Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 04 mar 2018, 23:01

Pa guz.il iko ista ovdje evo mene stid reci koliko sam suh.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KpbKaka22 » 05 mar 2018, 00:05

Raonffa je napisao/la:E rajice znate kad sam ovdje pisao o onoj djevojci tamo nekad krajem septembra, početak oktobra (ne znam tačno, znam da brat Ramiz zna, on je željno iščekivao moje kolumne :kafa: ), prevario je momak ima jedno 15 dana i haj ona je to nama ispričala, meni fakat beskurac bilo, mislim žao mi je ono što je syebo (ja ga još branio :mrgreen: :mrgreen: ) al' ništa više od toga jer mi je isparilo sve oko nje još prošle godine.

Uglavnom, previše je počela tražiti komunikaciju samnom od kako je prekinula sa momkom, hajde uživo to je i normalno al' preko društvenih mreža mi se javila već par puta (što nije nikada od zadnjeg razgovora u oktobru kad sam joj neke stvari napisao, tad smo zadnji put komunicirali preko neta), odgovara mi na storije nekim glupim konstatacijama i pitanjima samo da otvori razgovor, a ja to sve na leru držim jer ne znam šta ću.

Izabrala je najgori trenutak definitivno, svakako sad nekad trebam da se vidim sa onom što sam nedavno pisao (NG, ovo ono), ona mi je prioritet iako mislim da mi je tu noga neminovnost (al' to je druga tema i bilo je lijepo dok je trajalo jbg :mrgreen: ), a sa ovom ne znam šta ću u **** materinu nit **** nit kući vodit :yawn:


Majstore jel to ona s faxa kolegica , ta sto ju je momak prevario

Avatar
legenda reala
Postovi: 33810
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 05 mar 2018, 00:24

Osim13 je napisao/la:Pa guz.il iko ista ovdje evo mene stid reci koliko sam suh.
Jedino možda Derdiyok dečko provodi bar osam sati dnevno u ženskom društvu :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Virtu4l » 05 mar 2018, 00:25

legenda reala je napisao/la:Jedino možda Derdiyok dečko provodi bar osam sati dnevno u ženskom društvu :P
Jel' to onaj što im pomaže oko faksa, ili je neki drugi
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
legenda reala
Postovi: 33810
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 05 mar 2018, 00:26

Virtu4l je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Jedino možda Derdiyok dečko provodi bar osam sati dnevno u ženskom društvu :P
Jel' to onaj što im pomaže oko faksa, ili je neki drugi
Ma jok onaj što ih šamara :lol:


Kako je stanje u Montenegru jesi se ti gotovo oženio
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Virtu4l » 05 mar 2018, 00:28

legenda reala je napisao/la:Ma jok onaj što ih šamara :lol:

Kako je stanje u Montenegru jesi se ti gotovo oženio
Ma ne mogu da ih pohvatam. Ima onaj jedan što im pomaže oko fakulteta.

U Montenegru sve odlično, vrijeme nam se popravilo, solidnih 15 stepeni.

Kakva ženidba, jesi lud.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
legenda reala
Postovi: 33810
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 05 mar 2018, 00:30

Virtu4l je napisao/la: Ma ne mogu da ih pohvatam. Ima onaj jedan što im pomaže oko fakulteta.

U Montenegru sve odlično, vrijeme nam se popravilo, solidnih 15 stepeni.

Kakva ženidba, jesi lud.
Ma ima ih more
Dobro je i kod nas vrti se oko 10

Pa vakat ti je :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Virtu4l » 05 mar 2018, 00:32

Nije još, još 2-3 godine, to mi je mjera :mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

cillian
Postovi: 78
Pridružen/a: 19 feb 2018, 11:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cillian » 05 mar 2018, 00:36

gdje je taj sto pomaze oko faksa da meni pomogne

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Virtu4l » 05 mar 2018, 00:40

cillian je napisao/la:gdje je taj sto pomaze oko faksa da meni pomogne
Evo ovaj,
Marsal je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la: Nije da se hvalim ali meni se cure stalno javljaju :mrgreen:
naravno sve vezano za fax :facepalm:
Kad si ovdje na forumu koji je čisti hobi i zafrkancija toliko dosadan u vezi faksa da ti je svaka druga faks, faks, faks mogu mislit tek kao si uživo naporan, iskreno zamišljam te kao lika koji na kafu nema o čemu tabirit osim o faxu... pa šta misliš što te onda trebice iskorištavaju za to? I ja bih kad si takav iskreno, a i svako drugi.
Joj Maršala :rol: :urnebes:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 05 mar 2018, 00:43

Virtu4l je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Jedino možda Derdiyok dečko provodi bar osam sati dnevno u ženskom društvu :P
Jel' to onaj što im pomaže oko faksa, ili je neki drugi
Derdiyok je onaj sto pomaze njihovoj djeci oko zadace. :kafa:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 05 mar 2018, 01:01

Mezite, mezite :D

:urnebes:




® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BIHfan » 05 mar 2018, 01:22

3 puta je pitam hocemo da se vidimo u nedelju i sva tri puta rekla ne moze jer ima nesto radit i danas mi pise kao dosadno joj i na tom stalo, i vidim da ocekuje da ja kazem ee hocemo li izac???!!! I onda joj napisem pa zar nemas tih obaveza danas, pa eto preracunala se ne znam ti sta i opet ceka da ja pitam. Zar je stvarno nekad tesko da zensko kaze hajmo izac, e pogrijesila sam vec pokusava se prevrnut prica kako sam ja kriv, kao eto napisala mi ti to mene nisi pozelio.Tu mi je puko film pa sam joj se nagovorio i rekao da prestane pricat gluposti. I nakon par sati javlja se kako je izasla sa frendicama i da me moli da se ne ljutim na nju, rekao sam ne sikiraj se i kad je dosla kuci rekao joj eto da ti dokazem da se ne ljutim i pitam kad cemo se onda vidjet, opet rekla ne znam, imam obaveza itd itd. :crazy: :crazy:

Po meni ako ti je do nekog stalo da si prebukiran 23 od 24 h u danu, ja cu nac makar 10 minuta za tebe. :x

Jel stvarno ne postoji cura ili zensko na ovom dunjaluku koja zna sta hoce?
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
harden
Postovi: 23590
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 05 mar 2018, 01:27

Derdiyok je napisao/la:
Neki od najjačih videa na dnevnjaku.

