Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 18 apr 2019, 01:43

Ostavila me
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 18 apr 2019, 02:09

Bosniacum Lilium je napisao/la:Ostavila me
:cry: :cry: :cry:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 18 apr 2019, 02:14

legenda reala je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:Ostavila me
:cry: :cry: :cry:
Idemo dalje. Ima ih još.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 18 apr 2019, 02:18

Bosniacum Lilium je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:Ostavila me
:cry: :cry: :cry:
Idemo dalje. Ima ih još.
đe? na twiteru
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Goretzka » 18 apr 2019, 02:27

Eh da ja napisem svoju pricu,volio bih cuti savjete.
Ovako inace sam momak koji se ne javlja mnogo curama,samo onda kad mi bas zapadne za oko. I tako mi u kaficu zapadne jedna,gledam ja nju gledam,bas sam ofiraza bio,ona se okrece i kao poce i ona u mene gledat. Al najjaca stvar je sto ti pogledi nisu bili ono na prekide vec kad se gledamo to je trajalo bas dugo oko 10 sekundi pa pocnemo gledat nesto drugo,bas jaka situacija iako je smjesna pomalo. :D Htio sam joj prici al se pridruzilo njoj i drugarici neka dva druga,kasnije sam saznao da su s faksa i da se druze svi.
Dalje odlucim ja njoj da se javim,nadjem je na insta, sve okej prica krenu dobro sve al cura rece kako je izasla krajem prosle godine iz veze i da joj treba odmora. Odmora od toga da ne mora pisat kad je s kim je,gdje hoda,da se ne mora pravdat,nervirat, da joj niko ne ljubomorise i tako te stvari. Ja rekao okej vidjet cemo sta ce biti,znao sam u sta se upustam.Bila je duze u vezi. U pocetku mi je slabo pisala,ono kratke poruke i dosta dugi razmaci. Dala mi je do znanja da nece odma nista biti,cak ni kafa neka jer je bas teska cura i nije laka nimalo. Studira tezak faks tako da joj je to bas ono broj jedan. Medjutim,vremenom kako je prica isla i isla,postajao sam joj sve drazi. Pricali smo bas bas o svemu,ma sve sto mozete zamislit. Mjesec dana nakon pisanja ja bacim kosku kao da bi dobro bilo kafica neka, ona je rekla da ne moze pa sam ja potegnuo pricu kao sta hoces,malo se iznervirao al nije to ona znala. Tad mi je rekla da sam joj drag,da ide prica,da joj je lijepo pisati sa mnom. Vidjali smo se ugl po gradu i u tom istom kaficu gdje smo se sreli i normalno se pozdravljamo. Iz pouzdanih izvora znam da cura bas ni s kim ne pise vise,jer joj je i mrsko a i nece da se upusta jer nece sad u vezu. To meni ni ne znaci sto ne pise ni s kim al eto da spomenem. I evo sad je proslo 3 mjeseca od mog javljanja,pisali smo svaki dan znaci. Bilo je tu iznenadjenja sa moje strane,cura se bas ono zacudila i iznenadila,ugl je uspjelo svako iznenadjenje jer sam joj sve drazi.Nismo u friendzone da se zna. Eh sad,prije neki dan sam opet potegnuo da odemo na kafu i napisao sam joj za cetvrtak tj sutra rekla je prvo kako ima nesto dogovoreno,zatim kad sam pitao moze li petak rekla je da ne zna pa onda da ipak ne moze. Pukao mi je film tu jbg,kome i ne bi pa smo nesto bezveze pisali jos i napisao sam da idem spavat i pozdravio se. Prosla su 4 dana kako se nisam javio,znaci jedina 4 dana u 3 mjeseca kako ne pisemo. Nisam se javljao puno puta jer se nismo pozdravljali,samo bi neko od nas otisao na spavanje i sutradan se nastavljalo. Al eto ja sam tu noc napisao da idem leci.Sta dalje uraditi,sta bi trebao uciniti,sta bi neko od vas uradio? Da li nastavljati ili pauzirati samo, ili skroz stati? Sta mislite sta bi ona mogla osjecati? Nemojte s losim nekim ili troll komentarima,stvarno mi je bitno. I nemojte mislit da imam 15, fakat me zanima drugo misljenje. Hvala.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 18 apr 2019, 04:25

Da si pisao normalnije u vezi Barcelone tamo dao bih ti jedan savjet
Znaci, ona se nije javila nikako poslije toga?
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la akisarajevo92 » 18 apr 2019, 05:11

Da nisi napisao da si je vidio uzivo pomislio bih da je u pitanju lazni profil :mrgreen:

Ne svidjas joj se dovoljno i tacka
Don't believe the hype.

