Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 13 feb 2018, 18:30

Raonffa je napisao/la:Je l' to iz iskustva Derdijoče? :mrgreen:
Jeste brate, tad sam bio na istoku, nisu me pustili na sjever. :zviz:
Imaš odgovor :lol:
alan_kardec je napisao/la:mislim da incest nije kažnjiv po zakonu, tj. svaka veza je dozvoljena sve dok nema prisile. Trebalo bi da je tako :hmmmmm:

Al ono... smuvaš se sa prvom/drugom rodicom :crazy: :crazy: Pa stari bi ubio ili mene ili sebe, ili obojicu :lol:
Ma šta fali, nećete djecu praviti :urnebes:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 13 feb 2018, 18:34

DenchiNL je napisao/la: ma nema ovde ništa ni tužno ni čudno...ne može bit ozbilje bar ne na ovakvim okolnostima trenutno, dakle mogu se malo zabavit, imat neki malu avanturicu i to je plafon...može skrenut pažnju neke lokalne ili kone ako prođe s ovom i možda slučajno upast u neku vezu koja ima izgleda da bude nešto...

čuj 8 godina? ljudi imaju po tri braka u toliko godina :D :urnebes: :rol: ma to su gluposti, tu neko čeka nekog drugog :D ako nije sigurna nakon 8 godina da želi brak s njim onda ga sigurno ne želi s njim :D kakva su to zavlačenja :facepalm:
Ma nisam ni mislila ovo za faraonovu situaciju. :D
Pa on očito nije čekao nikog drugog, al' ona kao rano joj, neće, on logično raskinuo s njom, navodno našao neku par mjeseci nakon toga i valjda se vjerili već. Meni stvarno glupost biti s nekim toliko godina, i stvarno je to okej vrijeme za vjeridbu i planiranje života, bog zna koji je njoj bio u glavi.
cala je napisao/la: To je po meni dokaz da se ne moze tako rano racunat na neku ozbiljnu vezu, pogotovo prije 20te. Sve te srednjoskolske ljubavi kad tad puknu. Jednostavno ne mozes racunati na nesto ozbiljno dok se ne izgradis kao osoba i dok ne nadjes nekog takvog.
Ima ljudi koji sazriju ranije al to je do zivotnih okolnosti. Vecinom su to ljudi koji rano ostanu bez jednog ili oba roditelja i koji rano pocnu sami sebe izdrzavat.
Pa sumnjam da su planirali tako rano da budu ovoliko dugo u vezi, ali svejedno, ima istine u ovom tvom. :thumbup:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 13 feb 2018, 18:36

Kad se vec prica o braku i tome mene nista ne moze vise odbiti od djevojke kao pretjerano pricanje o braku, djeci i ostalom sto se veze uz to.Ja sam mlad, 22 godine ali imao sam par veza u kojima djevojke relativno rano pocnu vec gusiti sa tom pricom, jos kad mi pocne slati slike djece i bracnih parova svako malo.Nije da sam protiv toga, zelim jednog dana i brak i djecu ali polako, nema potrebe da nakon nekoliko mjeseci pocnu vec planirati i pisati kako ce biti.Kad i ako dodje vrijeme za to pricacemo o tome i planirati, ovako me to samo gusi, jos kad se naljuti ako joj kazem da je prerano o tome pricati.Ja ispadnem kriv a ona isplanira nakon pola godine veze i kakvo ce vjencanje biti i koliko cemo djece imati i sve ostalo :mrgreen:

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 13 feb 2018, 18:38

enobarca je napisao/la:Kad se vec prica o braku i tome mene nista ne moze vise odbiti od djevojke kao pretjerano pricanje o braku, djeci i ostalom sto se veze uz to.Ja sam mlad, 22 godine ali imao sam par veza u kojima djevojke relativno rano pocnu vec gusiti sa tom pricom, jos kad mi pocne slati slike djece i bracnih parova svako malo.Nije da sam protiv toga, zelim jednog dana i brak i djecu ali polako, nema potrebe da nakon nekoliko mjeseci pocnu vec planirati i pisati kako ce biti.Kad i ako dodje vrijeme za to pricacemo o tome i planirati, ovako me to samo gusi, jos kad se naljuti ako joj kazem da je prerano o tome pricati.Ja ispadnem kriv a ona isplanira nakon pola godine veze i kakvo ce vjencanje biti i koliko cemo djece imati i sve ostalo :mrgreen:
Slažem se. Najgore je ako muško krene o tome. Moj prijatelj je takav, papuča teška. Čim vidi neku "romantičnu" pizdariju na IG, šalje curi :facepalm:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la enobarca » 13 feb 2018, 19:06

