Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

GeriOldman
Postovi: 1954
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la GeriOldman » 18 maj 2021, 10:24

Ma daj joj malo vremena i prostora, ako se vrati odlično. Ako te ne kontaktira više nikad isto odlično, jer što bi tako nešto ženio.
Win win situacija.
1921

Avatar
RiNo
Postovi: 5680
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la RiNo » 18 maj 2021, 12:37

Kad već spominjete control freakove, jedna prijateljica se prošle godine razvela od muža zbog svekrve koja je imala apsolutnu kontrolu nad njim. Ovo dvoje odrasli, fakultetski obrazovani, živjeli i radili u Njemačkoj, a svekrva, hadžinica, iz nekog tuzlanskog sela sve kontrolisala. Sve što bi zaradili su slali njegovima za kuću i auto, nisu imali za kaucije kad im je zatrebalo. Kad je svekrva boravila kod njih u Njemačkoj ulazila bi u sobu, i ako bi vidjela da ovi spavaju zagrljeni smaknula bi ruku sa njenog sinčića. Na prvo negodovanje ove nesretnice svekrvi muž je isprebijao i tu im kraj bio. A lik je inače pravo simpatičan bio, samo imao neki čudan odnos sa mamom, i na dobrom putu je da postane Norman Bates
100% sportski i krajnje opušten potpis

enobarca
Postovi: 8096
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 18 maj 2021, 13:26

RiNo je napisao/la:
18 maj 2021, 12:37
Kad već spominjete control freakove, jedna prijateljica se prošle godine razvela od muža zbog svekrve koja je imala apsolutnu kontrolu nad njim. Ovo dvoje odrasli, fakultetski obrazovani, živjeli i radili u Njemačkoj, a svekrva, hadžinica, iz nekog tuzlanskog sela sve kontrolisala. Sve što bi zaradili su slali njegovima za kuću i auto, nisu imali za kaucije kad im je zatrebalo. Kad je svekrva boravila kod njih u Njemačkoj ulazila bi u sobu, i ako bi vidjela da ovi spavaju zagrljeni smaknula bi ruku sa njenog sinčića. Na prvo negodovanje ove nesretnice svekrvi muž je isprebijao i tu im kraj bio. A lik je inače pravo simpatičan bio, samo imao neki čudan odnos sa mamom, i na dobrom putu je da postane Norman Bates
Imal ta kakvog brata, oca ili nekoga?Trebaju prebiti i tu picku od covjeka a i mater mu da ne mogu 2 mjeseca na nogama stajati.

Avatar
RiNo
Postovi: 5680
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la RiNo » 18 maj 2021, 15:16

enobarca je napisao/la:
18 maj 2021, 13:26

Imal ta kakvog brata, oca ili nekoga?Trebaju prebiti i tu picku od covjeka a i mater mu da ne mogu 2 mjeseca na nogama stajati.
Otac dok je doputovao lik je ispario, a poslije se to nekako smirilo. Najvažnije da se rješila budala i nastavila dalje. Jbt izgubila je 15kg u svemu tome, jedva se čula kad bi nešto pričala svi mislili da je bolesna :sick:
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 18 maj 2021, 15:49

