo prijatelj a ti si nesto vise". Cijeli vikend sam gubio glavu oko toga i to bas sad u toku ispita.

Ko god moze nek izbjegne to zaljubljivanje ako ima losu samokontrolu, kad te hormoni savladaju tesko se iz toga iscupat. Meni se prvi put desi da se zaljubim ovako verterski a bas sam mislio da se odlicno kontrolisem :thumbdown:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FrancescoTotti » 09 jan 2018, 21:17

Ima li neko ovdje iskustva sa prijateljicama sa beneficijama? :D
Ja se proslog semestra upustio u avanturu ne slusajuci raju kako se lako mogu zaljubit..
sad se grizem kad je neko pogleda a da mi pocne pricat da je u semama s nekim drugim mislim da bi pojeo cigaru pred njom. Znaci prestali smo s tim, fenomenalni smo drugovi i pasemo jedno drugom, ja definitivno ne zelim vezu al me osjecaji jebu nenormalno.
Bio sam i s drugim curama nakon toga al ne prestaje... a da joj kazem nesto ne dolazi u obzir jer je jedino pravilo bilo da nema zaljubljivanja. :D

Friends with benefits-nikako ne preporucujem.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 09 jan 2018, 21:32

FrancescoTotti je napisao/la:Ima li neko ovdje iskustva sa prijateljicama sa beneficijama? :D
Ja se proslog semestra upustio u avanturu ne slusajuci raju kako se lako mogu zaljubit..
sad se grizem kad je neko pogleda a da mi pocne pricat da je u semama s nekim drugim mislim da bi pojeo cigaru pred njom. Znaci prestali smo s tim, fenomenalni smo drugovi i pasemo jedno drugom, ja definitivno ne zelim vezu al me osjecaji jebu nenormalno.
Bio sam i s drugim curama nakon toga al ne prestaje... a da joj kazem nesto ne dolazi u obzir jer je jedino pravilo bilo da nema zaljubljivanja. :D

Friends with benefits-nikako ne preporucujem.
Moje je samo bilo kraće, čim sam otišao doma za praznike, cura našla drugog, sad fura vezu. Kanim se pozvat je na kavu, al nešto mi ne da :problem:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 09 jan 2018, 21:37

FrancescoTotti je napisao/la:Friends with benefits-nikako ne preporucujem.
FWB - preporucujem svima.

tebi nije uspjelo jer si ukljucio osjecaje, dakle od pocetka se nisi postavio kao FWB vec naivni skolarac :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FrancescoTotti » 09 jan 2018, 21:43

KK_Bosna je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Friends with benefits-nikako ne preporucujem.
FWB - preporucujem svima.

tebi nije uspjelo jer si ukljucio osjecaje, dakle od pocetka se nisi postavio kao FWB vec naivni skolarac :mrgreen:
Druze prvih mjesec dva su bili fenomenalni! Doslovno smo bili bez obaveza na tom emocionalnom planu jedno prema drugom. Problem je sto se moramo vidjat skoro svaki dan u sedmici, htio ja to ili ne osjecaji su se ukljucili. nije to prekidac pa da ih ukljucim iskljucim. Da mogu sad bi ih rado iskljucio...
@lilliard kume rado bi se mjenjao za tvoju situaciju :)

Ps-moje misljenje je da nakon odredjenog vremena mora budala kao ja past. Bilo to musko ili zensko prije ili kasnije osjecaji se ukljuce.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 09 jan 2018, 21:54

FrancescoTotti je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Friends with benefits-nikako ne preporucujem.
FWB - preporucujem svima.

tebi nije uspjelo jer si ukljucio osjecaje, dakle od pocetka se nisi postavio kao FWB vec naivni skolarac :mrgreen:
Druze prvih mjesec dva su bili fenomenalni! Doslovno smo bili bez obaveza na tom emocionalnom planu jedno prema drugom. Problem je sto se moramo vidjat skoro svaki dan u sedmici, htio ja to ili ne osjecaji su se ukljucili. nije to prekidac pa da ih ukljucim iskljucim. Da mogu sad bi ih rado iskljucio...
@lilliard kume rado bi se mjenjao za tvoju situaciju :)

Ps-moje misljenje je da nakon odredjenog vremena mora budala kao ja past. Bilo to musko ili zensko prije ili kasnije osjecaji se ukljuce.
a sta bi rekao za mene, mala mjesec dana zivjela kod mene :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1, rio_Ferdy88 i 43 gosta.