Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
napoleon72
Postovi: 5213
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la napoleon72 » 23 okt 2019, 10:12

darker10 je napisao/la:Ona hoce momka koji je isti ti al da to nisi ti aa
Bingo. :rol:
Skoro je opet pitam kroz salu, kad mi se vec stalno zali i poredi druge sa mnom, sta je moj problem tu, sto nece mene. Suti, nista ne govori. U prevodu, ti si u frendzoni iz koje te Bog ne moze iscupat.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5722
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la JohnCleese » 23 okt 2019, 10:38

Slazem se da se trebas ubit. Ili to, ili priznaj da si mazohista.
Kad ti je tako lose u prijateljskom odnosu, nesto vise bi te svakako ubilo :kafa:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
darker10
Postovi: 10802
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la darker10 » 23 okt 2019, 10:40

Ma klasicno zensko serendanje :mrgreen: Ti moras malo nju ostavit po strani i ne prioritizirat je toliko,izlazit sa drugim zenama i ako to ne izazove neku reakciju s njene strane onda jbg sta je tu je :mrgreen:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 23 okt 2019, 12:09

napoleon72 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Ona hoce momka koji je isti ti al da to nisi ti aa
Bingo. :rol:
Skoro je opet pitam kroz salu, kad mi se vec stalno zali i poredi druge sa mnom, sta je moj problem tu, sto nece mene. Suti, nista ne govori. U prevodu, ti si u frendzoni iz koje te Bog ne moze iscupat.
" Ma ti si brat moj da si do vrata u gov.nima " :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fowl95 » 23 okt 2019, 12:22

Moraš je jače pritisnuti ba.
Let's talk about SIX baby!

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 23 okt 2019, 13:37

Ma ti si glup i zaglavio :D

truts
Postovi: 2601
Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la truts » 23 okt 2019, 13:54

udariš li je po dupetu ponekad, onako ko iz zajebancije, da osjeti da si muško?

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 okt 2019, 13:59

Fowl95 je napisao/la:Moraš je jače pritisnuti ba.
Pa da ga optuži sa seksualno uznemiravanje :hmmmmm:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 23 okt 2019, 14:30

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Ubit se pa hajd.
Što si ti tako pozitivan ovih dana :mrgreen:
Guze me na poslu, leđa me ubiše a i veza zalazi u slijepu ulicu. Tegoba, gdje god se okrenem.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 23 okt 2019, 14:32

napoleon72 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Ona hoce momka koji je isti ti al da to nisi ti aa
Bingo. :rol:
Skoro je opet pitam kroz salu, kad mi se vec stalno zali i poredi druge sa mnom, sta je moj problem tu, sto nece mene. Suti, nista ne govori. U prevodu, ti si u frendzoni iz koje te Bog ne moze iscupat.
Pa ruzan si. Sta bi drugo moglo biti?
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

sombrero
Postovi: 1840
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sombrero » 23 okt 2019, 16:01

ma ja sam tako imao jaranicu iz osnovne i sretnemo se na faxu na nekom derneku, a uvijek mi se svidjala.. izasli par puta, bilo i nekog maženja i njene priče da nije spremna za vezu jer je raskinula sa momkom koji je bio podstanar u Sarajevu i vratio se da zivi u Goražde.. ona raskinula jer nema šanse da živi u Goraždu, nije se džaba školovala u SA, hoće da radi i zarađuje i. e zavisi od muškaraca, a išla na fax za koji nema posla u GZ nit ga je ikad bilo... tad nekad imali i ja i ona diplomski prvi poslovi, pa se nismo viđali a i odbilo me to što nije bila za vezu... nije prošlo ni 6 mj. uda se u Goražde :crazy:
kasnije dobila 2 djece, i nikad nije radila

hoću da kažem da žensko obično sa ogromnim samopouzdanjem priča o tome kako zna šta će od života, a ustvari veze nema i gotovo po pravilu uradi suprotno

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 23 okt 2019, 16:23

sombrero je napisao/la: njene priče da nije spremna za vezu
Pričuša. nije bila spremna za vezu sa tobom jer se htjela vratiti tom momku :mrgreen:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
napoleon72
Postovi: 5213
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la napoleon72 » 23 okt 2019, 16:30

Justin je napisao/la:
napoleon72 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Ona hoce momka koji je isti ti al da to nisi ti aa
Bingo. :rol:
Skoro je opet pitam kroz salu, kad mi se vec stalno zali i poredi druge sa mnom, sta je moj problem tu, sto nece mene. Suti, nista ne govori. U prevodu, ti si u frendzoni iz koje te Bog ne moze iscupat.
Pa ruzan si. Sta bi drugo moglo biti?
Najprije ce to bit.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Denchi » 23 okt 2019, 16:40

napoleon72 je napisao/la:Fakat najlakse prebolis kad ti je pred ocima non stop. Ja za jednom bolov'o dvije godine, bio pichka klasicna pa nista nisam smio priznat, njegovao neko prijateljstvo, bilo mi zao da uprskam to. Sad ona u vezi s likom iz grupe, prijateljstvo ne postoji jer je frajer posesivan previse i spreman je olovku u oko zabit' onom ko joj skriptu pozajmi. I za max 15 dana isparilo sve.

