Ljubav & Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88,insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
178
50%
Da
178
50%

Ukupno glasova: 356

PovratakKralja
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la PovratakKralja » 07 jul 2020, 16:06

Islama se mogu drzati samo mentalno jaki ljudi. Nisam jedan od njih ali vjerujem u dragog Allaha.
„Bolje je upaliti malo svijetlo nego proklinjati tamu.“

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 07 jul 2020, 16:39

Kazna za bludničenje prije braka je 90 udaraca bičem :mrgreen:
Heller je napisao/la:
07 jul 2020, 15:46
I priča ona meni tako pijana u 4 ujutro u parku kako je islam pravi put.
Tako i kad povuče, rašire se vidici.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 07 jul 2020, 17:15

Koliko puta ste prisustvovali dogadjaju kad nekoj trebi oci vani ispadaju kad ugleda lika da izlazi iz nekog mocnog auta :mrgreen:
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

Captain4
Kontakt:

Post Postao/la Captain4 » 07 jul 2020, 17:20

ElCartel11 je napisao/la:
07 jul 2020, 17:15
Koliko puta ste prisustvovali dogadjaju kad nekoj trebi oci vani ispadaju kad ugleda lika da izlazi iz nekog mocnog auta :mrgreen:
Jednom, al' na javi.
"Fear is exciting for me."

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 07 jul 2020, 17:34

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Rosicky
Kontakt:

Post Postao/la Rosicky » 07 jul 2020, 21:06

KK_Bosna je napisao/la:
07 jul 2020, 09:05
Rosicky je napisao/la:
07 jul 2020, 05:42
Ovakvo razmišljanje i slijepo praćenje vjere je dovelo do toga da su sve arapske zemlje zatucane i zaostale za ostatkom svijeta maximalno.
pa upravo ti arapi koji se prave da su ultramuslimani i za koje mi smatramo da su zatucani su ustvari sve kontra. brakovi su samo tu na papiru sa 3,4 zene, a kakve se sve orgije organizuju sa kuravama (pardon, "i'm a princess" instagramusama) to ni najliberalniji zapadnjaci ne bi pomislili... naravno, govorim o arapima koji su puni love... to islama nije vidjelo ocima, veci su nasi muslimani koji poste ramazan i onda se ubiju ko majke za bajram
Generalno znaš na sta sam mislio.
Najbogatiji ljudi tih dijelova su više manje kao i svi na svijetu.
Mislio sam na običan narod.
#OzilOut.

redbull93
Kontakt:

Post Postao/la redbull93 » 08 jul 2020, 19:36

░▒▓█Č▀▄E▀▄L▀▄I▀▄K█▓▒░

RAT SAVEZU!

Surreal
Kontakt:

Post Postao/la Surreal » 09 jul 2020, 02:33

Pozdrav forumašima!
Pokušat' ću da sročim svoju situaciju u nadi da će mi neko dati "dobronamjeran" savjet, tako da bih volio da ne bude nekih uvreda i sličnih gluposti, jer sam već dovoljno deprimiran.
Imao sam jednu "dužu" vezu, i kao što to ide sa "nesposobnim" tipovima - dobio sam nogu i to me doslovno "bacilo" na dno. Ne prođe sat da ne pomislim na nju (svjestan sam da je to bespotrebni "overthinking"), ali ne mogu prestati razmišljati o njoj u smislu da li je pronašla nekog, kako je moguće da ona nema "problema" i sl. Pritom "vjernica" je nakon 5 dana našla - novog :tokralju:
Taj veoma mali "krug" prijatelja sam praktički izgubio zbog nje, tako da sam prvi put, praktički - sam, čak i u smislu da se nemam kome obratiti za savjet i pomoć, i to me ubija, tako da sam u "lezi i slušaj Lionel Richie-a" moodu i ono jbg.
Kako ustati i pokušati proširiti krug prijatelja i pronaći "potencijalnu" partnerku, svjestan sam da odgovor na ovo pitanje ne postoji, ali bih volio neki savjet za "dizanje sa dna" i povećanje samopuzdanja.
Hvala.

Captain4
Kontakt:

