Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 29 apr 2018, 12:58

Nece da se odmotaju
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 29 apr 2018, 13:06

Nail for Real je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Bule su nešto stvarno nevjerovatno.
Pa pricaj.
Still in progress.

Doduse tebi bi se moglo i ispricat. Dobra i duga prica, bas za tvoj ukus.

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Believe » 29 apr 2018, 15:41

Ako se curi javljate 2-3x nakon prekida i onda konačno shvatite da nema ništa od toga i da javljanja nemaju baš neke svrhe, onda se ona nakon 10-tak dana počne javljati i u naredne 3 sedmice javi se 3x sa zadnjom porukom da bi htjela da pijemo kafu, šta onda ona hoće? :mrgreen:
Mislim kafu ne pije čitav život, mrzi je :lol: Nego jel hoće pomirenje ili joj jednostavno samo fali pažnja ili jednostavno onako hoće da se vidimo?
You'll never walk alone.

FoSte95
Postovi: 12649
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 29 apr 2018, 18:46

Believe je napisao/la:Ako se curi javljate 2-3x nakon prekida i onda konačno shvatite da nema ništa od toga i da javljanja nemaju baš neke svrhe, onda se ona nakon 10-tak dana počne javljati i u naredne 3 sedmice javi se 3x sa zadnjom porukom da bi htjela da pijemo kafu, šta onda ona hoće? :mrgreen:
Mislim kafu ne pije čitav život, mrzi je :lol: Nego jel hoće pomirenje ili joj jednostavno samo fali pažnja ili jednostavno onako hoće da se vidimo?
To ces saznati ako odes na kafu :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9851
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 29 apr 2018, 18:58

Believe je napisao/la:Ako se curi javljate 2-3x nakon prekida i onda konačno shvatite da nema ništa od toga i da javljanja nemaju baš neke svrhe, onda se ona nakon 10-tak dana počne javljati i u naredne 3 sedmice javi se 3x sa zadnjom porukom da bi htjela da pijemo kafu, šta onda ona hoće? :mrgreen:
Mislim kafu ne pije čitav život, mrzi je :lol: Nego jel hoće pomirenje ili joj jednostavno samo fali pažnja ili jednostavno onako hoće da se vidimo?
Momak s kojim se dopisuje otisao da radi nedje pa joj dosadno.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Believe » 29 apr 2018, 22:41

FoSte95 je napisao/la:
Believe je napisao/la:Ako se curi javljate 2-3x nakon prekida i onda konačno shvatite da nema ništa od toga i da javljanja nemaju baš neke svrhe, onda se ona nakon 10-tak dana počne javljati i u naredne 3 sedmice javi se 3x sa zadnjom porukom da bi htjela da pijemo kafu, šta onda ona hoće? :mrgreen:
Mislim kafu ne pije čitav život, mrzi je :lol: Nego jel hoće pomirenje ili joj jednostavno samo fali pažnja ili jednostavno onako hoće da se vidimo?
To ces saznati ako odes na kafu :kafa:
To znam, to se slažem, ali do te kafe je još 3 sedmice, samo pitam za mišljenja :mrgreen:
You'll never walk alone.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shadows » 29 apr 2018, 22:50

Sta hoce?
Orgazam.
Sve drugo otpada momentalno. Samo fristajl.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 29 apr 2018, 22:51

Believe je napisao/la:Ako se curi javljate 2-3x nakon prekida i onda konačno shvatite da nema ništa od toga i da javljanja nemaju baš neke svrhe, onda se ona nakon 10-tak dana počne javljati i u naredne 3 sedmice javi se 3x sa zadnjom porukom da bi htjela da pijemo kafu, šta onda ona hoće? :mrgreen:
Mislim kafu ne pije čitav život, mrzi je :lol: Nego jel hoće pomirenje ili joj jednostavno samo fali pažnja ili jednostavno onako hoće da se vidimo?
Opali ti to nakon kafe, kakvo pomirenje.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Believe » 29 apr 2018, 23:25

E yebiga ljudi ne pomažete :mrgreen:
You'll never walk alone.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 29 apr 2018, 23:33

Believe je napisao/la:E yebiga ljudi ne pomažete :mrgreen:
Pa vidiš kako se ponaša tako da nikad nećeš sa sigurnoscu znati sta je u pitanju. Sto manje razmišljas to bolje. Jel tebi stalo do nje još kao prije ili?
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Believe » 29 apr 2018, 23:42

Derdiyok je napisao/la:
Believe je napisao/la:E yebiga ljudi ne pomažete :mrgreen:
Pa vidiš kako se ponaša tako da nikad nećeš sa sigurnoscu znati sta je u pitanju. Sto manje razmišljas to bolje. Jel tebi stalo do nje još kao prije ili?
Nije kao prije. Jest mi stalo, al ni blizu kao prije.
Eh sad da li će se sve u trenutku vratit onog momenta kad je vidim, to nisam siguran.
Al da ni ona sama ne zna šta hoće, to si u pravu.
You'll never walk alone.

