Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 14 feb 2018, 01:27

Ovaj Faraon sve pojeba po tom Mostaru :P

Ma đećeš biti osam godina u vezi, to je osuđeno na propast kad tad, te duge veze većinom i propadaju na kraju, više ih propadne nego što završi brakom
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 14 feb 2018, 01:44

Ako predje most yebace njega Ante.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Jeftha » 14 feb 2018, 01:50

Jel Valentin bio Srbin il' Hrvat?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Marsal
Postovi: 22699
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 14 feb 2018, 12:20

legenda reala je napisao/la: Ma đećeš biti osam godina u vezi, to je osuđeno na propast kad tad, te duge veze većinom i propadaju na kraju, više ih propadne nego što završi brakom
Legendo, mene i tebe koja izdrži duže od po godine...odmah je za rukicu i pred matičara...dok nije skontala koliko se zayebala.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17784
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la akisarajevo92 » 14 feb 2018, 12:34

prije par dana pisem sa nekom vrh trebom na insta, dopisivanje krene opusteno kada odjednom promijeni pricu da sam prost, bezobrazan pa mi tek i tad prizna da ima decka, da ona nije takva djevojka koja trazi seks, da joj je drago sto ima najdivnijeg decka koji to ne trazi od nje itd itd.

uglavnom to "predavanje" je trajalo skoro dva sata.. i da skratim, nasli smo se sutradan i bila je guzena
Don't believe the hype.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 14 feb 2018, 12:42

akisarajevo92 je napisao/la:prije par dana pisem sa nekom vrh trebom na insta, dopisivanje krene opusteno kada odjednom promijeni pricu da sam prost, bezobrazan pa mi tek i tad prizna da ima decka, da ona nije takva djevojka koja trazi seks, da joj je drago sto ima najdivnijeg decka koji to ne trazi od nje itd itd.

uglavnom to "predavanje" je trajalo skoro dva sata.. i da skratim, nasli smo se sutradan i bila je guzena
Pa smao si iskoristio to sto taj njen nece da je yebe :thumbup: . A tu pricu danas svaka cura ima samo ko ima zivaca da slusa to :mrgreen:

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17784
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la akisarajevo92 » 14 feb 2018, 12:45

MElloo je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la:prije par dana pisem sa nekom vrh trebom na insta, dopisivanje krene opusteno kada odjednom promijeni pricu da sam prost, bezobrazan pa mi tek i tad prizna da ima decka, da ona nije takva djevojka koja trazi seks, da joj je drago sto ima najdivnijeg decka koji to ne trazi od nje itd itd.

uglavnom to "predavanje" je trajalo skoro dva sata.. i da skratim, nasli smo se sutradan i bila je guzena
Pa smao si iskoristio to sto taj njen nece da je yebe :thumbup: . A tu pricu danas svaka cura ima samo ko ima zivaca da slusa to :mrgreen:
Vec sam postao iskusan kod tih prica, samo se pravim da ne znam koliko je sati i ucestvujem u raspravi dok ne popusti .. :mrgreen: i takve se na kraju vecinom pokazu kao najperverznije
Don't believe the hype.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Belmin6 » 14 feb 2018, 13:23

akisarajevo92 je napisao/la:prije par dana pisem sa nekom vrh trebom na insta, dopisivanje krene opusteno kada odjednom promijeni pricu da sam prost, bezobrazan pa mi tek i tad prizna da ima decka, da ona nije takva djevojka koja trazi seks, da joj je drago sto ima najdivnijeg decka koji to ne trazi od nje itd itd.

uglavnom to "predavanje" je trajalo skoro dva sata.. i da skratim, nasli smo se sutradan i bila je guzena
koji kralj :mrgreen: odlicna fabulaa :urnebes:

ne znam samo zašto tuke kažu da imaju momka, a vec se pocele dopisivati uveliko..

ako imaš momka i ako si vjerna njemu, iskuliraš tipa i to je to..

