Ljubav & Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,Donnie Darko

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
106
50%
Da
106
50%

Ukupno glasova: 212

PaskalHens
Kontakt:

PostPostao/la PaskalHens » 13 feb 2018, 15:20

3mp0kn0r WroteColon
PaskalHens WroteColonPriča ide ovako; godina dana minimalno ispijanja šatro prijateljskih kafa, bila zaljubljena u mene baš, ja nisam toliko al' mi je njeno društvo prijalo nevjerovatno i zato sam joj predložio da pokušamo biti zajedno. I pokušamo mi. Ispočetka je bilo teško, ona zaljubljena do ušiju, hoće da me kontroliše, ne vjeruje mi, provjerava me itd.. Meni je to sve pritisak bio i stoga je bilo pokušaja prekida, međutim ljubav je prevladala. Bilo je zaista problema, al' ništa ozbiljno što se ne može prevazići, al' puno više ljepših stvari je bilo, putovanja, provođenja vikenda zajedno, svaki praznik zajedno provodili, ma sve naj naj.. Sve je bilo uredu do iza nove godine. Bili zajedno za novu godinu i poslije toga ona trebala ići po nalaze (ženski problemi) i od tog trenutka postaje druga osoba.. Prvo izađemo na kafu i kaže mi kako trebamo raskinuti jer mi ne može ponuditi sve što bi neka druga mogla, ja to odbijem odmah i kažem joj da me ne zanima šta mi može a šta ne ponuditi, jer je volim zbog nje ne zbog ponuda. Onda navodno otac njen me ne gotivi i tu mi bude krivo, al' nakon dan, dva skontam da ću učiniti sve da me zagotivi, ne zbog mene, nego zbog nje. I na kraju, što je i trenutni razlog prekida, kaže da ne može više jer sam previše zatvoren, ne ispoljavam dovoljno emocije itd.. I tu nastaje pakao za mene, okrenula se za 180 stepeni, hladna, gruba, bezobrazna.. Bez imalo prostora me ostavlja pred zidom, ne dajući ni prostora da uradim nešto da bi prevazišli to. Znači ni pod koju cijenu ne želi nastaviti bez obzira na sve. Govor tijela joj pokazuje da joj nedostajem, da joj falim, da hoće, al' priča skroz drugo. Ne popušta.. A ja je htio zaprositi još za novu godinu, međutim ne uspijem izvarijantisati sve i odložim za poslije nove godine. Al ona me preduhitri sa ovim. Koji ku.rac jbt :hmmmmm:

kakvi su tonalazi bili kad se nakon toga okrenula za 180 ? :hmmmmm:

Po njenom to je kap koja je prelila čašu, ti nalazi.. Prvenstveno je problem moja zatvorenost. Ne znam, konfuzno vrlo..
Ubij 10 ljudi, serijski si ubica. Ubij 1000 ljudi, heroj si rata.

Huska
Kontakt:

PostPostao/la Huska » 13 feb 2018, 15:25

Marsal WroteColonPa to je to kazem ti, pukne nesto u njoj i vozdra. Za najdalje godinu-dvije molit ce te da ti se vrati jer insan se mijenja, shvatit ce sta je uradila, pokajat ce se...

Pa ako je volis...do tebe je.

Nije proslo ni pola godine, znaci moli, place, kaze nikad me nista u zivotu nije opeklo kao ovo, ne znam sta mi je bilo ja tebe volim, ne mogu bez tebe i standardna prica kao i uvijek...al jbg poslije njanjanja nema kajanja, nek se svako nosi sa svojim odlukama...preko nekih stvari se ne prelazi..

sekerbay
Kontakt:

PostPostao/la sekerbay » 13 feb 2018, 15:29

legenda reala WroteColonI ja

Što tebe neće?

PaskalHens WroteColonPo njenom to je kap koja je prelila čašu, ti nalazi.. Prvenstveno je problem moja zatvorenost. Ne znam, konfuzno vrlo..