rishovski je napisao/la:
18 maj 2021, 02:00
haris004 je napisao/la:
17 maj 2021, 12:49
Hoću li biti prvi kojeg će djevojka ostavit zbog, ni manje ni više, njene majke. Nevjerojatno mi je da djevojku od 24 godine majka može toliko okrenut a da nije toga ni svjesna.
Nekako u početku mi je bilo nejasno kako je može nagovorit na neke stvari koje normalan čovjek ne može uraditi (malo je poduža priča), i kako se u kratkom vremenu njeno razmišljanje može okrenuti na skroz suprotnu stranu. Stoji priča da su roditelji najbitnija stvar ali u prirodi čovjeka je da gleda u budućnost i kroji put za sebe, a ne da u njenim rukama sa njenim novcima planira neku budućnost. Djevojka od 24 godine bez posla, bez mnogo perspektive u ovoj državi se odluči prestat borit i vrati se gdje je najsigurnije.
Što je najgore ne može se doprijeti do nje od majke a shvatit će kad bude kasno.
Da mi je neko pričao ne bih vjerovao.. pokaki se žena na tri godine veze u mjesec dana.
Njena materešina konta ovako :
1. U vezi ste 3 godine,a nisi je haman ni vjerio.
2. Zbog tacke 1 i nakon 3 godine veze postao si sumnjiv u svojim namjerama prema njenoj kcerki,jer da si je vjerio pokazao bi da ides u smjeru braka.
3. Materešina vjerovatno konta da joj kcerku iskoristavas u njenim najboljim godinama,sexualno,pa joj smeta,jer prve 2 tacke dovode do tog zakljucka..
4. Materešina razmislja da samim tim ta vasa veza moze trajati jos narednih 5 godina,a kcerka lagano prestaje biti ko pupoljak,sa svakom narednom godinom..
5. Ti kao muskarac mozes i za 5 godina naci djevojku i da bude mladja cak i od ove sadasnje... Stara njena to zna... a zene kad udju u 30 neudate,tad je vec panika..
6. Djevojka ti je nezaposlena i roditelji je zdravu i pravu hrane i oblace.. Materešini i to smeta,jer do sad je vec trebala po njenoj logici da bude tebi ili nekom drugom na grbači a ne njoj...
7. Dakle,materešina trazi zeta da joj skine vlastito dijete s grbače,a s obzirom kako se ta tvoja djevojka ponasa haman da i ona ide ka tom cilju zajedno sa tvojom "punicom".
Kako brat objasni sve. :tokralju: :tokralju:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Zabit
Postovi: 2031
Pridružen/a: 09 mar 2020, 00:31
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Zabit » 18 maj 2021, 16:53

svi bi mi da guzimo a da ne ženimo :kafa:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 18 maj 2021, 21:47

RiNo je napisao/la:
18 maj 2021, 12:37
Kad već spominjete control freakove, jedna prijateljica se prošle godine razvela od muža zbog svekrve koja je imala apsolutnu kontrolu nad njim. Ovo dvoje odrasli, fakultetski obrazovani, živjeli i radili u Njemačkoj, a svekrva, hadžinica, iz nekog tuzlanskog sela sve kontrolisala. Sve što bi zaradili su slali njegovima za kuću i auto, nisu imali za kaucije kad im je zatrebalo. Kad je svekrva boravila kod njih u Njemačkoj ulazila bi u sobu, i ako bi vidjela da ovi spavaju zagrljeni smaknula bi ruku sa njenog sinčića. Na prvo negodovanje ove nesretnice svekrvi muž je isprebijao i tu im kraj bio. A lik je inače pravo simpatičan bio, samo imao neki čudan odnos sa mamom, i na dobrom putu je da postane Norman Bates
Edipov kompleks u praksi :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8049
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 18 maj 2021, 22:34

Kod mene komso otisao na zaruke kod curinih, sa roditeljima. Drzo mater za ruku dok su sjedili :rol:
Cura trpila brak par godina i razvela se. Bukvalno on nije svjestan da nije normalno ocekivati od zene da ti bude kao mati, nije bio svjestan dok se nisu razveli. Onda moli, dolazi kod nje ali nista. Cura haman pukla, jedva dosla sebi.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 maj 2021, 08:16

muhamedhulk je napisao/la:
18 maj 2021, 22:34
Kod mene komso otisao na zaruke kod curinih, sa roditeljima. Drzo mater za ruku dok su sjedili :rol:
Cura trpila brak par godina i razvela se. Bukvalno on nije svjestan da nije normalno ocekivati od zene da ti bude kao mati, nije bio svjestan dok se nisu razveli. Onda moli, dolazi kod nje ali nista. Cura haman pukla, jedva dosla sebi.
Nije htjela da pere i kuha kao mati :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8049
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 19 maj 2021, 08:25

