Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bega_afc » 19 mar 2018, 00:04

Marsal je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:
Opusti se, radi i ne petljaj previse u Bozije, da se ne bi za 10ak godina gorko kajao. Ima djevojcica, samo ces ih tesko naci u kafani. Promijeni malo vidike, iznenadit ces se.
Detaljnije moliću lijepo?
Bez zafrkancije.

Joj tek se sad sjeti, ima jedna Kakanjka sa tvojim prezimenom, iskreno se nadam da ti nije šta u rodu jbt :mrgreen:
Prvo tri ajetul kursije pa ti onda kazem. :lol:

Nejra?
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 19 mar 2018, 00:06

bega_afc je napisao/la:
Prvo tri ajetul kursije pa ti onda kazem. :lol:

Nejra?
Jest da ja znam ajetul kursije.
Jbt bio @topnik1 kod mene par dana sad... čovjek drugi dan našao curu u mom selu, yebo mater ako ga ne ubijem.

A nije Nejra... ovoj ime počinje sa Dž :mrgreen: crnka bila, vitka, visoka, zgodna, pravo studirala. Elem... prvo mi reci znaš li je da znam u kojem tonu da nastavim priču :rol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Pegi10 » 19 mar 2018, 00:07

Mislio sam ici spavati, ali brat Marsal krece sa svojim pricama :tokralju: :rol:
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Shadows » 19 mar 2018, 00:08

Rodjaci da sam juce umro danas ne bi mogao planirati sutrasnji seeks. Uzivajte u svakom danu.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bega_afc » 19 mar 2018, 00:10

Marsal je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:
Prvo tri ajetul kursije pa ti onda kazem. :lol:

Nejra?
Jest da ja znam ajetul kursije.
Jbt bio @topnik1 kod mene par dana sad... čovjek drugi dan našao curu u mom selu, yebo mater ako ga ne ubijem.

A nije Nejra... ovoj ime počinje sa Dž :mrgreen: crnka bila, vitka, visoka, zgodna, pravo studirala. Elem... prvo mi reci znaš li je da znam u kojem tonu da nastavim priču :rol:
Sve se da nauciti, samo dobra volja. :D

Covjek je direktan, ne okolisa. Pridji joj i pokazi trunku nesigurnosti, budi siguran da si sam sebi grob momentalno iskopao.

Dzenita?
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 19 mar 2018, 00:11

Pegi10 je napisao/la:Mislio sam ici spavati, ali brat Marsal krece sa svojim pricama :tokralju: :rol:
Druže, konačno me prosrala sreća. Eto... I said it. Sad kad sve kreno nizbrdo poslije priznanja na ovoj temi. :mrgreen:
bega_afc je napisao/la: Covjek je direktan, ne okolisa. Pridji joj i pokazi trunku nesigurnosti, budi siguran da si sam sebi grob momentalno iskopao.

Dzenita?
Šta sam ja mezara iskop'o onda. zaslužio sam da u Džennet kroz Zlatnu kapiju uđem.
To je ta, šta ti dođe? :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Pegi10 » 19 mar 2018, 00:13

Marsal je napisao/la:
Pegi10 je napisao/la:Mislio sam ici spavati, ali brat Marsal krece sa svojim pricama :tokralju: :rol:
Druže, konačno me prosrala sreća. Eto... I said it. Sad kad sve kreno nizbrdo poslije priznanja na ovoj temi. :mrgreen
Bjezi ova tema ukleta, Rio je to davno skontao pa kako je ulovio onu malu i ne ulazi vise :mrgreen:
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 19 mar 2018, 00:15

Pegi10 je napisao/la: Bjezi ova tema ukleta, Rio je to davno skontao pa kako je ulovio onu malu i ne ulazi vise :mrgreen:
Zato i ja navratim jednom u 3 mjeseca. :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bega_afc » 19 mar 2018, 00:15

Marsal je napisao/la:
bega_afc je napisao/la: Covjek je direktan, ne okolisa. Pridji joj i pokazi trunku nesigurnosti, budi siguran da si sam sebi grob momentalno iskopao.

