Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 15 jan 2019, 09:05

Ako je pri pozdravljanju i nisu "bff", sve je to normalno. Čuvajte se cura koje imaju muške "bff" :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ponos Torina » 15 jan 2019, 09:13

bavarian_bk je napisao/la:Imam jedno pitanje.

Da li vi mislite da je ispravno da meni smeta sto se djevojka ljubi sa nekim prijateljima u obraz pri pozdravljanju?
Radis li ti isto sa drugaricama ? Ako ne radis onda je vrijeme da pocnes,nikad nije kasno.. :mrgreen: :salut:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

bavarian_bk
Postovi: 4861
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bavarian_bk » 15 jan 2019, 11:04

Ma pravo da vam kazem ne znam ni sam...

Jedan dio mene prihvata to i govori da je normalno dok drugi dio se protivi tome. Najgore mi je to sto ona nece da prihvati da mi smeta nego se brani s tim da ne radi nista lose i da to nista ne znaci i da prihvatim to.

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 15 jan 2019, 11:08

Lillard je napisao/la:Ako je pri pozdravljanju i nisu "bff", sve je to normalno. Čuvajte se cura koje imaju muške "bff" :mrgreen:
Kakav bff ukoliko nije pe.der dobro se pazi. Zene u dosta slicajeva znaju ostat u vezi dok te ne preboli a u medjuvremenu reda zamjene a tebi govori da su drugovi. Koliko puta si vidio ili ti se mozda desilo da 7 dana nakon raskida se fata s drugim ili je vec u vezi s drugim, a ti se pitas "zar joj je nasa veza toliko malo znacila", pa znacila joj ali te prebolila dok je jos bila u vezi s tobom, a tebi raskid se desio "iznenada".

Zato uvjek moras pratit kako to nazivam njen level atrakcije, ako je 9-10, tad ti spominje brak, djecu, buducnost generalno, ako je nizak 4-5, tad ti neda mindze, tad je "boli stomak", tad je distatna, tad ti cesto govori "nije nista" a ti znas da nesto jeste. A ona ti tim ponasanjem samo komunicira da je ne sigurna u vezu, a pogotovo u tebe. Sta 95% muskarca radi je to ignorise kao "ma proci ce je", "zenske cudi" itd. Dok joj se skroz ne nakupi pa ih ostavi. Mijesto da ugase Real Madrid i ostalo i da popricaju s njom, moras izvuc iz nje srz, i ne posustaj dok ti ne kaze sve, i kad se otvori, ne ubacuj se nego je pusti da zbori, ako ti je stalo komunicarat ces pozitivno u smislu trazenja solucije datog problema, a ona ce ti nakon takvog razgovora obicno reci "hvala ti sad mi je mnogo lakse". Samo pratis uvjek ponasanje, sve su zene po tom pitanju iste, u smislu sta im smeta, kako reaguju na date stvari itd.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 15 jan 2019, 11:37

Aleme sve si u pravu oko toga. Bio sam u 2 veze što se takvih situacija tiče, ove govorile samo su prijatelji i obe završile s njima, a meni qrac. Što je najjače, sad kad su u vezi sve im živo brane likovi, ne smiju pozdraviti na ulici nikog al aj yebe mi se :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ponos Torina » 15 jan 2019, 11:55

Ono najbitnije da li ces izvuci pouke iz jedne ili dvije takve veze..A to je da se previse ne sekiras ako ti se ponovo desi nesto slicno i da mozes u kratkom roku nastaviti dalje bez ikakvih problema.

"ne veži se nizašto od čega ne možeš pobjeći za trideset sekundi" :mrgreen:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 15 jan 2019, 11:58

nema mi nista gore nego pruzit ruku curi :roll:

@bavarian_bk i meni bi smetalo
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 15 jan 2019, 12:02

Ponos Torina je napisao/la:Ono najbitnije da li ces izvuci pouke iz jedne ili dvije takve veze..A to je da se previse ne sekiras ako ti se ponovo desi nesto slicno i da mozes u kratkom roku nastaviti dalje bez ikakvih problema.