Pa da, sve poredis sa mamom, "moja mama ne kuha tako makarone" :D itd.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 19 maj 2021, 08:47

Samo zamišljam razgovor u kojoj bih ja njoj trebao reći "za sve je kriva tvoja mati", osuđeno na propast u startu.
Ruke su mi u potpunosti vezane, nemam ideje kako pristupiti i zato se još više udaljavamo jer znam da će osut paljbu prema meni kako sam bez razumijevanja i kako je rastanak ispravna odluka. Previše je ispran mozak i od početka nije bila sposobna rasuđivati šta je ispravno a šta ne.
Kao što neko kaže, možda je dugoročno i ispravno rastati se, ali ybg, tri godine je dug period i mučna je budućnost bez svega toga. Ne razmišljam mnogo o tome ali i u srednje-zrelim sam godinama, bez mnogo prijatelja, a osakaćen kroz život sa tim bolnim raskidima. Ko bi se sad cimao nekim dopisivanjem (ni društvene mreže nemam) kad je bio spreman za nešto više u skorijem periodu.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 19 maj 2021, 09:12

haris004 je napisao/la:
19 maj 2021, 08:47
Samo zamišljam razgovor u kojoj bih ja njoj trebao reći "za sve je kriva tvoja mati", osuđeno na propast u startu.
Ruke su mi u potpunosti vezane, nemam ideje kako pristupiti i zato se još više udaljavamo jer znam da će osut paljbu prema meni kako sam bez razumijevanja i kako je rastanak ispravna odluka. Previše je ispran mozak i od početka nije bila sposobna rasuđivati šta je ispravno a šta ne.
Kao što neko kaže, možda je dugoročno i ispravno rastati se, ali ybg, tri godine je dug period i mučna je budućnost bez svega toga. Ne razmišljam mnogo o tome ali i u srednje-zrelim sam godinama, bez mnogo prijatelja, a osakaćen kroz život sa tim bolnim raskidima. Ko bi se sad cimao nekim dopisivanjem (ni društvene mreže nemam) kad je bio spreman za nešto više u skorijem periodu.
Završe se dugogodišnji brakovi, velika ljubav, djeca...pa odjednom sve to bude ništa.
Vjeruj bolje ti je sad završiti nego da za 15 godina lupaš glavom o zid.

A opet ako ti je baš stalo, razumijem. Probaj sa njom pričati.
Ono, ok, poštujem tvoje roditelje, poštujem mamu, ali moraš shvatiti da se ne može miješati u ovo, da ono što imamo ti i ja je nešto u čemu trebamo biti samo mi. Jesam li ja loš prema tebi? Ako nisam, zašto onda tvoja mama treba biti prepreka našoj budućnosti?
I naravno, pitaj je...je li to tebi ništa ne znače naše tri godine? Ako ne, onda ok.
Pokušaj biti što direktniji.
Vjeruj bolje ti je sad rasčistiti nego se kasnije hvatati za glavu.
Ne znam koliko imaš godina, činiš mi se dosta mlad. Govorim ti iz najbolje namjere.
Koševo Zapad

Avatar
Rosicky
Postovi: 8249
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rosicky » 19 maj 2021, 13:24

Svako taktiziranje da izbjegnes glavni problem ako i dovede do pomirenja vjerojatno će opet se na isti način stvorit novi.

Zajebano je kod nas jer je još uvijek ogroman patriajahat u obiteljima gdje su djeca vezana za tu zajednicu i poštuju vertikalu obitelji...dosta put sam se susreo sa tim stvarima

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 maj 2021, 13:41

muhamedhulk je napisao/la:
19 maj 2021, 08:25
Pa da, sve poredis sa mamom, "moja mama ne kuha tako makarone" :D itd.
Ako je još i u krevetu tako poredio :rol:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 19 maj 2021, 13:54

Ma roditelj što te može zayebat u životu to ne može niko. Gledam neke drugove ili rođake, oženjeni i imaju djecu, to i dalje sluša roditelje i plaše se, mora se po njihovom i slično.

