Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 20 apr 2019, 19:48

Nisi je sreo
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
coelho41
Postovi: 12679
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la coelho41 » 20 apr 2019, 19:49

Ljudi guze u golfu dvici dok ti pokušavaš da se dopisuješ s njom

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 20 apr 2019, 19:49

Sarmelino je napisao/la:Nisi je sreo
nije nju nego njeno najbolju prijateljicu, vidis da momak ne laze
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Goretzka » 20 apr 2019, 19:50

coelho41 je napisao/la:Ljudi guze u golfu dvici dok ti pokušavaš da se dopisuješ s njom
Ma nek deru mene ce proci a ona ce zavrsit s nekim klocem sa dva zuba u glavi al sa puno para, tako to ide. :lol:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BosniaBoston » 20 apr 2019, 19:52

Ako je ne pitas da izadete vani napokon,onda je ne zasluzujes
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ponos Torina » 20 apr 2019, 19:57

Ne znam sta je toliko tesko pitati da izadjete u 4 oka,hoces-neces dovidzenja prijatno.Ako joj se svidzas pristat ce ako ne nece i mozes krenuti u nove avanture..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 20 apr 2019, 19:57

Goretzka je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:Ljudi guze u golfu dvici dok ti pokušavaš da se dopisuješ s njom
Ma nek deru mene
no homo bruh
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 20 apr 2019, 19:57

Pogledajte koji Red Pill video da naucite neke stvari.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Donnie Darko » 20 apr 2019, 19:59

Ponos Torina je napisao/la:Ne znam sta je toliko tesko pitati da izadjete u 4 oka,hoces-neces dovidzenja prijatno.Ako joj se svidzas pristat ce ako ne nece i mozes krenuti u nove avanture..
misliš ako joj se svidjas pristat ce, ako ne pristane ne mora znacit da joj se ne svidjas cak nasuprot nego joj je tesko zbog prijasnjih iskustava, a ako kaze mozda znaci da zeli i da joj se svidjas al nece zbog ponosa

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13498
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 20 apr 2019, 20:01

Donnie Darko je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Ne znam sta je toliko tesko pitati da izadjete u 4 oka,hoces-neces dovidzenja prijatno.Ako joj se svidzas pristat ce ako ne nece i mozes krenuti u nove avanture..
misliš ako joj se svidjas pristat ce, ako ne pristane ne mora znacit da joj se ne svidjas cak nasuprot nego joj je tesko zbog prijasnjih iskustava, a ako kaze mozda znaci da zeli i da joj se svidjas al nece zbog ponosa
hahahahahhaha ko da je goretzka pisao :rol: :bow:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 20 apr 2019, 20:04

Odo po brze chale de ti na vrh avazovog
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ponos Torina » 20 apr 2019, 20:06

Donnie Darko je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Ne znam sta je toliko tesko pitati da izadjete u 4 oka,hoces-neces dovidzenja prijatno.Ako joj se svidzas pristat ce ako ne nece i mozes krenuti u nove avanture..
misliš ako joj se svidjas pristat ce, ako ne pristane ne mora znacit da joj se ne svidjas cak nasuprot nego joj je tesko zbog prijasnjih iskustava, a ako kaze mozda znaci da zeli i da joj se svidjas al nece zbog ponosa
Pa cilj mu je da izadju i da proba uletiti u vezu sa njom,tako da nema sta kalkulisati..A te price prijasnjih iskustava i kako je tesko izlaziti i bla bla bla,nema nista gore nego kad djevojke ili muskarci potenciraju takve price..Ocigledno je da djevojka ima sirok izbor pa joj je svejedno,a ovaj Gorecka pokusava virtuelno da nesto napravi umjesto da sve to fino kaze djevojci u 4 oka..

Ako ti se neko bas svidja onda se potrudi maksimalno oko te osobe ali nemoj dopustiti da te neko jase i koristi za svoje gluposti..