Jesi ti moja kur.va? :urnebes:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la PaskalHens » 05 mar 2018, 02:12

BIHfan je napisao/la:3 puta je pitam hocemo da se vidimo u nedelju i sva tri puta rekla ne moze jer ima nesto radit i danas mi pise kao dosadno joj i na tom stalo, i vidim da ocekuje da ja kazem ee hocemo li izac???!!! I onda joj napisem pa zar nemas tih obaveza danas, pa eto preracunala se ne znam ti sta i opet ceka da ja pitam. Zar je stvarno nekad tesko da zensko kaze hajmo izac, e pogrijesila sam vec pokusava se prevrnut prica kako sam ja kriv, kao eto napisala mi ti to mene nisi pozelio.Tu mi je puko film pa sam joj se nagovorio i rekao da prestane pricat gluposti. I nakon par sati javlja se kako je izasla sa frendicama i da me moli da se ne ljutim na nju, rekao sam ne sikiraj se i kad je dosla kuci rekao joj eto da ti dokazem da se ne ljutim i pitam kad cemo se onda vidjet, opet rekla ne znam, imam obaveza itd itd. :crazy: :crazy:

Po meni ako ti je do nekog stalo da si prebukiran 23 od 24 h u danu, ja cu nac makar 10 minuta za tebe. :x

Jel stvarno ne postoji cura ili zensko na ovom dunjaluku koja zna sta hoce?
Jeste li u vezi ili?
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nitro » 05 mar 2018, 03:03

BIHfan je napisao/la:3 puta je pitam hocemo da se vidimo u nedelju i sva tri puta rekla ne moze jer ima nesto radit i danas mi pise kao dosadno joj i na tom stalo, i vidim da ocekuje da ja kazem ee hocemo li izac???!!! I onda joj napisem pa zar nemas tih obaveza danas, pa eto preracunala se ne znam ti sta i opet ceka da ja pitam. Zar je stvarno nekad tesko da zensko kaze hajmo izac, e pogrijesila sam vec pokusava se prevrnut prica kako sam ja kriv, kao eto napisala mi ti to mene nisi pozelio.Tu mi je puko film pa sam joj se nagovorio i rekao da prestane pricat gluposti. I nakon par sati javlja se kako je izasla sa frendicama i da me moli da se ne ljutim na nju, rekao sam ne sikiraj se i kad je dosla kuci rekao joj eto da ti dokazem da se ne ljutim i pitam kad cemo se onda vidjet, opet rekla ne znam, imam obaveza itd itd. :crazy: :crazy:

Po meni ako ti je do nekog stalo da si prebukiran 23 od 24 h u danu, ja cu nac makar 10 minuta za tebe. :x

Jel stvarno ne postoji cura ili zensko na ovom dunjaluku koja zna sta hoce?
Nisi trebo popustit, ne daj da te šalta jbt. Naljuti se i nek ona trči oko tebe.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11408
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 05 mar 2018, 08:26

BIHfan je napisao/la:3 puta je pitam hocemo da se vidimo u nedelju i sva tri puta rekla ne moze jer ima nesto radit i danas mi pise kao dosadno joj i na tom stalo, i vidim da ocekuje da ja kazem ee hocemo li izac???!!! I onda joj napisem pa zar nemas tih obaveza danas, pa eto preracunala se ne znam ti sta i opet ceka da ja pitam. Zar je stvarno nekad tesko da zensko kaze hajmo izac, e pogrijesila sam vec pokusava se prevrnut prica kako sam ja kriv, kao eto napisala mi ti to mene nisi pozelio.Tu mi je puko film pa sam joj se nagovorio i rekao da prestane pricat gluposti. I nakon par sati javlja se kako je izasla sa frendicama i da me moli da se ne ljutim na nju, rekao sam ne sikiraj se i kad je dosla kuci rekao joj eto da ti dokazem da se ne ljutim i pitam kad cemo se onda vidjet, opet rekla ne znam, imam obaveza itd itd. :crazy: :crazy:

Po meni ako ti je do nekog stalo da si prebukiran 23 od 24 h u danu, ja cu nac makar 10 minuta za tebe. :x

Jel stvarno ne postoji cura ili zensko na ovom dunjaluku koja zna sta hoce?
Postoji itekako, ali si ti naletio na haman pa dijete. Ona da je baš zagrijana letila bi ona tebi vjeruj. Udari sad ti malo hladnoće prema njoj, budi zauzet i za priču, ili joj opet reci jednostavno i otvoreno da te ne zajebava.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la moj uzor-S.G » 05 mar 2018, 08:48

Dje nam je Rio?
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BIHfan » 05 mar 2018, 12:17

Nismo u vezi jer kako sam primjetio ima dosta udvaraca i izgleda kao da ne zeli da prestane sa njima se dopisivat i flertat, tako da to mene odbija i ostavljam je trenutno kao drugaricu. Ima 21 godinu.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 05 mar 2018, 13:10

**** je i kao prijateljicu.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.