"ne veži se nizašto od čega ne možeš pobjeći za trideset sekundi" :mrgreen:
Ma prva je trajala 2 godine, syebo se živ, znao lika, družili se tu i tamo. Kod druge par mjeseci, znao sam da će isto završit, al bila dobra pichka pa dok sam mogao mogao sam :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ponos Torina » 15 jan 2019, 12:10

Aleme jel ti Chrysler jos u zivotu :mrgreen:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BaDa12 » 15 jan 2019, 13:16

Ja zaista ne mogu da pojmim da je u današnjem vremenu nekome čudno da žena i muškarac mogu imati normalan kontakt bez prve pomisli na tjelesnu privlačnost i spajanje. Već sam ranije pisala o tim prijateljstvima i odnosima, ali vidim da se ta tema uvijek provlači i nikad neće biti ispričana do kraja.

Vjerujem u muško-ženska prijateljstva, i sama imam prijatelja sa kojima sam bliža nego sa nekim prijateljicama. Bila sam na svadbama svojih prijatelja, dakle cure/buduće žene sam upoznala dosta kasnije nego njih, čak sam prošla sa njima kroz nekoliko veza a ne tu posljednju, i bila sam najsretnija zbog njih na tim svadbama. I danas pijem kafe sa njima, vrlo često i bez žena. Nikad nisam imala drugačiji odnos sa tim prijateljima, niti sam kad osjetila šta sa njihove strane.

Da, bilo je i oni prijatelja kad se iznenada pojavi neka privlačnost ili šta slično, ali se time naruši sve postojano, odnosno: uvidi se da tu prijateljstva pravog i samo prijateljstva nikad nije ni bilo. Neke od takvih ni ja sama nisam odmah u startu stavila u korpu prijatelja, sa nekima se uporedo razvija to poznanstvo/prijateljstvo i drugi osjećaji, pa oboje padne u vodu.

Kad primijetim da neki poznanik/drug pokušava nešto, ili ide u tom pravcu, dam mu do znanja da taj naš kontakt ne doživljavamo isto. Ali, od pravih prijatelja, (dakle: ne poznanika sa kojim se par puta zadesim na kafi za istim stolom u velikoj grupi, pa se tako češće vidimo), nego od pravih prijatelja, koje takvima smatram od ranije, koje sam sama deklarisala u startu kao takve sebi i njima, koje znam duže i sa kojima sam mnogo toga velikog životnog prošla, nisam osjetila da ne možemo biti prijatelji i da je to naše nešto lažno.


@bavarian, ja tu zaista ne vidim ništa loše. Ako se poznajete duže, valjda si shvatio kakva je ona i kako gleda na te muško-ženske odnose, da li je to njoj samo pozdrav ili želi nešto više, tj pravi sebi rezervu (ružno zvuči). Iskreno, ne mislim da je išta takvo. Mislim da se cura tako pozdravlja sa dragim ljudima, nebitno o kome se radi. Sama ti je rekla da to nije ništa loše i da je to normalno. Možda ona i može da prihvati da tebi to smeta, ali joj nikad neće biti potpuno jasno jer ona to shvata kao neku normalnu stvar, a zašto nešto normalno treba da nekome smeta? I upravo zbog toga ne mislim da će kad prestati da grli i ljubi svoje prijatelje pri susretima.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

bavarian_bk
Postovi: 4861
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bavarian_bk » 15 jan 2019, 14:13