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 29 apr 2018, 23:51

Believe je napisao/la:Ako se curi javljate 2-3x nakon prekida i onda konačno shvatite da nema ništa od toga i da javljanja nemaju baš neke svrhe, onda se ona nakon 10-tak dana počne javljati i u naredne 3 sedmice javi se 3x sa zadnjom porukom da bi htjela da pijemo kafu, šta onda ona hoće? :mrgreen:
Mislim kafu ne pije čitav život, mrzi je :lol: Nego jel hoće pomirenje ili joj jednostavno samo fali pažnja ili jednostavno onako hoće da se vidimo?
Odgovorio si sam na svoje pitanje; fali joj tvoja pažnja. Kad si se ti prestao javljati, malo nakon toga se počela javljati tebi.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 29 apr 2018, 23:53

Kume, jedno od vas dvoje mora znat sta hoce. Ako oboje ne zna, onda i ne trebate stvarat nesto ozbiljnije, jer postoji velika vjerovatnoca, da kad jedno sazna sta hoce ne bude ukljucivalo drugu osobu.

To se desava u rijetkim slucajevima. Uglavnom, ljudi zapravo misle da imaju taj slucaj, ali se jednostavno ne znaju izrazit i iskomunicirat svoje planove i zelje sa partnerom. Tako da ti predlazem, da ako vec zelis da vidis na cemu si, porazgovaras sa tom djevojkom i onda saberes pozitivne i negativne stvari.

A sto se tice paznje, svaka djevojka ju zeli, kao i svaki momak. Samo je pitanje karaktera osobe, da zelju za istom, odnosno nedostatak iste, pokaze. ;)

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shadows » 30 apr 2018, 00:44

Najgore je podcijeniti zensko floskulom ne zna sta hoce.danak neiskustvu rodjace

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Believe » 30 apr 2018, 00:45

Shadows je napisao/la:Najgore je podcijeniti zensko floskulom ne zna sta hoce.danak neiskustvu rodjace

Šta hoće, prosvijetli me :mrgreen:

Ja znam šta hoću, ali ona ne.
You'll never walk alone.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shadows » 30 apr 2018, 01:06

Kvalitetan sekks. U prevodu poslije tebe ga nijr imala.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 30 apr 2018, 12:03

Believe je napisao/la:Ako se curi javljate 2-3x nakon prekida i onda konačno shvatite da nema ništa od toga i da javljanja nemaju baš neke svrhe, onda se ona nakon 10-tak dana počne javljati i u naredne 3 sedmice javi se 3x sa zadnjom porukom da bi htjela da pijemo kafu, šta onda ona hoće? :mrgreen:
Mislim kafu ne pije čitav život, mrzi je :lol: Nego jel hoće pomirenje ili joj jednostavno samo fali pažnja ili jednostavno onako hoće da se vidimo?
Mislim da ne trebas previse ni razmisljati o ovome, bivsa je s razlogom bivsa i po meni nema nikakve poente ni smisla vraćat se na staro.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 30 apr 2018, 22:24

Zaboravio sam koliko boli prekid. Stvarno, kad se vežeš za nekoga, na kakvoj god razini i na kraju ti dođe ista stvar kao i prethodno. Nije fer brate, da sam neki yebač koji mijenja cure pa ajde, al ovako. Bukvalno ne znam šta ću sa sobom. :thumbdown: :thumbdown:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 30 apr 2018, 22:29

Lillard je napisao/la:Zaboravio sam koliko boli prekid. Stvarno, kad se vežeš za nekoga, na kakvoj god razini i na kraju ti dođe ista stvar kao i prethodno. Nije fer brate, da sam neki yebač koji mijenja cure pa ajde, al ovako. Bukvalno ne znam šta ću sa sobom. :thumbdown: :thumbdown:
Jel' to ona 00' godište što si je spominjao ovdje na temi? :cry:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Lillard
Postovi: 26298
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 30 apr 2018, 22:35

harden je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Zaboravio sam koliko boli prekid. Stvarno, kad se vežeš za nekoga, na kakvoj god razini i na kraju ti dođe ista stvar kao i prethodno. Nije fer brate, da sam neki yebač koji mijenja cure pa ajde, al ovako. Bukvalno ne znam šta ću sa sobom. :thumbdown: :thumbdown:
Jel' to ona 00' godište što si je spominjao ovdje na temi? :cry:
Ma to je bila zayebancija :mrgreen:

Al pichkasto da pišem, al slomilo me bogami. Preko poruke jbt.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.