Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 15 mar 2018, 23:10

majestic24 je napisao/la:Inace je to prvi ili drugi dan. Svaka to zna. I samo taj dan je dobro izbjegavati. Ko je osjetio "nevinovst" isto je "gadno" i za vrijeme menze (mislim konkretno na krv)
:thumbup:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la majestic24 » 15 mar 2018, 23:57

DenchiNL je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:Pa cak ni zivotinje nisu toliko odvratne da guraju gdje rise. :lol:
Ali eto na Zapadu ide i u bulju pa je postalo 'normalno' i 'standard'. :crazy:
Kod njih se ljudi sexaju i sa zivotinjama - legalno. Pa ce se za koju godinu i to smatrati cool i bices zatucan ako svog psa ili macku ne odradis. :rol:
Bolest.
jbg haveru lako je moralisat iz bosne gdje ti ga nijedna iz tvog stada(ne životinjskog :D ) ne nudi...odi i odbij neku brazilku ili kolumbijanku pa da ti se javno poklonim i dignem spomenik...a inače niko te ne tjera ni našto, samo nemojte brkati manjkom izbora sa nekim načelima....
analni sex je precjenjen

Pored tople,meke i mokre minđe gurati ga u tvrdi anus,koji u 90% slucajeva moras prvo rucno podmazati (lubrikant),bezze.

Ali jbg,takvi smo mi muskarci. Mora se sve probati,tako i to.

Za one "nevine" sto se tice toga,ako dodjete do tog dijela, ocekujte neocekivano (znate na sta mislim). Za analni sex treba temeljita priprema

I da ,jos jedna stvar. Ako uradite sve kako treba,analni sex ce vise odgovarati vasoj partnerki nego vama
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KpbKaka22 » 16 mar 2018, 01:10

Raonffa je napisao/la:
KpbKaka22 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:E rajice znate kad sam ovdje pisao o onoj djevojci tamo nekad krajem septembra, početak oktobra (ne znam tačno, znam da brat Ramiz zna, on je željno iščekivao moje kolumne :kafa: ), prevario je momak ima jedno 15 dana i haj ona je to nama ispričala, meni fakat beskurac bilo, mislim žao mi je ono što je syebo (ja ga još branio :mrgreen: :mrgreen: ) al' ništa više od toga jer mi je isparilo sve oko nje još prošle godine.

Uglavnom, previše je počela tražiti komunikaciju samnom od kako je prekinula sa momkom, hajde uživo to je i normalno al' preko društvenih mreža mi se javila već par puta (što nije nikada od zadnjeg razgovora u oktobru kad sam joj neke stvari napisao, tad smo zadnji put komunicirali preko neta), odgovara mi na storije nekim glupim konstatacijama i pitanjima samo da otvori razgovor, a ja to sve na leru držim jer ne znam šta ću.

Izabrala je najgori trenutak definitivno, svakako sad nekad trebam da se vidim sa onom što sam nedavno pisao (NG, ovo ono), ona mi je prioritet iako mislim da mi je tu noga neminovnost (al' to je druga tema i bilo je lijepo dok je trajalo jbg :mrgreen: ), a sa ovom ne znam šta ću u **** materinu nit **** nit kući vodit :yawn:


Majstore jel to ona s faxa kolegica , ta sto ju je momak prevario
Jeste, to je ta.



