Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 20 apr 2019, 00:32

Ne treba se ni zeniti bodi ako ces svasta u kucu dovesti :kafa:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 20 apr 2019, 01:31

Ja sam vojnik srece mene metak nece
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 20 apr 2019, 01:33

Sarmelino je napisao/la:Ja sam vojnik srece mene metak nece
znas ti ko je bio Kera Kantri? :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 20 apr 2019, 01:42

Logicn
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Goretzka » 20 apr 2019, 02:51

Nije se javila a sumnjam i da hoce tako da je polako otpisujem. Poenta je da one sve misle kako smo svi muskarci isti a bas je suprotno drugovi. Mi smo ti koji se trude i daju svaki atom snage a njima ako se cefne. Nevjerovatno je da se covjek trudi toliko oko zene a ona da se ponasa ko glupaca neka. Hvala inace za sve savjete mislim da je gotova prica ovo jer nema ni naznaka da ce se javit nazalost.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17778
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la akisarajevo92 » 20 apr 2019, 03:05

Sigurno nemas 15 god?
Don't believe the hype.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 20 apr 2019, 03:20

akisarajevo92 je napisao/la:Sigurno nemas 15 god?
Ide čo'ek na fakultet, možda 19.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 20 apr 2019, 05:58

Sarmelino je napisao/la:neam sta jest
Sarmelino je napisao/la:Svrsio sam u curu, treba danas il sutra dobit lajk ako mislis da je sve ok
Kad si gladan, nisi svoj
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la nebeskasila » 20 apr 2019, 08:44

Goretzka je napisao/la:Nije se javila a sumnjam i da hoce tako da je polako otpisujem. Poenta je da one sve misle kako smo svi muskarci isti a bas je suprotno drugovi. Mi smo ti koji se trude i daju svaki atom snage a njima ako se cefne. Nevjerovatno je da se covjek trudi toliko oko zene a ona da se ponasa ko glupaca neka. Hvala inace za sve savjete mislim da je gotova prica ovo jer nema ni naznaka da ce se javit nazalost.
Pa brate ne znam sto ti je toliko tesko. Nisi sa njom nikad izasao. Mozes zamisliti ko da je to fejk profil. I da si hodak 3 mjeseca sa njom ne moze ti biti toliko tesko a ne ssmo se dopisivao. Pravice te jadnikom jer koliko ti se svidja radila bi od tebe sta pozeli a ti ne bi znao odbiti. I na kraju te nabila nogom. Bolje za tebe ne pisi ne javljaj se javi se drugoj proci ces bolje

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 20 apr 2019, 08:47

:crazy:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la SMR187 » 20 apr 2019, 09:17

Joj kad neko napise misterija ovo, misterija ono, slikaj se s kolegicama nek misli ovo nek misli ono... Ja bi sebi solne kiseline u oci nasuo

"Savjeti oko simpatija, za 8. razred"
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 20 apr 2019, 10:09

nebeskasila je napisao/la:
Goretzka je napisao/la:Nije se javila a sumnjam i da hoce tako da je polako otpisujem. Poenta je da one sve misle kako smo svi muskarci isti a bas je suprotno drugovi. Mi smo ti koji se trude i daju svaki atom snage a njima ako se cefne. Nevjerovatno je da se covjek trudi toliko oko zene a ona da se ponasa ko glupaca neka. Hvala inace za sve savjete mislim da je gotova prica ovo jer nema ni naznaka da ce se javit nazalost.
Pa brate ne znam sto ti je toliko tesko. Nisi sa njom nikad izasao. Mozes zamisliti ko da je to fejk profil. I da si hodak 3 mjeseca sa njom ne moze ti biti toliko tesko a ne ssmo se dopisivao. Pravice te jadnikom jer koliko ti se svidja radila bi od tebe sta pozeli a ti ne bi znao odbiti. I na kraju te nabila nogom. Bolje za tebe ne pisi ne javljaj se javi se drugoj proci ces bolje
Kad mi cura kaže da smo svi muškarci isti uvijek volim da je dočekam s onom da jedno drvo ne čini šumu :D . Lako je nama sa strane govoriti, po priči ispade nikad nikome od nas nije bilo teško odustat od cure u koju smo se zaljubili :roll: . Ne daj se, skoro sam prošao kroz sličnu situaciju i vjerujem da ti nije nimalo lako. Pregurao si najgore, ta neizvjesnost koja te drži pa razmišljaš hoće li se javiti ili me otkačila je najteži period, kad shvatiš kako stvari stoje i pomiriš se s tim lakše je i krenut dalje.
Još bih ti Goretzka savjetovao da malo prošvrljaš po netu i informišeš se malo oko teme koja se žargonski naziva "Red Pill", imaš i zajednicu na Redditu koju ti toplo preporučujem pored youtube klipova na tu temu. Znam da će ti ovo glupo zvučati ali ne možeš ni tu curu kriviti, i ja sad da tebi nađem neku random curu koja ti se iz nekog razloga ne sviđa pa hoćeš da ostanete samo prijatelji ne bi sigurno pomoglo da ti cijeli dan ponavljam kako se ona trudila oko tebe. Život je takav, samo trebaš biti strpljiv i ako si već zainteresovan toliko za aktivan ljubavni život ne gubi nadu i ne daj da ti to kvari raspoloženje. Toliko cura ima da je samo pitanje vremena kad ćeš naići na svoj match :kralj:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 20 apr 2019, 10:37

Dobilaje
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Bundesliga
Postovi: 11474
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 20 apr 2019, 10:46