I naravno nemoj vjerovati njenim drugaricama. :stop: :salut:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 20 apr 2019, 20:16

Goretzka je napisao/la:Ugl necu se javljat i i ispadat mlakonja al cu je nahvatat u kaficu sa sestrom kad bude jer joj je sestra starija i preozbiljna, prefina cura, gotivi me jer sam ispostovao za 8.Mart i to je njoj bilo slatko pa je rekla ovoj mojoj da sam prefin. Znaci sa sestrom u kaficu kad bude, ja cu privuci stolicu i reci pucaj sad :D hoces neces i zasto neces? Sta cemo i kako cemo? Ha ja :)
o, majko mila, kako sve u kontru radis :damn:

upravo ces ispasti mlakonja ako uradis to sto planiras. ispast ce da nemas mooda da je pitas nasamo pa pred sestrom hoces to da obavis... bas ces kontraefekat napraviti :thumbdown:

btw, vidis da se ona pita sta je s tobom cim se jaranici zali na to da si joj prestao pisati, znaci da joj je ipak stalo, a i to je jasno kao dan cim ti je prisla u kaficu nakon sto si prestao pisati sa njom...

znaci, samo hrabro, pred stan i u 4 oka sve joj to reci sto joj planiras pred sestrom reci... cak i ako kaze definitivno "ne", reci "hvala, nekad ces shvatiti sta si izgubila", okreni se i idi.... mada su sanse za takav scenarij veoma, veoma male (pod uslovom da je djevojka zaista takva kakvom je opisujes)
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bambus » 20 apr 2019, 20:16

Druze ti ako nemas mu?a u facu joj reci da ti se svidja ili je pozvati na kafu kad se vidite uzivo ti ne zasluzujes komentare od ovih ovdje ljudi.Ti si mlakonja za nju,ona takve ne voli i to je to.Nema potrebe da trazis svaki dan razloge zasto bas ti imas sanse,kad ti vec 3 mjeseca njoj nisi dao nadu za vas.Osim djecackih mahanja u kaficu gdje ti je opet prva prisla djevojka i pokazala ko bi bio "musko" u vezi.Izadje ispred kad je zovnes a ti joj garant pricas o igricama ili o sastavu Sismisa iz 2016.Uozbilji se i postani musko. :D
!

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 20 apr 2019, 20:21

Joj likova, ko da bi on bio prvi u ovom dobu drustvenih mreza da ugovori sastanak preko neta :rol: Pa nije 2005-ta
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 20 apr 2019, 20:41

Koliko kompliciranja bezveze :mrgreen: Da se on njoj svidja i da zeli nesto vise od prijateljstva pristala bi kako god je pitao, eto 3 mjeseca odbija kafu jer je nije pitao uzivo, kako da ne.

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Goretzka » 20 apr 2019, 20:59

Slazem se pa jbt do sad se desavalo uvijek fino prica ide sve normala, lupam mjesec dva hajd kafa cura izadje. Ako joj se ne svidjam kaze mi nesto tipa hocu da budemo prijatelji, odbije me i mirna Bosna.
Ima li neko konkretan neki prijedlog sta da uradim? Al da se svi sloze oko tog jer imam milion nekih rjesenja u glavi.

Avatar
Finn
Postovi: 9156
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Finn » 20 apr 2019, 21:03

Evo ja se slazem sa Bosnom, uradi to uzivo bas kako je rekao. Tako ces sve znati.

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nitro » 20 apr 2019, 22:05

Goretzka je napisao/la:Slazem se pa jbt do sad se desavalo uvijek fino prica ide sve normala, lupam mjesec dva hajd kafa cura izadje. Ako joj se ne svidjam kaze mi nesto tipa hocu da budemo prijatelji, odbije me i mirna Bosna.
Ima li neko konkretan neki prijedlog sta da uradim? Al da se svi sloze oko tog jer imam milion nekih rjesenja u glavi.
Propustio si da poentiraš kada si sreo njenu drugaricu. Nisi trebao govoriti ''ma pišemo šta ti je ehhehehehehe'', ova će to instantly prenijeti ovoj tvojoj i kontat će da ti misliš da je sve ok, i da je ok to da se ne čujete. Trebao si prebaciti loptu na dotičnu mladu damu i da je do nje, a ne do tebe.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 20 apr 2019, 22:07

Joj oko čega se ispisaše stranice ovolike Sanele mi
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Confiance, delko, Jabroni, kraljttbvb, Marsal i 41 gost.