Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

cillian
Postovi: 78
Pridružen/a: 19 feb 2018, 11:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cillian » 17 mar 2018, 13:09

ja sam zaljubljen u striptizetu

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Mokroguz » 17 mar 2018, 14:19

cillian je napisao/la:ja sam zaljubljen u striptizetu
slika
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 17 mar 2018, 14:46

cillian je napisao/la:ja sam zaljubljen u striptizetu
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la JackTheStripper » 17 mar 2018, 14:59

cillian je napisao/la:ja sam zaljubljen u striptizetu

Ja jesam striper...
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ferdo » 17 mar 2018, 15:23

JackTheStripper je napisao/la:
cillian je napisao/la:ja sam zaljubljen u striptizetu

Ja jesam striper...
To ti je blasfemija.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la KK_Bosna » 17 mar 2018, 15:29

ja sam dancing bear :zviz:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 17 mar 2018, 15:29

cillian je napisao/la:ja sam zaljubljen u striptizetu

Mala jaši me, ista si Kim Kardashian

® GONGASHI POWERHOUSE ®

cillian
Postovi: 78
Pridružen/a: 19 feb 2018, 11:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cillian » 17 mar 2018, 15:55

hocel ko sa mnom veceras u kristal?

Avatar
Finn
Postovi: 9140
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Finn » 17 mar 2018, 17:59

cillian je napisao/la:hocel ko sa mnom veceras u kristal?
Kakva je situacija tamo? Je l' klasicni striptiz klub ili se u dogovoru mogu organizovati i neke druge stvari sem gledanja? :mrgreen:

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ThrillerHz » 18 mar 2018, 00:15

StevieG8 je napisao/la:
majestic24 je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Ma gle imas ljudi koji se trude godinama dijete da naprave, pa ne ide. S druge strane imas situaciju gdje ga sklepaju za vrijeme neplodnih dana, sve ti to ovisi od zene do zene, od muskarca do muskarca... Plodnost igra kljucni faktor.
Ja znam tipa i njegovu zenu. 17 godina u braku ,ona nije mogla ostati trudna. Pokusavali sve,isli kod x doktora,sve bilo uredu. Ali dzaba,ne ide i gotovo. Kad su bili odustali od svega,ona ostala trudna i rodila dvojke
Da nije tad komsija uletio :rol:
A lazes ahahahahahahahahah umirem :urnebes: :urnebes: :urnebes:
1946~

cillian
Postovi: 78
Pridružen/a: 19 feb 2018, 11:19
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la cillian » 18 mar 2018, 10:49

Finn je napisao/la:
cillian je napisao/la:hocel ko sa mnom veceras u kristal?
Kakva je situacija tamo? Je l' klasicni striptiz klub ili se u dogovoru mogu organizovati i neke druge stvari sem gledanja? :mrgreen:
moze

masiranje aaaa

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Barbarossa » 18 mar 2018, 10:58

Baš to ima u bošnjaka
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ThrillerHz » 18 mar 2018, 13:20

