Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 16 maj 2018, 22:27

Sljedeća će nakon tebe otići u časne sestre.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
bega_afc
Postovi: 13713
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bega_afc » 16 maj 2018, 22:42

Lillard je napisao/la:2 moje bivše poslije mene ušle u vezu na daljinu, toliko sam im odbojan :rol:
Ova zadnja ti je slagala. Imala puno zadace iz biologije, nije ti se mogla posvetiti. :urnebes:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

FoSte95
Postovi: 12623
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 17 maj 2018, 14:02

jao scene juče, išlo sa fakultetom u Novi Sad i kupili neke studente iz Bijeljine. Tu bila jedna treba znači ono mora pod hitno psihijatru da dobije potvrdu da je normalna to kriješti čitavo vrijeme, to skače ma bože sačuvaj u autobusu šta je radila. I imaju dva asistenta išli sa nama, mlađi likovi su i ona se sve njima kao nabacuje pogotovo ovome što je oženjen i bebu ima. Uzela na pauzi jednoj ona sladoled i pred tog asistenta stala i liže ga treba onako baš provokativno i on ga njoj šukno, jel to zamišljaš da je crnac :rol: :rol: :urnebes: :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la SMR187 » 17 maj 2018, 15:32

A ja šuka, pa logicno da zamisli :mrgreen:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 20 maj 2018, 19:46

Kako je ružan osjećaj kada se za osobu koju si zavolio, sa kojom si toliko vremena i lijepih trenutaka proveo, na kraju ispostavi da je nešto potpuno drugo. Ono, za neke osnovne osobine koje su te privukle, zbog kojih si je poštovao, zbog kojih si bio ponosan na nju, se ispostavi da su bile samo fasada, prolazna faza, da je cijelo vrijeme uspješno lagala i uvjeravala samu sebe da je nešto što nije. A ti zavoliš tu ideju, tu osobu koja zapravo i ne postoji.

Što je najgore ne mogu da se odlučim jel to dobro ili nije, jer kad sam shvatio to, shvatio sam i da cu 10 puta lakše preći preko svega, da me zapravo više i ne privlači, ali u isto vrijeme shvatiš da si 6 mjeseci posvetio duhu.

Kvalitetna životna lekcija.

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rasavoje » 20 maj 2018, 20:03

Ni'e se ona pretvarala, nego si je ti gledao kroz pink naocare. Sad kad si ih skinuo, prinudno ocigledno, vidis kakvo je cinjenicno stanje.

Zato ja ne kontam ljude koji stupe u vezu, a da se prije toga bas dobro ne upoznaju. Ok kad te neko privlaci fizicki, ali koliko te neko fizicki moze privuci, isto tako te moze psihicki i odbiti. Vazno je naci balans te dvije stvari, a to je danas bas tesko.
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 20 maj 2018, 20:21

rasavoje je napisao/la:Ni'e se ona pretvarala, nego si je ti gledao kroz pink naocare. Sad kad si ih skinuo, prinudno ocigledno, vidis kakvo je cinjenicno stanje.

Zato ja ne kontam ljude koji stupe u vezu, a da se prije toga bas dobro ne upoznaju. Ok kad te neko privlaci fizicki, ali koliko te neko fizicki moze privuci, isto tako te moze psihicki i odbiti. Vazno je naci balans te dvije stvari, a to je danas bas tesko.
Nisam, znam o čemu govoriš naravno, kriv sam za to bio više puta, ali ovdje je tačno ovakav slučaj kakav sam napisao. Nije se pretvarala, to zvuči kao da je krivim da je lagala i pretvarala se svjesno, istina je takva da je stvarno mislila da je postala nešto što nije. Ustvari, ima i pink naocara naravno, da se ne lažemo, ali nije to.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la JackTheStripper » 21 maj 2018, 20:57

Podes pisati kolegici (koja je jos k tome nasa, i naocigled normalna) na poslu, upises njeno ime i prezime, kada ono, nema rezultata. Onda upises samo ime i vidis da je promjenila prezime... Dakle, udala se. I to za imenjaka, da ti jos prisjedne na muku. Yebem ti zivot. :puke:
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la gaston » 21 maj 2018, 21:02

Donnie Darko je napisao/la:Kako je ružan osjećaj kada se za osobu koju si zavolio, sa kojom si toliko vremena i lijepih trenutaka proveo, na kraju ispostavi da je nešto potpuno drugo. Ono, za neke osnovne osobine koje su te privukle, zbog kojih si je poštovao, zbog kojih si bio ponosan na nju, se ispostavi da su bile samo fasada, prolazna faza, da je cijelo vrijeme uspješno lagala i uvjeravala samu sebe da je nešto što nije. A ti zavoliš tu ideju, tu osobu koja zapravo i ne postoji.