FoSte95
Postovi: 12623
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 14 feb 2018, 14:24

šalje meni jaran jutros sretan ti sv. Trifun i da sljedeće godine slaviš sv. Valentina :rol: :tokralju:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sekerbay » 14 feb 2018, 14:41

akisarajevo92 je napisao/la:prije par dana pisem sa nekom vrh trebom na insta, dopisivanje krene opusteno kada odjednom promijeni pricu da sam prost, bezobrazan pa mi tek i tad prizna da ima decka, da ona nije takva djevojka koja trazi seks, da joj je drago sto ima najdivnijeg decka koji to ne trazi od nje itd itd.

uglavnom to "predavanje" je trajalo skoro dva sata.. i da skratim, nasli smo se sutradan i bila je guzena
Lažeš.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 14 feb 2018, 14:48

Ako vam se upucava predobra cura koja ima 17 godina sta uradit ?

Avatar
Finn
Postovi: 9140
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Finn » 14 feb 2018, 14:54

MElloo je napisao/la:Ako vam se upucava predobra cura koja ima 17 godina sta uradit ?
Pokupiti se sa njom, strpiti se dok ne napuni 18 pa krenuti u akciju. :zviz:

dam13tta
Postovi: 29
Pridružen/a: 06 dec 2017, 14:53
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la dam13tta » 14 feb 2018, 15:07

MElloo je napisao/la:Ako vam se upucava predobra cura koja ima 17 godina sta uradit ?
Ovisi koliko ti imas :)

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 14 feb 2018, 15:12

dam13tta je napisao/la:
MElloo je napisao/la:Ako vam se upucava predobra cura koja ima 17 godina sta uradit ?
Ovisi koliko ti imas :)
23 :mrgreen:

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la VanBasten » 14 feb 2018, 15:28

omladino, imal sta na belegiju?
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17784
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la akisarajevo92 » 14 feb 2018, 15:33

sekerbay je napisao/la: Lažeš.
Ni ja sam sebi ne bih vjerovao za mnoge stvari da ih sam nisam prozivio ili bio svjedok istih :mrgreen: A ovo sam podijelio posto je svjeze i nadovezao sam se za ovo sto pise faraon da ga muci krivnja jer zigu neciju djevojku

Smatrao bih se mnogo bolesnim da lazem o ovakvim stvarima na forumu jer ne vidim nijedan razlog za to, a imao bih mnogo toga napisati na ovu temu ali me mrzi
Don't believe the hype.

Avatar
Finn
Postovi: 9140
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Finn » 14 feb 2018, 15:42

akisarajevo92 je napisao/la:Ni ja sam sebi ne bih vjerovao za mnoge stvari da ih sam nisam prozivio ili bio svjedok istih :mrgreen: A ovo sam podijelio posto je svjeze i nadovezao sam se za ovo sto pise faraon da ga muci krivnja jer zigu neciju djevojku

Smatrao bih se mnogo bolesnim da lazem o ovakvim stvarima na forumu jer ne vidim nijedan razlog za to, a imao bih mnogo toga napisati na ovu temu ali me mrzi
De podijeli malo znanja sa rajom. :mrgreen: Oko uleta na IG, priče i kako u relativno brzom roku završiti posao.

FoSte95
Postovi: 12623
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 14 feb 2018, 15:48

treba poseban pdf napraviti ulijetanje na IG- iskustva i savjeti :D
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 14 feb 2018, 16:02

FoSte95 je napisao/la:treba poseban pdf napraviti ulijetanje na IG- iskustva i savjeti :D
Iako nemam taj IG, kad mi se svidi kakav stori na mesenđeru uletim i skoro u 9/10 slučajeva djevojka odgovori. Tako da piši na svaki boli te čuna nemaš šta izgubit, osim nevisnosti :mrgreen: :salut:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 14 feb 2018, 17:12

MElloo je napisao/la:Ako vam se upucava predobra cura koja ima 17 godina sta uradit ?
i ovako i onako znamo svi da si pedofil, tako da znas vec sta ti je ciniti :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.