Nadam se da ces znati iskoristit situaciju i imat dobar pristup ,a ne ko ja ,kako sam sebe syebo to mi se nikad nije desilo sto se tice zena,a kakav mi je bio prosla i pretprosla sedmica osjecam se nesto ko igraci Tottenhama nakon tekme sa Juventusom.
Prvo ta kafa sa ovom trebom s faxa koja mi se svida, o kojoj sam piso nedavno trebo mi je samo dejt da je uspijem zbarit, pozovem je pri kraju rokova na kafu,ono ne vraca tri sata kontam nije mi ovo trebalo curi je vec neugudno ,kad ono vraca moze kad ti odgovara,kako zene znaju bit komplicirane oko tih dogovoranja ovo mi je extra ispalo i nakon onih dogovaranja oko pijanke ,svasta nesto ova kafa je bas bilo nesto sto sam htio da izvidim situaciju i na kafi sjedili mozda 45 min obicno da okrenem situaciju u svoju koristim pozovem curu iza da prosetamo jer ne volim biti napadan pa nesto pokusat na kafi .Kad ono hladno me odbije kaze mora ucit za ovaj zadnji ispit sljedecu sedmice,mi smo isli u petak,a taj ispit je bio u slj cetvrtak sto je najgore taj ispit je bas bio opsiran za ucit i treba ga puno spremat.Nakon toga shvatio sam da sam popio odyeb ne radi te setnje nego jer je cura nakon 45 min predlozila" ocemo li ic lagano"..ja kad sam znao sjedit sa svakakvim grobom osto sam bar pristojnih sat vremena.sto je najgore sad opet se vidamo na faxu ona se ponasa kao da nista nije ni bilo,ono normala pa neznam sta mi je cinit pod sljedeci korak i da stvar bude gora njen stan je udaljen nekih 20 metara od mene. :roll:
Iza toga dode onda onaj mrtvi osmi mart i dan zena..Treba koja je surova suprotnost ovoj..one za nac i obradit.Ova mi se javlja koji put pa sam je lako pito za kafu .Na kafi sjedimo i ona meni kaze kao "gdje ces ti kasnije" ja govorim evo neznam i vidim njoj se jos ide sa mnom ,kad ono predlozim haj otit cemo malo do parka ona odma pristane. Setamo mi parkom i dosta parova tu vecer i cura meni izravno kaze ocemo se ljubit ja ono mislim ja kurave nije mogla izdrzat i sjednem na klupu sa njom pricam minut dvije okolo prica krenem je poljubit kaze nemoj i ono odbije me dva tri puta,kontam u ceme je problem. Kaze mora ic dogovorila se s frendicom na veceru za dan zena i pokaziva mi chat gdje su se bas dogovorili i kaze mi kao vidit cemo se sljedeci tjedan.ja ono haj dobro. Otpratim je do pola puta i razmisljam mozda sam malo pretjero bio napadan nisam trebo navaljivat, a sta sam trebo kad je izjavila sta hoce.Javim joj se ovaj tjedan i pitam kad cemo se vidit ,kaze danas i sutra ne mogu ,a vikend idem doma ..kontam kad joj je trebalo za kafu mogla je vazda iako je imala obaveza i predlozim moze li petak jedini slobodan dan i ne moze vidim da sam zayebo stvar vratim ok i tjt
Kad ono evo vcrs javlja se kaze dobila neku nagradu i ono pita treba li ti i jos nesto pisala ja ono odgovaro jednom rjeci bezvoljno ,kaze sto si ljut ovo ono ja odgovaram da nisam ,jesi ali dobro.Koliko sam znao puta popustit ovaj put necu taman se vise ne javljala ..Bila je jos jedna situacija u klubu ali necu jos i to pisati da raja ne pomisli da sam neki zenskaros :lol: , sta cu sastalo mi se sve u ove dvije sedmice. ;)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Virtu4l » 16 mar 2018, 08:33

A poenta je da si ost'o suha qrca, jel'? :mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 16 mar 2018, 19:24

majestic24 je napisao/la: analni sex je precjenjen

Pored tople,meke i mokre minđe gurati ga u tvrdi anus,koji u 90% slucajeva moras prvo rucno podmazati (lubrikant),bezze.

Ali jbg,takvi smo mi muskarci. Mora se sve probati,tako i to.