Iako nije lahko komentarisati jer situaciju poznajemo na osnovu tvog upisa, usudio bih se reć da neko ima malo veći uticaj na tu tvoju hanumu.
Da sam na tvom mjestu, otvorio bih karte i upoznao je sa tim planovima u vezi ženidbe.
Nemaš šta izgubiti.
Drugo, postoji mogućnost da glumi tu hladnoću jer te ustvari voli i želi da te sačuva tj. svjesna je da ti ne može pružiti ono što želi.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

sekerbay
Kontakt:

PostPostao/la sekerbay » 13 feb 2018, 15:32

Huska WroteColonNije proslo ni pola godine, znaci moli, place, kaze nikad me nista u zivotu nije opeklo kao ovo, ne znam sta mi je bilo ja tebe volim, ne mogu bez tebe i standardna prica kao i uvijek...

Ako nije tajna, možeš li napisat kakve je to zahtjeve imala?
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

PaskalHens
Kontakt:

PostPostao/la PaskalHens » 13 feb 2018, 15:43

sekerbay WroteColon
PaskalHens WroteColonPo njenom to je kap koja je prelila čašu, ti nalazi.. Prvenstveno je problem moja zatvorenost. Ne znam, konfuzno vrlo..

Iako nije lahko komentarisati jer situaciju poznajemo na osnovu tvog upisa, usudio bih se reć da neko ima malo veći uticaj na tu tvoju hanumu.
Da sam na tvom mjestu, otvorio bih karte i upoznao je sa tim planovima u vezi ženidbe.
Nemaš šta izgubiti.
Drugo, postoji mogućnost da glumi tu hladnoću jer te ustvari voli i želi da te sačuva tj. svjesna je da ti ne može pružiti ono što želi.

To sam i ja pomislio, da joj neko drugi puni glavu glupostima, jer nije normalno da joj nedostajem i falim al da ni pod koju cijenu neće dalje.
Ispričao sam joj već, džaba, sasluša al' ne je.be živu silu.
Moguće i to, to mi je glupo jer me ne zanima to, spreman sam na sve samo da budemo zajedno, al' eto..
Ubij 10 ljudi, serijski si ubica. Ubij 1000 ljudi, heroj si rata.

TheChief
Kontakt:

PostPostao/la TheChief » 13 feb 2018, 15:46

3mp0kn0r WroteColon
PaskalHens WroteColonPriča ide ovako; godina dana minimalno ispijanja šatro prijateljskih kafa, bila zaljubljena u mene baš, ja nisam toliko al' mi je njeno društvo prijalo nevjerovatno i zato sam joj predložio da pokušamo biti zajedno. I pokušamo mi. Ispočetka je bilo teško, ona zaljubljena do ušiju, hoće da me kontroliše, ne vjeruje mi, provjerava me itd.. Meni je to sve pritisak bio i stoga je bilo pokušaja prekida, međutim ljubav je prevladala. Bilo je zaista problema, al' ništa ozbiljno što se ne može prevazići, al' puno više ljepših stvari je bilo, putovanja, provođenja vikenda zajedno, svaki praznik zajedno provodili, ma sve naj naj.. Sve je bilo uredu do iza nove godine. Bili zajedno za novu godinu i poslije toga ona trebala ići po nalaze (ženski problemi) i od tog trenutka postaje druga osoba.. Prvo izađemo na kafu i kaže mi kako trebamo raskinuti jer mi ne može ponuditi sve što bi neka druga mogla, ja to odbijem odmah i kažem joj da me ne zanima šta mi može a šta ne ponuditi, jer je volim zbog nje ne zbog ponuda. Onda navodno otac njen me ne gotivi i tu mi bude krivo, al' nakon dan, dva skontam da ću učiniti sve da me zagotivi, ne zbog mene, nego zbog nje. I na kraju, što je i trenutni razlog prekida, kaže da ne može više jer sam previše zatvoren, ne ispoljavam dovoljno emocije itd.. I tu nastaje pakao za mene, okrenula se za 180 stepeni, hladna, gruba, bezobrazna.. Bez imalo prostora me ostavlja pred zidom, ne dajući ni prostora da uradim nešto da bi prevazišli to. Znači ni pod koju cijenu ne želi nastaviti bez obzira na sve. Govor tijela joj pokazuje da joj nedostajem, da joj falim, da hoće, al' priča skroz drugo. Ne popušta.. A ja je htio zaprositi još za novu godinu, međutim ne uspijem izvarijantisati sve i odložim za poslije nove godine. Al ona me preduhitri sa ovim. Koji ku.rac jbt :hmmmmm:

