Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la GOAT » 11 apr 2021, 20:24

Cura mi je rekla da moram cekati na sex dok napuni 18 godina.

Valja izdržati jos 8 godina :crazy:
23

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15660
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BosniaBoston » 11 apr 2021, 20:35

GOAT je napisao/la:
11 apr 2021, 20:24
Cura mi je rekla da moram cekati na sex dok napuni 18 godina.

Valja izdržati jos 8 godina :crazy:
bas los pokusaj trolanja, da si rekao 2 pa haj
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Pitagora
Postovi: 1293
Pridružen/a: 10 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Pitagora » 11 apr 2021, 20:37

BosniaBoston je napisao/la:
11 apr 2021, 20:35
bas los pokusaj trolanja, da si rekao 2 pa haj
Pedofil neuspjesno koristi obrnutu psihologiju.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 11 apr 2021, 21:18

Danas nekakva treba na izletistu cijeli dan sa nekim likom. Ja kontao oni par.

U jednom trenutku slikaju se njih dvoje pored nas, kaže ona njemu, samo nemoj objavljivati na društvenim mrežama, u ozbiljnoj sam vezi već 2 godine :bih:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15660
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BosniaBoston » 11 apr 2021, 21:20

kraljttbvb je napisao/la:
11 apr 2021, 21:18
Danas nekakva treba na izletistu cijeli dan sa nekim likom. Ja kontao oni par.

U jednom trenutku slikaju se njih dvoje pored nas, kaže ona njemu, samo nemoj objavljivati na društvenim mrežama, u ozbiljnoj sam vezi već 2 godine :bih:
Pa i jesu par, samo u “ilegali” :urnebes:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 11 apr 2021, 21:21

BosniaBoston je napisao/la:
11 apr 2021, 21:20
kraljttbvb je napisao/la:
11 apr 2021, 21:18
Danas nekakva treba na izletistu cijeli dan sa nekim likom. Ja kontao oni par.

U jednom trenutku slikaju se njih dvoje pored nas, kaže ona njemu, samo nemoj objavljivati na društvenim mrežama, u ozbiljnoj sam vezi već 2 godine :bih:
Pa i jesu par, samo u “ilegali” :urnebes:
Mozda su samo jarani :roll:

Inace dobra ona ko ista. Prava zgodnica.

Ali mi je pala u očima :D
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la GOAT » 11 apr 2021, 21:25

kraljttbvb je napisao/la:
11 apr 2021, 21:18
Danas nekakva treba na izletistu cijeli dan sa nekim likom. Ja kontao oni par.

U jednom trenutku slikaju se njih dvoje pored nas, kaže ona njemu, samo nemoj objavljivati na društvenim mrežama, u ozbiljnoj sam vezi već 2 godine :bih:
Katastrofa je ovo danas,gadi mi se ovaj narod.
23

enobarca
Postovi: 8099
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 11 apr 2021, 23:17

Iz kojeg je to filma

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 11 apr 2021, 23:37

kraljttbvb je napisao/la:
11 apr 2021, 21:18
Danas nekakva treba na izletistu cijeli dan sa nekim likom. Ja kontao oni par.

U jednom trenutku slikaju se njih dvoje pored nas, kaže ona njemu, samo nemoj objavljivati na društvenim mrežama, u ozbiljnoj sam vezi već 2 godine :bih:
Na kojem izletištu? Da nije u Mostaru, rekla mi je djevojka da je dole otišla sa roditeljima, ali sumnjam da me lagala?
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 12 apr 2021, 00:13

Civa je napisao/la:
11 apr 2021, 23:37
kraljttbvb je napisao/la:
11 apr 2021, 21:18
Danas nekakva treba na izletistu cijeli dan sa nekim likom. Ja kontao oni par.

U jednom trenutku slikaju se njih dvoje pored nas, kaže ona njemu, samo nemoj objavljivati na društvenim mrežama, u ozbiljnoj sam vezi već 2 godine :bih:
Na kojem izletištu? Da nije u Mostaru, rekla mi je djevojka da je dole otišla sa roditeljima, ali sumnjam da me lagala?
Nije Mostar, puno sjevernije.