Za one "nevine" sto se tice toga,ako dodjete do tog dijela, ocekujte neocekivano (znate na sta mislim). Za analni sex treba temeljita priprema

I da ,jos jedna stvar. Ako uradite sve kako treba,analni sex ce vise odgovarati vasoj partnerki nego vama
u bih definitivno, pogotovo jer nagovoriti trebu i imat iskustva kako bi njoj pružio užitak je Star Trek Enterprise i Mission impossible 16 u jednom...vani, je daleko lakše , još ako si u kakvom većem gradu odeš drito u latino klubove, pokupiš nekim čudom neku ozdor, pjevaćeš sam sebi sevdalinke :D em njoj sasvim prirodno a još i tebe može priučit...šta je temeljita priprema lubrikant, kondom za analni, tuš, od toga jedino kondom moraš posebno otić uzet :D niko ne kaže da je to zamjena za nešto... 60% pussy - 25%ass -15%bj :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la majestic24 » 16 mar 2018, 19:37

DenchiNL je napisao/la:
majestic24 je napisao/la: analni sex je precjenjen

Pored tople,meke i mokre minđe gurati ga u tvrdi anus,koji u 90% slucajeva moras prvo rucno podmazati (lubrikant),bezze.

Ali jbg,takvi smo mi muskarci. Mora se sve probati,tako i to.

Za one "nevine" sto se tice toga,ako dodjete do tog dijela, ocekujte neocekivano (znate na sta mislim). Za analni sex treba temeljita priprema

I da ,jos jedna stvar. Ako uradite sve kako treba,analni sex ce vise odgovarati vasoj partnerki nego vama
u bih definitivno, pogotovo jer nagovoriti trebu i imat iskustva kako bi njoj pružio užitak je Star Trek Enterprise i Mission impossible 16 u jednom...vani, je daleko lakše , još ako si u kakvom većem gradu odeš drito u latino klubove, pokupiš nekim čudom neku ozdor, pjevaćeš sam sebi sevdalinke :D em njoj sasvim prirodno a još i tebe može priučit...šta je temeljita priprema lubrikant, kondom za analni, tuš, od toga jedino kondom moraš posebno otić uzet :D niko ne kaže da je to zamjena za nešto... 60% pussy - 25%ass -15%bj :D

To je problem do muskaraca ne do zenskih osoba.

Jbg,ne mozes doci i reci joj "ej ,daj da ti ga gurnem u dupe".

Moras je dovesti do toga da ona to pozeli. Jezik,prstic,mala masaza...potrudi se brate,pa ces vidjeti kako "ne" prelazi u "da"

Ja nikad analni sex ne bih stavio ispred bj (ako ona zna sta radi).

BJ je potcjenjen i to skroz.
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 16 mar 2018, 19:46

majestic24 je napisao/la: BJ je potcjenjen i to skroz.
predigra :D
ima nadnaravno nadarenih ali opet rijetko na ovim prostorima, više ode na teasing neki...
**** je kad ti ga neka vrhunski odradi, sjebe ti sve ostale dotad a i poslije :urnebes: :rol:
slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 16 mar 2018, 19:59