BaDa12 je napisao/la: @bavarian, ja tu zaista ne vidim ništa loše. Ako se poznajete duže, valjda si shvatio kakva je ona i kako gleda na te muško-ženske odnose, da li je to njoj samo pozdrav ili želi nešto više, tj pravi sebi rezervu (ružno zvuči). Iskreno, ne mislim da je išta takvo. Mislim da se cura tako pozdravlja sa dragim ljudima, nebitno o kome se radi. Sama ti je rekla da to nije ništa loše i da je to normalno. Možda ona i može da prihvati da tebi to smeta, ali joj nikad neće biti potpuno jasno jer ona to shvata kao neku normalnu stvar, a zašto nešto normalno treba da nekome smeta? I upravo zbog toga ne mislim da će kad prestati da grli i ljubi svoje prijatelje pri susretima.
Pa to ona meni i kaže, ne znam što ti smeta, ne radim ništa loše i kad skontam u principu je to ono formalno, ne bude tu ni zagrljaja nego eto rukovanje uz poljubac. To su većinom dugogodišnji dobri prijatelji koji imaju i žene i djecu ili slično.

Samo eto meni malo smeta pa sam se obratio ovdje da vidim je li do mene ili bi većini muškaraca to smetalo.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la artemis77 » 15 jan 2019, 14:57

Ja imam bar 3 prijateljice s kojima sam full dobar i ne znam zašto bi to mojoj curi smetalo.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 15 jan 2019, 14:58

Ponos Torina je napisao/la:Ono najbitnije da li ces izvuci pouke iz jedne ili dvije takve veze..A to je da se previse ne sekiras ako ti se ponovo desi nesto slicno i da mozes u kratkom roku nastaviti dalje bez ikakvih problema.

"ne veži se nizašto od čega ne možeš pobjeći za trideset sekundi" :mrgreen:
Uvjek se izvlaci pouka iz svake veze i svaka veza je sansa i prostor da odrastanje i iskustvo.

Nije, od kud ti znas za Chryslera?
Lillard je napisao/la: Ma prva je trajala 2 godine, syebo se živ, znao lika, družili se tu i tamo. Kod druge par mjeseci, znao sam da će isto završit, al bila dobra pichka pa dok sam mogao mogao sam :mrgreen:
Nisi pratio signale i ponasanje. Desilo se svakom, sad mi je skroz drugi pristup od prilazska curi preko prve poruke do prvog sastanka pa poslje prvog sastanka, sve sto sam mislio da treba i sve sto rade 98% muskaraca, sad radim suprotno i imamo boljih rezultata nego ikad u zivotu.
BaDa12 je napisao/la:Ja zaista ne mogu da pojmim da je u današnjem vremenu nekome čudno da žena i muškarac mogu imati normalan kontakt bez prve pomisli na tjelesnu privlačnost i spajanje. Već sam ranije pisala o tim prijateljstvima i odnosima, ali vidim da se ta tema uvijek provlači i nikad neće biti ispričana do kraja.
To je ok, kad se u tvom slucaju moze, u mom slucaju se nikad nije moglo, uvjek se nesto desilo, imam jednu bas jaranicu koju znam 15 godina, ali je bilo x puta kroz taj period fatanja, i svaceg neceg. Bio sam u vezi dugorocnoj s dvjeojkom koju sam smatrao samo jaranicom, pa hup-hop nakon nekog perioda zavrsimo u krevetu, pa oboje kazemo kao mi smo jarani, to se desilo zbog alkohola, necemo o ovome mislit nista, pa par sedmica kasnije me pogodi sa "ili veza ili nista, ja s tobom prijatelj ne mogu biti, ja sam dobila osjecaje, zelim te kao muskraca" itd. Meni u mom slucaju za 30 godina zivota, nikad se nije desilo istinisko prijtaljestvo sa suprotnim polom, uvjek se nesto desi ili kao gore. A ti ako imas zaista prijatalje, da je to cisto obostrano, svaka cast.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la artemis77 » 15 jan 2019, 15:02

Btw ako ti smeta što ona ima prijatelja, nađeš i ti prijateljicu i ne možeš izvisit.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 15 jan 2019, 15:09

artemis77 je napisao/la:Btw ako ti smeta što ona ima prijatelja, nađeš i ti prijateljicu i ne možeš izvisit.
Moras razgranicit prijatelje i poznanike

Prijatelj/ica je neko s kim cesto prodovodis vrijeme. ja s kojom god sam zenom cesto provodio vrijeme, nesto se eventualno desilo sto ne rade prijatelji :) , bez obzira sto se radilo samo o prijateljstvu.