Lillard je napisao/la:Slažem se. Najgore je ako muško krene o tome. Moj prijatelj je takav, papuča teška. Čim vidi neku "romantičnu" pizdariju na IG, šalje curi :facepalm:
Imam i ja dvojicu u drustvu, inace obojicu ih djevojke levate kako hoce :mrgreen: Ne treba sad glumiti ni nekog bezosjecajnog mangupa ali treba naci neku granicu.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 13 feb 2018, 19:17

Stefan Simić
Reče mi jedan poznanik, onako u prolazu a da ga nisam ni pitao –
Šta ti vredi to što radiš, kada se nisi oženio... – pošto mi je to rekao više puta a ja prećutao, promenio temu, ovoga puta sam mu odgovorio
Izvini – rekoh mu – a šta si ti napravio od života osim što si se oženio? –
Imam dete – kaže mi
Imaću i ja – rekoh mu
Kada – pita me
Šta te briga? –

Nemoj tako, ne ljuti se, brinem... –

Ne brine se na taj način, to nije briga nego napad... –

Stalo mi je... -

Stalo ti je do mene, ajde molim te. Uvek nešto osuđujuće u tvom glasu, kao da sam nešto kriv a vidim te jednom u nekoliko meseci, i to slučajno, na ulici. Ako ti je stalo do mene, razumi me, ne samo da mi pričaš šta nisam uradio, da bi mi pokazao da si bolji. -

Uhh, uhh gde ti ode... Nemoj da se ljutiš, meni je to najvažnije. Brak. Porodica. Deca.-

Važno je i meni ali ne mogu tek tako, na silu, treba da se pojavi ta osoba, da se poklope neke stvari... –

Stari moj, ne radi se to tako... –

Stari moj – rekoh mu – slučajno znam malo o tvom braku, znam da ne cvetaju ruže, znam još puno toga pa ti ne nabijam pod nos. Zašto? Zato što me se ne tiče. Zašto? Zato što bi te zabolelo. Zašto? Zato što imam razumevanja i ne volim da kopam tuđe rane... -

Šta hoćeš time da kažeš? –

Da nije dovoljno da čovek započne nešto sa nekim, treba da se poklopi dosta toga, u protivnom zajednički život postaje mučenje... –

Vidi ti njega kako se brani, tačno je da meni sa ženom nije najbolje ali bar imamo dete. Bilo je tu puno problema, znaš u kakvim vremenima živimo ali borimo se. A ti? Koga ti imaš? –

Imam sebe -

U, jako ti društvo... A deca, za koga živiš? -

Nego kaži mi - nastavljam - I kako je tom detetu dok se tata i mama non stop svađaju? Grize ga savest a ni ne zna da ništa nije krivo, još ga stalno pominjete u vašim svađama... –

Kako ti to sve znaš? –

Pa logično je... Nego hajde da napravimo dogovor, ti meni više ne pominji moj život, na takav način a ja tebi neću tvoj, zato što vidim da si pocrveneo, da ti smeta... –

Ne, ja sam samo hteo... –

Znaš šta si hteo, da se napraviš važan tako što ćeš da me spustiš, cinično, zajedljivo... –

Hvala, nisam to očekivao od tebe. –

Šta si očekivao? Da mi kažeš kako živim promašen život a ja da klimam glavom, da se složim sa tobom i da kukam nad svojom sudbinom. Jel? Da bi tebi bilo lakše, da bi se sažalio i dao mi podršku. E pa neću. –

Gori si od moje žene – reče mi – tako i ona, ti njoj jednu ona tebi sto... Vi ne volite kada vam neko saspe istnu u lice. -

Ali šta ti čoveče uopšte znaš o mom životu i šta te zabole ona stvar? -

Auuu, šta mi napriča... -

Zato što znaš da budeš neotesan, treba da naučiš šta se govori a šta ne. Ne viđamo se, ne družimo se, znamo se površno, ti mi prilaziš i pričaš mi šta treba da radim... –

Ok, izvini, neću više, tebi ni reč ne sme da se kaže... –

Sme ali ne na taj način! –

**** se, znaš! –
Hvala, takođe! Znaš! –

Mnogo je takvih među nama i oko nas, misle da su mnogo pametni, da polažu pravo na svačiji život a kada im se suprostaviš istom merom, polude.

Tako i ovaj.

Niko nije pametniji od njega kada su u pitanju tuđi životi. A svoj jedva i da pomene...

