Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la LlullSergio » 18 sep 2019, 00:48

HPV bruda,dobro popipaj rukama prije nego sto ga metnes :kafa:

Beko
Postovi: 1873
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Beko » 18 sep 2019, 08:05

:D :D

Avatar
Kaunas
Postovi: 13316
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kaunas » 18 sep 2019, 13:38

Imal ko iskustva sa Juznoamerikankama, pucaju li se na prvom izlasku? :mrgreen:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 18 sep 2019, 14:45

Ako se puca tamo, onda se puca i ovde.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

FoSte95
Postovi: 12642
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 18 sep 2019, 20:33

Kako prođe dejt o.O
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 19 sep 2019, 18:59

slika
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KpbKaka22 » 23 sep 2019, 20:23

Kaunas je napisao/la:
KpbKaka22 je napisao/la:Veceras ide neki dejt sto sam naso preko tindera, bacili dvi tri pametne I dog se za vcrs, bez obzira sto na slikama izgleda ok nelosa, strah me da ne bude neki gabor uzivo jer obicno takve vise na tim mrezama.Bez obzira sto se nije umocilo odavno haha nabit cu je nogom ili slagat da moram ic negdje bude li grob .Btw moze li se ikakva bolest dobit nisam ja upucen u to nimalo
Bolje je pristavi ga nego da pimplas i dalje. ;)

A sacekat cu ja jos to pristavljanje , srecom nisu mi se crne misle da ce bit neki grob teski , nije losa bar u tijelu, zato kad sam vidio da je fali dosta pameti zapitao sam se malo, pocela mi spominjati te takve mreze bado I to kako su dobre za bas ovakve spojeve pa nekakve cifre koliko trebas platit, najgore od svega sto mi je bilo da me ne vidi netko s njom pa smo isli u neku mracinu gdje nicega nije bilo konkretno, zvalili se par puta meni dodijalo ona nije dala nesto vise I to je to

Rekla mi je da se cujemo ovaj tjedan i vidimo, ali sad opet isto , neam volje bgmi

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 23 sep 2019, 21:23

Što se tiče bolesti samo bez kondoma i bezbrižan si
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Marley
Postovi: 437
Pridružen/a: 13 avg 2011, 00:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marley » 29 sep 2019, 22:51

Sta je ovo tema zamrla, pa reko da je ozivim. Imam jednu specificnu situaciju i ni sam ne znam sta da radim pa mozda neko ima neki savjet. Radi se o sljedecem:
Prije 5 godina upoznao sam jednu djevojku i od tada do danas smo ostali prijatelji. Toliko se cesto druzimo da svi, ali bas svi zajednicki prijatelji misle da smo u vezi, tacnije znaju da nismo ali cesto znaju okrenuti salu na taj racun. Ja prema njoj do prije zadnjih godinu dana nisam osjecao nista, bila mi je bas ono jaran i tako sam je posmatrao. Iskreno nije mi se posebno svidjala na pocetku poznanstva, bila je previse ekstrovertna i "luda" za moj ukus, vise su me privlacile mirnije djevojke. Nisam bas bio siguran ali ako sam dobro procitao signale mislim da sam se ja njoj tada svidjao, mnogo toga je ukazivalo na to, ali ja sam to tada izignorisao jer mi nije djelovala kao djevojka za ozbiljnu vezu. Odlucio sam da mi bude prijateljica, i eto nakon 5 godina, postali smo toliko nerazdvojni, hajmo reci bff-ovi :mrgreen:

Unazad godinu dana, situacija se promjenila. Mislim da su se u meni probudili neki osjecaji prema njoj, a to se desilo onog trenutka kada se malo promjenla, postala je mnogo mirnija nego prije. U meni se probudila misao da bi ona bila idealna osoba za mene. Bio sam u nekim vezama ali stvarno niti sa jednom djevojkom nisam imao komunikaciju i odnos kao sa tom prijateljicom. Imamo isti smisao za humor, imamo tako neke fore koji drugi ne razumiju, imamo isti ukus za serije, slicno razmisljamo itd. Unazad godinu dana ta mi je misao o mogucoj vezi s njom u glavi, a vec tri mjeseca me toliko lomi da joj to kazem, ali... Nisam vise siguran da li ona ima neki interes prema meni kao u pocetku. Nema tih signala, ali postoje neki drugi, i toliko se lomim i frustriram da ih analiziram, i onda bas kad pomislim to je to, ona me ohladi nekom izjavom da smo mi bff. Iskreno, toliko je dobra prijateljica, pomogla mi je toliko toga i uvjek je bila tu kad god mi je nesto trebalo, u nju sam se mogao pouzdati i vise nego u svoje muske prijatelje, da me je strah da to ne izgubim.