Inace iz Hercegovine bježim vikendom, jer se sad dole okupljaju ovi koronasi iz Sarajeva :mrgreen:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 12 apr 2021, 00:18

kraljttbvb je napisao/la:
11 apr 2021, 21:18
Danas nekakva treba na izletistu cijeli dan sa nekim likom. Ja kontao oni par.

U jednom trenutku slikaju se njih dvoje pored nas, kaže ona njemu, samo nemoj objavljivati na društvenim mrežama, u ozbiljnoj sam vezi već 2 godine :bih:
:puke:

Vecina ih je ovakva. Dobro oci otvorite momci.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la GOAT » 12 apr 2021, 00:31

Justin je napisao/la:
12 apr 2021, 00:18

Vecina ih je ovakva. Dobro oci otvorite momci.
Zivece ovaj narod :bih:
23

Avatar
PointBlank
Postovi: 662
Pridružen/a: 21 apr 2019, 15:52
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la PointBlank » 12 apr 2021, 01:04

Kakvih sve situacija i ljudi ima, to je za nepovjerovati.
Kad smo kod ovih vjernika, imam druga na poslu, ozenjen pokrivenom zenom, sve je u znaku vjere, meni cesto popuje kako se trebam okrenuti vjeri, maknut alkohol, moral rođo, ha hu.. i kad smo u po' posla, jesmo li vidjeli kakve guzove, on ih prvi primjeti. I ne libi se komentarisati, nekad na jako direktan način. Dvolicno?

Kad smo kod zena, udatih, zauzetih, ne znam za ostale, al imao sam bas dosta komunikacije s udatim, sve je samo do momentuma i povjerenja. Cak su udate slobodnije od samo zauzetih, valjda je ulog manji...

Uostalom, zreliji i stariji ovdje shvataju sta nastupa nakon par godina braka, koji nije bas detaljno utaban. Jedno jednostavno zasicenje, i onda pocinjes uvidjati mane i nedostatke i to vodi ka necemu, sto opet vodi ka necemu trecem.. i jbg. Tako je kako je. Da nas religija, a kasnije i drustvo (koje pitanje moralnosti opet vuce iz religijskih korijena drustvenot uredjenja) nisu predodredili za monogamne odnose, vjerujem da bi u prirodi covjeka bilo da bude poligaman, jer postoji nesto sto se zove produzenje ljudske vrste, ali isto tako boga mi i seksualni uzitak, pitanje prestiza. Otkad je svijeta i vijeka, vise zena za muskarca je značilo da je uspjesan, pozeljan. A zene su oduvijek igrale na tu kartu tih oblina, uzitaka, carstva su padala radi njih.

I bas zato ne razumijem ljude koji se cuvaju za brak, pa sta si radio jaro? Kad se ozenis, pa probas zenu, ugrubo receno, i ne svidi ti se, nije to to, nema uzitka, zadovoljstva, one cari.. e tek nema povrata robe za 30 dana.. a da ostanes cist, moralan.. jer ili varas ilii se razvodis, unistavas brak, ljude, porodice, kako svoje, tako i tudje.

Trebas naci osobu koja ce ti konstantno biti interesantna i svojevrstan challenge iz dana u dan, emotivno, seksualno, poslovno, kako god. Tu vecina zapne, polete jer se ocekuje od njih taj korak u odrastanju, da se ozene/udaju i cesto budu zaslijepljeni tom nekom "lijepom budućnosti uz nekog" i paf.. nakon koju godinu dobijes dvije unesrecene osobe, koje zadovoljstvo i eventualno ljubav, razumijevanje kasnije traže u neke druge dvije, sto opet razara druge dvije porodice i lanac se samo nastavlja... ****

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la OldFashioned » 12 apr 2021, 03:16

Udate idu na kartu povjerenja, ok, oženio me, vjeruje mi 100% e tu je moja šansa.