kakvi su tonalazi bili kad se nakon toga okrenula za 180 ? :hmmmmm:

Možda je trudna s drugim ? :D :mrgreen:

TheChief
Kontakt:

PostPostao/la TheChief » 13 feb 2018, 16:18

Inače, moje mišljenje o tome kada neko odluči da prekine vezu sa vama je sljedeće.
Prvo, naravno je da će ti biti teško u početku pogotovo ako je neka ozbiljnija veza bila u pitanju.
Ali uvijek imajte na umu da je bolje da se desilo tad nego nekad kasnije.
Znači bolje je kad se desi dok nije veza postala ozbiljna nego kad postane.
Bolje je kad se desi kad je veza ozbiljna nego da se desi u braku.
Najgore ja kad je razvod najbolja opcija.
Znam brakove u kojima žena ode poslije 3 dana od kuće ili one u kojima žena prvi dan braka ujutro ode kod majke da popije s njom kafu.

Ferdo
Kontakt:

PostPostao/la Ferdo » 13 feb 2018, 16:27

Dokle sežu vaše granice incesta? Druga rodica? Mislim šta je po zakonu?

Huska
Kontakt:

PostPostao/la Huska » 13 feb 2018, 16:35

sekerbay WroteColon
Huska WroteColonNije proslo ni pola godine, znaci moli, place, kaze nikad me nista u zivotu nije opeklo kao ovo, ne znam sta mi je bilo ja tebe volim, ne mogu bez tebe i standardna prica kao i uvijek...

Ako nije tajna, možeš li napisat kakve je to zahtjeve imala?

Kuca dva sprata, na jednom ja i ona zivjeli sami svoj zivot, a na drugo otac, mama i sestra... znaci samo nekad jeli zajedno jer svi rade...ona nema svoj mir hoce u stan pod kiriju, reko koji je razlog pa eto nemamo svoj mir, zasto svi moraju znati kada ja dodjem i odem vidis da svi danas rade tako i slicno uglavnom dosadilo valjda biti u kuci gdje je sve palo na nju...mama se razbolila, sestra inace na faxu, a otac vani radi...moje je sve bilo sto sam rekao ja svoju bolesnu mamu ne ostavljam samu ni za jednu zenu svijeta, u medjuvremenu mama umrla, nakon sto je ona otisla...

Mislim nije meni problem otici i zivjeti negdje drugo, ali da moram, a ovako imam sve gotovo i da se ja iz svoga idem zayebavati po stanovima kirijama i slicno ne pada mi na pamet...
Plus sto smo sve bili isplanirali da idemo u njemacku zajedno ja i vizu u medjuvremenu dobio...ni to nije htjela cekat i bila bi to sto je trazila...

alan_kardec
Kontakt:

PostPostao/la alan_kardec » 13 feb 2018, 16:39

mislim da incest nije kažnjiv po zakonu, tj. svaka veza je dozvoljena sve dok nema prisile. Trebalo bi da je tako :hmmmmm:

Al ono... smuvaš se sa prvom/drugom rodicom :crazy: :crazy: Pa stari bi ubio ili mene ili sebe, ili obojicu :lol:
RIP Adis Selmanović

Severna strana i puna Marakana nosiće me s'tobom do kraja života

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 13 feb 2018, 16:51

JackTheStripper WroteColon@Ranoffa zguziš je ti, bude nešto između vas, i sutra će ti isto tako vratiti. To je neminovno.