Post Postao/la Captain4 » 09 jul 2020, 03:00

Surreal je napisao/la:
09 jul 2020, 02:33
Pozdrav forumašima!
Pokušat' ću da sročim svoju situaciju u nadi da će mi neko dati "dobronamjeran" savjet, tako da bih volio da ne bude nekih uvreda i sličnih gluposti, jer sam već dovoljno deprimiran.
Imao sam jednu "dužu" vezu, i kao što to ide sa "nesposobnim" tipovima - dobio sam nogu i to me doslovno "bacilo" na dno. Ne prođe sat da ne pomislim na nju (svjestan sam da je to bespotrebni "overthinking"), ali ne mogu prestati razmišljati o njoj u smislu da li je pronašla nekog, kako je moguće da ona nema "problema" i sl. Pritom "vjernica" je nakon 5 dana našla - novog :tokralju:
Taj veoma mali "krug" prijatelja sam praktički izgubio zbog nje, tako da sam prvi put, praktički - sam, čak i u smislu da se nemam kome obratiti za savjet i pomoć, i to me ubija, tako da sam u "lezi i slušaj Lionel Richie-a" moodu i ono jbg.
Kako ustati i pokušati proširiti krug prijatelja i pronaći "potencijalnu" partnerku, svjestan sam da odgovor na ovo pitanje ne postoji, ali bih volio neki savjet za "dizanje sa dna" i povećanje samopuzdanja.
Hvala.
Pozdrav druže, nisam siguran koliko sam kompetentan da ti odgovorim jer se u životu nikad nisam našao u takvoj poziciji. Korpe su sastavni dio života a i taj overthinking yebiga. Bitno je naučiti hendlati situacijom. Vidim da si poprilično syeban pa da makar malo probam pomoći. :mrgreen:

Prvo šta je problem, što smatraš da si nesposoban?

Rad na sebi je ključan. Pročitaj koju knjigu, ako si vjernik moli se Bogu, ako nisi meditiraj, idi u teretanu, prati hokej na ledu, vježbaj matematiku, ne znam šta te zanima. Nađi neki hobi i posveti se tome. Što se tiče upoznavanja novih prijatelja, imaš kijamet ovih organizacija. Vidiš koja ti najbolje leži i učlaniš se tu. Poslije kroz radionice ćeš upoznat dobar broj ljudi. Znači ideš na mjesta gdje se nalaze ljudi koja imaju ista razmišljanja kao ti npr (teretana, biblioteka, kurs stranog jezika..). I mojne biti čka i izbjegavati svaki kontakt, očigledno si sebi nabio kompleks niže vrijednosti. Ja ti mogu iz ličnog iskustva reći da sam upoznao dobar broj ljudi na ovim mjestima, nikad nisam s njima uspostavio neki pretjeran kontakt jer mi nije bilo potrebe, ali ti nemoj bježati od toga. Slobodno pitaj jel ko za kafu, neće te 90% ljudi odbit svaki put.

Preokupiraj misli drugim stvarima, stvori sebi obaveze. Samopouzdanje varira od situacije do situacije, npr. nećeš imati isti nivo samopouzdanja kad jaranu objašnjavaš kako je prošla trka formule ili kad trebaš ženu prositi. Stvari u kojima si loš probaš dignuti na stepenicu više i samopouzdanje će ti samo skočiti vjeruj. Npr. ja sam dugo imao problema da pričam engleski jer me bilo sramota što mi je naglasak klasičan slavensko-brđanski, ali uz muziku i filmove se to korigovalo pa ga sad sasvim tečno pričam. Što više čitaš i zanimaš se, bićeš opušteniji u dijalogu sa ljudima, a onda ćeš polahko lomiti tu barijeru kompleksa niže vrijednosti koja te yebe.

A što se tiče cure, biće toga kad poslužiš kockice u svom životu na jedan veći nivo. Svaki trud se nagradi, tako da samo radi na sebi i nadaj se najboljem.

AshburtonG
Kontakt:

Post Postao/la AshburtonG » 09 jul 2020, 03:05

Ako budes forsirao pronalazak prijatelja, odnosno srodne duse, eventualni neuspjeh ce te samo bacit u jos veci overthinking, zal sa bivsom djevojkom/drustvom i na kraju u oblik depre. Dakle, pocni od toga, da ti nije primarni cilj ulaska u te nove price cinjenica da si trenutno na pustom ostrvu, a priznao si da jesi. Znam da nije lako, ali gledaj da se ispricas sa nekim od starih, pravih prijatelja, pa postepeno dopustaj novim ljudima da ti ulaze u zivot. Ni slucajno nemoj pokusavat novim ljudima dolazit sa takvom spikom, jer ti je sansa za neuspjeh mnogo velika, pogotovo pri pronalasku nove partnerke, ako budes u fazonu, "treba mi bilo ko, jadan sam".

Podizanje samopuzdanja, nemoj nikako ispoljavat kroz spustanje samopozdanja i iskoristavanje neduznih osoba, jer ces se poslije kajat. Pocni trenirat, osvjezi ormar sa boljom garderobom, posveti se necemu(poslu, studiju, hobiju), da minimiziras taj prazan hod vremena, gdje najcesce dolaze te misli.

Vrlo brzo ce ti bit bolje, vidjet ces. Onda imas sansu da odradis ovaj put pricu kako treba, da naucis gdje si grijesio, i pri izboru djevojke i pri ponasanju u vezi. I jos jednom, najbitnije, ne forsiraj nista. Sve sto treba da se desi na emotivnom polju desit ce se, kroz implementiranje izlazaka, upoznavanjem postepeno novih ljudi, djevojaka itd.