Dzenita?
Šta sam ja mezara iskop'o onda. zaslužio sam da u Džennet kroz Zlatnu kapiju uđem.
To je ta, šta ti dođe? :mrgreen:
Samo poznanica. Jako zgodna i lijepa djevojka, moram priznati. Mislim da se cak bila i vjerila pa je puklo malo pred udaju.

:rol: Naumpade mi, topnik i ja u Ze na kafi, otisli rucati poslije u Zar. Mislim da jos uvijek negdje imam broj od konobarice iz druge smjene. :lol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Vasilije
Postovi: 389
Pridružen/a: 05 okt 2014, 22:14
Lokacija: Palermo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Vasilije » 19 mar 2018, 00:16

Badoo :bow: :bow: :bow:

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 19 mar 2018, 00:21

bega_afc je napisao/la:
Samo poznanica. Jako zgodna i lijepa djevojka, moram priznati. Mislim da se cak bila i vjerila pa je puklo malo pred udaju.

:rol: Naumpade mi, topnik i ja u Ze na kafi, otisli rucati poslije u Zar. Mislim da jos uvijek negdje imam broj od konobarice iz druge smjene. :lol:
Ona ti je sa družila sa nekim kurvama pa ne znam je li sad važilo pravilo "s kim si takav si". Mislim nisu kurve, ali cure kod kojih si mogao imati prolaz vrlo lako... barem se tako govorkalo, a kako starim vidim da se dosta lagalo... ja sam budala slijepo svima vjerovao... za nju niakd ništa nisam čuo, ako i jesam bilo je odl judi kojima se ne može vjerovat ali neke njene jaranice su bile živa vatra :mrgreen:
Uglavnom ta tvoja poznanica, ona je safatala nekog lika iz Busovače, koliko je taj momak bio u friendzoneu, to je nešto strašno... mene srce bolilo jarane, šta je lik sve radio za nju, gotivio je, plaćao kafe, jela, izlaske a zauzvrat ako je dobio čak i poljubac u obraz yebi me :lol:

A topnik1 ba, nije frajer ispravan, ono njegovo ima veze sa nekim šejtanima, 100% ... nisu ono čista posla, jednostavno nije realno da neko ima onoliko uspjeha sa ženama. :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la harden » 19 mar 2018, 00:24

Za mjesec dana ovdje će stojati anketa ' Da li stvarno vjerujete da Marsal govori istinu? '.
Zadnja izmjena: harden, dana/u 19 mar 2018, 00:24, ukupno mijenjano 1 put.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 19 mar 2018, 00:24

QUARTERBACK je napisao/la:ne znam jeste vi kad o tome razmisljali al ono kad tako pricas s nekom koja ima momka i ona hoce da pricate mene vazda tripovi pucali sta sutra mi zajedno pa i meni isto uradi :rol: hee zlatni dani nesigurnosti :lol:
Ja bio u vezi s takvom. Ne moram pričat kako je završilo. :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bega_afc » 19 mar 2018, 00:30

Marsal je napisao/la: Ona ti je sa družila sa nekim kurvama pa ne znam je li sad važilo pravilo "s kim si takav si". Mislim nisu kurve, ali cure kod kojih si mogao imati prolaz vrlo lako... barem se tako govorkalo, a kako starim vidim da se dosta lagalo... ja sam budala slijepo svima vjerovao... za nju niakd ništa nisam čuo, ako i jesam bilo je odl judi kojima se ne može vjerovat ali neke njene jaranice su bile živa vatra :mrgreen:
Uglavnom ta tvoja poznanica, ona je safatala nekog lika iz Busovače, koliko je taj momak bio u friendzoneu, to je nešto strašno... mene srce bolilo jarane, šta je lik sve radio za nju, gotivio je, plaćao kafe, jela, izlaske a zauzvrat ako je dobio čak i poljubac u obraz yebi me :lol:

A topnik1 ba, nije frajer ispravan, ono njegovo ima veze sa nekim šejtanima, 100% ... nisu ono čista posla, jednostavno nije realno da neko ima onoliko uspjeha sa ženama. :mrgreen:
Iskren da ti budem, ne znam sta je razlog prekida s ovim likom, da ne lupam bezveze. Znam da mi je kolega nekada davno pokusao, ali nije ubadao i na kraju odustao.