KpbKaka22 je napisao/la:Nadam se da ces znati iskoristit situaciju i imat dobar pristup ,a ne ko ja ,kako sam sebe syebo to mi se nikad nije desilo sto se tice zena,a kakav mi je bio prosla i pretprosla sedmica osjecam se nesto ko igraci Tottenhama nakon tekme sa Juventusom.
Prvo ta kafa sa ovom trebom s faxa koja mi se svida, o kojoj sam piso nedavno trebo mi je samo dejt da je uspijem zbarit, pozovem je pri kraju rokova na kafu,ono ne vraca tri sata kontam nije mi ovo trebalo curi je vec neugudno ,kad ono vraca moze kad ti odgovara,kako zene znaju bit komplicirane oko tih dogovoranja ovo mi je extra ispalo i nakon onih dogovaranja oko pijanke ,svasta nesto ova kafa je bas bilo nesto sto sam htio da izvidim situaciju i na kafi sjedili mozda 45 min obicno da okrenem situaciju u svoju koristim pozovem curu iza da prosetamo jer ne volim biti napadan pa nesto pokusat na kafi .Kad ono hladno me odbije kaze mora ucit za ovaj zadnji ispit sljedecu sedmice,mi smo isli u petak,a taj ispit je bio u slj cetvrtak sto je najgore taj ispit je bas bio opsiran za ucit i treba ga puno spremat.Nakon toga shvatio sam da sam popio odyeb ne radi te setnje nego jer je cura nakon 45 min predlozila" ocemo li ic lagano"..ja kad sam znao sjedit sa svakakvim grobom osto sam bar pristojnih sat vremena.sto je najgore sad opet se vidamo na faxu ona se ponasa kao da nista nije ni bilo,ono normala pa neznam sta mi je cinit pod sljedeci korak i da stvar bude gora njen stan je udaljen nekih 20 metara od mene. :roll:
Iza toga dode onda onaj mrtvi osmi mart i dan zena..Treba koja je surova suprotnost ovoj..one za nac i obradit.Ova mi se javlja koji put pa sam je lako pito za kafu .Na kafi sjedimo i ona meni kaze kao "gdje ces ti kasnije" ja govorim evo neznam i vidim njoj se jos ide sa mnom ,kad ono predlozim haj otit cemo malo do parka ona odma pristane. Setamo mi parkom i dosta parova tu vecer i cura meni izravno kaze ocemo se ljubit ja ono mislim ja kurave nije mogla izdrzat i sjednem na klupu sa njom pricam minut dvije okolo prica krenem je poljubit kaze nemoj i ono odbije me dva tri puta,kontam u ceme je problem. Kaze mora ic dogovorila se s frendicom na veceru za dan zena i pokaziva mi chat gdje su se bas dogovorili i kaze mi kao vidit cemo se sljedeci tjedan.ja ono haj dobro. Otpratim je do pola puta i razmisljam mozda sam malo pretjero bio napadan nisam trebo navaljivat, a sta sam trebo kad je izjavila sta hoce.Javim joj se ovaj tjedan i pitam kad cemo se vidit ,kaze danas i sutra ne mogu ,a vikend idem doma ..kontam kad joj je trebalo za kafu mogla je vazda iako je imala obaveza i predlozim moze li petak jedini slobodan dan i ne moze vidim da sam zayebo stvar vratim ok i tjt
Kad ono evo vcrs javlja se kaze dobila neku nagradu i ono pita treba li ti i jos nesto pisala ja ono odgovaro jednom rjeci bezvoljno ,kaze sto si ljut ovo ono ja odgovaram da nisam ,jesi ali dobro.Koliko sam znao puta popustit ovaj put necu taman se vise ne javljala ..Bila je jos jedna situacija u klubu ali necu jos i to pisati da raja ne pomisli da sam neki zenskaros :lol: , sta cu sastalo mi se sve u ove dvije sedmice. ;)
Kako sam skontao, tri puta si ga mogao pristaviti, a na kraju nisi nijednom.

Moraš podhitno na popravni :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BIHfan » 16 mar 2018, 20:42

Bj je zakon. Pogotovo kad cura zna. Doduse mene to najvise i pali, kao i missio poza. Volim imat kontakt ocima.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 16 mar 2018, 23:22

Upravo to, dobar al kad zna sta radi.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17814
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la akisarajevo92 » 16 mar 2018, 23:53

najbolji BJ sam dobio od jedne Makedonke :salut:
Don't believe the hype.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 17 mar 2018, 00:06

akisarajevo92 je napisao/la:najbolji BJ sam dobio od jedne Makedonke :salut:
Znaci bilo bukvalno kolku sakas da ti ga natreskam :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17814
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la akisarajevo92 » 17 mar 2018, 00:29

Znam tu foru :mrgreen:

ali simpaticno je zvucalo par perverznih rijeci na makedonski :D
Don't believe the hype.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13430
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 17 mar 2018, 00:35

majestic24 je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Ma gle imas ljudi koji se trude godinama dijete da naprave, pa ne ide. S druge strane imas situaciju gdje ga sklepaju za vrijeme neplodnih dana, sve ti to ovisi od zene do zene, od muskarca do muskarca... Plodnost igra kljucni faktor.
Ja znam tipa i njegovu zenu. 17 godina u braku ,ona nije mogla ostati trudna. Pokusavali sve,isli kod x doktora,sve bilo uredu. Ali dzaba,ne ide i gotovo. Kad su bili odustali od svega,ona ostala trudna i rodila dvojke
Da nije tad komsija uletio :rol:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 17 mar 2018, 01:26

Evo pa ko prvi djevojci

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la topnik1 » 17 mar 2018, 04:11

