Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 10 feb 2021, 14:11

Propuštaš poentu opet. Nije taj lik uopšte bitan. Nego ti na taj način govori da je zoveš vani dok neko drugi to ne uradi. Vjeruj mi da je tako jer sam imao i sam sličnu situaciju. Kasnije mi cura rekla kad smo već bili u vezi da mi je tako pokušala privući pažnju da vidi da li se i ona meni sviđa. A ja pojma nisam imao :lol:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 10 feb 2021, 15:13

Ti si @Bundesliga preveliki optimista, dok je @leorey realni optimista, ja se više slažem sa njegovom teorijom, mislim i sam sam svjestan toga.

Al' eto zvaću je, pa ću vam javiti, al' daBogda da od toga išta bude, previše sam se zapetljao u ralje frendzone jbg.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la EC3 » 10 feb 2021, 15:17

Ne znam za vas ali ja sam zabrinut. Nadam se da Marsal nije uradio neku glupost. Bojim se da se ne baci pod voz.
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 10 feb 2021, 15:21

Raonffa je napisao/la:
10 feb 2021, 15:13
Ti si @Bundesliga preveliki optimista, dok je @leorey realni optimista, ja se više slažem sa njegovom teorijom, mislim i sam sam svjestan toga.

Al' eto zvaću je, pa ću vam javiti, al' daBogda da od toga išta bude, previše sam se zapetljao u ralje frendzone jbg.
Ajd javi ali ja ne vjerujem da je frendzona :thumbup:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la TonySosa » 10 feb 2021, 15:25

alan_kardec je napisao/la:
09 feb 2021, 19:43
Desetak dana pišem sa jednom djevojkom, a moj blizak rođak i njegov najbolji drug znaju tu djevojku, išla na faks sa njima.
Sinoć ja sjedim sa njima dvojicom, i ovaj drug mi govori šta ono onoj lajkuješ slike i smije se, reko što, lajkujem, javio joj se, pišemo desetak dana. Ovaj se odvali od smijeha, rođak ne sluša priču, tipka fon, pita ovoga šta se smiješ, ovaj mu govori rođo ti se javio onoj... U tom se i rođak poče smijati, smiju se oni tako, ja ih blijedo gledam ne kontam šta im je, reko možda je neka radodajka ili je lezbača, treće nema :mrgreen: Šta vam je majmuni ljebvasyebo, kaže ovaj drug pa braca đe nju nađe, glupa djevojka drama, ograničena, ubi pričom, smaračica, ovo ono... Ja u čudu jer sam baš pisao sa njom intenzivno prethodnih dana i nije mi se uopšte učinila takvom, baš naprotiv obzirom sa kakvim sam sve bio u kontaktu ranijee.
Ja konto da je zovem vani negdje, a ovi me peru, ne prestaju, još ako saznaju da sam bio vani sa njom, yebaće me u mali mozak :mrgreen: :rol:

Da sam to o njoj čuo od nekih lijevih likova, savršeno bi me bolio qrac, al sa njima sam svakodnevno, neam pojma sad, glupo se osjećam jer je oni mnogo bolje znaju nego ja, sad da je iskuliram zbog toga što drugi pričaju, samo tako odjednom, ne ide...

Ništa, samo lajv, što reče poglavica iznad, pa da vidim šta i kako.
Nije ona glupa, nego su vjerojatno oni nešto pokusali pa nisu uspjeli...
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Shategabri
Postovi: 14600
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 10 feb 2021, 15:48

Jbt imate li vi svoj stav?
Ovaj gore što su mu rođak i jaran napričali, a on sam vidi drugačije...odeš i sam vidiš. Nema tu nikakvog blama.

Ovaj što mu se sviđa kolegica...da ti fino kažem, haj ne seri, zovi je na kafu...direktna priča uvijek pali.
Ako ti oblijećeš kao orao oko zatvorenog kokošinjca, ništa od toga.
I treba te u frendzonu.
Koševo Zapad

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 10 feb 2021, 15:49

Pojednostavio si a s njima (ženama) ništa nije jednostavno.
Mada sam ja takav da odmah opletem što je na umu to je na drumu, nema više gubljenja vremena, trebaju zaslužiti moje vrijeme.
Neka u kući izigrava nedodirljivu.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14600
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 10 feb 2021, 15:55

OldFashioned je napisao/la:
10 feb 2021, 15:49
Pojednostavio si a s njima (ženama) ništa nije jednostavno.
Mada sam ja takav da odmah opletem što je na umu to je na drumu, nema više gubljenja vremena, trebaju zaslužiti moje vrijeme.
Neka u kući izigrava nedodirljivu.
Milion puta se uvjerio da kad okolišaš pušiona.

Mislim prije će tako zajebati nego ako je direktno upita.
Tako joj ostavljaš dojam sigurnog muškarca koji šta hoće.

Kad vidi da si neodlučan padaš joj u očima.

A sad to nedodirljiva...pa ako je takav status, može-ne može, lutko ako ti se sviđam spusti se, ako ne, svako svojim putem.
Koševo Zapad

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 10 feb 2021, 15:58

Shategabri je napisao/la:
10 feb 2021, 15:55
OldFashioned je napisao/la:
10 feb 2021, 15:49
Pojednostavio si a s njima (ženama) ništa nije jednostavno.
Mada sam ja takav da odmah opletem što je na umu to je na drumu, nema više gubljenja vremena, trebaju zaslužiti moje vrijeme.
Neka u kući izigrava nedodirljivu.
Milion puta se uvjerio da kad okolišaš pušiona.

Mislim prije će tako zajebati nego ako je direktno upita.
Tako joj ostavljaš dojam sigurnog muškarca koji šta hoće.