@StevieG8
Ima cura ali i one će ga syebat ko i ova. Bolje mu je nek sad nauči nego da očekuje kako će upoznati neku koja će ga držati kao malo vode na dlanu. Možda hoće ali jedno vrijeme.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 20 apr 2019, 10:53

Sarmelino je napisao/la:Dobilaje
Šteta
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 20 apr 2019, 10:55

Osim13 je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Dobilaje
Šteta
Razocaro si me
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Goretzka » 20 apr 2019, 12:34

@nebeskasila - nisam brate izasao al smo imali par lijepih susreta vec sam naveo da se vidjamo u kaficu pa prozborimo koju i da ja ponekad prodjem kraj njene zgrade zovem je da sidje i tako to. Uglavnom nije bas sve na prepiskama preko fb i to. Ma da nije sad nista specijalno ono. Kako da ti opisem,znas kad ti je drag neko,kad te osvoji ono jer je cura normalna i nije nafurana ni glupa,uz to sve i lijepa,znas vec.. Ne mozes ostat imun nikako. Al da mi je krivo sto nisam imao tu neku sansu da se uzivo pokazem i dokazem,krivo mi je. Ipak sebe cijenim najvise pa se necu spustit na to da se opet javljam,ako je sudjeno i ako joj dodje iz guzice u glavu javit ce se.

@StevieG8 - nije meni ova rekla to hahah al sam se naslusao vise puta ono kad pokusavas bit fin ona ti kaze ko svi ste isti bla bla. A u biti one su veci negativci. Hvala ti za sve napisano,slazem se s tobom. Ja ni ne znam da li joj se svidjam,kada sam potegao tu temu i ono oko kafe rekla mi je da sam fin,svidjam joj se,da joj je lijepo sto se cujemo i da nije mogla ocekivat da cemo doci do tog odnosa jer nije htjela nikog u svom zivotu. Dvije su opcije ili da me je lagala,tj da joj se ne svidjam bas nikako pa nece nikakvu kafu ili nesto slicno a mozda i zbog bivseg jer jos misli na njeg ili ona druga opcija da joj se svidjam al da cura jednostavno nece ni u kakvu vezu sto mi je i sama rekla trenutno jer hoce da se odmori od ljubavnih tema i stresa.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 20 apr 2019, 12:55

Goretzka je napisao/la:@StevieG8 - nije meni ova rekla to hahah al sam se naslusao vise puta ono kad pokusavas bit fin ona ti kaze ko svi ste isti bla bla. A u biti one su veci negativci. Hvala ti za sve napisano,slazem se s tobom. Ja ni ne znam da li joj se svidjam,kada sam potegao tu temu i ono oko kafe rekla mi je da sam fin,svidjam joj se,da joj je lijepo sto se cujemo i da nije mogla ocekivat da cemo doci do tog odnosa jer nije htjela nikog u svom zivotu. Dvije su opcije ili da me je lagala,tj da joj se ne svidjam bas nikako pa nece nikakvu kafu ili nesto slicno a mozda i zbog bivseg jer jos misli na njeg ili ona druga opcija da joj se svidjam al da cura jednostavno nece ni u kakvu vezu sto mi je i sama rekla trenutno jer hoce da se odmori od ljubavnih tema i stresa.
Vjeruj da je ova moja društvu već pričala da ćemo mi biti u vezi u skorije vrijeme, par dana se nisam javio cura propala u zemlju ko da me nikad nije ni poznavala :lol:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BaDa12 » 20 apr 2019, 13:03

harden je napisao/la:
rishovski je napisao/la:Ljudi jel istina da se BaDa udala u Bijelo Polje?
da
Dovraga, drugi put me označite, da mogu učestvovati u diskusiji na vrijeme. :damn:

:wave: Risha i Hardene.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la GeriOldman » 20 apr 2019, 13:04

Goretzka je napisao/la:@nebeskasila - nisam brate izasao al smo imali par lijepih susreta vec sam naveo da se vidjamo u kaficu pa prozborimo koju i da ja ponekad prodjem kraj njene zgrade zovem je da sidje i tako to. Uglavnom nije bas sve na prepiskama preko fb i to. Ma da nije sad nista specijalno ono. Kako da ti opisem,znas kad ti je drag neko,kad te osvoji ono jer je cura normalna i nije nafurana ni glupa,uz to sve i lijepa,znas vec.. Ne mozes ostat imun nikako. Al da mi je krivo sto nisam imao tu neku sansu da se uzivo pokazem i dokazem,krivo mi je. Ipak sebe cijenim najvise pa se necu spustit na to da se opet javljam,ako je sudjeno i ako joj dodje iz guzice u glavu javit ce se.

@StevieG8 - nije meni ova rekla to hahah al sam se naslusao vise puta ono kad pokusavas bit fin ona ti kaze ko svi ste isti bla bla. A u biti one su veci negativci. Hvala ti za sve napisano,slazem se s tobom. Ja ni ne znam da li joj se svidjam,kada sam potegao tu temu i ono oko kafe rekla mi je da sam fin,svidjam joj se,da joj je lijepo sto se cujemo i da nije mogla ocekivat da cemo doci do tog odnosa jer nije htjela nikog u svom zivotu. Dvije su opcije ili da me je lagala,tj da joj se ne svidjam bas nikako pa nece nikakvu kafu ili nesto slicno a mozda i zbog bivseg jer jos misli na njeg ili ona druga opcija da joj se svidjam al da cura jednostavno nece ni u kakvu vezu sto mi je i sama rekla trenutno jer hoce da se odmori od ljubavnih tema i stresa.
Da, da. Inače djevojke to rade..
1921

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Evander, J1897 i 32 gosta.