BIHfan je napisao/la:Bj je zakon. Pogotovo kad cura zna. Doduse mene to najvise i pali, kao i missio poza. Volim imat kontakt ocima.
**** kontakt ocima, :urnebes: zbog toga sam jednu djevojku ostavio :D
Poceo ja s nekom tako dopisivanje fazoni svidjela se ona meni iz mog grada(doduse nije iz mog ali tu studira)mala zvoni,ja tada bio u Austriji i trebam kuci za nekih 15 dana,svaki dan mi se cujemo ,pisemo pricamo,ma sve frca,da ne duljim bezze svidjela se ona meni a ja njoj,mi fakticki vec u vezi a nismo se ni upoznali xd
I stvarno ja dolazim kuci ,taj dan mi se dogovorili upoznati zvanicno u 7h navece,ja sam stigao u 5h,i stvarno sve kako je i bilo preko tel,zenska kada me vidjela odma zagrljaj (kao mati sina da grli kojeg nije vidjela 10 godina,ili mozda cak i bolje od toga kojeg je mislila da.nikada nece vidjeti :D ),gleda u mene i kaze ja sam se zaljubila hahaha,hajde otisli mi na pice,gdje cemo sada kaze hajde da kupimo neko vino.nesto idemo kod nje u stan,meni dobro doslo ,tu se mi zapili pao je poljubac mazenje,ali kurko prenoci ja kod nje tu vece i osta suha qurca(neki ce reci amaterizam,a oni koji me licno poznaju znaju da nije amaterizam nego je fakat"ispostavit ce se samo prvu noc bila fino dijete"),jer sam ja tu naravno ostao i sutradan i ponovo prenocio samo sto mi se drugu noc sve otvorilo i mahnem ja nju :mrgreen:
Ljepota sve kontam.ja hajde bar bi se neko vrijeme mogao skrasiti da ne lutam,kada trecu cetvrtu noc mi se mazimo ,guram ja njoj a ona meni podje nesto mrmljat kontam sta je,ona opet,(sta je reko bog te ,kaze ona Oci,oci,oci.....?Sta ba reko krvare mi oci,?Ma jok kaze hocu da te gledam u oci dok me yebes,oj kontam sam u sebi yebem ti oko,stas me gledat u oci uzivaj dok ti mecemi budi malo tisa imas cimericu u sobi do svoje,a soba pregradjena regipsom,znaci cuje se kad dises u susjednoj sobi)
I yebo ja sam sebe ostanem ja tu u stanu 2 mjeseca,kuci i ne idem niti se kome javljam,ona na faks ne ide,svaki dan se gotivi ,jede se po restoranima(sreca roditelji joj neki jaki ima mala para ko blata,a i ja kako sam bio vani hvala bogu ima se),ali svaku noc kada se "zbijemo u krevetu u vidu seksualnog druzenja"ona u neka doba zavapi oci,oci,oci,oci....kakave ba djevojko oci vidis da sam zapeo ko da panjeve cupam,nemam te kad gledat.
Yebiga malo mi to smetalo yebalo koncepciju,malo sto je bila ljubomorna i sto je htjela da je zenim ,odyebem ja nju.Zvala ona molila 2 mjeseca naredna da se mi kao nesto opet zblizimo,ja nista(bilo mi bas krivo,zato sto je djevojka izgledom premocna,a i bas se bila zaljubila,ali **** neke stvari mi se nisu svidjale i batalio sam to)
Da bi ona prije par mjeseci pocela se zabavljati s mojim rodjakom(a taj zna da sam je ja tarabio,da sam stanovao s njom,i da sada je zovem da si se yebala samnom pred njim,medjutim on ce nju izgleda i ozenit)ljudi moji meni je neugodno ja bi u crnu zemlju propao kada tog momka sretnem ,ali sta da mu radim valjda voli "KONTAKT OCIMA"neka uziva. :mrgreen:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BIHfan » 17 mar 2018, 09:12