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la nebeskasila » 18 apr 2019, 07:10

Nitro je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:Ljudii ja sam prekinuo pa sad da vidim kako je to osjecam malo slobode ali i tesko je za pocetak ://
Yebo te život kako možeš samo tako raskinut. 4 godine si sa njom, a svađate se svaki dan kao da imate 17-18 godina. Druže, hanuma ti previše gleda rijalitije, tamo se krve 24/7, vjeruj mi da se ove trebe nalože na to i utripuju da bi njima život trebao tako izgledati.

Iskuliraj se malo, ako se volite, nemoj bezveze sebi život useravati i patit se bezveze, brojat dane od raskida, dumat hoćel je neko drugi barit itd. Ako se svađate zbog nekog drugog, jako bitnog, životnog stava, onda jbg razumijem.

Brate istrpio sam vec previse toga. Jesu 4 godine veze ali kakve veze. Vec dugo vremena su toliko glupe svadje dosadili smo jedno drugom. Ubijamo jedno drugo nije to to. Hoce biti tesko jer 4 godine svaki minut smo dijelili ali ljudi prekinu bram od 20 godina ostave i zenu i djecu pa zive. Zivjecu i ja nekako bez nje. Ona sjedi gleda zadrugu po cijelu noc tamo je stalno svadja pa joj se prenosi na mene i eto sad nek gleda sta hoce

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la nebeskasila » 18 apr 2019, 07:32

Goretzka je napisao/la:.
Brate pusti to na vrijeme. Ako ona vec izlazi sa "drugovima" a tebi svaki put govori da ne moze nije nesto u redu. Vidi javi se jos jednom i popricaj o vama. Pitaj jel hoce da izlazite **** pisanje pisati mozes sa svakim.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 18 apr 2019, 08:06

Goretzka je napisao/la:Eh da ja napisem svoju pricu,volio bih cuti savjete.
Ovako inace sam momak koji se ne javlja mnogo curama,samo onda kad mi bas zapadne za oko. I tako mi u kaficu zapadne jedna,gledam ja nju gledam,bas sam ofiraza bio,ona se okrece i kao poce i ona u mene gledat. Al najjaca stvar je sto ti pogledi nisu bili ono na prekide vec kad se gledamo to je trajalo bas dugo oko 10 sekundi pa pocnemo gledat nesto drugo,bas jaka situacija iako je smjesna pomalo. :D Htio sam joj prici al se pridruzilo njoj i drugarici neka dva druga,kasnije sam saznao da su s faksa i da se druze svi.
Dalje odlucim ja njoj da se javim,nadjem je na insta, sve okej prica krenu dobro sve al cura rece kako je izasla krajem prosle godine iz veze i da joj treba odmora. Odmora od toga da ne mora pisat kad je s kim je,gdje hoda,da se ne mora pravdat,nervirat, da joj niko ne ljubomorise i tako te stvari. Ja rekao okej vidjet cemo sta ce biti,znao sam u sta se upustam.Bila je duze u vezi. U pocetku mi je slabo pisala,ono kratke poruke i dosta dugi razmaci. Dala mi je do znanja da nece odma nista biti,cak ni kafa neka jer je bas teska cura i nije laka nimalo. Studira tezak faks tako da joj je to bas ono broj jedan. Medjutim,vremenom kako je prica isla i isla,postajao sam joj sve drazi. Pricali smo bas bas o svemu,ma sve sto mozete zamislit. Mjesec dana nakon pisanja ja bacim kosku kao da bi dobro bilo kafica neka, ona je rekla da ne moze pa sam ja potegnuo pricu kao sta hoces,malo se iznervirao al nije to ona znala. Tad mi je rekla da sam joj drag,da ide prica,da joj je lijepo pisati sa mnom. Vidjali smo se ugl po gradu i u tom istom kaficu gdje smo se sreli i normalno se pozdravljamo. Iz pouzdanih izvora znam da cura bas ni s kim ne pise vise,jer joj je i mrsko a i nece da se upusta jer nece sad u vezu. To meni ni ne znaci sto ne pise ni s kim al eto da spomenem. I evo sad je proslo 3 mjeseca od mog javljanja,pisali smo svaki dan znaci. Bilo je tu iznenadjenja sa moje strane,cura se bas ono zacudila i iznenadila,ugl je uspjelo svako iznenadjenje jer sam joj sve drazi.Nismo u friendzone da se zna. Eh sad,prije neki dan sam opet potegnuo da odemo na kafu i napisao sam joj za cetvrtak tj sutra rekla je prvo kako ima nesto dogovoreno,zatim kad sam pitao moze li petak rekla je da ne zna pa onda da ipak ne moze. Pukao mi je film tu jbg,kome i ne bi pa smo nesto bezveze pisali jos i napisao sam da idem spavat i pozdravio se. Prosla su 4 dana kako se nisam javio,znaci jedina 4 dana u 3 mjeseca kako ne pisemo. Nisam se javljao puno puta jer se nismo pozdravljali,samo bi neko od nas otisao na spavanje i sutradan se nastavljalo. Al eto ja sam tu noc napisao da idem leci.Sta dalje uraditi,sta bi trebao uciniti,sta bi neko od vas uradio? Da li nastavljati ili pauzirati samo, ili skroz stati? Sta mislite sta bi ona mogla osjecati? Nemojte s losim nekim ili troll komentarima,stvarno mi je bitno. I nemojte mislit da imam 15, fakat me zanima drugo misljenje. Hvala.
Koliko često se u toj priči ona tebi znala javiti? Glupi su to izgovori. Nekako mislim da, da joj se stvarno sviđaš, ne bi trebalo da ima neke veze ni to što je skoro iz veze izašla. Mada, da budemo iskreni, nije to više ni skoro, prošlo je nekoliko mjeseci, koliko to njoj treba da plače za tim starim, a da ti igraš oko nje? :roll:
Vala nije vrijedna toga. Jednostavno mi se čini kao da te zavlači jer joj je prijala pažnja, vraćao si joj samopouzdanje nakon raskida.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 18 apr 2019, 08:10