Ne vjeruj ženi koja laže.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

qaa18
Postovi: 3086
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la qaa18 » 12 apr 2021, 04:01

PointBlank je napisao/la:
12 apr 2021, 01:04
Kakvih sve situacija i ljudi ima, to je za nepovjerovati.
Kad smo kod ovih vjernika, imam druga na poslu, ozenjen pokrivenom zenom, sve je u znaku vjere, meni cesto popuje kako se trebam okrenuti vjeri, maknut alkohol, moral rođo, ha hu.. i kad smo u po' posla, jesmo li vidjeli kakve guzove, on ih prvi primjeti. I ne libi se komentarisati, nekad na jako direktan način. Dvolicno?

Kad smo kod zena, udatih, zauzetih, ne znam za ostale, al imao sam bas dosta komunikacije s udatim, sve je samo do momentuma i povjerenja. Cak su udate slobodnije od samo zauzetih, valjda je ulog manji...

Uostalom, zreliji i stariji ovdje shvataju sta nastupa nakon par godina braka, koji nije bas detaljno utaban. Jedno jednostavno zasicenje, i onda pocinjes uvidjati mane i nedostatke i to vodi ka necemu, sto opet vodi ka necemu trecem.. i jbg. Tako je kako je. Da nas religija, a kasnije i drustvo (koje pitanje moralnosti opet vuce iz religijskih korijena drustvenot uredjenja) nisu predodredili za monogamne odnose, vjerujem da bi u prirodi covjeka bilo da bude poligaman, jer postoji nesto sto se zove produzenje ljudske vrste, ali isto tako boga mi i seksualni uzitak, pitanje prestiza. Otkad je svijeta i vijeka, vise zena za muskarca je značilo da je uspjesan, pozeljan. A zene su oduvijek igrale na tu kartu tih oblina, uzitaka, carstva su padala radi njih.

I bas zato ne razumijem ljude koji se cuvaju za brak, pa sta si radio jaro? Kad se ozenis, pa probas zenu, ugrubo receno, i ne svidi ti se, nije to to, nema uzitka, zadovoljstva, one cari.. e tek nema povrata robe za 30 dana.. a da ostanes cist, moralan.. jer ili varas ilii se razvodis, unistavas brak, ljude, porodice, kako svoje, tako i tudje.

Trebas naci osobu koja ce ti konstantno biti interesantna i svojevrstan challenge iz dana u dan, emotivno, seksualno, poslovno, kako god. Tu vecina zapne, polete jer se ocekuje od njih taj korak u odrastanju, da se ozene/udaju i cesto budu zaslijepljeni tom nekom "lijepom budućnosti uz nekog" i paf.. nakon koju godinu dobijes dvije unesrecene osobe, koje zadovoljstvo i eventualno ljubav, razumijevanje kasnije traže u neke druge dvije, sto opet razara druge dvije porodice i lanac se samo nastavlja... ****
Jesi ga jaro obrazlozio.... kritika za tog sto gleda druge (grijeh je da se razumijemo), a onda ne treba se cuvat za brak!?
Po toj logici svi brakovi bi prekrsili vjerske norme, mada je danas to u dosta primjera i slucaj (u svim vjerskim zajednicama) a ako su musliman mozes imati 4 zene, ako ih mozes uzdrzavat i biti pravedan.
Za tog lika sto komentarise nije nikakvo cudo, imas bruku hodza ili opcenito vjerskih sluzbenika koji skeniraju sve redom i komentarisu ( to je taj nefs). A za razaranje porodica samo je taj pojedinac kriv jer ga/ju nije mogao/la cuvati u gacama, eto cuj on nesretan a kineska poslovica kaze: ako hoces biti sretan jedan dan napij se, jedan mjesec ozeni se, a cijeli zivot onda sadi cvijece. Vise brakova je unesreceno kroz kocku, alkohol i nebrigu supruznika o porodici nego od varanja. Osim toga svaki pojedinac iz vjerskih skupina zna sta je kazna za blud, ali vjerski zakoni odavno ne vaze i smatra ih se primitivnim. Problem je sto osobe nemaju vise podrske, strpljenja i volje da se pridrzavaju toga za sto su se obavezale, jer dunjaluk ponese.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 12 apr 2021, 05:21