Vama ako nije onda eto mozda je i moguce :mrgreen:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rob do bagro » 15 jan 2019, 15:12

Uvijek se jedna strana svidja drugoj, tesko je to iskontrolisat sve, jer recimo neke nemaju dugo vezu i onda kazu tom dugogodisnjem jaranu slusaj ti mene razumijes, uvijek si tu za mene i onda to preraste u nesto vise.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 15 jan 2019, 15:16

artemis77 je napisao/la:Ja imam bar 3 prijateljice s kojima sam full dobar i ne znam zašto bi to mojoj curi smetalo.
garant si **** hehe to je jedino objasnjenje
rob do bagro je napisao/la:Uvijek se jedna strana svidja drugoj, tesko je to iskontrolisat sve, jer recimo neke nemaju dugo vezu i onda kazu tom dugogodisnjem jaranu slusaj ti mene razumijes, uvijek si tu za mene i onda to preraste u nesto vise.
ne uvijek

imam više prijateljica, ali hajmo reći jednu baš dobru, koju znam više godine, prolazili smo kroz veze oboje, i bili single u isto vrijeme, sad smo opet u vezama, i opet ću je zagrlit kad je sretnem. sasvim normalna stvar.

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 15 jan 2019, 15:20

Pa rega kad je sretnes, nisi debil. Ne govori to niko. Ni ovom liku ne smeta da se zagrli, ona se ljubaka, to mu smeta.

Pricas li sa tom jaranicom o suncu i mjesecu svakodnevno? Jel ti ok da ti djevojka se dopisuje s nekim "jaranom" svakodnevno?
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9852
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 15 jan 2019, 15:25

Uvijek tu bude nesto.

Imao sam i ja tako jednu ''prijateljicu'', bili super dobri, ali ja uvijek zelio nesto vise, ona ne. Evo cujemo se svakih tri mjeseca.

Isto tako, imao sam i ja ''prijateljica'' koje su zeljele nesto vise, ali to u korijenu sasijecem :mrgreen: .

E sad, ima slucajeva kada takav par poraste zajedno, prodju osnovnu, srednju zajedno, i tome slicno, i vjerujem da tu moze nastati pravo prijateljstvo.
Ili ono, cura od tvog brata ili bliskog jarana, i to mi ima smisla da moze biti prijateljstvo.

Sve ostalo...uvijek jedna strana zeli vise, iako to mozda nece priznati javno.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 15 jan 2019, 15:31

alemsa je napisao/la:Pa rega kad je sretnes, nisi debil. Ne govori to niko. Ni ovom liku ne smeta da se zagrli, ona se ljubaka, to mu smeta.

Pricas li sa tom jaranicom o suncu i mjesecu svakodnevno? Jel ti ok da ti djevojka se dopisuje s nekim "jaranom" svakodnevno?
pa zagrljaj ili poljubac u obraz, isti q, nije mu jezik uvalila

pricamo o svemu o cemu normalni ljudi pricaju. pricali smo i o tim stvarima. mogu spomenuti nešto da mi se ne digne i da ne mogu odolit da je napadnem i probam povalit. cak mi je i pomogla da nadjem sadasnju djevojku, tj njena je prijateljica, pa me zvala na kafe sa njom i tako je pocelo.

pa ne dopisuje se svakodnevno, ali mi je ok da se cuje sa jaranima cesto. eto sad joj ja momak treba izbrisat sve dugogodisnje jarane sto ima. ili ja prijateljice, nidje veze.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 45 gostiju.