A i zašto bi, kada postoje tuđi.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 13 feb 2018, 20:01

Raonffa je napisao/la:A što je najgore od svega toga, ta cura uopšte ne djuluje kao ravaku, mislim da ima neka pozadinska priča izmedju nje i tog lika, a to ću saznati kad je vidim, hoću da mi sve ispriča pa ću dalje skontati šta ću i kako ću
mnoge ne djeluju kao kurave, pa jesu. ta tvoja jeste, tako da se ne trebas bezveze opterecivati glupostima i nekom paranojom/osjecajem krivnje... apsolutno ti ne bih preporucio da je pitas sta je izmedju nje i njenog frajera jer:

a) slagace ti da je sve ok izmedju njih
b) slagace ti da hoce da ga ostavi
c) slagace ti bilo sta

dakle, u svakom slucaju ce te slagati u oci u zavisnosti sta njoj odgovara :mrgreen: i ni u kom slucaju ne pomisljaj na to da je idealan scenarij da ga ostavi i da pocne vezu sa tobom jer... kurava je. a znamo sta se radi sa njima i sta se nikako ne radi.
JackTheStripper je napisao/la:@Ranoffa zguziš je ti, bude nešto između vas, i sutra će ti isto tako vratiti. To je neminovno.
vratit ce mu se ako udje u vezu sa njom ili nekom kuravom slicnoj njoj. nema tu nikakve karme, sudbine ni "vracanja"
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 13 feb 2018, 21:13

Aerials je napisao/la: Ma nisam ni mislila ovo za faraonovu situaciju. :D
Pa on očito nije čekao nikog drugog, al' ona kao rano joj, neće, on logično raskinuo s njom, navodno našao neku par mjeseci nakon toga i valjda se vjerili već. Meni stvarno glupost biti s nekim toliko godina, i stvarno je to okej vrijeme za vjeridbu i planiranje života, bog zna koji je njoj bio u glavi.
cala je napisao/la: To je po meni dokaz da se ne moze tako rano racunat na neku ozbiljnu vezu, pogotovo prije 20te. Sve te srednjoskolske ljubavi kad tad puknu. Jednostavno ne mozes racunati na nesto ozbiljno dok se ne izgradis kao osoba i dok ne nadjes nekog takvog.
Ima ljudi koji sazriju ranije al to je do zivotnih okolnosti. Vecinom su to ljudi koji rano ostanu bez jednog ili oba roditelja i koji rano pocnu sami sebe izdrzavat.
Pa sumnjam da su planirali tako rano da budu ovoliko dugo u vezi, ali svejedno, ima istine u ovom tvom. :thumbup:
Ma nisu, al vremenom to predje u naviku a i strah da se krene ispocetka. To se trebalo prekinut davno, ovako su samo vrijeme gubili.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 13 feb 2018, 21:18

PaskalHens je napisao/la: To sam i ja pomislio, da joj neko drugi puni glavu glupostima, jer nije normalno da joj nedostajem i falim al da ni pod koju cijenu neće dalje.
Ispričao sam joj već, džaba, sasluša al' ne je.be živu silu.
Moguće i to, to mi je glupo jer me ne zanima to, spreman sam na sve samo da budemo zajedno, al' eto..
Pa šta da se radi jbg. Razgovor je jedina mogućnost.
Nek barem otvori dušu i ispriča detalje. Ako ništa, bićeš načisto. Tebi je najbolje da joj staviš do znanja šta gubi i da je to odluka koja će je pratiti kroz život.
Huska je napisao/la:moje je sve bilo sto sam rekao ja svoju bolesnu mamu ne ostavljam samu ni za jednu zenu svijeta
Jaro, ispravno si postupio.
Ali eto, i dama je shvatila da si bio u pravu.
Kasno ili ne, ovisi o tebi.
Brate dragi, ako je već bila tolika ljubav, daj joj drugu šansu.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Marsal
Postovi: 22749
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 13 feb 2018, 22:16

sekerbay je napisao/la: Brate dragi, ako je već bila tolika ljubav, daj joj drugu šansu.
Ako joj da drugu šansu moRe samo profitirat...ona je svjesna koliko je usrala i zayebala...sad bi ga slušala i čuvala ko malo vode na ldanu..on okom ona skokom. Mada ima vjerovatno dosta toga što Huska i ne govori...tako da ne znamo...ali upravu si...ako je velika ljubav nek razmisli o drugoj šansi. Ne treba bit previše ni tvrdoglav u životu.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Marsal
Postovi: 22749
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 13 feb 2018, 22:20

