Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 19 okt 2018, 00:12

Čudan vakat dođe.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 19 okt 2018, 00:22

Baš
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 19 okt 2018, 00:27

Da
Srdjan Stanic pitarski ker

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la TonySosa » 19 okt 2018, 00:45

muhamedhulk je napisao/la:mah. vjerovatno. jaran kaze, sad je slatko, kasnije...
kaze iskoristi tu zauzetu, a tu drugu, finu, za ozbiljno.
ps. cure se same javile. ne bih ja nikad se njima javio.
Traže skripte jel?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 19 okt 2018, 01:43

Djevojka o kojoj sam ranije pisao i kojoj sam se planirao javiti za nekih godinu dana :mrgreen:, saznao sam da ima momka. Izgleda da su poprilicno dugo zajedno. Bolje ispade sto nista nisam pokusao.

Ponovo u gradu vidim nekog ko mi vizuelno nevjerovatno odgovara i ponovo je s roditeljima. Ovaj put seta, nije u bazenu. :mrgreen: S obzirom da sam ja sjedio, kontam da je barem lijepo pogledam kada bude prolazila pored mene, ali dzaba kad njena mama sve vrijeme bulji u mene i ne sklanja pogled. Dalje je sve bilo glupo, uskratila mi je taj jedan kakotreba pogled u najljepse bice koje vidjeh posljednjih mjeseci. :x

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 19 okt 2018, 07:19

Kakve crne skripte..radim. Zauzetu znam sa posla (slican posao), ovu drugu privatno. Treca jedino studira..u Sa je. Ove su ko i ja kuci.
Nakon sto ja nisam dobio prolaz kod par javljanja...kod nekih cura, jave se one meni. Jbg. Ja nisam taj koji odbija na prvu i ne daje sansu...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 19 okt 2018, 07:56

Federer17 je napisao/la:Djevojka o kojoj sam ranije pisao i kojoj sam se planirao javiti za nekih godinu dana :mrgreen:, saznao sam da ima momka. Izgleda da su poprilicno dugo zajedno. Bolje ispade sto nista nisam pokusao.

Ponovo u gradu vidim nekog ko mi vizuelno nevjerovatno odgovara i ponovo je s roditeljima. Ovaj put seta, nije u bazenu. :mrgreen: S obzirom da sam ja sjedio, kontam da je barem lijepo pogledam kada bude prolazila pored mene, ali dzaba kad njena mama sve vrijeme bulji u mene i ne sklanja pogled. Dalje je sve bilo glupo, uskratila mi je taj jedan kakotreba pogled u najljepse bice koje vidjeh posljednjih mjeseci. :x
CCC, pa ti nisi smio ni gledati, kako mislis prici? :D

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41155
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 okt 2018, 08:20

Federer17 je napisao/la:Djevojka o kojoj sam ranije pisao i kojoj sam se planirao javiti za nekih godinu dana :mrgreen:, saznao sam da ima momka. Izgleda da su poprilicno dugo zajedno. Bolje ispade sto nista nisam pokusao.
Slušajući aerials ti bi i degenek dobio :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 19 okt 2018, 08:57

Puno ti mene Rio nešto spominješ ovih dana. :think:
Pa nije mogao znati da ima momka da se javio. Jedino ako je njoj sve to na društvenim mrežama postavljeno, al' ima osoba koje ne drže te stvari javno.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 19 okt 2018, 09:00

Aerials je napisao/la:Puno ti mene Rio nešto spominješ ovih dana. :think:
Pa nije mogao znati da ima momka da se javio. Jedino ako je njoj sve to na društvenim mrežama postavljeno, al' ima osoba koje ne drže te stvari javno.
Kod 90% cura stoji slobodna na fb.
Rijetkost je da ti se neka svidja, a da je slobodna.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41155
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 okt 2018, 09:07

ASD je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Puno ti mene Rio nešto spominješ ovih dana. :think:
Pa nije mogao znati da ima momka da se javio. Jedino ako je njoj sve to na društvenim mrežama postavljeno, al' ima osoba koje ne drže te stvari javno.
Kod 90% cura stoji slobodna na fb.
Rijetkost je da ti se neka svidja, a da je slobodna.
Većina ljudi koje znam te zajedničke slike stavljaju radi neke sigurnosti, da bi drugi znali da su oni u vezi, odnosno njihovi momci/djevojke. Znam jednog momka koji je bio 4 god u vezi i onda se oženio i nije nikad ni jedne sike ni on ni cura nigdje stavili, čak ni sa svadbe, pa se ljudi poslije čudili kako se on oženi nikad s curom nije stavio slike :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 19 okt 2018, 09:09

Zbog takvih slučajeva gdje ljudi javno ne stave da su u vezi, ne može niko kriviti momke koji se javljaju djevojkama, jednostavno nije mogao znati. Njegovo da pokuša, njeno da odbije, vazda bilo. :D
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41155
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 okt 2018, 09:12

Aerials je napisao/la:Zbog takvih slučajeva gdje ljudi javno ne stave da su u vezi, ne može niko kriviti momke koji se javljaju djevojkama, jednostavno nije mogao znati. Njegovo da pokuša, njeno da odbije, vazda bilo. :D
Pa ima ova opcija da se raspita kako je on i uradio, ako je tu negdje iz tvog grada ili nekog bližeg gdje znaš nekog. Ako si negdje dalje onda možeš malo kopati po društvenim mrežama, pa dodaš prvo i vidiš hoće li prihvatiti, logično ako te ne zna i ako je u vezi da neće, tako da no harm done :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 19 okt 2018, 09:13