Kad vidi da si neodlučan padaš joj u očima.

A sad to nedodirljiva...pa ako je takav status, može-ne može, lutko ako ti se sviđam spusti se, ako ne, svako svojim putem.
Pušiona je kako god okreneš ako joj je namjera da bude pušiona, (not literally :mrgreen: ).
Međutim direktnim pristupom eliminišeš neizvjesnu situaciju i nepotrebno dodatno gubljenje na vremenu.

Uvijek se pitamo zašto mi sve moramo prvi itd, pa one imaju toliko opcija da jednostavno ne stignu sve ni razabrat.
Ponavljam, društvene mreže su postale najgori neprijatelj muškaraca koji su i prije istih posjedovali nešto što se zovu muda.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la soko » 10 feb 2021, 16:35

Raonffa je napisao/la:
10 feb 2021, 15:13
Ti si @Bundesliga preveliki optimista, dok je @leorey realni optimista, ja se više slažem sa njegovom teorijom, mislim i sam sam svjestan toga.

Al' eto zvaću je, pa ću vam javiti, al' daBogda da od toga išta bude, previše sam se zapetljao u ralje frendzone jbg.
Kolega, ako nisi zvao jos. Napomeni joj tog lika opet jel te jos smara. Fino onda reci, pa ja to cekas mene da te izvedem na date ;). I onda u akciju

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 10 feb 2021, 17:09

leorey je napisao/la:
10 feb 2021, 14:07
Ne iscupa tebe niko iz friendzona sine, i cipele su usle.
Ma friendzone ne postoji. Ako se ti njoj svidjas jedva ce docekati nesto vise. To su izmislile zbog ruznih muskaraca da imaju izgovor.
EC3 je napisao/la:
10 feb 2021, 15:17
Ne znam za vas ali ja sam zabrinut. Nadam se da Marsal nije uradio neku glupost. Bojim se da se ne baci pod voz.
I ja sam zabrinut.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 10 feb 2021, 17:35

Živ je.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 10 feb 2021, 17:41

Captain4 je napisao/la:
10 feb 2021, 17:35
Živ je.
Njemu se i ne isplati da izlazi odande.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 10 feb 2021, 17:52

Raonffa je napisao/la:
10 feb 2021, 15:13
Ti si @Bundesliga preveliki optimista, dok je @leorey realni optimista, ja se više slažem sa njegovom teorijom, mislim i sam sam svjestan toga.

Al' eto zvaću je, pa ću vam javiti, al' daBogda da od toga išta bude, previše sam se zapetljao u ralje frendzone jbg.
Haveru zovi je na fuka i to je to, po ovome što pišeš imaš tu šansu da budeš rijetki primjer onoga ko se izvukao iz živog blata :mrgreen:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alan_kardec » 10 feb 2021, 18:23

TonySosa je napisao/la:
10 feb 2021, 15:25
Nije ona glupa, nego su vjerojatno oni nešto pokusali pa nisu uspjeli...
moguće, neam pojma.
a možda su se i dogovorili da me malo furaju, nije ni to isključeno :mrgreen:


Shategabri je napisao/la:
10 feb 2021, 15:48
Jbt imate li vi svoj stav?
Ovaj gore što su mu rođak i jaran napričali, a on sam vidi drugačije...odeš i sam vidiš. Nema tu nikakvog blama.
ne znam jesi li pratio šta sam pisao, al ja njih nisam ni pitao za mišljenje niti bih ih pitao, oni sami su rekli šta misle o njoj, a to kod mene ne mijenja ništa do ne izađem vani sa njom i ne vidim kako i šta, i to sam i pisao gore.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alex1991 » 10 feb 2021, 18:25

alan_kardec je napisao/la:
10 feb 2021, 18:23


ne znam jesi li pratio šta sam pisao, al ja njih nisam ni pitao za mišljenje niti bih ih pitao, oni sami su rekli šta misle o njoj, a to kod mene ne mijenja ništa do ne izađem vani sa njom i ne vidim kako i šta, i to sam i pisao gore.
*menja
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 10 feb 2021, 19:38

GOAT je napisao/la:
10 feb 2021, 12:27
OldFashioned je napisao/la:
10 feb 2021, 12:24
Možda zato što su žene enigma koje nerijetko ni same sebe i svoje ponašanje ne razumiju.
Prica za luzere,lakse ih je pokupit nego se vode napit.
Teach us master. :kafa:

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la TonySosa » 10 feb 2021, 19:44

alan_kardec je napisao/la:
10 feb 2021, 18:23
TonySosa je napisao/la:
10 feb 2021, 15:25
Nije ona glupa, nego su vjerojatno oni nešto pokusali pa nisu uspjeli...
moguće, neam pojma.
a možda su se i dogovorili da me malo furaju, nije ni to isključeno :mrgreen:
Ma znam ja iz licnog iskustva.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 10 feb 2021, 21:55

alex1991 je napisao/la:
10 feb 2021, 18:25
alan_kardec je napisao/la:
10 feb 2021, 18:23


ne znam jesi li pratio šta sam pisao, al ja njih nisam ni pitao za mišljenje niti bih ih pitao, oni sami su rekli šta misle o njoj, a to kod mene ne mijenja ništa do ne izađem vani sa njom i ne vidim kako i šta, i to sam i pisao gore.
*menja
Evo ga, vratio se najpoznatiji trol i bezlajfaš forumskog puka.
Kako je bilo u Banovićima jesi zbario išta slično sebi ?
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 10 feb 2021, 22:05

@soko

Ma nije meni problem kako nju zvati na kafu, ima milion načina, lako ćemo za to :D

@Fantasista

Biću ja primjer kako ne treba, mislim već jesam :urnebes:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.