Ne znam sta da cinim. Zadnjih mjesec dana pokusavam da nekako procitam postoji li nesto s njene strane i sto vise analiziram neke situacije vise sam zbunjen. Jedne prilike smo bili sa zajednickim prijateljima na kafi, i oni su se nasalili kako bi ona i ja bili dobar par. Malo smo se nasmijali kao mi smo prijatelji. Kada smo ostali sami prokomentarisala je kako bi smo stvarno bili dobar par, ali kao ne bi bilo "hemije". Neki dan mi ni iz cega napisa poruku, kao bila sam kod mame, rekla mi "fin ti je onaj prijatelj sto se ti ne bi udala za njega". ( inace to nije prvi put da mi je prenjela da je to njena mama rekla za mene). Tu nisam siguran da li i ona mene ispipava. Jednom prilikom je izjavila da bi lakse prihvatila da je momak ostavi nego da ja nadjem drugu prijateljicu, i cesto spominje da kad bi joj momak pokusao zabraniti da se druzi sa mnom da bi ga odmah ostavila. Jedne prilike smo se zestoko posvadjali oko necega, nikad se tako nismo posvadjali i to je bila jedina svadja od pocetka druzenja, bio sam spreman staviti tacku na prijateljstvo ali mi je kasnije poslala poruku "ne zelim zbog ovoga staviti tacku na nase prijateljstvo i tolike godine, znacis mi kao Elvedin (inace brat) cak i više". Da nije ovog "cak i vise" pomirio bih se konacno i rekao ne samo da sam frendzoniran nego jos gore broderzoniran. Zar neko moze znaciti vise od brata, ili je to dodala samo radi toga da me omeksa da se pomirimo :think:

Neke svoje momke je znala uporediti sa mnom, kao u fazonu da mi je naci nekoga s kim se mogu komunicirati i saliti kao s tobom npr. zalila se kako je njen zadnji momak, bio ovisan o autu i nigdje nije zelio bez auta a ona zeli da seta, pa nas je tu uporedila kako bi zeljela imati momka koji kao i ja nema problema s setnjom . Jednom prilikom mi rece, posto planira da ide u njemacku, kako bi bilo super da i ja sredim papire i da tamo zajedno zivimo. Tako mi tim nekim izjavama nesto nagovjesti da tu ima nesto, a onda u sljedecem trenutku kada neko prokomentarise da smo par ona me ohladi izjavom i kaze mi smo najbolji prijatelji. Bilo bi mi lakse kad bih sigurno znao da tu nema nista, ovako se mucim jer se bojim da propustam nekog s kim bi mi bilo lijepo, a s druge strane bojim se ako pogresno protumacim da ne izgubim prijateljstvo.

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 29 sep 2019, 23:22

Jarane ako te zensko zove bratom ili prijateljem, nema od toga nista. To ti indirektno govori da ne bi bila s tobom. Tako te namjerno spusta da ne bi pomislio nesto vise. Sve one kazu da mi je momak kao ti, a traze potpuno drugacijeg :mrgreen:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Marley
Postovi: 437
Pridružen/a: 13 avg 2011, 00:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marley » 29 sep 2019, 23:34

Bundesliga je napisao/la:Jarane ako te zensko zove bratom ili prijateljem, nema od toga nista. To ti indirektno govori da ne bi bila s tobom. Tako te namjerno spusta da ne bi pomislio nesto vise. Sve one kazu da mi je momak kao ti, a traze potpuno drugacijeg :mrgreen:
Ma znam. Bas sam to htio i dodati gore kod onog dijela kada je napravila poredjene, ali reko da ne duljim ionako dug post. Svjestan sam toga jer je i ona sama po sebi dosta kontraverzna osoba. Nije jednom nesto rekla i uradila suprotno :D

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 29 sep 2019, 23:36

Ako ne priznaš šta osjećaš i ne pokušaš sve što možeš da je osvojiš kajat ćeš se jer ćeš je u određenom trenutku života sigurno izgubiti kao prijateljicu. Doći će vrijeme za nešto ozbiljnije, jednostavno ni tvoja žena/djevojka ni njen muž/momak neće to gledati blagonaklono da su ne znam ti koliko open minded i ti je gubiš.

Zato sam ja uvijek za opciju da priznaš kako stvari stoje čak i kad su šanse protiv tebe.

Doduše, neki signali su obećavajući. Ja lično mislim da imaš šanse. Sretno topnički brate!
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rishovski » 29 sep 2019, 23:38

Jarane 5 godina je puno i previše...zapao si ti i to dobro... Najbolje ti je da joj napises da zelis vezu s njom,ako te odbije znaci da si samo tu da joj popunis neku njenu prazninu,i hranis njen ego s vremena na vrijeme... Ovako ces bar znati na čemu si,ako ne bude veza,prekrizis je i ides dalje...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 29 sep 2019, 23:40

rishovski je napisao/la:Jarane 5 godina je puno i previše...zapao si ti i to dobro... Najbolje ti je da joj napises da zelis vezu s njom,ako te odbije znaci da si samo tu da joj popunis neku njenu prazninu,i hranis njen ego s vremena na vrijeme... Ovako ces bar znati na čemu si,ako ne bude veza,prekrizis je i ides dalje...
Nek ništa ne piše, nek skupi muda i kaže joj to na izlasku.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ghuraba » 29 sep 2019, 23:42