Ma Jack brateu ja sam nju već ziogu, al' sam svjestan dok što pričaš. Nikad ne bih mogao imati povjerenje u nju (mada teško da bih se i zabavljao sa njom uopšte), a opet ne mogu ni ovako nastaviti jer me srklet hvata zbog tog lika, osjećam se krivim na neki način jbg, a opet s treće strane ne mogu se iskontrolisati :mrgreen:

Najidealnije bi bilo da ona raskine sa njim i mi nastavimo ovaj odnos 'veze bez obaveze', svi zadovoljni i niko ne radi nešto loše i nemoralno ili nekarakterno, ne znam kako da nazovem ovo. Al' za to je sada kasno, ukaljali smo "obraz" i ja i ona, pogotovo ona, jer ja fakat nisam znao da ima momka, tek jutro poslije sam to saznao (i to sasvim slučajno), tako da na neki način ne osjećam se krivim.

Al' sad kad se vidimo i ako opet bude nešto, onda definitivno ima i moje odgovornosti u svemu tome. Znam samo da moram popričati sa njom, hoću da mi kaže istinu, ona je ta koja nešto krije, ne ja.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 13 feb 2018, 17:07

Raonffa WroteColon
Pa dobro, ima i ta priča logike, al' da tebe cura prevari znaš i sam da je realno da je ona kriva al' muški ponos i ego će najčešće gledati tog drugog muškarca kao krivca za sve to. Mislim to je sve nebitno u mojoj priči iz razloga što njen momak to neće saznati pa barem jedno 90% al' meni je opet nekako grižnja savjesti šta ja znam.

A što je najgore od svega toga, ta cura uopšte ne djuluje kao ravaku, mislim da ima neka pozadinska priča izmedju nje i tog lika, a to ću saznati kad je vidim, hoću da mi sve ispriča pa ću dalje skontati šta ću i kako ću.

Sve to među nama je bilo spontano i užurbano da je više nikad nisam vidio kako treba nakon toga al' eto sreća ove društvene mreže, pa ostaneš u kontaktu.

@MEllo

I ta priča ima mjesta apsolutno :mrgreen:

stvar je jednostavna, uživaj i ne razmišljaj...ne ulazi u vezu s njom, ako je njega prevarila s tobom i tebe će s nekim, dakle nije GF materijal...
druga dimenzija, vjerovatno se i s njim buba idalje, jer nemoj očekivati da ga je posjela i priznala, tako da zaštita i te stvari jer ne znaš šta ti eskimo burager radi/ima...ne kopaj, ne saznaji ništa, ne vezuj se dalje od spontane površnosti...tu budućnosti nema...samo bubaj i pravi se lud...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je samo poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 13 feb 2018, 17:24

DenchiNL WroteColon
Raonffa WroteColon
Pa dobro, ima i ta priča logike, al' da tebe cura prevari znaš i sam da je realno da je ona kriva al' muški ponos i ego će najčešće gledati tog drugog muškarca kao krivca za sve to. Mislim to je sve nebitno u mojoj priči iz razloga što njen momak to neće saznati pa barem jedno 90% al' meni je opet nekako grižnja savjesti šta ja znam.

A što je najgore od svega toga, ta cura uopšte ne djuluje kao ravaku, mislim da ima neka pozadinska priča izmedju nje i tog lika, a to ću saznati kad je vidim, hoću da mi sve ispriča pa ću dalje skontati šta ću i kako ću.

Sve to među nama je bilo spontano i užurbano da je više nikad nisam vidio kako treba nakon toga al' eto sreća ove društvene mreže, pa ostaneš u kontaktu.