topnik1 je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Bj je zakon. Pogotovo kad cura zna. Doduse mene to najvise i pali, kao i missio poza. Volim imat kontakt ocima.
**** kontakt ocima, :urnebes: zbog toga sam jednu djevojku ostavio :D
Poceo ja s nekom tako dopisivanje fazoni svidjela se ona meni iz mog grada(doduse nije iz mog ali tu studira)mala zvoni,ja tada bio u Austriji i trebam kuci za nekih 15 dana,svaki dan mi se cujemo ,pisemo pricamo,ma sve frca,da ne duljim bezze svidjela se ona meni a ja njoj,mi fakticki vec u vezi a nismo se ni upoznali xd
I stvarno ja dolazim kuci ,taj dan mi se dogovorili upoznati zvanicno u 7h navece,ja sam stigao u 5h,i stvarno sve kako je i bilo preko tel,zenska kada me vidjela odma zagrljaj (kao mati sina da grli kojeg nije vidjela 10 godina,ili mozda cak i bolje od toga kojeg je mislila da.nikada nece vidjeti :D ),gleda u mene i kaze ja sam se zaljubila hahaha,hajde otisli mi na pice,gdje cemo sada kaze hajde da kupimo neko vino.nesto idemo kod nje u stan,meni dobro doslo ,tu se mi zapili pao je poljubac mazenje,ali kurko prenoci ja kod nje tu vece i osta suha qurca(neki ce reci amaterizam,a oni koji me licno poznaju znaju da nije amaterizam nego je fakat"ispostavit ce se samo prvu noc bila fino dijete"),jer sam ja tu naravno ostao i sutradan i ponovo prenocio samo sto mi se drugu noc sve otvorilo i mahnem ja nju :mrgreen:
Ljepota sve kontam.ja hajde bar bi se neko vrijeme mogao skrasiti da ne lutam,kada trecu cetvrtu noc mi se mazimo ,guram ja njoj a ona meni podje nesto mrmljat kontam sta je,ona opet,(sta je reko bog te ,kaze ona Oci,oci,oci.....?Sta ba reko krvare mi oci,?Ma jok kaze hocu da te gledam u oci dok me yebes,oj kontam sam u sebi yebem ti oko,stas me gledat u oci uzivaj dok ti mecemi budi malo tisa imas cimericu u sobi do svoje,a soba pregradjena regipsom,znaci cuje se kad dises u susjednoj sobi)
I yebo ja sam sebe ostanem ja tu u stanu 2 mjeseca,kuci i ne idem niti se kome javljam,ona na faks ne ide,svaki dan se gotivi ,jede se po restoranima(sreca roditelji joj neki jaki ima mala para ko blata,a i ja kako sam bio vani hvala bogu ima se),ali svaku noc kada se "zbijemo u krevetu u vidu seksualnog druzenja"ona u neka doba zavapi oci,oci,oci,oci....kakave ba djevojko oci vidis da sam zapeo ko da panjeve cupam,nemam te kad gledat.
Yebiga malo mi to smetalo yebalo koncepciju,malo sto je bila ljubomorna i sto je htjela da je zenim ,odyebem ja nju.Zvala ona molila 2 mjeseca naredna da se mi kao nesto opet zblizimo,ja nista(bilo mi bas krivo,zato sto je djevojka izgledom premocna,a i bas se bila zaljubila,ali **** neke stvari mi se nisu svidjale i batalio sam to)
Da bi ona prije par mjeseci pocela se zabavljati s mojim rodjakom(a taj zna da sam je ja tarabio,da sam stanovao s njom,i da sada je zovem da si se yebala samnom pred njim,medjutim on ce nju izgleda i ozenit)ljudi moji meni je neugodno ja bi u crnu zemlju propao kada tog momka sretnem ,ali sta da mu radim valjda voli "KONTAKT OCIMA"neka uziva. :mrgreen:
Pfff 2 mjeseca dok si trpo nije smetao kontakt ocima, mislim da te vise odbila ta prica da zeli da je zenis :stop:
1946~

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 18 mar 2018, 13:36

Jučer sam imao priliku družit se sa jednom izabranom misicom države i cijeli dan je provela nabacivajući mi se, sama dolazila do mene, započinjala razgovore pred svima, pred zajedničkim društvom, da bi mi se danas i javila.
Poznajem je dva dana i nemam pojma šta da mislim o svemu. Malo je reć da sam uplašen. Nisam neki ljepotan, ali nisam ni ružan, pokupio sam par korpi ali sam i petljao sa više cura. Nisam bogataš, student sam i ujedno mlađi od nje.
Nemam pojma šta da radim, cura je deset liga iznad mene i mogu reći da sam je uzeo nekim dijelom na priču, i sad nemam pojma kako da nastavim sa svime.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la DenchiNL » 18 mar 2018, 14:04