topnik1 je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Bj je zakon. Pogotovo kad cura zna. Doduse mene to najvise i pali, kao i missio poza. Volim imat kontakt ocima.
**** kontakt ocima, :urnebes: zbog toga sam jednu djevojku ostavio :D
Poceo ja s nekom tako dopisivanje fazoni svidjela se ona meni iz mog grada(doduse nije iz mog ali tu studira)mala zvoni,ja tada bio u Austriji i trebam kuci za nekih 15 dana,svaki dan mi se cujemo ,pisemo pricamo,ma sve frca,da ne duljim bezze svidjela se ona meni a ja njoj,mi fakticki vec u vezi a nismo se ni upoznali xd
I stvarno ja dolazim kuci ,taj dan mi se dogovorili upoznati zvanicno u 7h navece,ja sam stigao u 5h,i stvarno sve kako je i bilo preko tel,zenska kada me vidjela odma zagrljaj (kao mati sina da grli kojeg nije vidjela 10 godina,ili mozda cak i bolje od toga kojeg je mislila da.nikada nece vidjeti :D ),gleda u mene i kaze ja sam se zaljubila hahaha,hajde otisli mi na pice,gdje cemo sada kaze hajde da kupimo neko vino.nesto idemo kod nje u stan,meni dobro doslo ,tu se mi zapili pao je poljubac mazenje,ali kurko prenoci ja kod nje tu vece i osta suha qurca(neki ce reci amaterizam,a oni koji me licno poznaju znaju da nije amaterizam nego je fakat"ispostavit ce se samo prvu noc bila fino dijete"),jer sam ja tu naravno ostao i sutradan i ponovo prenocio samo sto mi se drugu noc sve otvorilo i mahnem ja nju :mrgreen:
Ljepota sve kontam.ja hajde bar bi se neko vrijeme mogao skrasiti da ne lutam,kada trecu cetvrtu noc mi se mazimo ,guram ja njoj a ona meni podje nesto mrmljat kontam sta je,ona opet,(sta je reko bog te ,kaze ona Oci,oci,oci.....?Sta ba reko krvare mi oci,?Ma jok kaze hocu da te gledam u oci dok me yebes,oj kontam sam u sebi yebem ti oko,stas me gledat u oci uzivaj dok ti mecemi budi malo tisa imas cimericu u sobi do svoje,a soba pregradjena regipsom,znaci cuje se kad dises u susjednoj sobi)
I yebo ja sam sebe ostanem ja tu u stanu 2 mjeseca,kuci i ne idem niti se kome javljam,ona na faks ne ide,svaki dan se gotivi ,jede se po restoranima(sreca roditelji joj neki jaki ima mala para ko blata,a i ja kako sam bio vani hvala bogu ima se),ali svaku noc kada se "zbijemo u krevetu u vidu seksualnog druzenja"ona u neka doba zavapi oci,oci,oci,oci....kakave ba djevojko oci vidis da sam zapeo ko da panjeve cupam,nemam te kad gledat.
Yebiga malo mi to smetalo yebalo koncepciju,malo sto je bila ljubomorna i sto je htjela da je zenim ,odyebem ja nju.Zvala ona molila 2 mjeseca naredna da se mi kao nesto opet zblizimo,ja nista(bilo mi bas krivo,zato sto je djevojka izgledom premocna,a i bas se bila zaljubila,ali **** neke stvari mi se nisu svidjale i batalio sam to)
Da bi ona prije par mjeseci pocela se zabavljati s mojim rodjakom(a taj zna da sam je ja tarabio,da sam stanovao s njom,i da sada je zovem da si se yebala samnom pred njim,medjutim on ce nju izgleda i ozenit)ljudi moji meni je neugodno ja bi u crnu zemlju propao kada tog momka sretnem ,ali sta da mu radim valjda voli "KONTAKT OCIMA"neka uziva. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Izvini druze al ti si onda neki cudak ako ti smeta kontakt ocima tokom sexa hahhahhaha. Hajd kad je riba ruzna to je shvatljivo al ti rece lijepa. :rol:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Belmin6 » 17 mar 2018, 09:35