Za 4 dana navršit će se tačno godinu dana kako sam zadnji put bio na dejtu sa ženskim polom.
Bravo Maršale bokteyebo :clap:
Stid me više napisat i jedan post na ovoj temi. :puke:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 13 feb 2018, 22:34

Ova tema ko matematika, fulaj lekciju i najebo si da skontas sta se desava
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 13 feb 2018, 22:36

KK_Bosna je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A što je najgore od svega toga, ta cura uopšte ne djuluje kao ravaku, mislim da ima neka pozadinska priča izmedju nje i tog lika, a to ću saznati kad je vidim, hoću da mi sve ispriča pa ću dalje skontati šta ću i kako ću
mnoge ne djeluju kao kurave, pa jesu. ta tvoja jeste, tako da se ne trebas bezveze opterecivati glupostima i nekom paranojom/osjecajem krivnje... apsolutno ti ne bih preporucio da je pitas sta je izmedju nje i njenog frajera jer:

a) slagace ti da je sve ok izmedju njih
b) slagace ti da hoce da ga ostavi
c) slagace ti bilo sta

dakle, u svakom slucaju ce te slagati u oci u zavisnosti sta njoj odgovara :mrgreen: i ni u kom slucaju ne pomisljaj na to da je idealan scenarij da ga ostavi i da pocne vezu sa tobom jer... kurava je. a znamo sta se radi sa njima i sta se nikako ne radi.
Ma ovog sam apsolutno svjestan, tu nema govora nikakvog o vezi.

Al' moram sa njom porazgovarati o tome dokle misli ovako, jer što se mene tiče ja bih mogao ovako narednih godinu dana, tamam da malo odmorim od veza, mislim možda me sada dočeka i njeno "desilo se, bilo je lijepo bla bla, al' ja imam momka", s tim što se ne dolazi na noge tako daleko da se to kaže, to može reći i običnom viber porukom.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 13 feb 2018, 22:58

Marsal je napisao/la:Za 4 dana navršit će se tačno godinu dana kako sam zadnji put bio na dejtu sa ženskim polom.
Bravo Maršale bokteyebo :clap:
Stid me više napisat i jedan post na ovoj temi. :puke:
I meni je neugodno. :mrgreen:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 13 feb 2018, 23:02

cala je napisao/la: Ma nisu, al vremenom to predje u naviku a i strah da se krene ispocetka. To se trebalo prekinut davno, ovako su samo vrijeme gubili.
Meni ova situacija izgleda kao da je ona ubijala vrijeme, dok je on fakat nju volio. Žali bože godina tolikih.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cala » 13 feb 2018, 23:13

Aerials je napisao/la:
cala je napisao/la: Ma nisu, al vremenom to predje u naviku a i strah da se krene ispocetka. To se trebalo prekinut davno, ovako su samo vrijeme gubili.
Meni ova situacija izgleda kao da je ona ubijala vrijeme, dok je on fakat nju volio. Žali bože godina tolikih.
Ma mogao je i on ranije skontat na cemu je. Ne mozes ti godinama glumit da volis nekog...

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Pegi10 » 13 feb 2018, 23:27

Penaltiky je napisao/la:Ova tema ko matematika, fulaj lekciju i najebo si da skontas sta se desava
:rol: :rol: :rol:
Marsal je napisao/la:Za 4 dana navršit će se tačno godinu dana kako sam zadnji put bio na dejtu sa ženskim polom.
Bravo Maršale bokteyebo :clap:
Stid me više napisat i jedan post na ovoj temi. :puke:
Mene strah vise i brojati kad sam zadnji put bio :mrgreen:
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

FoSte95
Postovi: 12642
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 14 feb 2018, 00:09

za one što će sutra yebat je Valentinovo, a za nas koji nećemo je sv. Trifun :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 14 feb 2018, 00:14

FoSte95 je napisao/la:za one što će sutra yebat je Valentinovo, a za nas koji nećemo je sv. Trifun :kafa:
Valja mi gledati međede, cvijeće i čokolade cijeli dan na internetu. Nećeš moći otvoriti nijednu mrežu da nema toga. :roll:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la BelminM23 » 14 feb 2018, 01:25

Ne zna se koji su gori, ovi sa međedima ili ovi sa ligom prvaka ili muslimani koji ne slave ništa ili pravoslavci koji nisu te godine u vezi pa im je odjednom od komšije Jove slava Sveti Trifun veća od sopstvene.

Ja bih najviše volio da sam ovaj sa međedom, pa da dostojanstveno to u jednoj lijepoj i zdravoj vezi proslavim uz puno vina i dobrog seksa.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”