haris004 je napisao/la:Jučer sam imao priliku družit se sa jednom izabranom misicom države i cijeli dan je provela nabacivajući mi se, sama dolazila do mene, započinjala razgovore pred svima, pred zajedničkim društvom, da bi mi se danas i javila.
Poznajem je dva dana i nemam pojma šta da mislim o svemu. Malo je reć da sam uplašen. Nisam neki ljepotan, ali nisam ni ružan, pokupio sam par korpi ali sam i petljao sa više cura. Nisam bogataš, student sam i ujedno mlađi od nje.
Nemam pojma šta da radim, cura je deset liga iznad mene i mogu reći da sam je uzeo nekim dijelom na priču, i sad nemam pojma kako da nastavim sa svime.
mnogima samo čobani i ormari prilaze, probaj jbg na to što ti očigledno ide, ako nišaniš na mjesec iako profuliš završit(svršit) ćeš među zvjezdama :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 18 mar 2018, 14:18

haris004 je napisao/la:Jučer sam imao priliku družit se sa jednom izabranom misicom države i cijeli dan je provela nabacivajući mi se, sama dolazila do mene, započinjala razgovore pred svima, pred zajedničkim društvom, da bi mi se danas i javila.
Poznajem je dva dana i nemam pojma šta da mislim o svemu. Malo je reć da sam uplašen. Nisam neki ljepotan, ali nisam ni ružan, pokupio sam par korpi ali sam i petljao sa više cura. Nisam bogataš, student sam i ujedno mlađi od nje.
Nemam pojma šta da radim, cura je deset liga iznad mene i mogu reći da sam je uzeo nekim dijelom na priču, i sad nemam pojma kako da nastavim sa svime.
Idealna prilika da onu svoju napravis ljubomornom, ako jos uvijek imate odnos kao prije 20-ak dana (ili kad si vec ovdje pisao o tome). Odradi to ili preko drustvenih mreza (da objavite neku sliku, ili da bude nekakvih komentara), ili tu manekenku neofirno ubaci u pricu s tom svojom. Smisli neki fazon, kazes recimo da si cijeli dan nesto uzbudjen, ides na kafu s najljepsom djevojkom koju poznajes, ili nesto tako. Sto se tice manekenke ko manekenke, tesko ces ti tu moci nesto ostvariti i zato bih je ja na tvom mjestu iskoristio za nesto drugo. Tesko je biti s takvim djevojkama, pogotovo ako je ona stvarno lijepa i ako se jos uvijek bavi tim poslom. Tu samo mozes da strepis i da cekas kad ces dobiti nogu. :lol: Ja sam se prije nekoliko godina druzio s 3-4 manekenke i bio bas u dobrim odnosima s njima, ali nisam nikad tu imao neke ozbiljnije planove. Sad trenutno pisem s jednom koja je zastitno lice nekakvih kompanija po Njemackoj i Austriji. Vec sam je polahko uveo u islam, mala je pocela da klanja. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la haris004 » 18 mar 2018, 14:53