Realno nema nista bolje kad te riba yebozovono pogleda tokom seksa. Sto kaze @Bihfan pogotovo ako nije kakav grob.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 17 mar 2018, 10:11

topnik1 je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Bj je zakon. Pogotovo kad cura zna. Doduse mene to najvise i pali, kao i missio poza. Volim imat kontakt ocima.
**** kontakt ocima, :urnebes: zbog toga sam jednu djevojku ostavio :D
Poceo ja s nekom tako dopisivanje fazoni svidjela se ona meni iz mog grada(doduse nije iz mog ali tu studira)mala zvoni,ja tada bio u Austriji i trebam kuci za nekih 15 dana,svaki dan mi se cujemo ,pisemo pricamo,ma sve frca,da ne duljim bezze svidjela se ona meni a ja njoj,mi fakticki vec u vezi a nismo se ni upoznali xd
I stvarno ja dolazim kuci ,taj dan mi se dogovorili upoznati zvanicno u 7h navece,ja sam stigao u 5h,i stvarno sve kako je i bilo preko tel,zenska kada me vidjela odma zagrljaj (kao mati sina da grli kojeg nije vidjela 10 godina,ili mozda cak i bolje od toga kojeg je mislila da.nikada nece vidjeti :D ),gleda u mene i kaze ja sam se zaljubila hahaha,hajde otisli mi na pice,gdje cemo sada kaze hajde da kupimo neko vino.nesto idemo kod nje u stan,meni dobro doslo ,tu se mi zapili pao je poljubac mazenje,ali kurko prenoci ja kod nje tu vece i osta suha qurca(neki ce reci amaterizam,a oni koji me licno poznaju znaju da nije amaterizam nego je fakat"ispostavit ce se samo prvu noc bila fino dijete"),jer sam ja tu naravno ostao i sutradan i ponovo prenocio samo sto mi se drugu noc sve otvorilo i mahnem ja nju :mrgreen:
Ljepota sve kontam.ja hajde bar bi se neko vrijeme mogao skrasiti da ne lutam,kada trecu cetvrtu noc mi se mazimo ,guram ja njoj a ona meni podje nesto mrmljat kontam sta je,ona opet,(sta je reko bog te ,kaze ona Oci,oci,oci.....?Sta ba reko krvare mi oci,?Ma jok kaze hocu da te gledam u oci dok me yebes,oj kontam sam u sebi yebem ti oko,stas me gledat u oci uzivaj dok ti mecemi budi malo tisa imas cimericu u sobi do svoje,a soba pregradjena regipsom,znaci cuje se kad dises u susjednoj sobi)
I yebo ja sam sebe ostanem ja tu u stanu 2 mjeseca,kuci i ne idem niti se kome javljam,ona na faks ne ide,svaki dan se gotivi ,jede se po restoranima(sreca roditelji joj neki jaki ima mala para ko blata,a i ja kako sam bio vani hvala bogu ima se),ali svaku noc kada se "zbijemo u krevetu u vidu seksualnog druzenja"ona u neka doba zavapi oci,oci,oci,oci....kakave ba djevojko oci vidis da sam zapeo ko da panjeve cupam,nemam te kad gledat.
Yebiga malo mi to smetalo yebalo koncepciju,malo sto je bila ljubomorna i sto je htjela da je zenim ,odyebem ja nju.Zvala ona molila 2 mjeseca naredna da se mi kao nesto opet zblizimo,ja nista(bilo mi bas krivo,zato sto je djevojka izgledom premocna,a i bas se bila zaljubila,ali **** neke stvari mi se nisu svidjale i batalio sam to)
Da bi ona prije par mjeseci pocela se zabavljati s mojim rodjakom(a taj zna da sam je ja tarabio,da sam stanovao s njom,i da sada je zovem da si se yebala samnom pred njim,medjutim on ce nju izgleda i ozenit)ljudi moji meni je neugodno ja bi u crnu zemlju propao kada tog momka sretnem ,ali sta da mu radim valjda voli "KONTAKT OCIMA"neka uziva. :mrgreen:
jbt da si bio malo maštovit još bi ti to bubo, malo povez na oči pero po stomaku :urnebes: :rol: hajd roki sad roka :tralala: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 17 mar 2018, 12:58

u oči me gledaš opako, a to mi prija :rol: :rol:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.