Brate, bukvalno isto to sam prozivljavao ravnih 4-5 godina. Ni meni se u pocetku ova moja nije svidjala na taj nacin, ali sam vremenom shvatio da mi nijedna ne odgovara kao ona i da mi zapravo samo ona nikad ne moze dosaditi. Ona je meni isto kao ta tvoja davala neke nevjerovatne signale, kako nikad nikog nece voljeti kao mene, kako ne moze zamisliti zivot bez mene, pa neke 'ljubavne' poruke iz vedra neba u pola noci, pa ovo, pa ono (milion je primjera). Onda kroz neko vrijeme isto tako kao i tebi kaze nesto sto vuce na to da smo prijatelji. I mama od nje je o meni bukvalno sve znala, a svi ostali koji su nas znali bili su ubijedjeni da u najmanju ruku petljamo. I ja sam bio isto tako neodlucan kao i ti, bojao se da cu izgubiti nju kao prijatelja jer sam mozda nesto pogresno shvatio i povezao, a ovamo me ubijalo to sto ne znam ni sam na cemu sam. Na kraju smo pukli skroz, posvadjali se oko najvece moguce gluposti i ja sam joj rekao da vise ne zelim ni jednu rijec razmijeniti s njom. Ona je kroz mozda pola godine pocela davati neke signale na drustvenim mrezama, ali sam izignorisao sve to i sad ni toga vise nema. Mene je, iskreno, sve to u potpunosti jako brzo proslo, ali se opet ponekad zapitam kako li je ona mene dozivljavala. :mrgreen:

Da se sad vratim na to, tj. da sam sad na tvom mjestu, dao bih sebi 4-5 dana i fino pripremio teren da joj priznam svoja osjecanja. Normalno, ne bih rekao da ludim za njom i da mi ne izlazi iz glave ta potencijalna mogucnost da smo u vezi, nego da sam dugo razmisljao i shvatio da mi nikad niko nije toliko znacio i da ne znam da li je uopste moguce da nadjem zenu s kojom cu se toliko slagati. Puknes neku lafinu kako ni sam nisi siguran sta pricas i osjecas, ali da ti se to motalo po glavi i da nisi mogao vise da sutis. Obavezno na kraju dodas kako je to mozda samo zato sto ste precesto zajedno, pa da se imas na sta izvaditi ako njena prica bude isla u skroz drugom pravcu. Ako je i njoj stvarno do toga, onda nema teorije da ce te izignorisati i da ce propustiti tu priliku da se i sama otvori. Ako te ipak gleda iskljucivo kao prijatelja, onda se izvadis na to da ste precesto zajedno, da ti nisi vec neko vrijeme imao djevojku (ako je tako?) i da ti mozda fali zenske paznje, a od nje si je najvise dobio. Uglavnom, nemoj ni slucajno odugovlaciti s tim, ubijaces se u pojam tapkajuci u mjestu. Sretno! :salut:

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 29 sep 2019, 23:44

@Marley
Slazem se sta su ti momci iznad rekli doduse. Probaj sta znas, mozda grijesimo. Nadam se da je tako, a ako nije opet vjerujem da mozete ostati prijatelji, oladit ces i ti ako ona ne pokaze zainteresovanost.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 29 sep 2019, 23:46

Probaj preko nekog drugog saznati, neka zajednicka prijateljica/prijatelj. To vase stalno druzenje moze biti odlicna prilika da se kroz salu, a opet uz dozu ozbiljnosti, sazna ima li s njene strane nesto/ili je nekad bilo. Ako je i bilo, ne bi trebalo biti tesko da opet bude.

Ako takvo nesto nije moguce, onda bih bez ikakvih problema sve priznao. Kako Marsal kaze, kad-tad ce tom vasem odnosu doci kraj. Mozda bih na pocetku probao sam poluozbiljnim razgovorima (lupam, kako i tebi roditelji za nju nesto govore pa si i ti ozbiljno razmisljao o tome, itd.), a ako se ni tada ne iskristalise - onda u kost! :mrgreen:

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rishovski » 29 sep 2019, 23:47

Ma sa ženama treba samo oštro ... jer žene su bezobrazne,sad ti priča kako bi ostavila dečka zbog tebe,sutra će naići frajer zaljubit će se i onda te nema nigdje,jednostavno će se ponašati ko da te Bog nije ni dao... Samo hrabro i reci joj šta i kako,ja sam imao tako drugaricu 5 godina i dosadilo mi više bilo,ono na faxu vazda zajedno bili,poslije i prije faxa,i na moje insistiranje krenemo mi u vezu... 3 mjeseca bili i to je to :D mada sam i ranije skonto da to nije to,ali eto htio sam da probam da se sutra ne kajem... godinama unazad se ne vidjamo nit komuniciramo,al sam riješio problem :D
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 29 sep 2019, 23:59

Marsal je napisao/la:
Zato sam ja uvijek za opciju da priznaš kako stvari stoje čak i kad su šanse protiv tebe.
:thumbup:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 30 sep 2019, 00:03

ONAE
UBILA MOE SVE
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot], Kaunas, muhamedhulk i 23 gosta.