@DenchiNl Sve više i saam tako razmišljam. Jer nema ishoda u kojem bih ja mogao biti izigran. Jer, imat ću priliku izać sa misicom i to sve na njeno inzistiranje. Ne može mi bit loše, ako pravilno odigram može mi bit itekako dobro, dok sa druge strane ako loše odigram, i u njenim očima postanem krkan kao što kažeš, barem sam probao i bit će to fino iskustvo. Jer ipak, starija cura i još misica.
@kobe24 Sa onom je zapravo ostalo sve identično. I dalje je ona sa momkom ali sa mnom redovno piše i priča dok smo na fakultetu te smo čak dogovorili i sami da idemo na kafu sljedeće sedmice. Njoj sam čak i spomenuo misicu i iskreno nije mi djelovala ravnodušnom. Doduše kada budemo napolju dosta bolje ću je pročitat.
A što se same misice tiče, ja nisam mogao vjerovat da takva jedna osoba sa takvim iskustvom može biti onako fina. Meni priča kako rijetko izlazi, kako većinom ide na spavanje oko 11, da čita knjige kod kuće, ima velike planove u životu koji se ne tiču manekenstva, ne pije ne puši i zaista djeluje presavršena. Upravo je pričala kako joj većinom prilaze momci koji gledaju samo tijelo i pokušavaju je iskoristit dok sam ja cijelo vrijeme proveo pričajući joj druge stvari ne stavljajući u prvi plan ko je ona, čak nisam znao da je tako uspješna nego sam to pronašao na guglu :lol:
Ali stvarno kad ozbiljnije razmišljam o tom, uviđam da bi veza sa njom bila nemoguća. Najviše zbog vlastite nesigurnosti, stalno bih mislio gdje je, šta radi, da li je sa nekim momkom jer je i dalje u toj industriji ali i zbog finansijskih razloga, jer, ko će to izdržat :lol:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 18 mar 2018, 15:33

haris004 je napisao/la: @kobe24 Sa onom je zapravo ostalo sve identično. I dalje je ona sa momkom ali sa mnom redovno piše i priča dok smo na fakultetu te smo čak dogovorili i sami da idemo na kafu sljedeće sedmice. Njoj sam čak i spomenuo misicu i iskreno nije mi djelovala ravnodušnom. Doduše kada budemo napolju dosta bolje ću je pročitat.
A što se same misice tiče, ja nisam mogao vjerovat da takva jedna osoba sa takvim iskustvom može biti onako fina. Meni priča kako rijetko izlazi, kako većinom ide na spavanje oko 11, da čita knjige kod kuće, ima velike planove u životu koji se ne tiču manekenstva, ne pije ne puši i zaista djeluje presavršena. Upravo je pričala kako joj većinom prilaze momci koji gledaju samo tijelo i pokušavaju je iskoristit dok sam ja cijelo vrijeme proveo pričajući joj druge stvari ne stavljajući u prvi plan ko je ona, čak nisam znao da je tako uspješna nego sam to pronašao na guglu :lol:
Ali stvarno kad ozbiljnije razmišljam o tom, uviđam da bi veza sa njom bila nemoguća. Najviše zbog vlastite nesigurnosti, stalno bih mislio gdje je, šta radi, da li je sa nekim momkom jer je i dalje u toj industriji ali i zbog finansijskih razloga, jer, ko će to izdržat :lol:
Ne bi smjelo ostati sve isto, ako je jos uvijek volis i ako ti je ona idalje prvi pik. Moras je iskusati da vidis kakva su njena osjecanja prema tebi (kojih mozda ni ona sama nije svjesna), a sad s tom manekenkom imas idealnu priliku. Malo se udaljis od nje, ne odgovaras joj na poruke po pola dana, nekad napustis razgovor bez objasnjenja i jos svasta nesto mozes raditi kako bi ona pomislila da si zaokupljen tom manekenkom i tu bi trebala pokazati sta osjeca. Frendzona nije opcija i bjezi od toga koliko te noge nose. :mrgreen:
A, ako je manekenka stvarno takva, onda bi ti i tu mogao pokusati nesto. Jednostavno budi to sto jesi i mozda klikne medju vama. Moras imati malo vise samopouzdanja, nema potrebe da je previse respektujes. Vjeruj u sebe i svoje kvalitete, mozda te ona bas zbog toga zavoli. Ne dozvoli da ona primijeti tvoju nesigurnost. Mozda bude problem to sto je ona starija, ali ako nije neka velika razlika, onda je to sasvim ok.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Barbarossa » 18 mar 2018, 15:34

al se ovdje cijeni kobeovo mišljenje
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MElloo » 18 mar 2018, 15:36

Barbarossa je napisao/la:al se ovdje cijeni kobeovo mišljenje
ne znaju ga ljudi

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: FCB1986, Goalgetter i 34 gosta.