Što je najgore ne mogu da se odlučim jel to dobro ili nije, jer kad sam shvatio to, shvatio sam i da cu 10 puta lakše preći preko svega, da me zapravo više i ne privlači, ali u isto vrijeme shvatiš da si 6 mjeseci posvetio duhu.

Kvalitetna životna lekcija.
13 Reasons Why.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Sage
Postovi: 5330
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sage » 21 maj 2018, 23:26

Nit volim nit imam obicaj pametovat ali kad se ozenite, i budete u braku 2-3-4 godine, dodjite na ovu temu i nasmijte se.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

FoSte95
Postovi: 12623
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 24 maj 2018, 22:06

vraćam se danas kući sa faxa i idem preko mosta kad ispred mene vidim dvije vrh utegnute trebe, ful šminka itd znači top, top ribe. Ispred njih vidim ide moj razrednik iz osnovne a neka dječurlija muška ispred njega i ja normala pozdravim se sa njim, malo priča ovo-ono kad se ispostavi da su te trebe iza njega također njegove učenice DEVETOG OSNOVNE............. pa se zbunio bog te, računam kasnije koje je to godište kad ono 03 godište :o :crazy: :crazy:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 24 maj 2018, 22:15

FoSte95 je napisao/la:vraćam se danas kući sa faxa i idem preko mosta kad ispred mene vidim dvije vrh utegnute trebe, ful šminka itd znači top, top ribe. Ispred njih vidim ide moj razrednik iz osnovne a neka dječurlija muška ispred njega i ja normala pozdravim se sa njim, malo priča ovo-ono kad se ispostavi da su te trebe iza njega također njegove učenice DEVETOG OSNOVNE............. pa se zbunio bog te, računam kasnije koje je to godište kad ono 03 godište :o :crazy: :crazy:
Obligatory doslo vrijeme da se mece i u dvije iljade trece.
Sminka previse vara danas pa klinke izgledaju odraslo. Treba zabraniti prodavanje sminke do 18.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

FoSte95
Postovi: 12623
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 24 maj 2018, 22:17

Kawhi je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:vraćam se danas kući sa faxa i idem preko mosta kad ispred mene vidim dvije vrh utegnute trebe, ful šminka itd znači top, top ribe. Ispred njih vidim ide moj razrednik iz osnovne a neka dječurlija muška ispred njega i ja normala pozdravim se sa njim, malo priča ovo-ono kad se ispostavi da su te trebe iza njega također njegove učenice DEVETOG OSNOVNE............. pa se zbunio bog te, računam kasnije koje je to godište kad ono 03 godište :o :crazy: :crazy:
Obligatory doslo vrijeme da se mece i u dvije iljade trece.
Sminka previse vara danas pa klinke izgledaju odraslo. Treba zabraniti prodavanje sminke do 18.
u ove dvije se hladno može metati, ne sumnjam da već nisu pročepljene hahaha

http://prntscr.com/jm7h5w kako mene nije zapalo da budem u društvu gdje su se slične igrice igrale :(
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 24 maj 2018, 23:20

kakve su to igre krv ti yebem :lol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 24 maj 2018, 23:22

Prije se ove fote igrale tako što su se belaji pravili po komšiluku, kakvo ljubljenje i skidanje majica. :rol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 24 maj 2018, 23:30

Aerials je napisao/la:Prije se ove fote igrale tako što su se belaji pravili po komšiluku, kakvo ljubljenje i skidanje majica. :rol:
Ovo je napredna verzija, poboljšana. :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shadows » 24 maj 2018, 23:33

Donnie tvoji kriterijumi ce rasti...

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la SMR187 » 24 maj 2018, 23:37

Yebo fote , to se kod nas igralo u srednjoj kad smo htjeli zbarit dvoje ljudi. Nastimano ko prva federalna
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shadows » 24 maj 2018, 23:39

Mi smo vala cugopola sibali. Problem je sto je jedna cura mogla bruku popiti..pa nas poskida i onda u to ime nazdravlja.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la SMR187 » 24 maj 2018, 23:43

Shadows je napisao/la:Mi smo vala cugopola sibali. Problem je sto je jedna cura mogla bruku popiti..pa nas poskida i onda u to ime nazdravlja.
Jednom u zivotu to igro i nikad vise. Uzeli bezveze da probamo, nas 4 isto toliko dvolitra popili za 20 minuta bukvalno. Otkino se ko zavjesa
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.