@MEllo

I ta priča ima mjesta apsolutno :mrgreen:

stvar je jednostavna, uživaj i ne razmišljaj...ne ulazi u vezu s njom, ako je njega prevarila s tobom i tebe će s nekim, dakle nije GF materijal...
druga dimenzija, vjerovatno se i s njim buba idalje, jer nemoj očekivati da ga je posjela i priznala, tako da zaštita i te stvari jer ne znaš šta ti eskimo burager radi/ima...ne kopaj, ne saznaji ništa, ne vezuj se dalje od spontane površnosti...tu budućnosti nema...samo bubaj i pravi se lud...

Jasno kao dan, što više ne razmišljam to mi je lakše i ljepše :D

Nego, zvala me sebi (u grad gdje studira, cura nije iz BiH, al' studira u BiH) da joj dođem, šta misliš kolike su šanse da me "šteli" dečku i ekipi da me polome? I o tome sam razmišljao.

Mislim dogovor je da ona dođe meni, na neki način je insistirala, iako je ponudila da ja dođem njoj i meni se više sviđa ta opcija (iako je opasnija po mene) da ja idem njoj, zbog moje okoline i mahalskih priča bi mi bilo jednostavnije da ja idem dole.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 13 feb 2018, 17:35

Raonffa WroteColon

Nego, zvala me sebi (u grad gdje studira, cura nije iz BiH, al' studira u BiH) da joj dođem, šta misliš kolike su šanse da me "šteli" dečku i ekipi da me polome? I o tome sam razmišljao.

Mislim dogovor je da ona dođe meni, na neki način je insistirala, iako je ponudila da ja dođem njoj i meni se više sviđa ta opcija (iako je opasnija po mene) da ja idem njoj, zbog moje okoline i mahalskih priča bi mi bilo jednostavnije da ja idem dole.

ne komplikuj, neka je kod tebe, neće ti smještat da te polome , ali može te počet upoznavat sa svojom rajom, jaranicama, kojima si nepoznanica i onda nešto moraš se dopadat svima, ona te paradirat a dijametralno ti opadaju šanse za uživanje a rastu da taj sazna via-via...to je neki ulaz na teritorij BF-GF na finjaka/lowkey, stipu to neka je ovde, zajebi mahalu svakako ti je bolje da pričaju kako cjepaš neku malu nego bilo šta drugo...a poslije ovoga nekad se nenajavljeno ukaži tamo pa joj se javi i znat ćeš na čemu si ako ti je baš zapelo...i bolje ti je štekaj šešire već sad :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je samo poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Aerials

PostPostao/la Aerials » 13 feb 2018, 17:43

Fakat mi žao vas momaka kad čujem ovakve i slične priče. Skoro priča jedna djevojka, mislim da ima malo više od 25, bila sa momkom 8 godina, on je zaprosio što je nekako logično nakon svega, ona odbila jer joj se ne udaje, ja zinula, ne vjerujem. Pa fakat su neke nenormalne.
I'm the only thing I'm afraid of.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 13 feb 2018, 17:52

DenchiNL WroteColon
Raonffa WroteColon

ne komplikuj, neka je kod tebe, neće ti smještat da te polome , ali može te počet upoznavat sa svojom rajom, jaranicama, kojima si nepoznanica i onda nešto moraš se dopadat svima, ona te paradirat a dijametralno ti opadaju šanse za uživanje a rastu da taj sazna via-via...to je neki ulaz na teritorij BF-GF na finjaka/lowkey, stipu to neka je ovde, zajebi mahalu svakako ti je bolje da pričaju kako cjepaš neku malu nego bilo šta drugo...a poslije ovoga nekad se nenajavljeno ukaži tamo pa joj se javi i znat ćeš na čemu si ako ti je baš zapelo...i bolje ti je štekaj šešire već sad :D

Ma šta ja znam, nikad se nisam petljao sa zauzetim (u bilo kojoj varijanti) pa sam neiskusan u toj sferi, a ne bih ni ovako da sam znao al' jbg to je ludo, to je pijano, to je NG, nisam ni razmišljao o tome :D

Već sam joj upoznao jaranice, tu za NG mislim, bilo nas je desetak tu, moja i njena raja, mada ono normala ponašali smo se kao da nije ništa bilo, ako im se nije izlajala (a pretpostavljam da jeste nekad poslije) onda nisu ni skontale.