Razmišljam isplati li se ženiti nakon svih ovih komentara. Možda bih trebao preći na drugi forum.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 12 apr 2021, 07:53

PointBlank je napisao/la:
12 apr 2021, 01:04
Kad smo kod ovih vjernika, imam druga na poslu, ozenjen pokrivenom zenom, sve je u znaku vjere, meni cesto popuje kako se trebam okrenuti vjeri, maknut alkohol, moral rođo, ha hu.. i kad smo u po' posla, jesmo li vidjeli kakve guzove, on ih prvi primjeti. I ne libi se komentarisati, nekad na jako direktan način. Dvolicno?
Ima ona neka pjesma gdje cajka kaze: "Ocima diraj, zabranjeno pipanje" :D

Pogled i komentar nece nikome naskoditi i nastetiti. Samo tom pajdi moze pomoci da se napali, pa da tu svoju pokrivenu mazne kuci :mrgreen: . I to vise puta :zviz:

PointBlank je napisao/la:
12 apr 2021, 01:04
Trebas naci osobu koja ce ti konstantno biti interesantna i svojevrstan challenge iz dana u dan, emotivno, seksualno, poslovno, kako god.
Pored ovoga, jos da covjek negdje moze naci perpetuum mobile i eto rahatluka cijeli zivot :salut:

Fazon u braku i jeste da oboje tezite ka ovome, da jedno drugom udovoljavate i da se jedno drugom prilagodjavate.
Zato se i izlazi par godina sa nekim da vidis mozete li funkcionisati zajedno. I zato i trazis osobu slicnih osobina, da se sto lakse uklopite. Da budete kao puzle :D
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 12 apr 2021, 07:55

Captain4 je napisao/la:
12 apr 2021, 05:21
Razmišljam isplati li se ženiti nakon svih ovih komentara. Možda bih trebao preći na drugi forum.
Ovdje ti je raja prilicno iskrena i istinu pricaju, tako da ti je bolje ovdje, na ovom forumu :kafa:

Nije fazon da ti pricaju kako je sve med i mlijeko, pa se nakon par izlazaka razocaras do bola ;)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 12 apr 2021, 09:13

kraljttbvb je napisao/la:
12 apr 2021, 07:55
Captain4 je napisao/la:
12 apr 2021, 05:21
Razmišljam isplati li se ženiti nakon svih ovih komentara. Možda bih trebao preći na drugi forum.
Ovdje ti je raja prilicno iskrena i istinu pricaju, tako da ti je bolje ovdje, na ovom forumu :kafa:

Nije fazon da ti pricaju kako je sve med i mlijeko, pa se nakon par izlazaka razocaras do bola ;)
Ma normalno da je tako, savršen odnos je utopijska slika, svjestan sam ja toga svega. :think:

Ne shvatam samo ove muževe što ožene ove što ih varaju. Gdje su bile oči. Takvi su vjerovatno ili glupi što su odabrali takve ili su loši u krevetu. :kafa:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41148
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 apr 2021, 09:17

Captain4 je napisao/la:
12 apr 2021, 09:13
kraljttbvb je napisao/la:
12 apr 2021, 07:55
Captain4 je napisao/la:
12 apr 2021, 05:21
Razmišljam isplati li se ženiti nakon svih ovih komentara. Možda bih trebao preći na drugi forum.
Ovdje ti je raja prilicno iskrena i istinu pricaju, tako da ti je bolje ovdje, na ovom forumu :kafa:

Nije fazon da ti pricaju kako je sve med i mlijeko, pa se nakon par izlazaka razocaras do bola ;)
Ma normalno da je tako, savršen odnos je utopijska slika, svjestan sam ja toga svega. :think:

Ne shvatam samo ove muževe što ožene ove što ih varaju. Gdje su bile oči. Takvi su vjerovatno ili glupi što su odabrali takve ili su loši u krevetu. :kafa:
Puno više žena će se udati za takve muževe i oprostiti varanje negoli muškaraca tim ženama, nije baš da su muškarci cvjećke kao što se ovdje na forumu predstavljaju.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl i 9 gostiju.