Aerials je napisao/la:Zbog takvih slučajeva gdje ljudi javno ne stave da su u vezi, ne može niko kriviti momke koji se javljaju djevojkama, jednostavno nije mogao znati. Njegovo da pokuša, njeno da odbije, vazda bilo. :D
Pa fazon je sto to muskarci znaju, ali prave se da ne znaju. Mada opet ih se ne moze kriviti jer nije naznaceno, ne javljajte mi se ja sam zauzeta. :D
Ko je kriv kad imamo oskudicu slobodnih djevojaka.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 19 okt 2018, 09:21

rio_Ferdy88 je napisao/la: Pa ima ova opcija da se raspita kako je on i uradio, ako je tu negdje iz tvog grada ili nekog bližeg gdje znaš nekog. Ako si negdje dalje onda možeš malo kopati po društvenim mrežama, pa dodaš prvo i vidiš hoće li prihvatiti, logično ako te ne zna i ako je u vezi da neće, tako da no harm done :mrgreen:
Ovo zadnje baš i nije logično. Imaš ljudi koji prihvataju sve, iz nekog razloga. Ispadne to sve od osobe do osobe, mogla se čak desiti i situacija da se on javi i ona se počne ponašati kao da nije u vezi..
ASD je napisao/la: Pa fazon je sto to muskarci znaju, ali prave se da ne znaju. Mada opet ih se ne moze kriviti jer nije naznaceno, ne javljajte mi se ja sam zauzeta. :D
Ko je kriv kad imamo oskudicu slobodnih djevojaka.
Pa ne znaju svi.
Ma kakva oskudica, pola ih hoda samo. Samo je fazon ili je ne zanimaš pa laže, ili ona boluje za nekim trećim ili ima nekog za povremeno viđanje pa je ništa još ozbiljno ne zanima.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 19 okt 2018, 09:38

Aerials je napisao/la: Pa ne znaju svi.
Ma kakva oskudica, pola ih hoda samo. Samo je fazon ili je ne zanimaš pa laže, ili ona boluje za nekim trećim ili ima nekog za povremeno viđanje pa je ništa još ozbiljno ne zanima.
Hm, zanimljivo.
Ja evo par dana pratim jednu curu (ne bukvalno :D)
S obzirom da ne volim fb, gledacu da joj pridjem uzivo.

Problem je sto ja o toj curi ne znam nista, samo znam da je studentica neke starije godine studija i da je poprilicno ozbiljna u toma, cak ni ime ne znam, ni odakle je, a kamoli da znam da li je u vezi.
Eh sad, kad joj pridjem, ona moze reagovati na tri nacina.
Pozitivno, negativno i da je u vezi.
Najbolja je logicno prva opcija, poslije te opcije je treca opcija logicno druga najbolja, poslije koje vjerovatno ne bih odustao.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 19 okt 2018, 09:54

Šteta što nije bukvalno, cure baš vole stalkere. :mrgreen:
Kako je pratiš na fb, a ne znaš joj ime? :?
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ramiy » 19 okt 2018, 09:59

Aerials je napisao/la:Šteta što nije bukvalno, cure baš vole stalkere. :mrgreen:
Kako je pratiš na fb, a ne znaš joj ime? :?
Pa tebe prati :rol:
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 19 okt 2018, 10:05

Aerials je napisao/la:Šteta što nije bukvalno, cure baš vole stalkere. :mrgreen:
Kako je pratiš na fb, a ne znaš joj ime? :?
Pa ne pratim je na fb, ne znam ni da li ima profil. :urnebes:

Bacim pogled kad prodje.

Cure vole stalkere? :hmmmmm:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41155
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 okt 2018, 10:13

Aerials je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la: Pa ima ova opcija da se raspita kako je on i uradio, ako je tu negdje iz tvog grada ili nekog bližeg gdje znaš nekog. Ako si negdje dalje onda možeš malo kopati po društvenim mrežama, pa dodaš prvo i vidiš hoće li prihvatiti, logično ako te ne zna i ako je u vezi da neće, tako da no harm done :mrgreen:
Ovo zadnje baš i nije logično. Imaš ljudi koji prihvataju sve, iz nekog razloga. Ispadne to sve od osobe do osobe, mogla se čak desiti i situacija da se on javi i ona se počne ponašati kao da nije u vezi..
Pa ne znam baš ko će prihvatiti ili zapratiti nekog koga nikad nije vidio i nema pojma ko je, a da je on/a u vezi (mislim na ozbiljnu vezu, ne sad neke šeme od par dana), jedino ako ti nije cilj što veći broj prijatelja ili followera (od takvih bježati :mrgreen: ), zavisno od mreže na kojoj si.

A ako već odgovori onda možeš i skontati bez obzira što je u vezi o kakvoj vrsti osobe i veze se radi, logično ako odgovor nije ono ja sam u vezi, imam momka i doviđenja, to je ok. Al rijetke su koje se udostoje tako napisati :mrgreen:

Mislim ono ako znaš nekoga iz grada možeš uvijek saznati te stvari bez javljanja, nije to sad New York :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: alan_kardec i 16 gostiju.