Buraz, ne svidjas joj se. Kraj

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 apr 2019, 08:16

enobarca je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:Hahah Jel toliko tesko?
Cini mi se da je ovo gore iz nekog skeca, moguce Dnevnjak :mrgreen:


Ovo vam je helćo za koju godinu :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
StevieG8
Postovi: 13430
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 18 apr 2019, 08:24

Drag si joj za dopisivanje i prijateljske razgovore a dalje od toga neće ići. Nemoj samo da osjeti tvoju frustraciju i da vidi da tebe to toliko pogađa što te odbija, i još gore bi bilo da postavljaš neke ultimatume tipa "ili ćemo izaći i biti nešto više ili ćemo prestat pričat" takve stvari nikad ne prolaze. Po meni bi ti najbolje bilo da se distanciraš, dopisuj se manje, ne javljaj se neko vrijeme pusti je da osjeti kako je kad nisi tu pa mozda dozivi neku spoznaju da treba više da se trudi oko tebe i da to pređe u nešto ozbiljnije. Ako se i ona samo udalji to ti je to, drugarica uvijek imaš i lako ih je pronaći ali da budeš nečije rame za plakanje jer je prošla kroz takvu vezu i studira težak faks :wave:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la nebeskasila » 18 apr 2019, 09:52

:bow:
StevieG8 je napisao/la:Drag si joj za dopisivanje i prijateljske razgovore a dalje od toga neće ići. Nemoj samo da osjeti tvoju frustraciju i da vidi da tebe to toliko pogađa što te odbija, i još gore bi bilo da postavljaš neke ultimatume tipa "ili ćemo izaći i biti nešto više ili ćemo prestat pričat" takve stvari nikad ne prolaze. Po meni bi ti najbolje bilo da se distanciraš, dopisuj se manje, ne javljaj se neko vrijeme pusti je da osjeti kako je kad nisi tu pa mozda dozivi neku spoznaju da treba više da se trudi oko tebe i da to pređe u nešto ozbiljnije. Ako se i ona samo udalji to ti je to, drugarica uvijek imaš i lako ih je pronaći ali da budeš nečije rame za plakanje jer je prošla kroz takvu vezu i studira težak faks :wave:
Ma kakav faks to joj je samo izvlakusa nista drugo