Captain4
Kontakt:

Post Postao/la Captain4 » 09 jul 2020, 03:08

AshburtonG je napisao/la:
09 jul 2020, 03:05
Ti si doktor za ljubav i romansu. :kafa:

AshburtonG
Kontakt:

Post Postao/la AshburtonG » 09 jul 2020, 03:17

Captain4 je napisao/la:
09 jul 2020, 03:08
Prije bih rekao da me, kao neshvacenog romantika, buntovni karakter milom i silom razvlacio po sfernim granicama ljubavi, strasti i romanse. Onda zapadnes u faze, koje su direktno proporcionalne bipolarnom emotivnom ponasanju, pa iz toga izvuces mnogo pouka. Samo iskustva. I dobra i losa. Sad da umrem, jedino sto bih zalio, iz te emotivne/ljubavne sfere, sto eventualno nisam osjetio ljubav prema djetetu. Sve ostalo, i dobro i lose, sam dozivio na svojoj kozi.

Justin
Kontakt:

Post Postao/la Justin » 09 jul 2020, 04:41

Nije ona nasla novog za pet dana vec odavno dok je jos bila sa tobom u vezi. Zene raskidaju tek kad nadju zamjenu. I kakav god ti bio ako je ona zamislila u svojoj glavi da je neki drugi bolji tu nema pomoci.

Ova dva momka su ti dobre savjete dala. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson

Brandon Ingram - best nba player in 2022

nebeskasila
Kontakt:

Post Postao/la nebeskasila » 09 jul 2020, 05:43

Ne znaci da je nasla novog. Zavisi sta je razlog prekida. Cesto ne uspiju duge veze. Nemoj samo traziti njene profile gledati svaki stori pisati joj poruke jer ona sad namjerno radi sve da tebi bude jos gore jer zna da pratis svaki korak. Pokazi da si ohladio vjeruj da ce ti se javiti. A i akk se ne javi nisi nista ni izgubio. Ta duga veza postane samo navika tu ljubav izlapi tako da preispitaj sebe je li ti to sve postala navika. Pocni malo izlaziti. Nemoj samo biti sam i zamisljati sta bi bilo da nisi nesto uradio sts bi bilo da si bio bolji. Neko bolji te ceka a docekacete kad ti dodjes sebi. Sretno brate

rob do bagro
Kontakt:

Post Postao/la rob do bagro » 09 jul 2020, 07:45

Jel te preko poruke ostavila, ako jest odma znas da nema karaktera i da nije vrijedna zivciranja, koliko ste bili u vezi ?
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Heller
Kontakt:

Post Postao/la Heller » 09 jul 2020, 11:58

09 jul 2020, 03:17
Captain4 je napisao/la:
09 jul 2020, 03:08
Prije bih rekao da me, kao neshvacenog romantika, buntovni karakter milom i silom razvlacio po sfernim granicama ljubavi, strasti i romanse. Onda zapadnes u faze, koje su direktno proporcionalne bipolarnom emotivnom ponasanju, pa iz toga izvuces mnogo pouka. Samo iskustva. I dobra i losa. Sad da umrem, jedino sto bih zalio, iz te emotivne/ljubavne sfere, sto eventualno nisam osjetio ljubav prema djetetu. Sve ostalo, i dobro i lose, sam dozivio na svojoj kozi.
Žalio bi što nisi pedofilcina? :shock:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

SMR187
Kontakt:

Post Postao/la SMR187 » 09 jul 2020, 12:13

Surreal je napisao/la:
09 jul 2020, 02:33
Pozdrav forumašima!
Hvala.
Ako sebi budes postavljao ciljeve tipa da moras naci nekog novog ili da moras upoznati nove prijatelje, samo ces se baciti u veci bedak. Opustaj se i radi na sebi pod broj 1. Ostalo ce sve doci vremenom. Probaj meditirati ili moliti se bogu kao sto neko rece, bilo sta sto ce ti procistit misli. Iz iskustva ti kazem da je overthinkanje najvece zlo koje mozes uciniti svom mentalnom zdravlju
* Звезда Градацак футбольный клуб
* Футбольный клуб Манчестер Юнайтед

I'm bipolar.. Nice jab, mean hook.

Sage
Kontakt:

Post Postao/la Sage » 09 jul 2020, 12:17

Bit cu surov ali realan jer stariji sam od 90 posto forumaša...ko nisi stekao prijatelja-dva, nemas hobi,a sve to radi "žene" a nemas ni 25 godina, objesi se :mrgreen:
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Heller
Kontakt:

Post Postao/la Heller » 09 jul 2020, 12:19

Sage je napisao/la:
09 jul 2020, 12:17
Bit cu surov ali realan jer stariji sam od 90 posto forumaša...ko nisi stekao prijatelja-dva, nemas hobi,a sve to radi "žene" a nemas ni 25 godina, objesi se :mrgreen:
Jel konzumiranje piva hobi?
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 09 jul 2020, 12:20

Ideš na mjesta gdje bi mogao steći prijatelja.
Utakmice, teretana, kafić, kafana, kurs nečeg, psihološke grupe itd.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Trenutno korisnika/ca: alan_kardec, Blejzer10, Giuseppe1 i 38 gostiju.