Pošto te prije par mjeseci nisam slušao, ovaj put hoću, pustit ću neka ona meni na noge dođe pa ćemo vidjeti šta ćemo dalje :D

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 13 feb 2018, 18:11

Aerials WroteColonFakat mi žao vas momaka kad čujem ovakve i slične priče. Skoro priča jedna djevojka, mislim da ima malo više od 25, bila sa momkom 8 godina, on je zaprosio što je nekako logično nakon svega, ona odbila jer joj se ne udaje, ja zinula, ne vjerujem. Pa fakat su neke nenormalne.

ma nema ovde ništa ni tužno ni čudno...ne može bit ozbilje bar ne na ovakvim okolnostima trenutno, dakle mogu se malo zabavit, imat neki malu avanturicu i to je plafon...može skrenut pažnju neke lokalne ili kone ako prođe s ovom i možda slučajno upast u neku vezu koja ima izgleda da bude nešto...

čuj 8 godina? ljudi imaju po tri braka u toliko godina :D :urnebes: :rol: ma to su gluposti, tu neko čeka nekog drugog :D ako nije sigurna nakon 8 godina da želi brak s njim onda ga sigurno ne želi s njim :D kakva su to zavlačenja :facepalm:

cala
Kontakt:

PostPostao/la cala » 13 feb 2018, 18:17

Aerials WroteColonFakat mi žao vas momaka kad čujem ovakve i slične priče. Skoro priča jedna djevojka, mislim da ima malo više od 25, bila sa momkom 8 godina, on je zaprosio što je nekako logično nakon svega, ona odbila jer joj se ne udaje, ja zinula, ne vjerujem. Pa fakat su neke nenormalne.

To je po meni dokaz da se ne moze tako rano racunat na neku ozbiljnu vezu, pogotovo prije 20te. Sve te srednjoskolske ljubavi kad tad puknu. Jednostavno ne mozes racunati na nesto ozbiljno dok se ne izgradis kao osoba i dok ne nadjes nekog takvog.
Ima ljudi koji sazriju ranije al to je do zivotnih okolnosti. Vecinom su to ljudi koji rano ostanu bez jednog ili oba roditelja i koji rano pocnu sami sebe izdrzavat.

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 13 feb 2018, 18:20

KK_Bosna WroteColon
Raonffa WroteColonZa NG završim sa jednom malom, sutradan saznam da ima momka, skamenim se bukvalno, nikakav problem nemam sa tim osim što imam yebeno loš osjećaj da mi se sve to može vratiti na nekoj budućoj djevojci.

Helem, opet treba da se vidimo za nekih 15ak dana, ona je zagrijana, nismo nikako pričali o toj njenoj vezi, sa jedne strane je top treba i neću se moći iskontrolisati, sa druge strane svjestan sam da ovo ne može ovako, ne znam šta da radim u pm. Pomažite :D

PS: Maksimalno sam skratio, koga zanimaju detalji napisat ću, ima materijala.

cekaj, to sto je ona ravaku nema veze sa tobom.

zguzice se il sa tobom, ili sa nekim drugim, njenom frajeru neces pomoci time sto ti ostanes suha qrca.

Bosna ti je sve rekao :salut:

Hajde faraon, daj go pa da slavimoooo. :njanjanja:
Ko kad se pjevalo " Da ga hoće zabit Matko joj nano naniceeee " :opaopa: :mrgreen:
Šehadet se poljem čuje
Glasan tekbir odjekuje
Srce dragom srcu zbori
Niste mrtvi hej djedovi
Srce dragom srcu zbori
Još smo živi hej sinovi!

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 13 feb 2018, 18:25

Je l' to iz iskustva Derdijoče? :mrgreen:

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: Sarmelino i 13 gostiju.