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 18 apr 2019, 11:00

Goretzka je napisao/la:Eh da ja napisem svoju pricu,volio bih cuti savjete.
Ovako inace sam momak koji se ne javlja mnogo curama,samo onda kad mi bas zapadne za oko. I tako mi u kaficu zapadne jedna,gledam ja nju gledam,bas sam ofiraza bio,ona se okrece i kao poce i ona u mene gledat. Al najjaca stvar je sto ti pogledi nisu bili ono na prekide vec kad se gledamo to je trajalo bas dugo oko 10 sekundi pa pocnemo gledat nesto drugo,bas jaka situacija iako je smjesna pomalo. :D Htio sam joj prici al se pridruzilo njoj i drugarici neka dva druga,kasnije sam saznao da su s faksa i da se druze svi.
Dalje odlucim ja njoj da se javim,nadjem je na insta, sve okej prica krenu dobro sve al cura rece kako je izasla krajem prosle godine iz veze i da joj treba odmora. Odmora od toga da ne mora pisat kad je s kim je,gdje hoda,da se ne mora pravdat,nervirat, da joj niko ne ljubomorise i tako te stvari. Ja rekao okej vidjet cemo sta ce biti,znao sam u sta se upustam.Bila je duze u vezi. U pocetku mi je slabo pisala,ono kratke poruke i dosta dugi razmaci. Dala mi je do znanja da nece odma nista biti,cak ni kafa neka jer je bas teska cura i nije laka nimalo. Studira tezak faks tako da joj je to bas ono broj jedan. Medjutim,vremenom kako je prica isla i isla,postajao sam joj sve drazi. Pricali smo bas bas o svemu,ma sve sto mozete zamislit. Mjesec dana nakon pisanja ja bacim kosku kao da bi dobro bilo kafica neka, ona je rekla da ne moze pa sam ja potegnuo pricu kao sta hoces,malo se iznervirao al nije to ona znala. Tad mi je rekla da sam joj drag,da ide prica,da joj je lijepo pisati sa mnom. Vidjali smo se ugl po gradu i u tom istom kaficu gdje smo se sreli i normalno se pozdravljamo. Iz pouzdanih izvora znam da cura bas ni s kim ne pise vise,jer joj je i mrsko a i nece da se upusta jer nece sad u vezu. To meni ni ne znaci sto ne pise ni s kim al eto da spomenem. I evo sad je proslo 3 mjeseca od mog javljanja,pisali smo svaki dan znaci. Bilo je tu iznenadjenja sa moje strane,cura se bas ono zacudila i iznenadila,ugl je uspjelo svako iznenadjenje jer sam joj sve drazi.Nismo u friendzone da se zna. Eh sad,prije neki dan sam opet potegnuo da odemo na kafu i napisao sam joj za cetvrtak tj sutra rekla je prvo kako ima nesto dogovoreno,zatim kad sam pitao moze li petak rekla je da ne zna pa onda da ipak ne moze. Pukao mi je film tu jbg,kome i ne bi pa smo nesto bezveze pisali jos i napisao sam da idem spavat i pozdravio se. Prosla su 4 dana kako se nisam javio,znaci jedina 4 dana u 3 mjeseca kako ne pisemo. Nisam se javljao puno puta jer se nismo pozdravljali,samo bi neko od nas otisao na spavanje i sutradan se nastavljalo. Al eto ja sam tu noc napisao da idem leci.Sta dalje uraditi,sta bi trebao uciniti,sta bi neko od vas uradio? Da li nastavljati ili pauzirati samo, ili skroz stati? Sta mislite sta bi ona mogla osjecati? Nemojte s losim nekim ili troll komentarima,stvarno mi je bitno. I nemojte mislit da imam 15, fakat me zanima drugo misljenje. Hvala.
Da se ti njoj sviđaš dovoljno za veze, i da je zainteresovana za vezu s tobom, bili bi u vezi prije 2 mjeseca minimum.

"Nismo u friendzone da se zna". Jesi, samo odbijaš to da prihvatiš. Čak štaviše nisi ni u friendzone, već i niže, chatzone.

Činjenice, tužne možda, ali svakako činjenice.

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nitro » 18 apr 2019, 11:21

Ignoriši je sad maksimalno, ne javljaj se nikako, ako je vidiš hladno se pozdravi sa njom na 1 sekund i vozi dalje. Ako joj to sve ne zasmeta i ona se ne bude javila da pita šta je problem, znaš na čemu si.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
harden
Postovi: 23590
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 18 apr 2019, 11:34

Kume malo kasno ti je pukao film, trebalo je prije 2 mjeseca to. Jbt tri mjeseca pricate a niste kafe popili, nabij to nogom.

Ne svidjas joj se dovoljno. To je sva prica, ostalo su izvlakuse.
I da, samim tim pisanjem svaki dan si uletio u friendzone.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 18 apr 2019, 11:43

rio_Ferdy88 je napisao/la:
enobarca je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:Hahah Jel toliko tesko?
Cini mi se da je ovo gore iz nekog skeca, moguce Dnevnjak :mrgreen:


Ovo vam je helćo za koju godinu :mrgreen:
Ja sam se jednom zaljubio, popušio. Sad samo erekcije imam :kafa:
Derdiyok je napisao/la:[
Ima i ono, u fazonu da vrijeme ne liječi rane već samo naučiš da živiš s time. Ja i dan danas posjetim profil jedine osobe koju sam volio ali sam svjestan da toga više nema.
Not even once, doduše znao sam se uhvatit da razmišljam o njoj i ŠBKB
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la nebeskasila » 18 apr 2019, 12:09

Ljudi moji pa bolje je ne pisati ni sa kim ne izlaziti ni sa kim. Fino ga izd.. kod kuce i cao. Pa imal iko da je prosao fino szo se tice ljubavi

Avatar
Sage
Postovi: 5339
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sage » 18 apr 2019, 12:21

nebeskasila je napisao/la:Ljudi moji pa bolje je ne pisati ni sa kim ne izlaziti ni sa kim. Fino ga izd.. kod kuce i cao. Pa imal iko da je prosao fino szo se tice ljubavi
Da
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter, Surreal i 31 gost.