SDA kadar, nemoj da ti dalje pricam. :lol:

Joj budale insana, da je znao da ima Salcinovu karticu, glupan se mogao hraniti cijeli mjesec zajedno s njom, a placati sebi qrvu od tih para sto bi mu ostalo. :rol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 19 mar 2018, 00:33

Lillard je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:ne znam jeste vi kad o tome razmisljali al ono kad tako pricas s nekom koja ima momka i ona hoce da pricate mene vazda tripovi pucali sta sutra mi zajedno pa i meni isto uradi :rol: hee zlatni dani nesigurnosti :lol:
Ja bio u vezi s takvom. Ne moram pričat kako je završilo. :kafa:
Yebo vas hljeb, ova moja vara lika i još meni nabija na nos da sam ja kriv za to i da ja ne valjam :lol:

Nikakve tu perspektive nema Veduka, ako možeš da je iskoristiš kao što ja na neki način radim sa ovom svojom, onda to uradi al' moraš paziti da se ne zaljubiš (koliko god to smiješno zvučalo, al' desi se i iskusnijim od nas), onda može ispasti veliko sranje koje si ti prouzrokovao, mada mislim znaš to i sam nemam ti šta pričati.

Najbolje je da to zaobiđeš, al' znam i to, kad te neko loži teško je to uraditi :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bega_afc » 19 mar 2018, 00:37

Lillard je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:ne znam jeste vi kad o tome razmisljali al ono kad tako pricas s nekom koja ima momka i ona hoce da pricate mene vazda tripovi pucali sta sutra mi zajedno pa i meni isto uradi :rol: hee zlatni dani nesigurnosti :lol:
Ja bio u vezi s takvom. Ne moram pričat kako je završilo. :kafa:
Garant joj podvalio otrov u pice.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 19 mar 2018, 00:37

Raonffa je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:ne znam jeste vi kad o tome razmisljali al ono kad tako pricas s nekom koja ima momka i ona hoce da pricate mene vazda tripovi pucali sta sutra mi zajedno pa i meni isto uradi :rol: hee zlatni dani nesigurnosti :lol:
Ja bio u vezi s takvom. Ne moram pričat kako je završilo. :kafa:
Yebo vas hljeb, ova moja vara lika i još meni nabija na nos da sam ja kriv za to i da ja ne valjam :lol:

Nikakve tu perspektive nema Veduka, ako možeš da je iskoristiš kao što ja na neki način radim sa ovom svojom, onda to uradi al' moraš paziti da se ne zaljubiš (koliko god to smiješno zvučalo, al' desi se i iskusnijim od nas), onda može ispasti veliko sranje koje si ti prouzrokovao, mada mislim znaš to i sam nemam ti šta pričati.

Najbolje je da to zaobiđeš, al' znam i to, kad te neko loži teško je to uraditi :mrgreen:
Pa bio glup ko qrac. I sad je ona u vezi s tim likom s kojim me prevarila (u vezi na daljinu, mala zna šta radi). Televisa presenta :rol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 19 mar 2018, 00:38

bega_afc je napisao/la:
Dokle ti Begson, jesi li pred ženidbu?
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 19 mar 2018, 00:40

Lillard je napisao/la:
Pa bio glup ko qrac. I sad je ona u vezi s tim likom s kojim me prevarila (u vezi na daljinu, mala zna šta radi). Televisa presenta :rol:
Pazi, ova "moja" je u vezi na daljinu sa nekim likom, dole je iz tvog rejona, nemoj znači to da mi radiš, nije valjda ista u pitanju mamu joj yebem :rol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
anell
Postovi: 21084
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la anell » 19 mar 2018, 00:41

bega_afc je napisao/la: Garant joj podvalio otrov u pice.
Vidimo se za dvije sedmice :salut:
Pld W D L
38 26 12 0

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: greenwood, numanumaye22, StevieG8, Surreal i 37 gostiju.