Moj buraz davno imao djevojku koja je katolkinja, naša mama nije dozvoljavala vezu, nema šta nije činila da to razjebe i uspjela je na kraju. Djevojka bila prelijepa, manekenka al džaba sve. Znam da mu je bilo teško i od tada se lik mnogo promijenio i znam da joj neće nikad halalit.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14495
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shategabri » 19 maj 2021, 15:22

Fantasista je napisao/la:
19 maj 2021, 13:54
Ma roditelj što te može zayebat u životu to ne može niko. Gledam neke drugove ili rođake, oženjeni i imaju djecu, to i dalje sluša roditelje i plaše se, mora se po njihovom i slično.

Moj buraz davno imao djevojku koja je katolkinja, naša mama nije dozvoljavala vezu, nema šta nije činila da to razjebe i uspjela je na kraju. Djevojka bila prelijepa, manekenka al džaba sve. Znam da mu je bilo teško i od tada se lik mnogo promijenio i znam da joj neće nikad halalit.
Roditelj može sjebati život djetetu kao niko. Najviše nekim ličnim frustracijama.
Jbt ako je djevojka bila normalna, mislim naravno i njeni, ne vidim problem.
Ovako su ga bacili u sevdah i pitanje hoće li doći sebi.
Koševo Zapad

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fantasista » 19 maj 2021, 15:49

Shategabri je napisao/la:
19 maj 2021, 15:22
Fantasista je napisao/la:
19 maj 2021, 13:54
Ma roditelj što te može zayebat u životu to ne može niko. Gledam neke drugove ili rođake, oženjeni i imaju djecu, to i dalje sluša roditelje i plaše se, mora se po njihovom i slično.

Moj buraz davno imao djevojku koja je katolkinja, naša mama nije dozvoljavala vezu, nema šta nije činila da to razjebe i uspjela je na kraju. Djevojka bila prelijepa, manekenka al džaba sve. Znam da mu je bilo teško i od tada se lik mnogo promijenio i znam da joj neće nikad halalit.
Roditelj može sjebati život djetetu kao niko. Najviše nekim ličnim frustracijama.
Jbt ako je djevojka bila normalna, mislim naravno i njeni, ne vidim problem.
Ovako su ga bacili u sevdah i pitanje hoće li doći sebi.
Oni znaju najbolje, nameću svoje mišljenje, upravljaju svime i zaćeraju ti za čitav život.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 19 maj 2021, 16:33

Samo roditelje slusati. Vecina vas izgubi glavu i razum zbog picke.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Rosicky
Postovi: 8249
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rosicky » 19 maj 2021, 16:38

Fantasista je napisao/la:
19 maj 2021, 13:54
Ma roditelj što te može zayebat u životu to ne može niko. Gledam neke drugove ili rođake, oženjeni i imaju djecu, to i dalje sluša roditelje i plaše se, mora se po njihovom i slično.

Moj buraz davno imao djevojku koja je katolkinja, naša mama nije dozvoljavala vezu, nema šta nije činila da to razjebe i uspjela je na kraju. Djevojka bila prelijepa, manekenka al džaba sve. Znam da mu je bilo teško i od tada se lik mnogo promijenio i znam da joj neće nikad halalit.
Zato ja kažem da imam ogroman dar sto mi roditelji nisu takvi.
Uopce se ne petljaju ni meni ni drugoj dvojici braće u nase izbore.
Brat mi je sa curom koja je muslimanka vec 3 i pol godine i nikada nisam cuo nista lose od njih vezano za vjeru ili sl.Npr ja sam odrastao u okruženju gdje sam se intezivno druzio sa muslimanima i nisam imao nikad ni natruhe nekih zabrana..
Znam masu likova koji nisu dolazili u park npr jer se djeca "mjesaju" a pogotovo primjera da zbog vjere parovi ne podignu vezu na veci nivo.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13424
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 19 maj 2021, 17:49

Justin je napisao/la:
19 maj 2021, 16:33
Samo roditelje slusati. Vecina vas izgubi glavu i razum zbog picke.
facts
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 6 gostiju.