Prelistao sam zadnjih par stranica i vidim da je bilo dosta price o M/Z prijateljstvima. Ja se druzim s jednom curom vec oko godinu i po. Normalno, nisam htio prijateljstvo, nego sam se zaljubio k'o pubertetlija i, da se ne bi ponovio slucaj s onom iz prvog pasusa, napadnem odmah. Odbije me, al nekako na finjaka, izvede tako da smo ostali dobri. A u tom procesu mog muvanja, moje i njeno drustvo su se smiksali skroz, i samo nas dvoje odrzavamo to, bez nas oni nikad ne izlaze. A svi skupa izlazimo na kafe, koncerte, svirke, sjedimo cesto po vikendicama, gledamo tekme itd. Problem je sto se ja nisam ohladio ni nakon odbijanja. Zbog tog ostalog drustva, a i zbog toga sto mi bas prija njeno drustvo, nisam to razyebao u startu, cim je odbila vezu. A vremenom se stanje samo pogorsava. Svjestan sam da nikad nece bit nista izmedju nas, na tim kafama bude price i o nekim momcima koji se njoj svidjaju, koji joj se javljaju... O mojim curama rijetko, jer sam glupan koji se zalijepio za nju pa propusta druge prilike (nije da ih ima nesto al et, naslo bi se). Uvijek kad upoznam neku, poredim je s tom prijateljicom i odmah novoj nadjem neku manu koju prijateljica nema, te je onda jos vise idealiziram. A situacija je takva da je vidjam non stop, na istom smo faksu i blizu zivimo, pa se vidjamo svaki dan. Njen odnos prema meni je bas ono kao pravi BFF, cesce ona mene zove na kafe nego ja nju, kad mi je rodjendan bio spremila raskosan poklon, ne zali zbog mene ni trud ni vrijeme. A k'o za inat, otkad je mene upoznala, ni s jednim momkom joj ne ide, za godinu i po nije s trojicom na kafu izasla, i na tom ostane. Ona pada u ocaj jer hoce momka koji nije ja, ja davno pao u ocaj jer ne mogu da je izbacim iz glave.
ti si klupa kralju, promjeniš "klub" :D da ne bi traćio karijeru čuvajući klupu....
ako hoćeš da sebi dokažeš šta zaista misli o tebi, primjeni situaciju koju si naveo gore prvu al zamjeni uloge....reci joj da tvoja nova djevojka ti brani da se družiš sa drugim curama i obrišeš je sa socijalnih mreža i manje je viđaš....u najgorem slučaju neće imati ništa protiv i preći će preko toga i prihvatiti i onda znaš da je to mogao biti bilo ko mjesto tebe i da nema nikakvih osjećanja(vrlo vjerovatno) a najbolje da će se borit za tebe i odgovarat od te "cure" ali onda je nasankaš da ti kaže šta osjeća i možeš bar fukić izvuć ako ništa :D :rol:

mislim bar ga baci prije nego pričaš s tom "jaranicom" sjebo bi se kakva razlika u viđenju tih nekih sastanaka,kafa, itd... :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 23 okt 2019, 16:47

Ehh zenska posla :lol: .

Meni se javlja jedna moja simpatija jos iz srednje, kao dje si Naile sta ima...ovamo onamo veli sjecas li se sta si mi napisao za taj i taj rodjendan :rol: ? (A dje cu se sjetiti, ne sjecam se sta je jucer bilo a ne sta sam ti pisao prije 6 godina :rol: ). Eh, i ona to valjda zapamtila, trta vrte, rekoh slusaj hoces li ti da budemo zajedno ili ne :mrgreen: ? Rece ne, necu nego ja onako. E haj rekoh zdravo bila vidjamo se :mrgreen: .

Sve one vole paznju i klub vjernih pascadi, zato odmah na pocetku pitati sta i kako da ne bi bili kuce :mrgreen: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 23 okt 2019, 16:57

To je pravi stav Naile, kada se jave nakon nekog vremena odmah reagujem u fazonu "hoćeš ili nećeš" ili prosto 'igram' na hladno čisto kako bi je malo navukao na tanak led, jer obično te što se jave nekada poslije su te ustvari odbile prije.

Još nisam tačno definisao zašto se javljaju, da li zato što skontaju neke stvari kasno ili da provjere imaju li još uvijek jedno vjerno pašče što ti kažeš, ne znam.

A najviše mi je krivo što nikako ne mogu postići da glumim hladnoću kada treba da je glumim, lako je glumiti i igrati se kada prođe vrijeme, meni ohladi, ona se javi, pa je malo 'mezetim', al' da mi je u datom momentu kada ja nju ganjam glumiti hladnoću.

Mislim, znam ja ponešto odigrati na tu kartu hladnoće, al' u principu nisam sposoban da to iznesem do kraja. Da li je to zato što me previše nose emocije, da li to što ne znam glumiti ili jednostavno nisam taj tip muškarca. Kad bolje skontam dobro sam ja i prolazio sa ženama koliko sam normala bio prema njima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 23 okt 2019, 17:01

Javljaju se da pumpaju ego kad ih neko drugi odyebe.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 23 okt 2019, 17:04

Ma kad me jedanput od.j.ebe lako je biti hladan poslije, to nije problem, ali jeste frka kad se tek zacopas u neku :mrgreen: .
Ali, u sustini, komunikacija je kljuc. Na pocetku joj staviti do znanja sta hoces i onda bude sta bude.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la nebeskasila » 23 okt 2019, 17:10

Tako sam ja imao jednu kolegicu jos iz srednje se zmali druzili se dugo vremena. Dan noc smo zajedno.bili ali kao prijatelji. I ja par puta pokusao nesto jer je cura bila top i danas je samo jos bolja. I nikad nece nista samo smo prijatelji hoce mene da ima uz sebe za savjete i te pm. I ja nadjem curu nju blok na fb ona mi se javlja na inst. Kao pa mogli smo biti zajedno da nisi nju nasao da me nisi blokirao a 3 godine se poznavali nikad nista. Ko bi zensko skontao...

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rob do bagro » 23 okt 2019, 17:12

Samo djevojke iz Novog Pazara ganjat, ako proba nesto uradit kontra tebe samo joj zovnes bracu i oni rijese problem za sva vremena. :kafa:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, feniksptica i 25 gostiju.